PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ مرورگر با کپی شدن لینک در آدرس بار

Ice Star
16-10-2008, 23:07
سلام
دوستان وقتی یه لینک را کپی می کنم تو ادرس بار مرورگر هنگ می کنه و راهی جز خارج شدن ازش با تسک منجر نیست

در ضمن با هر سه مرورگر فایر فکس و اپرا و ie امتحان کردم اما جواب نداد

دیگه نمی دونم چی کار کنم واقعا زجر اوره اگه می تونید کمک کنید

ممنون

behrad66
17-10-2008, 00:55
اولا شما نگفتید از چه ویندوزی استفاده میکنید ولی از اونجایی که این مشکل قبلا در ویندوز XP چند باری توسط کاربران به مایکروسافت اعلام شده من هم فرض رو بر این میذارم که شما هم از ایکس پی استفاده میکنید.

دوما آیا شما به تازگی ویندوزتون رو آپدیت کردید؟

به هر حال راه هایی که به ذهن من میرسه اینه که اول توسط یه برنامه ضد جاسوسی مثل AdAware یا Spybot و یه آنتی ویروس از سلامت سیستمتون مطمئن بشید. بعد مراحل زیر رو دنبال کنید، شاید مشکلتون رو حل کنه.

1- Scripting Engine رو مجددا نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- از منوی استارت گزینه Run رو انتخاب کرده و دو خط زیر رو به ترتیب تایپ کنید:

البته اگه از ویندوز XP-SP1 استفاده میکنی احتمالا نیازی به این کار نیست.

3- مرحله دو رو برای این فایلها هم تکرار کن. یعنی دستور Regsvr32 رو تایپ کن و جلوش اسم فایلهای زیر رو بنویس.

امیدوارم اینطوری مشکلتون حل بشه.

Ice Star
17-10-2008, 11:15
اولا شما نگفتید از چه ویندوزی استفاده میکنید ولی از اونجایی که این مشکل قبلا در ویندوز Xp چند باری توسط کاربران به مایکروسافت اعلام شده من هم فرض رو بر این میذارم که شما هم از ایکس پی استفاده میکنید.

درسته از ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 استفاده می کنم

دوما آیا شما به تازگی ویندوزتون رو آپدیت کردید؟

نه چون تازه ویندوزم رو عوض کردم

به هر حال راه هایی که به ذهن من میرسه اینه که اول توسط یه برنامه ضد جاسوسی مثل AdAware یا Spybot و یه آنتی ویروس از سلامت سیستمتون مطمئن بشید. بعد مراحل زیر رو دنبال کنید، شاید مشکلتون رو حل کنه.

من از kis2009 استفاده می کنم و هر روز 2 بار اپدیتش می کنم اگه باز لازمه ادرس برنامه هائی که گفتید را بدید تا اون ها را هم تست کنم

behrad66
18-10-2008, 01:18
شما کارهایی رو که گفتم انجام دادید؟ درضمن هرچند آنتی ویروس ها در برخی موارد قادرند بدافزارها رو هم شناسایی کنن ولی کار رو به کاردان باید سپرد. نرم افزار Spybot که پیشینه درخشانی در این زمینه داره، یه نرم افزار رایگانه که میتونی از آدرس زیر که به زبان فارسی هم هست دانلودش کنی.

Majidson
18-10-2008, 08:33
دوست عزيز احتمالاً شما از ويندوزي استفاده مي كنيد كه وقتي نصب مي كنيد داراي IE7 است .
اين ويندوزها دستكاري شده هستند، ويندوز XP هم SP2 و هم SP3 به طور پيش فرض داراي IE6 هستند.
براي حل اين مسئله ويندوزي را نصب كنيد كه داراي IE6 است و دستكاري نشده است. سپس IE7 را از سايت Microsoft دانلود و نصب كنيد تا مشكل شما حل شود.

Ice Star
18-10-2008, 12:39
دوست عزيز احتمالاً شما از ويندوزي استفاده مي كنيد كه وقتي نصب مي كنيد داراي IE7 است .
اين ويندوزها دستكاري شده هستند، ويندوز XP هم SP2 و هم SP3 به طور پيش فرض داراي IE6 هستند.
براي حل اين مسئله ويندوزي را نصب كنيد كه داراي IE6 است و دستكاري نشده است. سپس IE7 را از سايت Microsoft دانلود و نصب كنيد تا مشكل شما حل شود.

نه خیر من از ویندوز معمولی استفاده می کنم که ie6 پیش فرض روش نصب بود

شما کارهایی رو که گفتم انجام دادید؟

بخاطر این که شما گفتید اول ویروس یابی کنم نه
در ضمن ای برنامه 1- Scripting Engine را که گفتید نمیتونم دان کنم چون میگه ویندوز من قانونی نیست !!!

در حالی که می تونم ie7 ; media player 11 نصب کنم

فک نکنم حجم اون برنامه زیاد باشه اگه میشه جای دیگه اپ کنید

behrad66
18-10-2008, 13:31
بخاطر این که شما گفتید اول ویروس یابی کنم نه
در ضمن ای برنامه 1- Scripting Engine را که گفتید نمیتونم دان کنم چون میگه ویندوز من قانونی نیست !!!

در حالی که می تونم ie7 ; media player 11 نصب کنم

فک نکنم حجم اون برنامه زیاد باشه اگه میشه جای دیگه اپ کنید
نیاز مبرم به ویروس یابی نیست، فقط جهت اطمینان خاطر و احیانا یافتن علت نامعلوم این مشکل بهش اشاره کردم.

Scripting Engine رو میتونی از لینک زیر دانلود کنی:

Ice Star
19-10-2008, 01:17
ممنون دوستان از کمکتون فعلا درست شده البته هنوز گیر می کنه یعنی بعد از کپی کردن لینک یه مقدار کم در حد چند ثانیه هنگ می کنه بعد شروع به دانلود می کنه