PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی سوالات من از Vb

vahid78
16-10-2008, 18:36
سلام به همه صاحب نظران گل
من رشته کامپیوتر درس میخونم (فنی) میخوام اینجا سوالاتم را بپرسم خواهش میکنم مدیران پاک نکنند چون اونوقت مجبور میشم واسه هر سوالم یک تایپک جدید بزنم

---------------
ما امروز مبحث آرایه ها را خوندیم یه چیزایی سر در آوردم معلممون دو تا سوال داد گفت برین خونه حل کنید شنبه هم باید اینا را ببرم دوستان اگه کمک کنید ممنون میشم!
1)برنامه ای بنویسید که نمرات دانش آموزان یک کلاس 30 نفره را از ورودی دریافت کند سپس فراوانی نمرات را مشخص نماید،نمرات اعشاری در محاسبه صحیح در نظر گرفته شود!

واسه این سوال من فقط میتونم نمرات دانش اموزان را بگیرم روش اینکه فراوانی نمرات را به دست بیارم بلد نیستم اون قسمتش هم که گفته نمرات اعشاری محاسبه نشه که با تابع Int حله

2)برنامه ای بنویسید که 20 تا کلمه تصادفی را تولید نموده و در یک آرایه ذخیره نماید سپس بتوان کلمات تولید شده را بصورت مرتب شده و نا مرتب نمایش دهد همچنین امکان جستجو باینری برای پیدا کردن یک کلمه خاص وجود داشته باشد!

واسه این سوال دومی فقط راهی که بشه کلمه تصادفی تولید کرد را بگین

vahid78
17-10-2008, 10:43
یه سوال دیگه هم هست مربوط به کتابمون
3) برنامه ای بنویسید که نام و نمره ریاضی 8 نفر را گرفته و اعلام کند رتبه دوم کیست

من خودم برنامه اش را نوشتم فقط وقتی چند تا نفر دوم داریم یکی از اونها را چاپ میکنه:41:

3Dmajid
19-10-2008, 20:17
اتفاقا منم رشته ی کامپیوترم و پایه ی سوم ...
ببینم ... گفتی شنبه باید این پروژه هارو ببری ... پس مهلت کمک کردن بهت تموم شده !!!

بهرام_62
19-10-2008, 20:43
درباره سوالت برای درست کردن کلمات تصادفی اگر سوالت رو درست فهمیده باشم:
یک کامند و دو تا لیست باکس در فرمت بزار
مشخصه sorted لیست باکس دومی را true کن
بعد کد زیر رو توی قسمت کدویسی بنویس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در لیست باکس اولی به ترتیب درست شدن کلمات تصادفی قرار می گیرند
ولی در لیست باکس دومی بصورت مرتب شده بر اساس حروف الفبا قرار خواهند گفت:21: