PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا بردن وضوح فایل های صوتی

/.,mnb
16-10-2008, 14:12
سلام.

عذر می خوام من توی فروم "جستجو" کردم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم.

من یه برنامه برای تبدیل فایل های Amr به Mp3 می خوام. (لطفا حجمش کم باشه تا بتونم با دایل آپ دانلود کنم. )
من حرفهای کلاس رو با موبایل ذخیره کردم ولی صحبت های ایشون اصلا واضح نیست. یه نرم افزار می خوام که یه مقدار کیفیت و وضوح صدا رو ببره بالا تا بشه بهتر حرفها رو فهمید. (برای فایل های صوتی)

تشــــــکر.

Balrog
16-10-2008, 14:35
GoldWave برنامه‌ی خوبیه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیتش رو نمی‌تونی ببری بالا عزیز، چون این کار امکان‌پذیر نیست!
نهایتا فقط می‌تونی نویز فایل رو بگیری و یه کم ولوم بدی...

/.,mnb
16-10-2008, 20:01
سلام.
خیلی ممنونم دوست عزیز.
من برنامه رو دانلود کردم ولی متاسفانه اصلا نمی دونم چه طوری نویز های فایل Mp3 رو برطرف کنم. اگه ممکنه فقط یه راهنایی بفرمایید و بگید چه طوری نویز های فایل رو با این برنامه برطرف کنم.
(یه مقدار ضروری هست.)

تشکر فراوان...............

huti_421
16-10-2008, 20:08
بهترین نرم افزار تو این زمینه Adobe Sound booth هست که کار خودشو خوب بلده ...

تنها با چند کلیک میتونید نویز فایل ها رو تا حد قابل قبولی بگیرید و یا بیت ریت اون رو بالا ببرید ( بدون افزایش کیفیت )

اینم لیست فیلطرهاش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما حتی میتونید اگه مثلا یه مکالمه ی تلفنی هست قسمت های صامت رو کات کنید بعد صدای خالی بهش اضافه کنید ... واضح تر بگم یه قسمت خش خش هست اون رو کات می کنید جای یه قسمت خالی بدون هیچ فرکانسی میذارید ... در نتیجه فاصله ی میون مکالمه هست ولی دیگه از خش خش ها خبری نیست ...

Adobe Soundbooth میکس صدا/ تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

/.,mnb
16-10-2008, 21:01
سلام.
خیلی ممنونم دوست گرامی.
ولی متاسفانه من امکان دانلود این نرم افزار که فرمودید رو ندارم.
من یه مقدار با Parameteric EQ Filter و Equalizer Filter ور رفتم یه مقدار به نظر می آد بهتر میشه صدا رو فهمید ولی باز هم به راحتی نمی شه فهمید (برای Goldwave )
اگه ممکنه بگید با همین نرم ازار راه بهتری هست؟

Balrog
17-10-2008, 03:32
من برنامه رو دانلود کردم ولی متاسفانه اصلا نمی دونم چه طوری نویز های فایل Mp3 رو برطرف کنم. اگه ممکنه فقط یه راهنایی بفرمایید و بگید چه طوری نویز های فایل رو با این برنامه برطرف کنم.
Noise Reduction... <-- Filter <-- Effect