PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواندن اطلاعات از روی سي-دي خراب

taraneh00
03-01-2006, 22:41
سلام من احتياج به کمک شما دارم من کلّی اطلاعات روی يک سي-دي داشتم که از ديروز ديگه باز نميشه و من نميدونم چطوری ميتونم سي-دي را باز کنم اگه کمک کنيد ممنون ميشم

Radin
03-01-2006, 23:04
تو بازار یکسری پمادهایی هست که مخصوص اینکاره به سی دی خراب می زنیم تا حداقل امکان کپی از روی سی دی را بده بعد رو سی دی جدید که کپی کردیم از اون اجراش می کنیم

ولی خودم ازشون استقاده نکردم ولی میدونم هست

reza12100
04-01-2006, 00:54
از دوتا نرمافزار میتونی کمک بگیری
iso buster
bad copy
لینک هر دوتا دو فروم هست

'POP'
04-01-2006, 18:56
من کلّی اطلاعات روی يک سي-دي داشتم که از ديروز ديگه باز نميشه و من نميدونم چطوری ميتونم سي-دي را باز کنم ...
دوست من , شما كه به نوع اشكال CD اشاره نكرده ايد!(خش داشتن يا ساير ايرادهاي مربوط به رايت و ...)
اما در هر صورت , اگر مايل بوديد اين برنامه ي فارسي بسيار كم حجم و مفيد رو هم امتحان كنيد:
Bad CD Repair Pro 3.05

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(لينك دانلود پس از حدود يك دقيقه به رنگ آبي در پايين صفحه نمايان خواهد شد)
;)

taraneh00
05-01-2006, 01:36
ممنون از همگی سي-دي من خش نداره فکر کنم ايراد از رايت هستش البته بعد از رايت آخرين برنامه ديگه باز نميشه تمامه برنامه های داده شده راهم امتحان کردم ولی نميشه بازم اگه کسی ميتونه کمک کنه ممنون ميشم

'POP'
05-01-2006, 07:48
فکر کنم ايراد از رايت هستش البته بعد از رايت آخرين برنامه ديگه باز نميشه ...
دوست محترم , اينجا چند حالت پيش مي آيد:
1-بعضي رايترها بجاي آنكه درادامه ي برنامه هاي رايت شده ي قبلي اقدام به رايت اطلاعات بر روي CD كنند , از ابتداي CD و بر روي اطلاعات قبلي عمل رايت را انجام مي دهند و در صورتيكه عمل رايت به هر دليل با اشكال همراه باشد , طبعا باز كردن CD هم با اشكال همراه خواهد بود.
2- سرعت هاي رايت بالاتر گاهي موجب مي شود كه اطلاعات توسط سي دي رام هاي قديمي تر يا سرعت پايين تر باز نشود(بويژه اين احتمال در زماني مطرح مي شود كه با سيستم ديگري عمل رايت اطلاعات انجام شده باشد)
پيشنهاد من (در صورتيكه رايتر داريد) كه (با احتمال كم )ممكنست مؤثر باشد:
شما بجاي باز كردن CD , توسط برنامه هاي رايت قدرتمند مانند Nero و يا Sonic Record Now عمل كپيCD به CD رو انجام بدهيد.
موفق باشيد.
;)