PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Sms در همراه اول!

mahdi_ctr
12-10-2008, 18:42
سلام
من از دیشب خودمو کشتم اما نتونستم مسیج بفرستم!:41:
چه بلایی سر این همراه اول اومده؟
مسیج سنترم 9891100500+ هست
با شماره های دیگه عوض کردم جواب نداد!ایرانسل-تالیا.....!:13:
دوستان اگه راه حلی داره یه کمکی به ما بکنید.
:10::40::40:

pedram_sad
13-10-2008, 18:55
خطط اعتباريه يا دايمي ؟
براي اعتباري هاي 0919 الان يك ماهي ميشه اين وضعيت اسف بار ادامه داره
نميدونم واقعا چي بايد به مسولين گفت

ghazaleh366
13-10-2008, 20:39
من گاهی که اس ام اس هام نمیره شماره رو دستی وارد میکنم... یا مثلا reply نمی کنم. جدا میفرستم. اونوقت میشه!

mahdi_ctr
13-10-2008, 21:02
خطط اعتباريه يا دايمي ؟
براي اعتباري هاي 0919 الان يك ماهي ميشه اين وضعيت اسف بار ادامه داره
نميدونم واقعا چي بايد به مسولين گفت
دائمی هست.
امشب دومین شبی هست که این مشکل ادامه داره نمیدونم خدایی چرا این کار رو با ملت میکنن.
اغلا یه اطلاع میدادن بعد خرابش میکردن!

من گاهی که اس ام اس هام نمیره شماره رو دستی وارد میکنم... یا مثلا reply نمی کنم. جدا میفرستم. اونوقت میشه!
نه این کارا رو خیلی کردم و نشد با این جور کارا جواب نمیده
=======================
میگم همراه اول یه سایت تخصصی نداره که توش این مشکلات رو بشه مطرح کرد؟

pedram_sad
14-10-2008, 23:39
دائمی هست.
امشب دومین شبی هست که این مشکل ادامه داره نمیدونم خدایی چرا این کار رو با ملت میکنن.
اغلا یه اطلاع میدادن بعد خرابش میکردن!

نه این کارا رو خیلی کردم و نشد با این جور کارا جواب نمیده
=======================
میگم همراه اول یه سایت تخصصی نداره که توش این مشکلات رو بشه مطرح کرد؟
اين كار رو كه سال هاست با ملت دارن ميكنن
چيز جديد نيست
ولي اين سري دارن شورش رو در ميارن
خط هاي اعتباري 0919 كه ميشه به راحتي لقب فاجعه بهشون داد
امروز 40 دقيقه يكي رو گرفتم تا بوق خورد طرف هم تو جاش ثابت واساده بود

نه بابا سايت كجا بود
اون سامانه يا EMAIL اطلاع رسانيشون هم سر كاريه
بايد سوخت و ساخت

teza
15-10-2008, 11:45
دوستان من هم سه روزه این مشکل رو دارم خط من از این 150 تومانی ها میباشد 910 کسی میدونه مشکل چیه
ولی یک چیز جالبتر بگم من تو فردیس کرج زندگی میکنم از اینجا اس ام اس نمی فرسته ولی از طرفهای کمال شهر تونستم اس ام اس بفرستم تو تهران هم یه همچین وضعیته داره مثلا من تو منطقه 18 نمیتونم اس ام اس بفرستم ولی تو پاسداران میشه کسی میدونه این چه مسخره بازی هست

teza
17-10-2008, 16:02
دوستان هوارررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررر
من الان یه هفته هست نمیتونم اس ام اس بفرستم کسی میدونه مشکل چیه سیم کارتم همراه اول 150 ای است ولی با کل همراه اول ها تست کردم نمی فرسته کسی می دونه مشکل چیه

pedram_sad
17-10-2008, 18:51
دوستان هوارررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررر
من الان یه هفته هست نمیتونم اس ام اس بفرستم کسی میدونه مشکل چیه سیم کارتم همراه اول 150 ای است ولی با کل همراه اول ها تست کردم نمی فرسته کسی می دونه مشکل چیه

دوستان من هم سه روزه این مشکل رو دارم خط من از این 150 تومانی ها میباشد 910 کسی میدونه مشکل چیه
ولی یک چیز جالبتر بگم من تو فردیس کرج زندگی میکنم از اینجا اس ام اس نمی فرسته ولی از طرفهای کمال شهر تونستم اس ام اس بفرستم تو تهران هم یه همچین وضعیته داره مثلا من تو منطقه 18 نمیتونم اس ام اس بفرستم ولی تو پاسداران میشه کسی میدونه این چه مسخره بازی هست
انتن دهي و خدمات همراه اول اسف بار بود
تو اين يك ماه اخير واقعا من موندم كه ديگه داره سنگ تمام ميگذاره
هيچ كسي هم صداش در نمياد
كه اگه در بياد هم تاثيري نداره

0919 هم همينطوريه
خدا ميدونه sms ها كجا ارسال ميشه فقط پولش رو كم ميكنه

خدا رو 100 مرتبه شكر ميكنم كه همون اوايل اومدن اپراتور دوم از همراه اول جدا شدم و راحت شدم

شما service center رو عوض كن ببين تاثير داره يا نه

m.fa
17-10-2008, 18:57
آره والا ،همراه اول واقعا نتونسته حداقل سیستم اس ام اسش رو به اندازه ی اپراتورای دیگه تقویت کنه
چاره ای نیست فعلا جز دعا برای بهبود این وضعیت

teza
17-10-2008, 19:27
انتن دهي و خدمات همراه اول اسف بار بود
تو اين يك ماه اخير واقعا من موندم كه ديگه داره سنگ تمام ميگذاره
هيچ كسي هم صداش در نمياد
كه اگه در بياد هم تاثيري نداره

0919 هم همينطوريه
خدا ميدونه sms ها كجا ارسال ميشه فقط پولش رو كم ميكنه

خدا رو 100 مرتبه شكر ميكنم كه همون اوايل اومدن اپراتور دوم از همراه اول جدا شدم و راحت شدم

شما service center رو عوض كن ببين تاثير داره يا نه

نه تاثیری نداره فردا برم امور مشترکین ببینم چی میگه

Vallio
18-10-2008, 07:59
مسیج سنترتو به اینا تغییر بده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ALIA2007
18-10-2008, 09:14
برای من هم 5-6 روز این طوری بود اصلا error داد دیگه میخواستم برم فحش بدم که خود به خود درست شد.
خطم هم 0912 هست . شما هم چه پیگیری کنی چه نکنی فرقی نمی کنه وقتش که بشه درست میشه.

mahdi_ctr
25-10-2008, 10:26
سلام
مسیج های من بعد از 6 روز درست شد ولی هیچکس نفهمید دلیلش چی هست
الان هم که درست شده اگه بخوام برا کسی مسیج بفرستم باید 3 -4 بار بفرستم تا یکی به دستش برسه
کلا همراه اول تر زده با این سیستم پیام کوتاهش!

iman_s
25-10-2008, 23:01
2-3 تا شماره مسیج سنتر تو گوشیت داشته باش.هر وقت مشکلی داشت شماره دیگر رو انتخاب کن و مسیج رو بفرست.
هر وقت واسه من چنین مشکلی پیش میاد همینکار رو میکنم و همه sms هام ارسال میشه.
+9891100500
+9891100501
که دومی از بقیه بهتره.شماره های دیگه ای هم هست.

mahdi_ctr
26-10-2008, 11:03
من اون موقع که مسیجم قطع شده بود کلا هر مسیج سنتری که انتخاب میکردم مسیج نمیرفت فرقی هم نداشت!
من از ایرانسل متنفرم با اینکه الان میشه مسیج ایرانسل رو مجانی کرد اما بازم 912 رو ترجیح میدم!
یه مورد دیگه اینکه وقتی که ایرانسل میخواد شبکه رو قطع کنه (برای هر مسئله ای)اغلا یه مسیج میده که اطلاع میده اما همراه اول اصلا از این چیزا خبری نیست و اکثرا قطعی های ایرانسل از ساعت 12 شب به بعد هست و تا صبح دوباره وصل میشه اما مخابرات کلا یلخی هست!!!
ای بابا چی بگم که حرف از این مخابرات تو دلم خیلی زیاد هست...

pedram_sad
26-10-2008, 19:35
2-3 تا شماره مسیج سنتر تو گوشیت داشته باش.هر وقت مشکلی داشت شماره دیگر رو انتخاب کن و مسیج رو بفرست.
هر وقت واسه من چنین مشکلی پیش میاد همینکار رو میکنم و همه sms هام ارسال میشه.
+9891100500
+9891100501
که دومی از بقیه بهتره.شماره های دیگه ای هم هست.
ايمان جان اين اعتباري هاي همراه اول منظورم 0919 واقعا كار رو از حد گذرونده
با اين روش ها هم درست شدني نيست
بهش sms ميدي deliver ميده خدا ميدونه كجا ميره
sms ميگيري ازش deliver ميده خدا ميدونه كجا ميره
مخصوصا سمت تجريش و زعفرانيه يا طرفاي ايستگاه توچال اصلا افتضاحه انتن دهيش

با 0919 برخورد داشتي ؟
كار كردي باهاش ؟

iman_s
28-10-2008, 23:39
آره با 919 هم کار کردم.تو این یک ماهه تخیر مشکلات پیامکش زیاد شده ولی نه در حدی که شما میگید.
بعضی وقتها سخت ارسال میشه.بعضی وقتها دلیوری نمیده ولی واسه طرف 2-3 تا ارسال میشه.امیدوارم زودتر درست بشه.
ولی از نظر آنتن دهی که میگی افتضاحه باهات مخالفم.حداقل طرفای ما که مشکلی نداره.

Memoli
20-01-2009, 17:18
آیا می دونید که 0919 و 0912 از یک سنتر برای مخابره صدا و اس ام اس استفاده می کنه این یعنی علاوه بر اینکه شما 0912 را در گذشته از 440 هزار تومان تا 1000000 تومان خریدید با سیم کارت 12 هزار تومانی هیچ فرقی نداره.
در ضمن تعرفه های بالای سیم کارت اعتباری رو نیز پرداخت می کنید.
و بدلیل ارزان شدن سیم کارتهای اعتباری هر روز به حجم کاربران این شبکه اضافه شده و بدلیل ضعف در ساپورت این حجم بالا آنتن دهی و کیفیت صدای شما افتضاح گردیده و sms های شما بلکه هرگز به مقصد نمیرسند.

Memoli
20-01-2009, 17:22
آیا تا موقعی که این 0912 دست دولت بود این مشکل اس ام اس رو داشتید والا من نداشتم ولی درست از روزی که علارقم اینکه سیم کارتمو خودم نسوزوندم 5 هزار تومان پول سیم کارت دادم به بعد هر روز تو این ور اون ور دنبال شماره ای مناسب و بی عیب برای SMS service Center میگردم.
بگید چی کار کنم.