PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن اطلاعات هارد ؟

Dark-man
13-10-2008, 01:52
آقا سلام ...
من داشتم ویستا می ریختم اشتباهی نمی دونم چی شد حواسم نبود زدم کل پارتیشن هامو پاک کردم ...
روی سیستم ام هم کلی اطلاعات مهم داشتم که بهشون واقعاً نیاز دارم (از قبیل فایل های Psd،Wordو...)
کسی از دوستان هست بهترین برنامه ای که برای برگرداندن اطلاعات باشه را به من معرفی کنه ؟؟
چند تا از این برنامه های معمولی را تست کردم ولی چیزی نصیبم نشد ..
ممنون می شم راهنمایی کنید

hamedya
13-10-2008, 06:59
سلام.
یکی از بهترین ها در این زمینه نرم افزار Get Data Back For Ntfs است که میتونه اطلاعات هاردهای فرمت شده رو برگردونه. فقط باید کرکش درست باشه.
موفق باشید.:40:

mahdi7610
13-10-2008, 07:40
سلام.
یکی از بهترین ها در این زمینه نرم افزار Get Data Back For Ntfs است که میتونه اطلاعات هاردهای فرمت شده رو برگردونه. فقط باید کرکش درست باشه.
موفق باشید.:40:
سلام

تائید می شه 100درصد

تمامی برنامه های ریکاوری را بزارید کنار

تنها برنامه ای که برای این کار فوق العاده هست همین برنامه Get Data Back For Ntfs هستش .

توی برنامه های ریکاوری کمترین حجم را داره ولی یکی از بهترین هاست .

من خودم بر اثر یه اشتباهی که توی لینوکس کردم تمامی پارتیشن هام را در عرض چند ثانیه با تمامی اطلاعاتی که در عرض 4 سال جمع اوری کرده بودم از دست دارم .

یعنی روی سیتسم 3 تا سیستم عامل داشتم ویندوز xp ، ویندوز ویستا و لینوکس

از قبل می دونستم این برنامه قدرت بالایی داره . در عین نا امیدی برنامه را دانلود کردم و شروع کردم به ریکاوری کردن در عرض 5 ساعت در عین نا باوری تمامی 60 گیگ اطلاعات منا کامل و بدون عیب و نقص برام برگردوند .

جالبه بگم من وقتی تمامی پارتیشن هام پاک شدن ، مجبور شدم یه بار دیگه هارد را پارتیشن بندی کنم و حتی موقع پارتیشن بندی پارتیشن ها را هم کم و زیاد کردم و ویندوز را ریختم و دوباره بعد از نصب ویندوز تمامی درایوها را فرمت کردم . با این که چند بار هم درایوها را فرمت کردم باز تمامی 60 گیگ اطلاعاتم برگشتند .

و جالبتر است بگم این همه که از برنامه recovery my file تعریف می کنند پیش این برنامه حرفی برای گفتن نداره .

برنامه recovery my file دقیقا 20 ساعت شروع به ریکاوری کردن فقط 2 تا از درایوها کرد ولی حتی 1 کیلو بایت از اطلاعاتم هم برنگشتند .

اما این برنامه در عرض گمتر از 5 ساعت 60 گیگ اطلاعات را برگردوند .

موفق باشید .

ebiess1362
13-10-2008, 12:02
به نظر من همه اینها تبلیغ از نرم افزار فقط بهترین راه بیخیال شدن از اطلاعات

mahdi7610
13-10-2008, 13:58
به نظر من همه اینها تبلیغ از نرم افزار فقط بهترین راه بیخیال شدن از اطلاعات
این برنامه را من نساختم که بخوام ازش تعریف یا تبلیغ کنم .

خودم هم باور نداشتم که بشه اطلاعات فرمت شده را برگردوند . به خاطر همین در عین نا امیدی برنامه را دانلود کردم و شروع به ریکاروی کردن کردم و برای خودم هم عجیب بود که تمامی اطلاعاتم بدون عیب و نقص برگشتند .

اطلاعاتی که به قول شما قصد داشتم بی خیالشون بشم .

بنابراین به شما پیشنهاد می کنم در مورد چیزی که امتحان نکردید لطفا اظهار نظر نکنید چون خودم این کار را انجام دادم . و 60 گیگ از اطلاعاتم را برگردوندم .

قبل از اینکه از برنامه استفاده کنم طرز فکر شما را داشتم .

موفق باشی

mojtaba182003
13-10-2008, 14:05
این برنامه را من نساختم که بخوام ازش تعریف یا تبلیغ کنم .

خودم هم باور نداشتم که بشه اطلاعات فرمت شده را برگردوند . به خاطر همین در عین نا امیدی برنامه را دانلود کردم و شروع به ریکاروی کردن کردم و برای خودم هم عجیب بود که تمامی اطلاعاتم بدون عیب و نقص برگشتند .

اطلاعاتی که به قول شما قصد داشتم بی خیالشون بشم .

بنابراین به شما پیشنهاد می کنم در مورد چیزی که امتحان نکردید لطفا اظهار نظر نکنید چون خودم این کار را انجام دادم . و 60 گیگ از اطلاعاتم را برگردوندم .

قبل از اینکه از برنامه استفاده کنم طرز فکر شما را داشتم .

موفق باشی

مهدي جان اگه زحمتي نيست لينك برنامه و كركشو بزار استفاده كنيم

ممنون از زحماتت :11:

mahdi7610
13-10-2008, 14:29
مهدي جان اگه زحمتي نيست لينك برنامه و كركشو بزار استفاده كنيم

ممنون از زحماتت :11:
این هم یکی از کاربران که از برنامه ای که معرفی کردم استفاده کرده و بیش از نیمی از اطلاعات مهمش برگشته .
اگه پستهاش را بخونید اون هم باورش نمی شد که این برنامه با این حجم کمش چقدر عالی عمل می کنه .

این برنامه قادر هست درایوی که ناشناخته هست را هم ریکاوری کنه . فقط حتما باید برنامه کرک شده باشه تا کارایی خودش را نشون بده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

hamedya
13-10-2008, 19:26
سلام.
آقا مهدي زياد ناراحت نشين بعضي از آدما ايجورين ديگه.

hosein66
14-10-2008, 04:38
سلام

من خودم بر اثر یه اشتباهی که توی لینوکس کردم تمامی پارتیشن هام را در عرض چند ثانیه با تمامی اطلاعاتی که در عرض 4 سال جمع اوری کرده بودم از دست دارم .

موفق باشید .

سلام مهدی جان

می گم بهتر بود اشتباهتون را هم ذکر می کردید تا اونایی که می خان لینوکس نصب کنند بدونند

(راستی کدوم توزیع رو نصب کردی ؟)

mahdi7610
14-10-2008, 09:11
سلام مهدی جان

می گم بهتر بود اشتباهتون را هم ذکر می کردید تا اونایی که می خان لینوکس نصب کنند بدونند

(راستی کدوم توزیع رو نصب کردی ؟)
سلام

این اشتباه را توی پارسیکس انجام دادم .

یه اشتباه خیلی بچه گانه .
داشتم با برنامه Gparted کار می کردم که حواسم نبود یه لحظه فکر کنم گزینه partision tabel را زدم . زدن این گزینه همانا و از بین رفتن پارتیشن ها همانا . و دیگه چاره ای جز پارتیشن بندی کردن نبود . چون وقتی با سی دی به صورت لایو بالا اومدم دیدم حجم پارتیشن را تقریبا 80 گیگ نشون می ده و فهمیدم تمام پارتیشن هام از بین رفته .

و شروع کردم به پارتیشن بندی کردن و بعد از پارتیشن بندی کردن هم باید تمام درایوها فرمت بشن و درایوهام را هم دوباره فرمت کردم و قصد داشتم اطلاعات را بی خیال بشم اما وقتی یاد اونا می افتادم اعصابم خورد می شد تا اینکه یاد برنامه Get Data Back For Ntfs که خودم قبلا به یکی از بچه ها معرفی کرده بودم افتادم .

البته قبلش با recovery my file حدود 20 ساعت 2 تا از درایوها را ریکاوری کردم اما دریغ از 1 کیلوبایت از اطلاعات برگرده .

اما برنامه Get Data Back For Ntfs همه اطلاعات را برگردوند . تقریبا اطلاعات مهم 100درصد برگشتند .

تمامی فیلم های که داشتم سالم و بی کم و کاست برگشتند .

این برنامه اینقدر عالی عمل کرد که من دوست دارم یه بار دیگه اطلاعاتم را فرمت کنم و بزارم این برنامه برام پیدا کنه . :31: