PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كد يك اديتور اماده

hercool
14-10-2008, 15:09
سلام

من به كد يك اديتور آماده و ساده نياز دارم تا با اون اطلاعات رو به صورت HTML و با نظم وارد ديتا بيس اكسس كنم و بتونم با همون بخوانم!

مثل همه CMS ها
ولي ميخوام اين كد ASP3 باشه!

و يا فوقش JavaScript

خيلي ممنون ميشم كه كمكم كنيد!

neopersia
14-10-2008, 15:21
سلام
ادیتورها با جاوا اسکرپت نوشته میشن چون باید تو مرورگر کاربر نمایش داده بشه
در هر صورت زید در موردش بحث شده. با کلمه wysiwyg یا همون ادیتور اگه سرچ کنید مطالب مفیدی پیدا میشه

hercool
14-10-2008, 19:08
من يه چيزي ميخوام كخ توي لوكال هاست كار كنه!

David.Jn
14-10-2008, 20:20
هميني كه neopersia گفتن تو لوكال هم كار ميكنه ديگه.

hercool
15-10-2008, 11:53
ولي من چيزه خوبي توي فروم پيدا نكردم!

ميتونيد يكي بهم با آموزش معرفي كنيد؟!

خيلي ممنون ميشم!

David.Jn
15-10-2008, 14:59
عبارت openwysiwyg را تو گوگل سرچ كن چيزاي خوبي گيرت مياد در ضمن آموزش هم فكر نمي كنم داشته باشه چون به كار بردنش همچين چيز سختي نيست در ضمن خودشون همsample دارن ميتوني سورسشو ببيني كه چي كار كرده .

hercool
16-10-2008, 14:29
مرسي عزيزان
پيدا كردم
ولي با هيچ كدوم نتونستم به مقصدم برسم!

من ميخوام توي يك صفحه كاربر به صورت راحت و با اديتور اطلاعات رو واردذ كنه و همون جوري با كد html داخل ديتا بيس اكسس وارد بشه!
و در يك صفحه ديگه از ديتا بيس كد ها رو بخوانه و به صورت كامل نمايش داده بشه!

هر كس ميتونه كمك كنه و يا اين برنامه رو بنويسهف بهم خبر بده!
من هزينه اش رو هم بهش ميپردازم!!!

فقط سريع
hercool123@yahoo.com

Ultimator
17-10-2008, 20:24
دوست عزیز احتیاجی به تکرار درخواست یا پرداخت هزینه نیست .. کسی بتونه کمک میکنه نتونه نه .. 
ممنون 

as13851365
18-10-2008, 08:23
ولي با هيچ كدوم نتونستم به مقصدم برسم!
می شه بگید منظور شما از این جمله چی بود !!!

این ادیتوری که پیدا کردی رو اکر در یک پوشه قرار بدی و در برنامه خودت هر کجا که خواستی این ادیتور رو داشته باشی فقط کافیست که نام فایل مورد نظر رو از داخل پوشه به برنامه include کنی !

چیزه خاصی نداره !
البته کمی نیاز به تغییرات خواهی داشت که مثلا اگر ادیتور شما کلمات اضافی داشت اونها رو حذف کنید مثلا نام سایت نویسنده و تبلیغات و غیره و غیره ... که اگر به کدهای html وارد باشید هیچ مشکلی نخواهید داشت!

Far Va Har
21-10-2008, 13:59
این یک ادیتور با امکانات کامله اما یادت باشه ورژن های قدیمیش رو هم دانلود کنی چون بخشی از فایل های مورد نیاز تو ورژن های قدیمیش هست باید باهم مخلوط کنی الان یادم نیست ولی فکر کنم html و جاوا اسریپتش فیل دانلود ورژن قدیمی بودن و dll و فایل های مربوط به PHP و یا ASP.net و غیره تو فایل دانلود جدید
ضمنا رایگان هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یک نمونه ازش میتونی قبل از دانلود امتحانش کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید