PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I Am Alive

S A A M
11-10-2008, 17:32
Box shot:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده بازی: DarkWorks
ارائه دهنده بازی: Ubisoft
پلتفرم هایی که بازی روش ارائه میشه: PS3 - PC - X360
سبک بازی: اکشن اول شخص دلهره آور
تاریخ عرضه بازی: از April 2009 تا March 2010 ( این مدت، همون سال مالی یوبی هست. یعنی فعلا فقط تصمیم گرفته که توی این سال مالیش بازی رو پخش می کنه. تاریخ دقیق هنوز نداده بیرون)
حالت بازی: تک نفره
رده بندی سنی: هنوز کامل مشخص نیست اما به احتمال قوی 16+ رو از PEGI بگیره.
موتور بازی: Unreal Engine 3

I Am Alive که چندي قبل به Alive معروف بود، يک بازي اکشن سوروايوال از Ubisoft است که احتمالا در بهار 2009
عرضه خواهد شد. بازي در شيکاگو بعد از يک بلاي همگاني ناشناس اتفاق مي افتد، و روايتگر داستان شخصي به اسم ايدام است. به نقل از يوبي سافت، گيم پلي بيشتر روي تعاملات شخصيتي و حل معما متمرکز خواهد بود. همچنين تصميمهاي کليدي نيز در بازي وجود خواهد داشت. اين بازي در آخر کنفرانس يوبي سافت در E3 08 معرفي گرديد.

اولين تريلر بازي، شيکاگو را قبل از بلاي همگاني نشان ميدهد که ايدام را نشان ميدهد که احتمالا يا وي پشت مجسمه ي يوسيتيا(الهه ي عدالت در روم باستان) در حال قضاوت است و يا در حال بازاريابي و سرمايه گذاري، با توجه به صورتحسابهاي روي تصوير. کمي بعد وي را ميبينيم که توسط سه مرد تعقيب ميشود و آنها داد ميزنند "نان جويت را به من بده!" و ايدام نيز در جواب يک بطري پلاستيکي را پرتاب ميکند. و بعد تريلر به "شش سال قبل" باز ميگردد، زمان شيکاگوي سالم، و ايدام را در حال گذر از يک خيابان با يک قهوه ميبينيم تا تلفن بزند، و بعد زلزله و گرد و خاک روي هوا.

تریلر بازی:

کیفیت عالی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت خوب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متن زیر را M E H D I عزیز گذاشته!

-بازی قبلا به اسم "Alive" شناخته میشد.
-بازی I Am Alive از سال 2005 دارن روش کار میکنن.
-بازی توی یک شماره تموم نمیشه ( ادامه دار هست)
-بازی اول شخص خواهد بود اما احتمالا توی بعضی از حالت ها میشه به صورت سوم شخص هم بازیش کرد( تقریبا تو مایه های Brother's in Arms:HH - هنوز این قسمتش کامل تایید نشده )
-داستان بازی توی June 2009 اتفاق می افته توی شیکاگو ( گرچه هنوز کامل مشخص نشده ). یه زلزله 10.3 ریشتری اتفاق می افته.
- شخصیت اصلی بازی فردی به اسم Adam Collins هست که 27 سالش هست.
-بعد از زمین لرزه شما خودتون رو توی یه ساختمون بلند می بینین که توش گیر کردین. 3 روز تلاش می کنین تا بتونین از اونجا برین بیرون.
- بعد از اینکه از اون ساختمون میاین بیرون می بینین که شما باز هم گیر کردین. بعد از زمین لرزه، یه قسمت از شیکاگو جدا شده و الان به صورت یه جزیره توی اقیانوس شناوره.
- هدف اصلی بازی پیدا کردن Alice ، دوست دختر قبلی Adam هست که معلوم نیست زنده س یا نه. علتش این هست که هنوز Adam اون رو دوست داره.
- هدف دوم این هست که از جزیره جون سالم به در ببرید. عملیات نجات شکست می خوره ( هنوز معلوم نیست- شاید اصلا انجام نشده عملیات نجات - هنوز این قسمت توسط یوبی تایید نشده ) بنابراین شما خودتون باید این کار رو بکنین.
- تعداد نسبتا زیادی از زمین لرزه نجات پیدا کردن که می تونن زندگی رو برای شما راحت تر یا سخت تر بکنن. شما باید به تعدادی دور هم جمع بشین که بتونین توجه نیروهای نجات رو جلب کنین.
- بازی به شما این اجازه ها رو میده: نجات بدین یه نفر رو یا نه - یه چیزی رو بدزدین یا به زور از یکی بگیرین - از یکی دفاع کنین یا بهش حمله کنین - زخم های بقیه رو درمون کنین یا مال خودتون رو ( علتش این هست که آب و دارو کمیاب شده ) - هر تصمیمی که توی بازی بگیرین روی این که چه اتفاقی ممکنه برای شما یا Alice بیفته تاثیر داره.
- توی شهر چند دسته و حزب ایجاد میشن. شما میتونین توی بعضی هاشون برین و می تونین به صورت ولگرد زندگی کنین.
- توی یه جاهایی کمپهایی ایجاد شدن که نجات یافته ها غذا رو باهم پیدا کنن و استفاده کنن و امن تر زندگی کنن. ماموریت ها معمولا توی این حالتها اتفاق می افته.
- تا به حال 3 نفر از شخصیت های دیگه ای که توی بازی هستن شناخته شدن:
Riley که یه دکتر هست که تمام تلاشش رو برای کمک به شما و نجات یافته ها انجام میده ( مونث )
Virgil که یه سرباز بازنشسته هست که سعی می کنه از افراد کمپ دفاع کنه.
Peter که یک آتشنشان معلول هست که ایده های خوبی برای ساختن کمپ میده. اونها به شما اطلاعات و ماموریتهای جانبی میدن.
- یکی از راههایی که بازی برای روایت داستان استفاده می کنه بازگشت به گذشته هست (flashback ). این که بازیکن این flashback ها رو بازی می کنه یا فقط روایت میشن هنوز مشخص نشده.
- داستان بازی کلا توی 9 روز تموم میشه. یعنی بعد از این که credit بازی رو دیدیم دیگه نمی تونیم توی بازی ول بچرخیم ( چیزی که توی بازیهای جدید مد شده - مثل POP یا AC ) - بعضی از قسمتها هم توی روزهای خاصی توسط بازی قفل میشن.
- توی بازی اسلحه هایی هست ( اسلحه دستی - پرتابی و بعضی از چیزها که میتونین اونها رو به عنوان اسلحه هم استفاده کنین و به مردم آسیب برسونین. اما جای زیادی برای پیدا کردن تیر و همچنین کمک های اولیه نیست. اسلحه ها هم خیلی کمیاب هستن.
- شما میتونین مردم رو با اسلحه خالی هم بترسونین. البته اگه بفهمن که تیر ندارین براتون بد میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- شما می تونین توی یه لحظه فقط به طرف یک نفر شلیک کنین.
- از آب میتونین برای پر کردن جونتون استفاده کنین یا برای این که حواس بقیه رو پرت کنین اون رو بنندازین یه جای دیگه ( همونطور که توی trailer هم دیده میشه )
- دلیل این بدبختی ها هم توی بازی مشخص میشه که آیا یه زلزله طبیعی بوده یا نه؟ توی بازی می فهمیم.

چند تا چیز دیگه هم بود که زیاد لازم نیست اینجا بگم.

عکسهای بازی:
این همون خانم دکتر هستن : Riley

این هم شخصیت اصلی بازی: Adam

B3HZ@D
11-10-2008, 18:01
سلام
ممنون مثل این که بازیه خفنی هستش
این عکسی که گذاشتی از دموهای وسط بازی هست یا خود بازی؟؟؟؟
در مورد این سبک اکشن سوروايوال میشه توضیح بدی

Little Sparrow
11-10-2008, 18:39
تاریخ عرضه بازی معلوم نیست کیه فقط مشخصه که در 2009 هست.سازنده اش رو هم هنوز مشخص نکردن.سبک اکشن هم هست و ناشرش ubisoft هست.
داستان درمورد مردم شیکاگو هست که پس از یک زلزله ی بزرگ سعی در زنده ماندن دارند.
موفق باشید.

ali_ranger22
11-10-2008, 18:43
بازی یه جورایی از I am legend گرفته شده !!

S A A M
11-10-2008, 20:14
Guillaume Gouraud بنيان گذار استوديو DarkWorks اطلاعات جديد رو درباره استوديو و بازي جديد انها و Ubisoft يعني I Am Alive داده است. اين بازي با همكاري Jade Raymond تهيه كننده عنوان بزرگ Assassins Creed و در سبك survival horror براي X360.PS3.PC در سال 2009 عرضه خواهد شد.

ما ميخواهيم براي گسترش بيشتر بازي خودمان آن را واقع گريانه تر جلوه دهيم براي اينكه با اين كار ميتواينم بازي خود را عمومي تر كنيم.ما مسير خودمون از سمت بازي هاي ترسناك كلاسيك مثل Alone in the Dark: The New Nightmare در سال 2001 به سمت بازي كه سانحه اي همچون Cold Fear عوض كرديم. "

وي در ادامه ميگويد:" و در حال حاضر بازي ما بيشتر به سمت بازي هاي واقع بينانه تر رفته است و اين همان چيزي است كه ما ميخواهيم با بازي جديد خودمون تجديد كنيم."

DarkWorks استوديو بوده است كه همه ان را به خاطر بازي ها ترسناكش ميشناختند اما Guillaume Gouraud متعقد است اين استوديو انقدر بزرگ هست كه بازي هاي اكشن در هر زمينه بسازد.

وي ميگويد:" ما از پيشرفت خودمان بسيار خوشحال هستيم. من فكر ميكنم ما با وجود 120 نفر يكي از بزرگترين و عظيم ترين استوديو ها در اروپا هستيم. من فكر ميكنم ما در سال 2009 خواهيم درخشيد. ما خودمان را براي مرحله بعدي اماده كرده ايم. "
......................

اما Ubisoft هم براي اين بازي نقشه هاي بزرگي كشيده است. Alain Corre مدير اجرايي Ubisoft طبق صحبت هايي كه با MCV داشته اعلام كرده از همين الان به فكر دنباله براي بازي I Am Alive است.

Alain Corre در اين باره ميگويد:" بله, ما به فكر دنباله براي اين بازي هستيم. زماني كه شما يك franchise جديد كه مدت زمان ساختش به طول مي انجامد رو به وجود مياريد و براي ساخت ْآن سرمايه زيادي ميگذاريد تا آن را عرضه كنيد دوست داريد اون را نگه داريد و دوباره آن را تكرار كنيد. "

وي در ادامه ميگويد:" پس خيلي بهتر است كه بتوني تبليغات داشته باشي و روي يك سري franchise ها براي اينده شرط بندي كني. ما به اين بازي به عنوان يك franchise قوي ديگر براي مجموعه خودمان در كنار Prince Of Persia يا Rayman Rabbids اميد داريم. اين بازي يك بچه جديد براي ما هست و ما اميد هاي زيادي به آن داريم. "

منبع:

S A M
11-10-2008, 20:25
سلام
هم اسمی جون این چی چی اواتاره ؟ کپ کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازیش باحاله ؟ توی چه سبکیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جون داداش نگو صفحه اول نوشته که اصلا حوصله خوندن ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی اگه اون دموی خدا جنگ 3 رو داری برام پ . خ . کن چون بچه ها میگن یه قسمتایی از روز حسرت از اون بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A A M
11-10-2008, 22:07
سلام
ممنون مثل این که بازیه خفنی هستش
این عکسی که گذاشتی از دموهای وسط بازی هست یا خود بازی؟؟؟؟
در مورد این سبک اکشن سوروايوال میشه توضیح بدی
مثل Cold Fear، یکمی هم شبیه Resident Evil. البته رزیدنت اویل سوروایلوال هارار نه سویوایوار اکشن... ببین سبک سوروایوال اکشن یک چیزیه توی مایه های Adventure و ترسناک.

سلام
هم اسمی جون این چی چی اواتاره ؟ کپ کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازیش باحاله ؟ توی چه سبکیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جون داداش نگو صفحه اول نوشته که اصلا حوصله خوندن ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی اگه اون دموی خدا جنگ 3 رو داری برام پ . خ . کن چون بچه ها میگن یه قسمتایی از روز حسرت از اون بوده
اینه:

يک بازي اکشن سوروايوال از Ubisoft است

B3HZ@D
11-10-2008, 22:58
بازی های یوبی اکثرا خوب از اب در میاد
امیدوارم این یکی هم بترکونه
راستی تارخ عرضه بازی کی هست؟؟؟

Little Sparrow
11-10-2008, 23:12
دوست عزیز من گفتم که در سال 2009 به احتمال زیاد در بهار سال 2009.
موفق باشی.

S A A M
12-10-2008, 07:51
دوستان لطف کنید پست اول را بخونید بعد اگه سوالی بود من در خدمتم.

aseman e ghermez
20-10-2008, 16:59
من یه دمو دیدم خیلی باحال بود توی مجله بازی رایانه ولی توش از گیمپلی خبری نبود کسی دمو گیم پلی نداره

S A A M
07-01-2009, 11:35
بازي I Am Alive يكي از جنجالي ترين بازي هاي امسال Ubisoft خواهد بود. مجله GamesTMدر شماه جديد خود اولين اطلاعات را درباره اين بازي فاش كرده است.

هر چند اين بازي به طور رسمي در E3 2008 معرفي شد و در همان زمان توانست جايزه بهترين Trailer نمايشگاه E3 را از سايت Game Trailers دريافت كند اما مدتي قبل از شايعه شده Jade Raymond تهيه كننده بازي Assassin's Creed در اين پروژه حاضر خواهد بود. Alexis Goddard تهيه كننده ارشد بازي بلاخره اين شايعه را رد كرد و اعلام كرد كه Jade Raymond هيچ دخالتي در اين پروژه نخواهد داشت.

Darkworks تيم سازنده اين بازي كه به خاطر دو بازي Cold Fear , Alone in The Dark : The New Nightmare سابقه دارند قصد دارند اين دفعه يك بازي بسيار واقعي تر را تحويل خريدارن دهند.

Alexis Goddard مي گويد:" خرابي و بدبختي يك موضوع تكراري براي صنعت سرگرمي از بدو تولد ان بوده است. ما جدا نمي خواهيم چنين موضوعي را تكرار كنيم بلكه قصد مخلوط كردن چندين عنصر با هم را داريم. بيشترين كاري كه ما انجام ميدهيم اين است كه شما را به ياد چيز هاي جالبي كه ديده ايد و يا شينده ايد مي اندازيم. Robert Neville در فيلم I Am Legends به تدريج انسانيت و عقل خود در فاجعه نيويورك از دست داد. در The Day After Tomorrow و War of the Worlds شما ديديد كه شهر هاي غرب چگونه توسط يك نيروي نامشخص از هم پاشيدند."

Goddard همچنين بازي را با Armageddon , Titanic , Cloverfield , Jericho , Lost مقايسه كرده است. داستان بازي درباره فردي به نام Adam Collins است. بعد از زلزله مهيب و غير طبيعي شيكاگو وي بايد به دنبال دوست دختر خود بگردد و به قدر كافي بازمانده پيدا كند تا توجه نيرو هاي دولتي را به خود جلب كند. Goddard معتقد است لحظه به لحظه game play اين بازي چيزي است كه تا به حال تجربه نكرده ايم. و انها بسياري از سنت هاي موجود را تغيير داده اند.

وسايل به خصوص اسلحه و مهمات بسيار كم ياب تر از ديگر بازي هايي هست كه تا به حال بازي كرده ايد. حتي كمتر از ميزان استفاده در بازي هاي survival horror مثل Resident Evil. هدف اصلي بازي كسب كردن وسايل مورد نياز براي زنده ماندن است. وسايلي همچون بطري اب و ... . در بازي اب به عنوان يك وسيله شفا دهنده استفاده مي شود.

" مبارزه يكي از راه هاي روبرويي با گروه هاي خشن است اما كمتر مي شود اين روش جواب دهد. ما كاري در بازي كرديم كه بازيكنان ترغيب به استفاده از تاكيك و احتياط كردن شوند. شما در بازي ممكن است يك shotgun پليس را پيدا كنيد كه خالي از گلوله است. اما چه كسي جز شما متوجه ميشود كه اسلحه خالي است ؟ شما مي توانيد با اين كار موجب ترس افراد شويد و وسيله مورد نظر خود را تامين كنيد."

با توجه به اينكه اين بازي يك بازي FPS است و عواملي شبيه استفاده بسيار كم از اسلحه باعث مي شود بسيار شبيه Mirror's Edge به نظر بيايد. اين در حالي است Goddard معتقد است I Am Alive مي بايست يك بازي FPS باشد تا به شما همه چيز را منتقل كند.

" ما مي خواهيم بازيكن واقعا متوجه قدرت طبيعت شود و حس كند خطراتي كه توسط خراب شدن ساختمان و ويراني به وجود مي ايد چگونه است. حس اين كه هرج و مرج چگونه است و هيچ ]چيزي به جز زوايه ديد اول شخص ( first-person ) اين حس به شما منتقل نمي كند."

I Am Alive براي PC , X360 , PS3 در تاريخ نامشخصي از 2009 عرضه خواهد شد.

منبع

B3HZ@D
07-01-2009, 12:24
اااااااااااااااهههههههههه ههههههه
پس چرا اول شخص؟؟؟
اینطوری که جالب نمیشه...من فکر کردم سوم شخصه
cold fear و alone in the dark سوم شخص بود که البته alone رو میشد اول شخص هم کرد
به نظر من همچین بازی روی حالت سوم شخص جذاب تر در میاد
چون دید بهتر و بیشتری روی محیط داریم
خیلی حیف شد

joey jordison
07-01-2009, 14:33
من که خودم FPS را بیشتر دوست دارم!!!
منتظر یک سورپرایز با این بازی باید باشیم!!امیدوارم یوبی باز نخواد بازی را Open World کنه!!!
یوبی سافت شرکتی هست که کار ضعیف کم دیدیم ازش!!!

Optimus Prime
07-01-2009, 14:36
اااااااااااااااهههههههههه ههههههه
پس چرا اول شخص؟؟؟
اینطوری که جالب نمیشه...من فکر کردم سوم شخصه
cold fear و alone in the dark سوم شخص بود که البته alone رو میشد اول شخص هم کرد
به نظر من همچین بازی روی حالت سوم شخص جذاب تر در میاد
چون دید بهتر و بیشتری روی محیط داریم
خیلی حیف شد
دید کلی داشتن روی محیط اطراف مطمئنا همچین احساسی را که باید القا کنه نخواهد کرد. کار درستی کردن که اول شخصه. باید احساسات بازی از دید شما به نظر بیاد همچون واقعیت مخصوصا در همچین بازی ها. من خیلی خوشحال شدم که Mirrior's Edge اول شخص بود.

hosseincode2008
07-01-2009, 18:21
امیدوارم یوبی باز نخواد بازی را Open World کنه!!!

تازگي ها منم از هرچي بازي Open World هست حالم به هم ميخوره !! از چهار بازي آخري كه رفتم سه تاش OW بود :wac: ( بعديش هم Open World هست!)
روي اين بازي هم حساب ويژه اي باز كردم ؛ بعضي بازيها هستن كه اصلا اطلاعاتي ازشون ندارم ولي عاشقشون ميشم!

resident_evil
07-01-2009, 19:42
امیدوارم یوبی باز نخواد بازی را Open World کنه!!!

شديدا موافقم!!!مسخره ترين open world هم بازيه FarCry2 بود!!!
گند زدن توي بازي رفت!!!

joey jordison
07-01-2009, 22:23
دقیقا مشکل اساسی این بازیها Open World مخصوصا Farcry 2 که اساسی بود خسته کننده بودنش بود!!!منکر بازی خوبش نمیشم ولی این مشکل ضربه زد به بازیش!!!

starn
08-01-2009, 00:42
معلومه که بازی توپی
فکر می کنید سیستم مورد نیازش چی بخواد 8 گیگ رم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sha7ab
08-01-2009, 01:54
ایده ی بازی ناب ـه... ! :دی

B3HZ@D
08-01-2009, 02:16
ولی همچین بازی به نظر من باید سوم شخص باشه
حالت سوم شخص ترس رو بیشتر به ادم منتقل میکنه
هیجانش هم بیشتره...مثل cold fear یا resident evil
اصلا یک حال و هوای دیگه داره سوم شخص
اگه بشه مثل alone in the dark یا fallout هر دو حالت رو به دلخواه انتخاب کنی خوب میشه

S A A M
07-03-2009, 09:49

Darkworks ، یکی از تیم‌های بازیسازی خوش‌نام است که تابحال بازی‌هایی مانند Alone in the dark و Cold fear را عرضه کرده است. کمپانی یوبی‌سافت ساخت و تکمیل پروژه I Am Alive را از تیم Darkworks گرفته و از این پس آن را در استدیوی خود انجام خواهد داد.

این بازی در E3 سال گذشته رونمایی شد و قرار بود که در بهار امسال منتشر شود ولی تا انتهای سال مالی 2009 که به مارچ 2010 ختم می‌شود، تاخیر خورد.

Ubisoft گفت:" به منظور وفادار ماندن به تاریخ عرضه این بازی بزرگ و با توجه به اینکه تیم Darkworks وظایف دیگری برای انجام دان دارد، ما تصمیم گرفتیم که تکمیل پروژه I Am Alive را در Ubisoft Shanghai ادامه دهیم. در طول سال گذشته هر دو استدیو با همکاری یکدیگر بر روی این پروژه کار می‌کردند."

" تیم Darkworks به الزامات و وظایف خودش بخوبی عمل کرد و وقتی که این بازی لانچ شود، یکی از پایه‌های موفقیت آن خواهد بود."

منبع

B3HZ@D
07-03-2009, 20:10
یوبی سافت هم خوراکش تاخیر زدن به بازی هاست
به نظر من خود شرکت darkworks روی بازی کار میکرد بهتر بود

Aseman e ghermez 2
07-03-2009, 20:34
من که مطمئنم بازم تاخییر میخوره!!!!

779
07-03-2009, 21:00
یوبیسافت کاراش مطمئنه ناراحت نباشین حتمی دلیلی داره!!
به نظر من یوبیسافت بهترین شرکت بازی سازی هستش البته برای pc چون اصلا نسخه هاش مشکلی نداشتن تا به حال!!!!!!!

Aseman e ghermez 2
07-03-2009, 21:06
نمونه بارزش Splinter cEll :conviction چقد تاخییر خورده دیگه مارو کلافه کرده!!!!!

B3HZ@D
07-03-2009, 21:13
بهتره که این بحث رو بیخیال بشیم
چون داره از جریان اصلی تاپیک خارج میشه

779
07-03-2009, 21:16
والا من تا جایی که میدونم بازی کلا سال 2009 میخواست بیاد!!!!!!
بعدشم هر چی باشه بازی هاش در سطحی هست که آدم برای ثانیه میشماره مثل Assissians Creed یا Splinter Cell یا سریه کلا Tom Clancy's و Prince Of Persia و.... که خداییش جزو بهترین بازی های سال میشدند!!!!!!!!!!!!

M E H D I
31-03-2009, 18:49
خوب من هم میخوام به سبک فروم یوبی سافت اینطوری بنویسم:

تمام چیزهایی که ما در مورد I Am Alive میدانیم ( اینها همشون به صورت رسمی تایید شدن)

سازنده بازی: DarkWorks
ارائه دهنده بازی: Ubisoft
پلتفرم هایی که بازی روش ارائه میشه: PS3 - PC - X360
سبک بازی: اکشن اول شخص دلهره آور
تاریخ عرضه بازی: از April 2009 تا March 2010 ( این مدت، همون سال مالی یوبی هست. یعنی فعلا فقط تصمیم گرفته که توی این سال مالیش بازی رو پخش می کنه. تاریخ دقیق هنوز نداده بیرون)
حالت بازی: تک نفره
رده بندی سنی: هنوز کامل مشخص نیست اما به احتمال قوی 16+ رو از PEGI بگیره.
موتور بازی: Unreal Engine 3
BoxShot تایید شده:
اطلاعات دیگه:
-بازی قبلا به اسم "Alive" شناخته میشد.
-بازی I Am Alive از سال 2005 دارن روش کار میکنن.
-بازی توی یک شماره تموم نمیشه ( ادامه دار هست)
-بازی اول شخص خواهد بود اما احتمالا توی بعضی از حالت ها میشه به صورت سوم شخص هم بازیش کرد( تقریبا تو مایه های Brother's in Arms:HH - هنوز این قسمتش کامل تایید نشده )
-داستان بازی توی June 2009 اتفاق می افته توی شیکاگو ( گرچه هنوز کامل مشخص نشده ). یه زلزله 10.3 ریشتری اتفاق می افته.
- شخصیت اصلی بازی فردی به اسم Adam Collins هست که 27 سالش هست.
-بعد از زمین لرزه شما خودتون رو توی یه ساختمون بلند می بینین که توش گیر کردین. 3 روز تلاش می کنین تا بتونین از اونجا برین بیرون.
- بعد از اینکه از اون ساختمون میاین بیرون می بینین که شما باز هم گیر کردین. بعد از زمین لرزه، یه قسمت از شیکاگو جدا شده و الان به صورت یه جزیره توی اقیانوس شناوره.
- هدف اصلی بازی پیدا کردن Alice ، دوست دختر قبلی Adam هست که معلوم نیست زنده س یا نه. علتش این هست که هنوز Adam اون رو دوست داره.
- هدف دوم این هست که از جزیره جون سالم به در ببرید. عملیات نجات شکست می خوره ( هنوز معلوم نیست- شاید اصلا انجام نشده عملیات نجات - هنوز این قسمت توسط یوبی تایید نشده ) بنابراین شما خودتون باید این کار رو بکنین.
- تعداد نسبتا زیادی از زمین لرزه نجات پیدا کردن که می تونن زندگی رو برای شما راحت تر یا سخت تر بکنن. شما باید به تعدادی دور هم جمع بشین که بتونین توجه نیروهای نجات رو جلب کنین.
- بازی به شما این اجازه ها رو میده: نجات بدین یه نفر رو یا نه - یه چیزی رو بدزدین یا به زور از یکی بگیرین - از یکی دفاع کنین یا بهش حمله کنین - زخم های بقیه رو درمون کنین یا مال خودتون رو ( علتش این هست که آب و دارو کمیاب شده ) - هر تصمیمی که توی بازی بگیرین روی این که چه اتفاقی ممکنه برای شما یا Alice بیفته تاثیر داره.
- توی شهر چند دسته و حزب ایجاد میشن. شما میتونین توی بعضی هاشون برین و می تونین به صورت ولگرد زندگی کنین.
- توی یه جاهایی کمپهایی ایجاد شدن که نجات یافته ها غذا رو باهم پیدا کنن و استفاده کنن و امن تر زندگی کنن. ماموریت ها معمولا توی این حالتها اتفاق می افته.
- تا به حال 3 نفر از شخصیت های دیگه ای که توی بازی هستن شناخته شدن:
Riley که یه دکتر هست که تمام تلاشش رو برای کمک به شما و نجات یافته ها انجام میده ( مونث )
Virgil که یه سرباز بازنشسته هست که سعی می کنه از افراد کمپ دفاع کنه.
Peter که یک آتشنشان معلول هست که ایده های خوبی برای ساختن کمپ میده. اونها به شما اطلاعات و ماموریتهای جانبی میدن.
- یکی از راههایی که بازی برای روایت داستان استفاده می کنه بازگشت به گذشته هست (flashback ). این که بازیکن این flashback ها رو بازی می کنه یا فقط روایت میشن هنوز مشخص نشده.
- داستان بازی کلا توی 9 روز تموم میشه. یعنی بعد از این که credit بازی رو دیدیم دیگه نمی تونیم توی بازی ول بچرخیم ( چیزی که توی بازیهای جدید مد شده - مثل POP یا AC ) - بعضی از قسمتها هم توی روزهای خاصی توسط بازی قفل میشن.
- توی بازی اسلحه هایی هست ( اسلحه دستی - پرتابی و بعضی از چیزها که میتونین اونها رو به عنوان اسلحه هم استفاده کنین و به مردم آسیب برسونین. اما جای زیادی برای پیدا کردن تیر و همچنین کمک های اولیه نیست. اسلحه ها هم خیلی کمیاب هستن.
- شما میتونین مردم رو با اسلحه خالی هم بترسونین. البته اگه بفهمن که تیر ندارین براتون بد میشه:31:
- شما می تونین توی یه لحظه فقط به طرف یک نفر شلیک کنین.
- از آب میتونین برای پر کردن جونتون استفاده کنین یا برای این که حواس بقیه رو پرت کنین اون رو بنندازین یه جای دیگه ( همونطور که توی trailer هم دیده میشه )
- دلیل این بدبختی ها هم توی بازی مشخص میشه که آیا یه زلزله طبیعی بوده یا نه؟ توی بازی می فهمیم.

چند تا چیز دیگه هم بود که زیاد لازم نیست اینجا بگم.

عکسهای بازی:
این همون خانم دکتر هستن : Riley

این هم شخصیت اصلی بازی: Adam

B3HZ@D
31-03-2009, 19:05
واقعا عالی بود...ممنون
فقط یک چیزی رو متوجه نشدم:؟!

شما می تونین توی یه لحظه فقط به طرف یک نفر شلیک کنین.

میشه بیشتر توضیح بدین

resident_evil
31-03-2009, 19:13
شما میتونین مردم رو با اسلحه خالی هم بترسونین. البته اگه بفهمن که تیر ندارین براتون بد میشه

اين خيلي باحاله !!! واقعا جالبه !!! ولي خدا ميدونه چي كارمون ميكنن اگه بفهمن سره كارشون گذاشتيم !!! :ي

M E H D I
31-03-2009, 19:14
واقعا عالی بود...ممنون
فقط یک چیزی رو متوجه نشدم:؟!

میشه بیشتر توضیح بدین

کامل نمیدونم منم! شاید منظورش این هست که وقتی به طرف یه نفر گرفتین اسلحه رو نمی تونین به کسای دیگه شلیک کنین. :23:

B3HZ@D
31-03-2009, 19:20
اینطوری که بد میشه...یه موقع مثلا دارن از یک طرف دیگه بهمون تیر یا ضربه میزنن
بعد چطوری اون یکی رو بزنیم؟
اگه اینطوری باشه خیلی اذیت کننده میشه...

resident_evil
31-03-2009, 19:21
اینطوری که بد میشه...یه موقع مثلا دارن از یک طرف دیگه بهمون تیر یا ضربه میزنن
بعد چطوری اون یکی رو بزنیم؟
اگه اینطوری باشه خیلی اذیت کننده میشه...

نه بابا ايشالا درست ميشه !!! خيلي غير منطقي هستش اين حرفشون !!!
اصلا كاملا مبهم بيده !!! اميدت به خدا باشه !!! بايد منتظر بمانيم !!!

Ahmad-Ra
01-04-2009, 11:26
بابا حالا بذارین بازی هه بیاد بعدا ابراز نا رضایتی بکنید :دی

B3HZ@D
01-04-2009, 20:24
بابا حالا بذارین بازی هه بیاد بعدا ابراز نا رضایتی بکنید

نارضایتی نیست

میگم یکم سخت میشه و اذیت میکنه...توی دنیای واقعی که اینطوری نیست

M E H D I
06-04-2009, 17:06
خبر جدید:

I am Alive دیگه توسط DarkWorks ساخته نمیشه. ادامه پروژه ساخت این بازی به Ubisoft Shanghai داده شد. علتش رو ubisoft گفته این هست که darkworks نمی تونسته بازی رو توی موعد مقرر تموم کنه و واسه همین برای این که سیاستهای مالی شرکت به هم نخورده مجبور شدن که بازی رو از اونها بگیرن و به استودیوی فعال shanghai بدن. همه مون Ubisoft Shanghai رو با Splinter Cell میشناسیم. حالا این کار شاید از یه نظر خوب باشه اما از چند نظر به عقیده من ناامید کننده س:
1- یوبی سافت واسه ساختن این بازی داره عجله میکنه. یعنی این که امکان داره بازی اونطوری که قرار بود باشه نشه و مشکلاتی داشته باشه.
2- احتمال داره به خاطر این که بتونه این بازی رو با Assassin's Creed 2 همزمان بده بیرون ( چون خودشون گفته بودن میخوان این کار رو بکنن )، مجبور بشن تاریخ ها رو هی عقب بندازن!
3- مشخص نیست حالا که ubi Shanghai میخواد بازی رو بسازه، تاریخ Splinter Cell: Conviction چقدر تاخیر بخوره!!:41:

saladii
06-04-2009, 18:06
هنوز یک تصویر درست حسابی هم از بازی ندادن بیرون

mohammadaliarmin
28-07-2009, 14:29
خب پس از یک مدت خیلی خیلی طولانی بلاخره یک سری عکس برا این بازی منتشر شد:31:(البته باید بدونید که این بازی به احتمال زیاد سال 2011 میاد)

elitman
04-08-2009, 09:32
این بازی دقیقا کی میاد؟

S A A M
04-08-2009, 09:37
New Pic

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایز اصلی از راست به چپ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_twe
04-08-2009, 10:02
وای تریلر نیومد ؟؟؟ ای بابا ! بدجور تو کفشم تا بیا :(:)

pcali
05-08-2009, 11:51
سلام بازی برای pc هستش یا نه کلا چه سبکی openworld

S A A M
11-08-2009, 10:49
I Am Alive در سال 2011

به گفته طراح ارشد این بازی Charles Gaudron در پروفایلش به آدرس زیر بازی I am Alive در سال مالی آینده یوبی سافت که از تاریخ 1 آپریل 2010 تا 31 مارچ 2011 ادامه دارد در سال 2011 منتشر خواهد شد !

لینک پروفایل

DJ POLESTAR
11-08-2009, 10:52
Ubisoft هم تازگیها خیلی پیشرفت کرده ها! (مگه نه؟)
هی تند تند بازی خوب میده بیرون:31:

pouria007
11-08-2009, 11:05
چه گرافیکی داره:18:

mohammad_twe
11-08-2009, 11:23
اه اه اه چرا انداختن عقب یوبی سافت هم گندش رو در اورده ها هی بازیهاش رو میندازه عقب :|

pcali
11-08-2009, 11:39
اه اه اه چرا انداختن عقب یوبی سافت هم گندش رو در اورده ها هی بازیهاش رو میندازه عقب :|

دوست عزیز Ubisoft شرکتی که وسواس زیادی روی عناوین خودش داره که برای هر چه بهتر شدن بازی اونها رو عقب میندازه من تا به حال هیچ کم کاری از این مجموعه کاری ندیدم یکیشم CapCom که واقعا عالی کار میکنن

djmd
14-08-2009, 21:14
چه گرافیکی داره:18:

تا اونجایی که من می دونم اینا فعلا دموهای CG بازی هست و از قبل رندر شدس و فکر هم نمی کنم این گرافیک بازی باشه ...

a.z.p.z
17-08-2009, 19:46
دقیقا با توجه به اینکه بازی تا 2011 هم عقب افتاده خیلی بهتر میتونند روی بازی کار کنند و بنظر من میتونه رقیبی برای Alan WAKE باشد.. جالبیش اینه هر دو بازی هم دنباله دار هستند ... فکر کنم رقابتی بین این دوتا به وجود بیاد ....
اینطور فکر نمیکنید ؟

B3HZ@D
17-08-2009, 19:55
فکر نکنم بشه این دو تا بازی رو رقیب همدیگه دونست
چون شباهتی به هم ندارن و داستان هر کدوم هم متفاوته و جریان هر کدوم با اون یکی فرق داره

a.z.p.z
17-08-2009, 19:58
این هم حرفی هست ... ولی اگر از جنبه فیزیک و گرافیک بخوایم نگاه بکنیم شاید اونطوری بتونیم بهش ربط بدیم ...
گرچه Alan WAKE داستان و اپیزود های فوق العاده ای داره !!! ....
ولی من با Iam Alive رو نمیدونم چرا اینقدر ازش خوشم میاد و بی صبرانه منتظرش هستم !!!
ولی میشه دوتا بازی شاخ و فوق العاده هر کدوم حالا تو سبک های مختلف به گونه ای .... جالبش اینه هر دو رو هم از 2005 دارن روش کار میکنن که Alan Wake اگه 2010 بیاد و Iam Alive 2011 بیاد یعنی پروژه ی این بیشتر طول کشیده !!! ....

B3HZ@D
17-08-2009, 20:10
اره از نظر گرافیک و فیزیک هر دو بازی در سطح خیلی بالایی قرار دارن
ولی اگه I AM ALIVE حالت سوم شخص بود به نظر من جذابیتش بیشتر میشد
البته این نظر من بود
ولی من خیلی به این دو بازی امیدوارم...مخصوصا این بازی که از طرف یوبی میاد

hosseincode2008
17-08-2009, 20:55
يه شايعه اي هم امروز تو n4g خوندم كه ممكنه نسخه ي PS3 اين بازي كنسل شده باشه ، اول كه براي هر سه تا پلتفرم معرفي شده بود ولي حالا مثل اينكه تو سايت بازي نام و لوگوي PS3 ديده نميشه!

a.z.p.z
17-08-2009, 21:39
البته هنوز قطعی نیست از این شایعات هم زیاد دیده شده ... و اینکه این هم همچین غیر عادی نیست که اسم یک پلتفرم رو در سایت بازی یوبی سافت نرنه چون قبلا هم همچین کارهایی رو ازش دیده بودیم .... فکر نکنم برای پی اس 3 نیاد ولی اگه نیاد یوبی حال سونی رو میگیره و معلومه با MC هست !!! ...
راستی چند وقت دیگه هم نمایشگاه GamesCom 2009 هم ظاهرا برپا میشه که در اون احتمالا اطلاعات جدید در این مورد هم داده میشه و معلوم میشه !!!
از این شایعات زیاد دیده شده و اینکه اسم پلتفرم هم ویرایش شده باشه یا دیر بیاد توی سایت زیاد دیده شده دلیلی نداره واسه پی اس3 نیاد ....

hosseincode2008
17-08-2009, 22:00
من فقط خبري رو كه اونجا خونده بودم رو گفتم ، شايعه هم اساسش اينه كه قطعي نيست . اين خبر هم جزو داغترين اخبار امروز بوده .
Rumor: I Am Alive cancelled for PlayStation 3

در ضمن نمايشگاه GamesCom هم پس فردا شروع ميشه يعني در 19 آگوست .

a.z.p.z
17-08-2009, 22:44
چه خوب .... به هر حال در نمایشگاه فکر کنم همه چی مشخص بشه !!!
ولی ایا به این مطلب توجه کردی ؟

UBISOFT در اینجا احضار داشته که این بازی بر روی پلتفرم PS3 هم ریلیز خواهد شد و شایعات برطرف میشه فکر کنم ×××
یعنی شما در قسمت پلتفرم ها میتونید ببینید که PS3 > هم به سایر پلتفرم ها اضافه شده و این شایعات همه در اصل تکذیب میشه !!!
این هم عکس باکس شاتی هست که در سایت برای پلتفرم PS3 قرار داده شده و رده سنی هم +16 سال میباشد (PS3 باز ها از این بازی لذت ببرید)

a.z.p.z
17-08-2009, 23:25
من که گفتم اینا همش الکی هست یوبی سافت کارش همین شده تو اکثر بازی ها همچین کارایی هم میکنه عکس جالبی هم دیدم
از سایتی که شایعه اینکه این بازی برای PS3 کنسل شده رو خبرش رو اپدیت کرده که این بازی برای پلتفرم PS3 هم میاد !!!

amir_rafie
18-08-2009, 01:26
ای بابا ، اين چرا اول شخصه !!!!!!!!!!!!!!!!!! اينجور بازی ها اگه سوم شخص باشن خيلی بهتره ،،، call of duty که بازی نميکنيم .....

a.z.p.z
18-08-2009, 06:22
خوب یکی از دلالیلشون برا FPS بودن اینه که حس بازی رو بهتر منتقل کنند که واقعا هم فقط در حالت FPS میتونند همچین کاری رو انجام بدن و حس و اتفاقاتنت بازی رو به خوبی منتقل کنند و اینکار بازی رو هیجان انگیز تر میتونه بکنه !!!

S.Y.K
18-08-2009, 07:49
فکر کنم هدف اصلیشون از این کار این بوده که بازی رو نوآورانه کنن
اولش ممکنه یه کم سخت به نظر بیاد ولی خوب در عوض یه سبک جدیدی میشه برای خودش
مثل Mirrors Edge که نوآورانه بود
البته به نظر منم اگه بازی سوم شخص بود بهتر میشد!

a.z.p.z
18-08-2009, 12:30
خوب به هر حال این هم سبک خودش رو داره نمیشه به عنوان یک ایراد یا یک نقص ازش نام برد !!!

این هم 4 تا اسکرین شات از بازی در حالت FPS که همچین دیدی از محیط بازی داریم :

.................................................. .................................................. ......................
به نظر من که واقعا جذاب و هیجان انگیز هست !!!

a.z.p.z
19-08-2009, 11:23
اینم یه اسکرین شات دیگه از حالت FPS این بازی :

B3HZ@D
19-08-2009, 15:41
ممنون بابت اسکرین شات ها ولی این آخری که گذاشتی ایراد داره....
هیچ عکسی رو نشون نمیده

a.z.p.z
19-08-2009, 16:26
ممنون ازت اخری ؟
الان برای من داره نمایش میده !!! یه ریفرش کن ببین باز هم برات نشون نمیده ؟
این اسکرین شات هم 4 زاویه و محیط مختلف از بازی رو در حالت FPS نشون میده ...
این بازی بنظرتون باید Sandbox جالبی باشه نه > ؟ :دی

B3HZ@D
19-08-2009, 17:09
منظورم پست شماره #63 است
ریفرش هم می کنم ولی هیچ عکسی رو نشون نمیده!

a.z.p.z
19-08-2009, 17:13
الان میتونید ببینید این اسکرین شات رو ؟

B3HZ@D
19-08-2009, 17:31
نه...نمی تونم ببینم
نوشته :
No DeepLinking Please
اسکرین قبلی رو نشون میده ولی این یکی با این پیغام ظاهر میشه

silent-assassin
17-06-2010, 21:26
سلام

ظاهرا دوباره این پروژه فعال شده

پس از قریب به دو سال:

I Am Alive تاریخ خورد

از جمله خبرهای خوبی که در جریان کنفرانس ویژه‌ی یوبی‌سافت در نمایشگاه E3 منتشر شد، زنده بودن بازی I Am Alive بود! در جریان این کنفرانس اولین دموی بازی پس از قریب به دو سال بنمایش درآمد.
پس از این‌که در اوایل سال جاری میلادی مسوولان کمپانی یوبی‌سافت از تاخیر در عرضه‌ی I Am Alive بدلیل تعویض موتور بازی و تغییرات اساسی، خبر دادند، این برای نخستین بار است که اخباری در خصوص این عنوان منتشر می‌شود.

در حال حاضر استودیو شعبه‌ی شانگ‌های یوبی‌سافت بر روی بازی کار می‌کند. پیش از این استودیو بازی‌سازی دارک‌ورکز، سازنده بازی Cold Fear بر روی این عنوان فعالیت می‌کرد، اما با صلاحدید مسوولان یوبی‌سافت ادامه‌ی ساخت بازی به شانگ‌های منتقل شد. نکته‌ی جالب توجه این‌که در انتهای دموی بازی I Am Alive به تاریخ انتشار آن نیز اشاره شده است.
در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود و دوباره از تاخیرهای طولانی مدت خبری نباشد، I Am Alive در بهار سال آینده در اختیار بازی‌کننده‌ها ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 قرار خواهد گرفت.

بازی I am Alive در جریان نمایشگاه E3 سال 2008 میلادی معرفی شد. در ابتدا بنظر می‌رسید این بازی پروژه بعدی جید ریموند، تهیه‌کننده شماره اول بازی فرقه‌اساسین باشد، اما این خبر خیلی زود توسط مسوولان یوبی‌سافت تکذیب شد. برای ساخت بازی از موتور پایه‌ی اسپلینترسل کانویکشن استفاده شده است.

mohammad_twe
04-10-2010, 23:54
زیرخاکی !!!!!!!!!!!!!!!! بعد از 110 روز!!!! هنوز یعنی خبری نشده ؟! خیلی وقتی من منتظره این بازیم !

Masoud King
05-10-2010, 09:24
نه هنوز خبری نشده از بازی
از وقتی رفت 2011 دیگه چیزی منتشر نشده ازش

halflife g
05-10-2010, 12:17
نه هنوز خبری نشده از بازی
از وقتی رفت 2011 دیگه چیزی منتشر نشده ازش

به احتمال بسیار زیاد میره واسه نسل بعد(البته اگه کلا کنسل نشده باشه)

mohammad_twe
06-10-2010, 00:05
فکر کنم تا الان حدود 5 سال از رو نمایی بازی گذشته باشه !!! اگه اشتباه نکنم

masoud93
06-10-2010, 00:57

نسل بعد کجا بود داداش.

فوق آخرش میره برا آخره 2011

halflife g
07-10-2010, 22:39
نسل بعد کجا بود داداش.

از کجا میگی اونوقت؟؟؟

خود یوبی گفته تا آخر نسل IP جدیدی رو نخواهد کرد......... .درسته این IP قبلا معرفی شده ولی اصلا هچی چیزی از بازی نشون داده نشده به جز چند تا شات...... ....

بازی اگه میخواست آخر 2011 بیاد از الان باید تبلیغاتشو شروع میکرد ....... .

amin 2010
07-10-2010, 22:57
نسل بعد کجا بود داداش.

این اتفاق قبلا برای ASSASSINS CREED هم پیش اومد و یوبیسافت تصمیم گرفت اونو در نسل بعدی (نسل حاضر) عرضه کنه . این حرکت از سمت یوبیسافت کار جدیدی نیست

Masoud King
01-02-2011, 12:08
بچه ها بی خودی دلتون رو صابون نزنید... چونکه آقای Jay Ramond از کمپانی یوبی سافت گفته بازی فقط از طریق دانلود منتشر میشه. یعنی چیزی به عنوان دیسک نمیدن بیرون !!

منبع:

mohammad_twe
01-02-2011, 14:32
انگار بازیشون دور از انتظارات هست ! گنده گویی کار دستشون داد حالا میخوان روی دیسک هم انتشار نکنن ! جالبه !

779
01-02-2011, 19:04
چه تبصره ی جدیدی !!!!:18:
یعنی چی فقط میشه دانلود کرد!!! این که نمیشه بازی!! نکنه Platform شده ما نمی دونستیم؟ :دی

Steps-Rap
01-02-2011, 19:28
اگه این بازی بازی ایه که اینجوری میخواد بیاد بیرون همون بهتر که اصلا رو دیسک نره...
ینی ارزش نداره دیگه..

amin 2010
01-02-2011, 23:29
این خبره یه جورایی مشکوک می زنه !
یوبیسافت نشون داده از بیرون دادن بازی افتضاح ابایی نداره پس این که بگیم بخاطر ضعف بازی از انتشارش منصرف شده قطعا غلطه ، این که بازی ارکید بشه هم اشتباهی هست که یوبی مرتکبش نمیشه (شایدم شد !!)
در کل بازی پتانسیل بالایی داشت خیلی حیف شد

779
02-02-2011, 18:54
خوب دوستان یک نفس تازه کشیدم !
خانم Jade Raymond مثله اینکه این خبر رو تکذیب کرده و گفته که بازی به صورت معمولی میاد.
سایتی که این شایعه رو راه انداخته بود یعنی JeuxVideo هم عذر خواهی کرد.
اینم یادتون باشه : Oh, and don’t believe everything you read/hear on JeuxVideo!

خوبه امید هام دوباره برگشت!!

mohammad_twe
27-04-2011, 12:40
خوبان همه رفتن و ما هنوز در انتظار I am Alive زندگی رو به سر میبریم ...
گفتم تاپیک رو از انبار بکشم بیرون یه نفسی بکشه ...
فکر کنم تو e3 یه خبرایی از بازی بشه ! من که هنوز امید داریم به این بازی , یادش بخیر وقتی تریلر اولش رو 3/4 سال پیش دیدم خوف کردم !
هنوز دمویی به اون گرافیک ندیدم تو عمرم !

B.3.S.T
27-04-2011, 13:14
اگر یکی پیدا شه یه تریلر با لینک مستقیم از بازی بزاره خیلی ممنونش میشم!:دی

SA.JJ.AD
27-04-2011, 13:20
اگر یکی پیدا شه یه تریلر با لینک مستقیم از بازی بزاره خیلی ممنونش میشم!:دی

:46:

B.3.S.T
27-04-2011, 23:11
دستت درد نکنه سجاد جان:40:

+
راسیتش تا الان تریلری از بازی ندیده بودم ولی به نظرم روایت داستانیه مبهم و عجیبی داره بازی که خیلی به شخصه علاقه دارم
فقط فکر می کنم یه مقدار زیادی کشش دارن میدن واسه منتشر کردن بازی

sima_6600
28-04-2011, 08:29
دستت درد نکنه سجاد جان:40:

+
راسیتش تا الان تریلری از بازی ندیده بودم ولی به نظرم روایت داستانیه مبهم و عجیبی داره بازی که خیلی به شخصه علاقه دارم
فقط فکر می کنم یه مقدار زیادی کشش دارن میدن واسه منتشر کردن بازی
سلام بازی زیبای و پتانسیل بالای داره که جز بهترین های تاریخ بازی ها بشه به شرط این که در زمان مناسب و با بهترین امکانات ساخته بشه و من مطمان هستم تا زمانی که بازی از نظر گرافیکی پیشرفت اساسی نکنه منتشر نمیشه:31:

Masoud King
29-06-2011, 11:18
I Am Alive هنوز زنده است

PlayStation Lifestyle عنوان کرد که classification بازی رو به دلیل خشونت بیش از حد در رده MA15+ قرار داد. بازی همچنین به عنوان مولتی پلتفورم لیست شده است.
Classification بازیهایی رو رده بندی میکنه که در مرحله پایانی ساخت قرار داشته باشند پس با این حساب باید منتظر اعلام تاریخ انتشار بازی در هفته های آتی باشیم!

Zaghan_13
29-06-2011, 13:12
:46:

این لینک خرابه...گویا شیلتره:13:

اگه ممکنه یه تریلری بزارید که ماهم بتونیم دان کنیم.
متشکر

CATALONIA
20-08-2011, 13:40
تیزر تریلر جدید از I am Alive

Mohammad.7225
20-08-2011, 14:46
حالا کی منتشر میشه؟

Sam Fisher 11
21-08-2011, 01:14
2تا غیر رسمی منتشر شده که اینجا هم میتونید ببینیدشون:
I Am Alive gameplay trailer, screens leak

Hamid..God
22-08-2011, 03:32
الان چندمه ؟ خبري از اين بازي نيست؟

Layken
26-11-2011, 15:46
من همچنان زنده هستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t9NU

طی خبری که تازه اعلام شده بازیI Am Alive که انتشار ان روی شبکه های Xlive و PSN انجام میشه امکان انتشار ان روی PC هنوز قطعی نشده و این موضوع امر با توجه به گفته سازندگان برمیگرده به مقدار سودی بازی
طبق اعلام سازنده انها در این شک هستند که ممکنه قرار دادن نسخه دانلودی I Am Alive سوداور نباشه و قسمت کنسولی رو بهتر ارزیابی می کنن به هر حال هنوز نسخه PC تایید نشده

(معلوم نیست حالا بازیخوبی باشه یا نه اینقدر لفتش میدن)

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gta6767
26-11-2011, 23:54
چی شد حالا آخرش میزنن برای PC یا نه؟

vahidgame
28-11-2011, 15:56
چی شد حالا آخرش میزنن برای PC یا نه؟
دقیقا توی پست قبلی به همین اشاره شد
راستش یوبی سافت که تازگی دیگه به شدت نظر منفی نسبت به پی سی پیدا کرده و حتی یه بازی بزرگی مثل Ghost Recon رو برای پی سی لغو کرد!
ولی با توجه به این که I Am Alive یه بازی دانلودیه پس به احتمال زیاد با تاخیر هم شده برای پی سی میاد چون حتی یه سری بازی های انحصاری که دانلودی بودن مثل Limbo هم بعدا برای پی سی منتشر شدن و معمولا هم بعیده اینجور بازی ها برای پی سی کلا نیان

AlexMercer
28-11-2011, 21:03
بیشتر یوبی سافت با این کاراش ضرر میبینه حتی کسایی که اورجینال میخرن هم کینه میگیرن کرکی رو دانلد میکنند. میبینید که اسکیدرو تا روز پخش بازی در سرتاسر جهان کرک رو پخش نمیکرد ولی اساسین یک هفته زودتر کرک شد اومد بیرون!

halflife g
28-11-2011, 21:28
بیشتر یوبی سافت با این کاراش ضرر میبینه حتی کسایی که اورجینال میخرن هم کینه میگیرن کرکی رو دانلد میکنند. میبینید که اسکیدرو تا روز پخش بازی در سرتاسر جهان کرک رو پخش نمیکرد ولی اساسین یک هفته زودتر کرک شد اومد بیرون!

فرق خاصی نمی کنه واسه یوبی.......چون این بازی اگه بیاد قیمتش حدود 20 دلار خواهد بود و تعداد فروش کمش هم باعث میشه اگه همش هم کرک بشه تاثیر زیادی تو معاملات یوبی نداشته باشه....

+

کلا یوبی هم داره مثه برخی کمپانیهای دیگه داره نقل مکان میکنه به کنسول و کلا بازیهاشو دیگه رو pc نمیده(یعنی این رویه رو کم کم میخواد انجام بده)
حدود 5 تا از بازیهای امسال یوبی کلا روی pc منتشر نشدن که نشون میده یوبی این سیاست رو (متاسفانه یا خوشبختانه) در پیش گرفته ...... .
.
.
.
.

marmolak kocholo
28-11-2011, 21:34
یوبی تنها ناشر و شرکت بازی سازی هست که تو این چند سال اخیر نشون داده سیاست های احمقانه ای در پیش گرفته!
آخرین گندی هم که زد سر همین Rayman بود و شعور پایین خودشو نشون داد!
با عرضه نکردن این بازی و گرفتن بهونه های مختلف کلی سود رو که می تونست رو این پلتفرم به دست بیاره، با دستای خودش نابود کرد! در حالی که بازی های پلتفرمر 2 بعدی فوق العاده روی PC طرفدار داره و حتی فروششون هم در بعضی مواقع بالاتر از کنسول میشه.
الان که میشه خیلی راحت این بازی رو با نرم افزار دلفین به راحتی هرچه تمام تر بازی کرد! بدون هیچ مشکلی...

سر بازی 2 H.A.W.X هم که اگه نگم خیلی بهتره همتون به این مسئله واقف هستید که یوبیسافت با آوردن DRM چه گندی هم به خودش هم به صنعت بازی سازی زد. فقط می خوام یه چیزو بهش اشاره کنم!
اگه بحث کپی و پایرسی هست که یوبی این همه داره روش مانور میده و به قولی گفتنی خودشو پاره کرده، پس چرا شرکتی مثل CD PROJEKT میاد بازی مثل Witcher 2 رو با یه پچ قفلشو بر میداره و در جواب به این عمل میگه آوردن چنین قفلی روی بازیمون از ابتدا غلط بوده و اولویت ما روی مشتری مداری و رضایت بازی باز هست به خاطر همین چنین قفلی با این همه مشکلات مغایر با سیاست های ما بوده!
از طرفی بعد از یه مدت میاد رضایت خودشو بیان میکنه و میگه فروش بازی نشون داده سیاست های ما نتیجه داده و داریم مسیر درستی رو طی می کنیم!
1.5 میلیون روی PC فروختن اونم یه بازی RPG کم رقمی نیست! تاره فروش استیم و دیجیتالی هم در نظر نگرفتن...
این حرفارو گفتم برای اینکه بدونید شرکتی که از بازی خودش مطمئن هست و به شعور بازیباز هم احترام میزاره هیچ وقت نمیاد با این کارا خودشو خراب کنه.

در مورد I Am Alive هم قبول کنید بازی که بعد از این همه مدت هنوز سرو تهش معلوم نیست همون بهتر که خبری از عرضش نشه...
------------
در هر حال اگه بخوایم در مورد این شرکت صحبت کنیم و نظر بدیم جای بحث زیاده ولی تا همین حدش که تا حدودی هم مربوط به این بازی میشه کافیه.
اینم بگم که جدیداً یک نفر از سازندگان بازی گفته هنوز علاقه داریم بازی رو روی PC ببینیم و در حال صحبت و رایزنی هستیم...

halflife g
28-11-2011, 23:26
ارین جان در کل حرف شما که درسته یعنی کارای یوبی حتی واسه خودش هم قابل هضم نیس چه برسه به ما:31:ولی در مورد witcher2 کلا سبک rpg و استراتژیکی و پلتفرم هنوز تو pc جون دارن و میتونه از لحاظ فروش با مقدار کنسولیش رقابت کنه ولی بقیه سبکا متاسفانه فاصله زیاد
در نتیجه خواستم بگم witcher 2 رو نمیشه با اکثر بازیهای یوبی مقایسه کرد چون سبکشون کنسول خورتر(مثه اساسین و گوست ریکون و رینبو سیکس و ..... .)

همین دیگه :11:
.
.
.
.

manuelcalavera
29-11-2011, 12:25
مراد جان واقعا" هِد شات در پی سی کجا و در کنسول کجا ... به RPG ، اکشن رو هم اضافه باید میکردی

Layken
29-11-2011, 13:36
البته تجربه نشون داده بازیی که این همه لفتش میدن همچین به درد بخور هم نمیشه و راضی نکرده
مثالشو هم داشتیم تو این سال ها
Gt
alan awake
duke

برا همین زیاد رو این موضوع این بازی حساس نباشید

halflife g
29-11-2011, 17:14
مراد جان واقعا" هِد شات در پی سی کجا و در کنسول کجا ... به RPG ، اکشن رو هم اضافه باید میکردی

چه ربطی داره؟؟؟من که مزایا معایب این دو تا رو با هم مقایسه نکردم و اصلا هم مثلا نگفتم اول شخص تو کنسول کیفیت بهتری داره یا مثلا rpg تو pc کیفیت بهتری داره..... .

من فقط استقبال مخاطب رو در هر کدوم از این پلتفرما گفتم که دلیلش هم این نیس که چون کیفیتش تو اون پلتفرم بهتر پس باید بیشتر هم بفروشه...... .

مثلا بازی شوتر رو pc دقیقتر(به قول شما همون هدشات و ...)ولی استقبال مخاطب تو کنسول ازش بیشتر که هزاران دلیل داره و فقط کنترل اینا نیس(باید بررسی کرد)
.
.
.

mjorh
29-11-2011, 19:05
خداییش FPS رو PC خیلی بهتره تا کنسول ...کنترولش خیلی بهتره ....

majid322
29-11-2011, 19:14
من فکر کردم این بازی تاپیک نداره میخواستم براش بزنم :27:

مثل اینکه برا PC نمیخواد بیاد .
بیاد بازی میکنیم نیادم مهم نیست همچین اش دهن سوزیم نیست :31:

Masoud King
29-11-2011, 23:38
خداییش FPS رو PC خیلی بهتره تا کنسول ...کنترولش خیلی بهتره ....

دوستان اصلا بحث سر برتری کنسول و پی سی نیست

لطفا سعی کنید تاپیک منحرف نشه

ممنون

Abolfazl3007
01-12-2011, 10:03
البته تجربه نشون داده بازیی که این همه لفتش میدن همچین به درد بخور هم نمیشه و راضی نکرده
مثالشو هم داشتیم تو این سال ها
Gt
alan awake
duke

برا همین زیاد رو این موضوع این بازی حساس نباشید

بی انصافی نکن دیگه رفیق :10: الن ویک که یه شاهکار بود ...

دوستان البته حق بدید که piracy تو pc وحشتناکه و این قضیه بازیسازا رو برای ارائه محصول با کیفیت رو این پلتفرم دلسرد میکنه ... و اینجوری میشه که خیلی بازیها خیلی بی کیفیت رو PC پورت میشه و یا خیلی انحصاری کنسول میمونه یا اگه انحصاری PC باشه سریع از انحصار در میاد ...

همین الان آمار فروش THE WITCHER 2 رو با آماری که غیر قانونی دانلود شده رو مقایسه کنید ... :

The Witcher 2 pirated 4.5 million times - CD Projekt :

فروش قانونیش هم که تقریبا 1 میلیون هست

vahidgame
01-12-2011, 11:00
دوستان البته حق بدید که piracy تو pc وحشتناکه و این قضیه بازیسازا رو برای ارائه محصول با کیفیت رو این پلتفرم دلسرد میکنه ... و اینجوری میشه که خیلی بازیها خیلی بی کیفیت رو PC پورت میشه و یا خیلی انحصاری کنسول میمونه یا اگه انحصاری PC باشه سریع از انحصار در میاد ...

همین الان آمار فروش THE WITCHER 2 رو با آماری که غیر قانونی دانلود شده رو مقایسه کنید ... :

The Witcher 2 pirated 4.5 million times - CD Projekt :

در مورد پورت شدن نامناسب که البته بعضی شرکت ها بد عمل می کنن و خیلی از شرکت ها هم خیلی عالی پورت می کنن و بین نسخه ها فرق خیلی خاصی نمی ذارن...

اما در مورد این قضیه دزدی واقعا درسته! این خبر رو دیشب دیدم و تازه جالبه اشاره شده که آمار واقعی حتی از این 4.5 بار دانلود از تونرت هم بدتره!
خلاصه یعنی این تورنت خودش نقش اساسی در ورشکست شدن شرکت ها داره! : دی
حالا ما که توی ایرانیم هیچی ولی الان اکثر این آمار قاعدتا توی خارج زندگی می کنن و حتی اگه نصف این دانلود به فروش بازی اضافه شده بود الان یه سود فوق العاده برای شرکت بازی داشت و حتی شاید به خاطر همین بازی دیگه از انحصاری برای پی سی در نمیاورد
مشکلات اساسی شرکت ها با پی سی هم فکر کنم همین چیزا باشه وگرنه اگه فروش اون مثل کنسول بود که قضیه کلا 180 درجه فرق می کرد

halflife g
01-12-2011, 12:43
مشکلات اساسی شرکت ها با پی سی هم فکر کنم همین چیزا باشه وگرنه اگه فروش اون مثل کنسول بود که قضیه کلا 180 درجه فرق می کرد
وحید جان مشکل به همین جا هم ختم نمیشه...... .

علاوه بر پایرسی خود بازی تو pc مساله dlc ها و دیگر متعلقات هم هست.
من شاید تو کنسول بازی رو بصورت کپی بخرم و سازنده رو بدبخت کنم:31:ولی وقتی مثلا dlc میدن برای بازی چون روی دیسک عرضه نخواهد شد من مجبور میشم حداقل برای dlc اون پول بدم یا مثلا تو خرید آواتار و تم و ........اون بازی.

ولی تو pc علاوه بر خود بازی dlc ها و بقیه مواردشم هم بصورت غیرقانونی کپی میشن که اینش دیگه خیلی بدتر از کپی خود بازیه.

+

البته اینم خاطر نشان کنم درامدی که برخی بازیها از فروش dlc ها و تم و.......دارن شاید در حد 1....2...میلیون نسخه فروش اون بازی باشه که اونم رو pc از دست میره.

+

تنها راه نجات از پایرسی و بالطبع اون نجات pc عرضه بازی بصورت دیجیتالی هستش(رو دیسک عرضه نشن) که فکر کنم سازنده ها تو فکرشن(موفقیت استیم و ............هم موید این امر)
..

.
.
.

AlexMercer
01-12-2011, 18:41
وحید جان مشکل به همین جا هم ختم نمیشه...... .

علاوه بر پایرسی خود بازی تو pc مساله dlc ها و دیگر متعلقات هم هست.
من شاید تو کنسول بازی رو بصورت کپی بخرم و سازنده رو بدبخت کنم:31:ولی وقتی مثلا dlc میدن برای بازی چون روی دیسک عرضه نخواهد شد من مجبور میشم حداقل برای dlc اون پول بدم یا مثلا تو خرید آواتار و تم و ........اون بازی.

ولی تو pc علاوه بر خود بازی dlc ها و بقیه مواردشم هم بصورت غیرقانونی کپی میشن که اینش دیگه خیلی بدتر از کپی خود بازیه.

+

البته اینم خاطر نشان کنم درامدی که برخی بازیها از فروش dlc ها و تم و.......دارن شاید در حد 1....2...میلیون نسخه فروش اون بازی باشه که اونم رو pc از دست میره.

+

تنها راه نجات از پایرسی و بالطبع اون نجات pc عرضه بازی بصورت دیجیتالی هستش(رو دیسک عرضه نشن) که فکر کنم سازنده ها تو فکرشن(موفقیت استیم و ............هم موید این امر)
..

.
.
.

اولا امکان عرضه بازی از روی اینترنت هنوز نیست حتی تو کشور های پیشرفته هم همه به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارند.

در ضمن بازی های مثل بتمن یا deus ex mw3 همه از روی steam لو رفت و بعد هم کرک شد .

halflife g
01-12-2011, 18:59
اولا امکان عرضه بازی از روی اینترنت هنوز نیست حتی تو کشور های پیشرفته هم همه به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارند.

در ضمن بازی های مثل بتمن یا deus ex mw3 همه از روی steam لو رفت و بعد هم کرک شد .

واقعا از رو استیم لو رفتن ؟؟خوب خیلی بد شد که....... . (مرسی نمیدونستم)

پس باید اونقدری ناشرا منتظر بودن که سیستمی مثه onlive بیاد و بازی رو فقط از طریق source های خود شرکت واسه مردم اجرا کنه تا اینجوری امکان دزدی از بین بره(که اونم فکر کنم 20 سالی طول می کشه):31:

در نتیجه وضع pc اینجوری خواهد موند و نمیشه کاریش کرد(مگر اینکه همه شرکتا بیان مثه بلیزارد درجه 1 عمل کنن که اونم در توان همه نیس)
.
.
.

majid322
02-12-2011, 12:02
امکان ارایه نسخه ی پی سی :

Stanislas Mettra کارگردان هنری شرکت Ubisoft سخنانش در مورد عدم انتشار I Am Alive را تصحیح کرد و به PC داران این امید را داد که هنوز میتوانند این بازی را روی پلتفرمشان ببینند.

Mettra در ایمیلی به IncGamer گفت که بسیار دوست دارد که ورژن PC این بازی نیز ساخته شود و فکر نمیکند که حرفهای قبلی اش به این معنا بوده که این بازی برای PC ساخته نخواهد شد و آنچه گفته است به این معناست که ورژن PC بازی فعلا ساخته نخواهد شد.او همچنین اضافه کرد که Ubisoft هنوز بر روی امکان ساخت این بازی برای pc کار میکند و او در جایگاهی نیست که اعلام کند این بازی چه زمانی ساخته خواهد شد.
او در اضهارنظر پیشین خود گفته بود که کمبود تقاضا,انتشار غیرغانونی بیش از حد و فروش کم ساخت ورژن PC بازی را غیر ممکن میسازد.او در دفاع از این سخنانش گفت که آنها فقط مثال هایی است که مشکلات ساخت بازی بر روی PC را توضیح میدهد و باز تاکیید کرد که دوست دادرد ورژن PC بازی نیز ساخته شود.
او در این رابطه گفت:واقعا کدام سازنده ای دوست ندارد که بازیش روی پلتفرم های مختلف عرضه شود و به وسیله افراد زیادی بازی شود.چه بر روی PC و چه کنسول ها مهم آن است که افراد آنرا بازی کنند.
I Am Alive یک بازی ماجراجویی است که توسط PlayStation Network و Xbox Live ساپورت میشود و اگر الگوی بازیهای Ubisoft را دنبال کند ورژن PC آن چند ماه بعد منتشر خواهد شد.

vegas
02-12-2011, 12:47
خاک بر سر این شرکت ها که واقعا ... زدن به PC بعد از 4 سال Crysis 1 رو نصب کردم هنوز هم فوق العاده هست چه از نظر اجرا شدن چه از نظر گرافیک این بازی های جدید هم N تا باگ دارن چون پورت از روی کنسول هستند مثل skyrim و crysis 2 و ...
این بازی هم اگه میخوان پورت کنن بهتره اصلا برای PC ریلیز نکنن ....

ali703
06-12-2011, 00:03
خاک بر سر این شرکت ها که واقعا ... زدن به PC بعد از 4 سال Crysis 1 رو نصب کردم هنوز هم فوق العاده هست چه از نظر اجرا شدن چه از نظر گرافیک این بازی های جدید هم N تا باگ دارن چون پورت از روی کنسول هستند مثل skyrim و crysis 2 و ...
با نظرت موافقم!

vahidgame
07-12-2011, 15:31
قبلا هم گفتم همیشه بازی هایی که پورت میشن دلیل نمیشن کیفیت بدی داشته باشن و نمونه های زیادی داریم از بازی های پورت شده با کیفیت بالا
آره اگه پلتفرم اصلی بازی ها پی سی باشه از نظر گرافیکی توی پی سی بالاترن نسبت به اینکه اون بازی ها پورت شده باشن ولی خب این کارو دیگه شرکت های کمی انجام میدن و بیشتر هم به خاطر مسائل مالیه...
در مور بازیی مثل اسکایریم هم که توی پی سی هم میانگین امتیاز 9.5 رو داره این چیزی که گفتین درست نیست. کیفیت اسکایریم توی سه پلتفرم فرق خاصی نداره و باگ های زیادی هم که بازی داره مختص فقط نسخه پی سی نیست و برای همه پلتفرم هاست...

Layken
19-12-2011, 01:33
بابا این که خیلی وقته مرده...

چند جارو تست کردم نکنه ویدئو مال 10 ..15 سال پیش هستش ولی دیدم نه مال همین تاریخه
چی بگم خودتون ببینید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fvideos%2Flatest-i-am-alive-gameplay-trailer)

HORROR
19-12-2011, 01:50
این عکس بالایی چقدر خیته! گرافیک پایین میزنه یه نمه! نه؟!

AlexMercer
19-12-2011, 10:08
از این تریلری که بنده مشاهده کردم حدس میزنم I am Alive اولین بازی سال ۲۰۱۲ هست که اسمش در لیست بازی های ضعیف سال جای خواهد گرفت. گرافیک افتضاح که در سال ۲۰۱۲ و با حضور شاهکارهایی مثل crysis .uncharted.batman.mass effect ..... بیشتر به فاجعه شباهت داره.مراحل هم بیشتر در اماکنیه که یا پر از گرد و غباره و یا در ساختمان های تاریک پس انتظار مناظر چشم نواز نباید داشت.. اگر ۲ سال زودتتر بازی میومد میتونست توجه گیمر ها و منتقدین رو جذب کنه نه الان. از لحاظ داستان و گیم پلی امید میره به یازی نمره ای تعلق بگیره که البته داستان بی شباهت به داستان metro2033 نیست همچنین ایده استفاده از ماسک رو هم از این بازی به ارث برده. من احتمال میدم این بازی بیشتر تبلیغ برای نسخه بعدی assassin`s creed باشه که در آن نقش دزموند رو کنترل میکنیم و اتفاقات بازی در سال ۲۰۱۳ می افته.

amin 2010
19-12-2011, 12:13
این بازی بیشتر تبلیغ برای نسخه بعدی assassin`s creed باشه که در آن نقش دزموند رو کنترل میکنیم و اتفاقات بازی در سال ۲۰۱۳ می افته.
!!!! رفیق اینی که شما میگی حدسیات خودته دیگه !!! یجور با قاطعیت گفتی من گفتم حتما یوبیسافت امروز تایید کرده نسخه بعدی بازی رو !!

AlexMercer
19-12-2011, 12:28
!!!! رفیق اینی که شما میگی حدسیات خودته دیگه !!! یجور با قاطعیت گفتی من گفتم حتما یوبیسافت امروز تایید کرده نسخه بعدی بازی رو !!

اره یادم رفت کلمه حدس رو بنویسم. ولی یوبی سافت قبل پخش revelation اعلام کرد داستان دزموند سال دیگه تموم میشه.و نسخه بعدی شخصیتش خوده دزمونده:46:

Killzone2
10-01-2012, 17:07
این یوبی خوب جوابی به PC باز ها داده! : دی

با توجه به اینکه یوبی جدیدا بازی برا PC منتشر نمیگه مگر با قفل های امنیتی و اینطور چیزا حالا یکی از افراد تمیش هم گفته اگر ما برا PC بدیم شما خریداری میکنید؟

البته اینکه مقدار زیادی بازی فروش نره رو نسخه PC زیاد هم درست نیست بلکه فروش میره حالا اینا انتظار دارن مقداری که کنسول میفروشه پی سی هم بفروشه...

چیزی که مشخص هست با وجود بیلزارد و دایس و دیگر شرکت هایی که برای پی سی بازی میدن و یک سری هم مثل دایس بتلیفد3 رو لید PC مشخص کرد این یوبی همون برا PC بازی نده بهتره! : دی

I Am Alive Video Preview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i-am-alive%2Fvideos%2Fi-am-alive-video-preview-6348282)

البته این رو هم در نظر بگیرید که این عنوان بعد از انتشار نسخه کنسول برای پی سی هم منتشر بشه... : دی

B.3.S.T
11-01-2012, 00:20
البته این رو هم در نظر بگیرید که این عنوان بعد از انتشار نسخه کنسول برای پی سی هم منتشر بشه... : دی

بـــــــــــــسیار خُرسند میشویم که 100هزار سالِ سیاه این بازی برای pc اصلآ نیاد !!!: دی
با اون تریلرها و تصاویر فاجعه بارش....

Killzone2
18-01-2012, 20:50
تریلر جدید برای بازی منتشر شده...

How to survive in I Am Alive trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B.3.S.T
19-01-2012, 02:32
تریلر جدید برای بازی منتشر شده...

بازم همون بهتر که واسه pc نمیاد!: دی
والا این چی بود دیگه...

mjorh
03-02-2012, 18:17
تصاویر جدید از گیم پلی I Am Alive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی از جنجالی ترین بازی های مطرح شده در چند سال اخیر بدون شک I Am Alive ساخته یوبی سافت می باشد که بارها خبر عرضه شدن آن تایید و تکذیب شده است. اما این بار به صورت قطعی در تاریخ ۷ مارس بر روی Xbox Live به قیمت ۱۲۰۰ امتیاز مایکروسافت عرضه خواهد شد. همچنین بازی بر روی شبکه PSN و پلتفرم PC نیز عرضه می شود که تاریخ انتشار آن زمستان همین سال می باشد.
.
تصاویری از گیم پلی بازی که ارائه شده است را در زیر مشاهده می کنید. برای مشاهده در ابعاد بزرگ تر بر روی آنها کلیک نمایید.
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
.

metallover
03-02-2012, 18:51
اینکه گرافیکش در حد بازیهای 2006-2007 هستش(یعنی برای سال 2012 یه چیزی در حد فاجعه).این یوبی سافت هم خیلی پول پرسته و هم اهمیتی به ارزش و اعتبار خودش نمیده که یه عنوان تقریبا" کنسل شده رو سمبل کنه و بفرسته بازار.اینا دیدن که dead island که تقریبا" یک بازی مرده بود بعد مدتها تونست به بازار عرضه شه و فروش نسبتا" خوبی بکنه حالا فکر میکنن که این هم میتونه همون ماجرا رو تکرار کنه.

Big-Boss
14-02-2012, 14:05
یه تریلر جدید از این بازی اومده.
دانلود تریلر از پردیس گیم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باز هم از در و دیوار بالا رفتن کارکترهای بازیهای Ubisoft :2:

AlexMercer
14-02-2012, 14:19
یه تریلر جدید از این بازی اومده.
دانلود تریلر از پردیس گیم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باز هم از در و دیوار بالا رفتن کارکترهای بازیهای Ubisoft :2:

هر شرکتی یک سبک بازی میسازه دیگه!:46:

swastika
14-02-2012, 14:51
این بازیو کسایی که لایو ندارن میتونن از بیرون تهیه کنن؟

vahidgame
05-03-2012, 22:39
اولین امتیاز بازی:

Game Rant 2.5/5

فکر کنم در ادامه بازم همچین امتیازهایی از اون ببینیم...

soroosh_cz
05-03-2012, 22:59
اولین امتیاز بازی:

Game Rant 2.5/5

فکر کنم در ادامه بازم همچین امتیازهایی از اون ببینیم...

این دیگه چه امتیازیه؟ من انتظار بیشتری داشتم از این بازی.
دلیلش چیه؟
گرافیک؟ صدا؟ گیم پلی؟

Killzone2
06-03-2012, 21:01
گیم اسپات هم بازی رو نقد کرد و نمره 8 رو داد!

نکات خوب

Tough choices effect your and others' survival
Unnerving psychological combat system
Constant tension in all of your actions
Intriguing story elements conveyed through background details
Suffocating visual and audio design heighten emotional connection.

نکات بد

Intrusive heads-up display clashes with the raw aesthetics
Unnecessary moments of hand-holding.

Game Informer هم نمره 8.5 رو داد
Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fgames%2Fi_am_alive%2Fb%2Fxbox360%2Farchive%2F 2012%2F03%2F06%2Fi-am-alive-review-survival-done-right.aspx)

marmolak kocholo
06-03-2012, 21:13
IGN هم به بازی امتیاز افتضاح 4.5/10 رو داد!

Masoud King
06-03-2012, 21:36
یادمه اون اولا که خبراش اومده بود همه از بازی به عنوان یکی از بازی های تزار اول نام می بردن حتی یه عده می گفتن میره نسل بعد ولی آخرش یوبی سافت طبق سنت حسنه خودش بچه هامون رو نا امید کرد : دی
+
البته شاید نسخه ای که دادن IGN با بقیه فرق میکنه.. یعنی اینقدر اختلاف سلیقه ؟!!؟

Killzone2
06-03-2012, 21:56
لیست نمرات بازی هم منتشر شد

Strategy Informer - 9 out of 10
BeefJack – 9
MondoBox (Italy) – 8.7
Destructoid - 8.5 out of 10
Eurogamer - 8 out of 10
VideoGamer - 7 out of 10
IncGamers - 7 out of 10
Edge Magazine UK - 7 out of 10
Spong – 7
Official Xbox Magazine UK - 7 out of 10
CVG – 6.9
GamesRadar - 6 out of 10

Guardian – 5/5
ShopTo – 4/6
DigitalSpy – 4/5
TSA – 4
Kotaku – “Yes”

میانگین بازی هم از 10 نقد 72.50% هست.

mjorh
06-03-2012, 22:38
بچه ها چرا اینجوری شده ...؟

IGN چرا همچین نمره داده؟ گیم اسپات که معمولا از IGN کمتر میده ،الان 3.5 تا بیشتر داده!:18:

soroosh_cz
06-03-2012, 23:19
من فکر کنم همه ی اون بحث ها مربوط به تریلرهای اولیه ی بازی بود نه اینکه اینقدر ساخت بازی رو کش بدن.
احتمالا نسبت به بازی های جدید سنجیده شده دیگه.

Layken
07-03-2012, 10:11
تو همون ویدئو اخریش که دیدم معلوم بود این شخص خیلی وقته مرده...

IGN چرا همچین نمره داده؟ گیم اسپات که معمولا از IGN کمتر میده ،الان 3.5 تا بیشتر داده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برا این که گیم اسپات از یه بازی ایراد نمیگیره تعریف تمجید میکنه 9 میده...
به اینم 8 میده...

+
فعلا 3 ماه اول سال 2012 در دست Juonrey و ME3 هستش...

+

UGO..:6/10
Edge...:7/10

متای بازی تا الان...75....

pcali
07-03-2012, 11:13
این بازی برای ایکس باکس هستش یا برای آرکید :5:

مجتبی 70
07-03-2012, 11:29
سلام
منظورتون همون mass effect هستش یا یه بازی دیگه؟
:13:

Abolfazl3007
07-03-2012, 12:37
امتیازای بازی خیلی بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم ... خیلی جذب شدم برای بازی کردنش ...

نقد ign هم یه خورده مغرضانه به نظر میرسه !

به هر حال بزودی دانلودش میکنم خودم بازی کنم ببینم چه خبره !

halflife g
07-03-2012, 13:59
نمرات بازی برای یه بازی arcade خوب و قابل قبول.....من نقد "گیم اسپات" و "ign" و "یوروگیمر" رو خوندم...اشکالی که منتقد ign داشته انتظارش بوده.......از یه بازی 12 دلاری انتظار کیفیت یه بازی 60 دلاری رو داشته و در نتیجه خیلی بهش برخورده ولی منتقدای دیگه با اینکه اونا هم از بازی ایرادای زیادی گرفتن ولی به خاطر arcade بودن بازی نمره در خور بهش دادن

+

تو نقدا به چند نکته جالب تو گیم پلی اشاره شده بود مثه وقتی که مهمات کمی داشته باشین یا اسلحتون خالی باشه میتونین دشمنو بترسونین ولی اگه اونا بدونن مهماتتون کمه یا ندارین به سمتتون حمله می کنن....
یا کلا کمبود مهمات و حتی استامینا بازی رو چالش برانگیزتر می کنه .....

.

Layken
07-03-2012, 14:25
نمرات بازی برای یه بازی arcade خوب و قابل قبول.....من نقد "گیم اسپات" و "ign" و "یوروگیمر" رو خوندم...اشکالی که منتقد ign داشته انتظارش بوده.......از یه بازی 12 دلاری انتظار کیفیت یه بازی 60 دلاری رو داشته و در نتیجه خیلی بهش برخورده ولی منتقدای دیگه با اینکه اونا هم از بازی ایرادای زیادی گرفتن ولی به خاطر arcade بودن بازی نمره در خور بهش دادن

.

درسته مراد جان منم اون موردو دیدم ولی یه حقی باید بهشون داد...

کم نداریم عناوین ارکیدی که با همون 12 یا 14 دلار ارزششون به اندازه یک بازی 60 دلاری هستش..پس حتما مقایسه هم بشه اونارو تو ذهنشون میارن...
یه نگاه به عناوین اخیر یا بهترین دانلودی سال 2011....خیلی جاها حتی بهترین بازی سال کردنش پس انتظارشون به نظر من به جا هستش...:20::11:

E Z I O
07-03-2012, 15:05
این IGN را باید درشو تخته کنن! به سری PES نمره های بالا میده در صورتی که مفت نمیرزه! فیفا کجا و PES کجا!!! من که کلا IGN قبول ندارم!

CRIS Joon CR7
07-03-2012, 15:49
این پس چجوریه؟
نه به اون همه های و هوی اولش نه به الان:13:
بالاخره بش امیدوار باشیم یا نه؟

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

این IGN را باید درشو تخته کنن! به سری PES نمره های بالا میده در صورتی که مفت نمیرزه! فیفا کجا و PES کجا!!! من که کلا IGN قبول ندارم!
درسته PES:2: ولی دیگه در این حد هم نیست شما نحوه ی نمره دادن به ساکر رو که که فاکتور بگیری بقیه رو منطقی میده
اتفاقا من قبولش دارم:20:

Killzone2
07-03-2012, 16:06
این بازی رو یک سری سایت ها ازش انتظار بیشتری دارن! یک سری هم میگن گرافیکش باید واقعا خوب باشه داستانش شاهکار باشه!
یه بازی دانلودی که 2 گیگ هم بیشتر نیست چطوری باید این همه مورد رو داشته باشه؟

من دمو ها و داستان بازی رو تو بیشتر سایت ها دیدم و واقعا این بازی رو خوشم میاد ازش از جمله گیم پلی بازی که خیلی جدید هم هست مثلا شما یه اسلحه خالی تو دست دارید بعد با یک سری گروه از افراد روبرو میشید که اونا سمت شما میان تا بهتون آسیب بزنن شما اینجا میتونید باهاشون طوری برخورد کنید که کاری نداشته باشن یا اینکه سمتشون یک اسلحه خالی بگیری و اونا فکر میکنن بهشون شلیک میکنی! جالب هم بود رفتارشون خیلی جالب بود اون افراد دیگه رفتن کنار و اینکه شما در واقع خیلی راحت از منطقه عبور کردین!

قسمتی هم بود که در جایی دیگه اون افراد متوجه این شدن که تیر تو اسلحه نیست و حمله کردن تو اون قسمت که کارکتر از سلاح دیگه که تیر کمان هست استفاده کرد و سلاح پر کاربرد بازی هم هست استفاده شد خیلی جالب بود این سلاح... یک سلاح سرد دیگه هم هست شبیه چاقو که اونم استفاده میشه تو بازی.

گرافیک بازی هم با توجه به اینکه یک بازی دانلودی هست واقعا در سطح خوبی قرار داره به غیر از یک سری مورد و باگ که میشه گفت به دلیل دانلودی بودن و حجم کم اون زیاد مورد توجه نیست!
نورپردازی هم خوبه و همینطور رفتار های خود شخصیت اصلی مثل بالا رفتن از دیوار و خرابه ها و محیط ها شما هم حس تخریب رو بهتون میده که در محیطی هستین که همه چیز داره نابود میشه.

کلا بازی خوبی هست نمرات سایت ها هم بهش توجه نکنید!
همین گیم اسپات میاد به بازی دانلودی 6 میده به این 8 یا IGN میاد به یکی 9 میده به این نمره خوبی نمیده این موراد بیشتر رو نظر نویسنده هست که چقدر از بازی میخواد تا کیفیت داشته باشه!

به نظر من بازی خوبیه به طرفدار ها هم توصیه میشه که بگیرن البته حرفی در برابر Journey نداره چون اون کلا یک چیز دیگه ای هست و کیفیتش خیلی بالاتره ولی به عنوان یک بازی دانلودی که شما یک تجربه جدید هم در کنارش داشته باشین خوبه...

abtin5
17-03-2012, 21:59
بچه ها بازی اومده؟!!! پس چرا منتقل نمیشه ؟!!!!

Alireza.M67
17-03-2012, 22:18
بازی جالب و خلاقانه ایه ، از نقد IGN تعجب می کنم .
من که تا سیو دومش رفتم ، خوشم اومد .
اوایلش بیشتر مثل اوایل آنچارتد 2 هست .
مبارزاتش هم خلاقانست ، تیر خیلی به ندرت می ده بهت در حدی که قبل از اولین تیر اندازی می نویسه در مورد شلیک گلوله دو بار فکرکن :31:
در کل بازی جالبی به نظر میاد .

mjorh
17-03-2012, 23:15
بالاخره بازی ریلیس شده یا نه ؟؟؟

ویدئوی نقد IGN رو ببینید ،خیلی از حرفایی که میزنه نقدایی که میکنه منطقی به نظر میاد ....
اما خودم از گیم پلیش خوشم اومده ....

Hamid..God
18-03-2012, 01:45
اگه این یه بازی 2 گیگی دانلودی ارکیده پس چرا اومدنش اینقدر طول کشید؟ مگه چه کار خفنی داشتن انجام می دادن؟

arashpr9
06-04-2012, 12:49
PSN Launch Trailer

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HORROR
06-04-2012, 13:12
این الآن دمو هست؟ ( همین 2 گیگ رو میگم) نسخه کاملش کی میاد؟:mellow:

Alireza.M67
07-04-2012, 00:00
این الآن دمو هست؟ ( همین 2 گیگ رو میگم) نسخه کاملش کی میاد؟:mellow:

من که نسخه کاملشو دارم ، تا یه جاهاییش هم رفتم !

HORROR
07-04-2012, 00:13
من که نسخه کاملشو دارم ، تا یه جاهاییش هم رفتم !

نسخه کامل 360 اومده؟ میشه در مورد بازی یکم توضیح بدی( تریلرو دیدم به نظرم خوب بود)

Layken
08-04-2012, 20:29
نسخه کامل 360 اومده؟ میشه در مورد بازی یکم توضیح بدی( تریلرو دیدم به نظرم خوب بود)

بله اومده بازی به صورت دانلودیه که من گذاشتم دانلود داره میشه اخراشه....منتظرم ببینم با چه چیزی روبرو هستیم....

E Z I O
08-04-2012, 22:51
بلاخرا تاپیک این بازیم بعد از 4 سال از انجمن اخبار بازی اومد به بازی های کامپیوتری ! هـــــــــــــی چقدر زود گــــــذشت.

یادش بخیر:40:

Layken
14-04-2012, 21:41
Excellent

بگم از کجاش بگم...!! : دی

گرافیکش رو بی خیال بشیم باقیش مثبته..
اول این که حس فال اوت شدید توش تزریقه.....پس همه چی فک کنم حله..
چند تا عکس از لوکیشن هایی بودن مییگرم میزارم دو رهم ببینیم

HORROR
15-04-2012, 00:46
Excellent

بگم از کجاش بگم...!! : دی

گرافیکش رو بی خیال بشیم باقیش مثبته..
اول این که حس فال اوت شدید توش تزریقه.....پس همه چی فک کنم حله..
چند تا عکس از لوکیشن هایی بودن مییگرم میزارم دو رهم ببینیم

دوست عزیز کنسول شما جیتگ هست؟ یا همینجوری اجرا میشه؟ چون گفته شده بود از لایو باید دانلود بشه

Layken
19-04-2012, 21:54
خیلی بازی کردم ولی مثل این که طولانی تر از این حرفاست...

البته طولانی نیست چون ادم دلش می خواد به هر سوراخ سمبه ای بره و سرک بکشه...برا همین کمی به نزدیک شدن به پایان بازی لفتش میده

تا اینجا نکات مثبت بازی...:

1-حس و جو خاص بازی که می خوای پیگیر بشی
2-دوس داری گوش بدی ملت چی میگن دردشون چیه..
3-نوار استقامت بازی
4-تقریبا همه جا میشه رفت

نکات منفی..:

1-گرافیک بازی برا 10 سال پیش هستش
2-گیم پلی بازی با این که ادم رو درگیرمیکنه ولی خسته کننده میشه ، کنترلش کمی رو اعصابه مسیرهای بازی یهو شبیه Mirror Edge میشه چون اکثریت سیستم گیم پلی به پریدن و گرفتن اینور اونور هستش مثل انچارتد ولی کلا با رنگ قرمز معلومه و نصف بیشتر بازی به همین پریدن طی میشه
3-همین نوار استقامت فکر رو میگیره بازی طوریه که موقع گرفتن میله و دیوار رو فلان استقامتت رو به اتمام میره باید زود به یه جایی برسی که بتونی سرپا وایسی که اصلا برا من لذت نمیده من اصولا عادت دارم وایسما فک کنم
4-دوربین هم رو اعصاب هستش
5-نکات ریز منفی زیادی داره

اینم یک عکس از نمایی از بازی که گرفتم....

دوست عزیز کنسول شما جیتگ هست؟ یا همینجوری اجرا میشه؟ چون گفته شده بود از لایو باید دانلود بشه

سلام نه دوست عزیز جیتگ نیستش دانلود کردم..از لایو...
واقعیتش من از جیتک ها خبر ندارم نمی دونم چجوریه سیستم کار کردشون

hosseincode2008
23-08-2012, 20:39
خب علي‌رغم چرت و پرت‌هاي زيادي كه Ubisoft در مورد كنسل شدن نسخه PC زد امروز اعلام كردن كه اين بازي ماه بعد (سپتامبر) براي PC هم منتشر ميشه.

M E S S I
02-09-2012, 22:10
دانلود بازی I Am Alive

:Release Description
In the post-apocalyptic action/adventure I Am Alive, players are faced with thought-provoking choices in the role of a survivor on a journey to find his wife and daughter, who were lost during the “Event.” Arriving at his hometown of Haventon one year after it happened, he finds the town in shambles. Buildings are destroyed, toxic ash fills the streets, and society has been torn, causing inhabitants to take all necessary actions to survive.
In I Am Alive, players will be challenged by both their environment and their enemies. Stamina and resource management are key when being exposed to deadly atmospheres and scaling enormous buildings in search of supplies. The unique combat system requires players to utilize intimidation: cowards are easily swayed with an empty gun, while other enemies will put players to the test

Features

More ways to experience survival. The new “Easy” mode provides infinite retries and a slightly softer, more forgiving introduction to I Am Alive. With the Replay mode, go back and replay any level any time to uncover more secrets, alternate path, and hidden resources.
Explore the dark, atmospheric post-apocalyptic world in higher resolutions and sharper graphics than ever, with fully customizable graphics settings.
Fully configurable mouse, keyboard and game pad support to play the way you like.

Size: 1.96 GB

Genre: Action
Publisher: Ubisoft
Developer:Ubisoft Shanghai, Darkworks
Release Date: 02.09.2012
Language: EN

Links: iGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| GAMESPOT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I Am Alive speedy torrent

=================

I Am Alive crack only

or

ONLY CRACK

================================================== ========

rapidshare

filefactory

Uploaded

Extabit

RapidShare

Putlocker

Sharebeast

Mediafire

GameFront

ZippyShare

Hossein R 1377
03-09-2012, 10:16
بازيش چه سبكيه
؟
مثه اوروچيه؟

M E S S I
03-09-2012, 10:30
بازيش چه سبكيه
؟
مثه اوروچيه؟

ژانر:Action, Adventure

در ضمن قبل از پرسیدن سوال باید به پست اول مراجعه می کردید:

Hossein R 1377
03-09-2012, 10:33
ژانر:Action, Adventure

در ضمن قبل از پرسیدن سوال باید به پست اول مراجعه می کردید:

Action, Adventure يعني چي؟
يعني مثله اوروچي؟

manuelcalavera
03-09-2012, 10:36
Action, Adventure يعني چي؟
يعني مثله اوروچي؟

داداش حالت خوب نیستا.

peyman_nn
04-09-2012, 10:36
سلام
این بازی ارزش بازی کردن رو داره ؟
قشنگه دیگه ؟ نه ؟
زیاد توضیحاتی اینجا ندیدم

ali_agha1981
04-09-2012, 20:20
سلام
این بازی ارزش بازی کردن رو داره ؟
قشنگه دیگه ؟ نه ؟
زیاد توضیحاتی اینجا ندیدم

حجم بازی دو گیگ بیشتر نیست..یه بازی دانلودی بوده روی x360 و ps3..
نباید توقع گرافیک خیلی بالا رو داشت..

نقد و بررسی بازی I Am Alive

آدم ها تغییر کرده اند. آنها دیگر به دنبال مقام و منصب نیستند بلکه به دنبال طعمه ای هستند تا با شکار آن شکم خود را سیر کنند و حتی از گوشت و خون هم نوع خود نیز در این دنیای مرده نمی گذرند. دنیایی که حال تبدیل به خرابه هایی شده که زیر توده های گرد و خاک مدفون است و حتی نور خورشید در میان ظهر به سختی از لابه لای هوای غبار آلود و مهلک آن دیده می شود. زندگی دیگر از این محیط رخت بسته، همان طور که انسانیت نیز به فراموشی سپرده شده است. با این وجود من زنده ام و به امید پیدا کردن شما به راه خود ادامه می دهم.
I Am Alive ساخته جدید Ubisoft Shanghai پس از گذر از مسیری پر پیچ و خم در مرحله تولید و مدتی تاخیر نسبت به نسخه XBL که چند هفته پیش منتشر شد، حال بر روی شبکه PSN منتشر شده است و در ادامه باید دید که تا تا چه مقدار توانسته درون قلب گیمرها جا بگیرد و تا کی قرار است در ذهن ها زنده بماند . پس از معرفی بازی با نمایش CG مجذوب کننده ای از سوی Darkworks در جولای 2008 و ایده هایی که همراه آن به ذهن خلاق گیمرها جاری شد و حضور احتمالی جید ریموندی که با ساخت Assassin’s Creed اعتماد طرفدران را به خود جلب کرده بود همه چیز آماده و محیای عنوانی در خور توجه بود و همه منتظر بودند که اولین نمایش بازی را به نظاره بنشینند . از قرار معلوم یوبی سافت نقشه های دیگری در سر داشت که چندان با برنامه های ما و طرفداران بازی همخوانی نداشت. در مرحله اول حضور ریموند تکذیب شد . تاخیرهای مکرر برای ارائه اخباری در مورد مراحل تولید و غیبت Darkworks در نمایشگاه های مختلف باعث شد که گمانه زنی ها در مورد وضعیت بازی شدت بگیرد. پس از گذشت دو سال از تاریخ انتشار بازی تیم سازنده اعلام کرد که دیگر روی I Am Alive کار نمی کند و وظیفه تولید بازی را به عهده Ubisoft Shanghai گذاشته است. از اینجا بود که کم کم امیدها نسبت به بازی کم رنگ شد و تاخیر های مکرر در انتشار بازی و تایید یوبی سافت مبنی بر انتشار بازی به شکل دانلودی طرفدران بازی را بیش از پیش سرخورده کرد. بالاخره اواخر سال 2011 تاریخ انتشار بازی مشخص شد که با یک تاخیر چند ماهه چشم ما به جمال آدام و خرابه های هیونتون روشن شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][w500h281mresizeByMaxSize].jpg میان پرده های بازی از دریچه دوربین آدام نمایش داده می شود

آدام شخصیت اصلی بازی است که به مانند اکثر داستان های این چنینی پس از زلزله ای بزرگ به دنبال تنها دارایی که برایش باقی مانده و البته گرانبهاترین آنها یعنی همسر و تنها فرزند خود راهی خیابان های شهر هارنتون مکانی خیالی واقع در ایالات متحده می شود. بازی بدون مقدمه با آدام در میان خرابه های شهر آغاز می شود . یک سال از این حادثه مخوف گذشته و این به این معنااست که آدام یک سال در تلاش بوده که به نحوی خود را به خانواده خود برساند. طبق معمول خبری از ماری و جولی همسر و دختر آدام در خانه نیست و تنها سرنخ آدام از محل کنونی آن ها پیغامی است که یکسال قبل برای او به جا گذاشته اند. در ادامه داستان آدام با دختری آشنا می شود که بی کس و بی پناه در خیابان به دنبال مادر و پدرخود میگردد و آدام تلاش می کند که او را به خانواده اش برساند. داستان از داخل دوربین هندی کم آدام روایت می شود. دوربینی که قرار است در تمامی مراحل بازی شما و آدام را همراهی کند و داستان سفر پر پیچ و خم او ار به تصویر بکشد. نحوه روایت داستان و استفاده هوشمندانه تیم سازنده از زوایه دوربین و نحوه تعامل کاراکتر های بازی با آن باعث میشود که داستان بخوبی بیننده را بدرون خود بکشد و به واقعی تر شدن آن کمک بسزایی کند. باوجود تکراری بودن داستان، فضاسازی بسیار خوب آن در کنار صداپیشه های حرفه ای مانند Elias Toufexis که کار او را به عنوان بازیگر قبلا در سریال هایی مثل Smallville و Supernatural و به عنوان صدا پیشه در نقش Adam Jensen در بازی Deus Ex: Human Revolution دیده ایم باعث شده که در زمینه روایت و داستان پردازی I Am Alive در سطح بالایی از کیفیت قرار بگیرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][w500h281mresizeByMaxSize].jpg آدام نمی تواند مدت زمان زیادی را در طوفان گرد و غبار بماند

طوفان گرد و خاک خرابه های شهر هیونتون را زیر احاطه خود قرار داده است به شکلی که قدم زدن بر روی زمین در برخی از مناطق شهر غیر ممکن است. علاوه بر کمبود آب و غذا و نیاز های حداقلی بشر برای زندگی، پیدا کردن مکانی امن و دور از گرد و خاک مشکلی است که زندگی را برای انسان ها سخت تر کرده است. با قدم زدن در کوچه و خیابان های شهر و مترو های زیر زمینی با بازماندگان و افرادی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند و منابع غذایی محدود خود را با شما تقسیم می کنند و یا از شما کمک می طلبند و اگر به آنها کمک کنید اطلاعاتی در مورد همسر و فرزند آدام به او می دهند و امید او را به دیدن دوباره آن ها بیشتر می کنند. این فقط ظاهر سفید و روشن بازی است. در صفحه سیاه و تاریک آن انسان ها در مواجهه با آدام به سبک دیگری عمل می کنند. آن ها به جای کمک به هم نوعان خود فقط و فقط به خود فکر می کنند و با مشاهده هر انسانی به شکار منابع غذایی و مهمات او می روند. آن ها به حدی محیط را نا امن کرده اند که باعث شده برخی از انسان ها خود را از دیگران جدا کنند و به محض اینکه بسوی آن ها می روید با دید منفی شما را تهدید به عقب نشینی کنند و با اینکار از آسیب ها و ضرر های احتمالی پیشگیری کنند. در این بین بازی شخصیت شما را با قرار دادن انتخاب هایی در بین راه محک می زند و باعث می شود که شما خود را در قسمت هایی از بازی جای آدام قرار دهید که آیا می خواهید به دیگران کمک کنید در حالی که از شما عاجزانه درخواست کمک دارند و یا آنها را به حال خود رها می کنید ویا اینکه تا این حد خویشتن دار هستید که وقتی به شما قسمتی از منابع غذایی شخصی پیشنهاد می شود به مقدار باقی مانده نیز طمع نکنید و آیا شما نیز در زمانی که منابع غذاییتان به اتمام رسیده مانند مزدوران به جان مردم میفتید و دار و ندار آن ها را غارت می کنید یا اینکه از کنار آنها عبور کرده و به سفر خود با تحمل مشکلات ادامه میدهید؟ همان طور که گفته شد این انتخاب ها تاثیری بر روی داستان یا شخصیت آدام نمی گذارد بلکه این فقط وجدان شما است که مورد آزمایش قرار می گیرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][w500h281mresizeByMaxSize].jpg قبل از هر گونه واکنشی در مواجهه با گروه دشمنان باید موقعیت را بخوبی بسنجید

آدام برای عبور از خرابه های شهر باید از در و دیوار بالا برود و به هر زحمتی که شده خود را به مقصد مورد نظر خود برساند. این قسمت شامل انواع و اقسام مراحل پلتفرمینگ است که شباهت های زیادی به قسمت های پلتفرمر Uncharted دارد با این تفاوت که آدام یک کارمند معمولی است که تا قبل از این اتفاق فعالیت های بدنی بسیار کمی داشته و بدن ورزیده و سریع نیتن دریک را ندارد. به همین دلیل در هنگام بالا رفتن از موانع انرژی آدام و خط استقامت او لحظه به لحظه در حال کم شدن است و حتی یک پرش می تواند مقدار زیادی از قدرت او را تخلیله کرده و او را در موقعیت سقوط قرار دهد. پس قبل از انجام هر گونه فعالیت سنگین نیاز است که با مشخص شدن مسیر حرکت نیروی مناسب این مسیر را در بازوان خود ذخیره کند تا بتواند پیش از به اتمام رسیدن انرژی به سطح صاف و باثبات برسد و دوباره نفس گرفته و به مسیر خود ادامه دهد. او می تواند از منابع غذایی که در کوله پشتی خود دارد استفاده کند تا انرژی از دست رفته را تا اندازه ای که او را به ایستگاه بعدی برساند جبران کند و یا از وسایلی مثل میخ آهنی استفاده کند و با فرو کردن آن در دیوار و انداختن وزن خود بروی پاها اندکی به بازو های خود استراحت دهد. محدودیت های بدنی آدام باعث شده است که علاوه بر مدیریت منابع انجام هر یک از قسمت های پلتفرمینگ بازی نسبت به عناوین مشابه از جذابیت بالاتری برخوردار باشد و به مانند یک پازل بازیکن را به چالش بکشد. مشکل اینجاست که کنترل بازی ممکن است در هنگام حرکت ها مشکل ساز شود و به دلیل اهمیت بالای لحظه ها با واکنش های اشتباه باعث شود که چندین بار یک قسمت را تکرار کنید که البته تعداد تکرار ها نباید از 3-4 بار تجاوز کند وگرنه مجبورید که کل مرحله را از اول شروع کنید . از طرفی محیط های سیاه و سفید و خاکستری بازی مزید بر علت شده و با مخفی کردن محل های قابل عبور، کار را برای شما سخت تر می کند. خرابه های هیونتون در ظاهر مکانی فوق العاده خطر ناک برای عبور و مرور است ولی غیر از سقوط ناشی از اتمام خط استقامت هیچ گاه احساس خطر نخواهید کرد چرا که آدام عملا از سقوط از لبه پرتگاه ها مصون است. با وجود اینکه هیونتون شهر بزرگی نیست ولی تیم طراحی به خوبی از پتانسیل این شهر استفاده کرده است که شباهت های زیادی به کارهای سایلنت هیل دارد و حتی نوع استفاده از نقشه بازی نیز کاملا شبیه این بازی است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][w500h281mresizeByMaxSize].jpg بازمانده ای که از مشکل الزایمر رنج میبرد!

بخش دیگر بازی که بخش اعظمی از آن را تشکیل میدهد مقابله با افراد خبیث هیونتون است. سیستمی که I Am Alive در این بخش معرفی می کند مانند بخش پلتفرمینگ بی رحم و واقعی است و در صورت تعلل در واکنش ممکن است عرض یک یا دو ثانیه آدام را نقش برزمین ببنید. قبل از مقابله با دشمن باید حساب تعداد تیر ها و اسلحه های خود را داشته باشید که بیگدار به آب نزنید. دشمنان اکثر اوقات به شکل دسته ای عمل می کنند و سردسته آنها برای محک زدن شما به طرف شما می آید. در زمانی که او در حال قدم زدن و رسیدن به شما است باید وضعیت همدستان او را بسنجید و در لحظه رسیدن او با یک حرکت سریع کار او را یکسره کنید و به نقشه خود برای از بین بردن باقی تیم بپردازید. در صورتی که یکی از آن ها سلاح گرم بهمراه داشته باشد باید نبرد خود را با از بین بردن اون آغاز کنید چرا که با دیدن سلاح گرم در دستان شما به سرعت به طرفتان شلیک می کند و ممکن است با یک با دو تیر آدام را بکشد. در این بازی قرار نیست که افراد را به رگبار ببیندید بلکه یک تیر ناقابل در سر، کافی است که از شر آن ها خلاص شوید. به همین خاطر باید از مهمات فوق العاده محدود خود حداکثر استفاده را ببرید و با دقت زیادی دست به اسلحه ببرید چرا که به تیر های اسلحه در مقابله های بعدی نیاز دارید و نمی توانید تمام تیر های خود را با هدشات کردن تک تک افراد یک گروه به اتمام برسانید. با از بین بردن افراد مسلح و احتمالا خالی شدن هفت تیر باید شروع به تهدید افراد باقی مانده کنید در صورتی که کار تهدید به درازا بیانجامد آن ها از خالی بودن اسلحه شما با خبر شده و با چاغو های تیز خود به سرعت به طرف شما حمله ور می شوند. کاری که باید انجام دهید این است که آن ها را متقاعد کنید که اسلحه شما پر است و جدیت خود را در عمل نشان دهید. بهمین منظور اگر تیری در داخلی اسلحه شما مانده می توانید کسی که دیگران را ترغیب به حمله می کند بکشید و با اینکار بقیه را کاملا از خود بترسانید و یا با تهدید یکی از آن ها به کنار آتش با یک لگد او را به داخل آتش پرت کنید و نفر بعدی را به داخل چاله بیاندازید و افراد دیگر که از ترس تسلیم شده اند را با یک ضربه محکم به سر بی هوش کنید. پیروزی در مبارزات بستگی به سرعت عمل شما و استفاده هر چه کمتر از سلاح گرم دارد و اگر به این دو توجه کنید هیچ گاه دچار مشکل نخواهید شد. بازی قدرت انتخاب بسیار خوبی برای مقابله با دشمنان در اختیار بازیکن قرار می دهد به شکلی که در برخی از مراحل با یک اسلحه خالی می توانید با بلوف زدن از میان دشمنان عبور کنید. مهمات کم و اضافه شدن تیر و کمانی که تنها یک تیر دارد و دشمنانی که جلیقه های ضد گلوله به تن کرده اند و از اسلحه شما هراسی ندارند در کنار نوع واکنش هوش مصنوعی به حرکات شما باعث شده که مبارزات همیشه تازه و نو به نظر برسند و هر کدام تجربه خاص خود را داشته باشند. تنها نکته ضعیف این قسمت مربوط می شود به حافظه افراد چرا که به سرعت آن ها فراموش می کنند که با شما یک بار ملاقات داشته اند. به عنوان مثال اگر از دشمنی که از حمله به طرف شما منصرف شده عبور کنید و مقداری دور شوید و سپس دوباره به آن محل رجوع کنید او کاملا رویارویی قبلی را فراموش کرده و باید دوباره با او به مقابله بپردازید . این موضوع در مورد شخصیت های دیگر بازی نیز صدق می کند. مثلا اگر به فردی که شما را یک بار دیده و شما را شناخته است پس از چند ثانیه دوباره رجوع کنید می بینید که دوباره همان سوال های اولیه را از شما می پرسد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][w500h281mresizeByMaxSize].jpg یکی از نماهای بیادماندنی بازی

I Am Alive عنوانی است که موفقیت آن متکی به اتمسفر و فضای مرده و بحران زده و نوع طراحی تیم گرافیکی و هنری کار در شکل دهی این محیط است که با ترکیب موسیقی زیبایی که حس غم و اندوه و دلهره و در عین حال امید را در بیننده به وجود می آورد ترکیبی را ایجاد کرده که بدون آن بازیکن هیچ گاه احساسی را که باید در هنگام بازی کردن آن بدست بیاورد تجربه نخواهد کرد. Ubisoft Shanghai به خوبی از عهده بخش گرافیکی بازی برآمده است و به عنوان یک بازی دانلودی گرافیک بازی از لحاظ فنی نیز با چشم پوشی از برخی مدل سازی های بد و صورت های نه چندان دلچسب شخصیت ها هیچ کم و کسری ندارد که در کنار گیم پلی که با این فضا همخوانی لازم را دارد باعث شده که به عنوانی بسیار خوب و لذت بخش تبدیل شود و گیمر خود را تا انتهای بازی بهمراه آدام درون فضای خاکستری و آشفته آن احساس کند و برای زنده ماندن از تلاش دست برندارد. بدون هیچ شک و تردیدی I Am Alive را به همه دوستاران این سبک پیشنهاد می کنیم.

منبع : بازی سنتر

2lombe
04-09-2012, 20:24
می خواستم ببینم ارزش دانلود داره یانه!

ali_agha1981
10-09-2012, 12:55
من بازیش رو برای pc گرفتم..
بازیش مفت گرونه...ارزش دانلود کردنم نداره..:13:
کلا بازی دانلودی بوده برای x360 و ps3

گرافیکش که افتضاحه..کلا همه رنگ ها مُرده هست و ابنقدر تو بازی گرد و غبار هست که تو طول بازی انگار همه چیز رو سیاه سفید می بینی.:44:

گیم پلی بازی هم خسته کننده است.هیچ اکشن خاصی توش نداره ..

فقط یه ذره سکو بازی داره که اونم تا از جایی میگیری ، زرتی درجه سلامتی و نفست شروع به کم شدن میشه و اعصاب خورد کن و بی مزه میشه..

خلاصه اینکه پشیمونم گرفتمش..

hamed30
13-09-2012, 08:32
من بازیش رو برای pc گرفتم..
بازیش مفت گرونه...ارزش دانلود کردنم نداره..:13:
کلا بازی دانلودی بوده برای x360 و ps3

گرافیکش که افتضاحه..کلا همه رنگ ها مُرده هست و ابنقدر تو بازی گرد و غبار هست که تو طول بازی انگار همه چیز رو سیاه سفید می بینی.:44:

گیم پلی بازی هم خسته کننده است.هیچ اکشن خاصی توش نداره ..

فقط یه ذره سکو بازی داره که اونم تا از جایی میگیری ، زرتی درجه سلامتی و نفست شروع به کم شدن میشه و اعصاب خورد کن و بی مزه میشه..

خلاصه اینکه پشیمونم گرفتمش..

ولی به نظر من زیاد هم بد نیست . واسه من جالبه و میخوام ببینم آخرش چی میشه .
خب دیگه از یه بازی با حجم 2 گیگ نباید توقع زیادی داشت .
گیم پلی که همیشه نباید بزن و بکش و اکشن باشه اینم یه سبکه دیگه .

ali_agha1981
13-09-2012, 11:25
ولی به نظر من زیاد هم بد نیست . واسه من جالبه و میخوام ببینم آخرش چی میشه .
خب دیگه از یه بازی با حجم 2 گیگ نباید توقع زیادی داشت .
گیم پلی که همیشه نباید بزن و بکش و اکشن باشه اینم یه سبکه دیگه .

بازیش رو تموم کردم..خیلی کوتاه بود.. البته آخرهاش بهتر بود.ولی اصلا از سبکش خوشم نیومد..
شخصیت بازی خیلی سوسول بود تا از جایی می گرفتی و میخواستی سکو بازی کنی سریعا اون نوار سلامتی کم میشد
که باعث میشد اصلا تنونی تمرکز بکنی و باید کلا هول هولکی بازی رو پیش میبردی.

hamed30
13-09-2012, 17:28
بازیش رو تموم کردم..خیلی کوتاه بود.. البته آخرهاش بهتر بود.ولی اصلا از سبکش خوشم نیومد..
شخصیت بازی خیلی سوسول بود تا از جایی می گرفتی و میخواستی سکو بازی کنی سریعا اون نوار سلامتی کم میشد
که باعث میشد اصلا تنونی تمرکز بکنی و باید کلا هول هولکی بازی رو پیش میبردی.

خب واسه این مشکل تو بازی یه چیزی بود فکر کنم اسمش piton بود که میتونستی وسط راه استراحت کنی و بعضی جاها هم یه سکویی چیزی میذاشت که بشه روش وایستاد . البته من بازی رو easy میرم .

ye adam
14-09-2012, 12:26
کامل بازی اومده مگه؟
من بیرون که سوال کردم میگن دموشو دارن کاملش نیومده

taghi_ramzi
14-09-2012, 13:30
این بازی معما هم داره یا فقط اکشنه؟
به نظرتون به عنوان یه طرفدار سری رزیدنت ایول ، ممکنه باهاش حال کنم؟

MOHAMMAD2010
14-09-2012, 21:39
دوستانی که بازیو دارن چند تا عکس از گیم پلیش میزارن ؟ تو نت عکس درستی از گیم پلیش ندیدم

Khan gholi
14-09-2012, 22:57
این بازی معما هم داره یا فقط اکشنه؟
به نظرتون به عنوان یه طرفدار سری رزیدنت ایول ، ممکنه باهاش حال کنم؟

هیچ ربطی به رزیدن اویل نداره, یک سکو بازی اخر زمانی هست که توش چاشنی اکشن گذاشتن که از روند بازی خسته نشی
من که از بازی دارم لذت می برم تقربیا دو سوم بازی هستم.بازی با اینکه گرافیک خوبی نداره ولی گیم پلی جالبی داره.به شخصه اصلا استقامت کم نمیارم.از این نوع گیم ها که تنوع دارند خوشم میاد باعث میشه حالت یکنواخت شوتر و شمشیری دور بشی.اخرین مدل تو سبک سکو که بازی کردم Mirror's Edge که با فاصله چند سال هنوزم این بازی انگشت کوچیکشم نمیشه.داستان بازی هم که مثل خیلی از اخر زمانی ها ایتم های بخصوصی داره:مثل اینکه هوا گرد خاکه,اب ,غذا ,lمهمات کمبود هست و یک عده که شر خر هستن.یاد فیم Book of Eli افتادم.اولش خواستم پاکش کنم ولی الان می بینم خدایی ارزش 2 گیگ دانلود رو داشت

ashk1377
15-09-2012, 16:01
دوستانی که بازیو دارن چند تا عکس از گیم پلیش میزارن ؟ تو نت عکس درستی از گیم پلیش ندیدم

تو این لینک عکساش هست ولی شک نکن تو دانلودش نسبت به حجمش خیلی باحاله اولاش زیاد توپ نیست ولی من از آخراش خوشم اومد
جای اون خط فاصله های بین img و com بنویس p30downlaod

MOHAMMAD2010
15-09-2012, 20:28
خب این که اصلا اول شخص نیست ! تو پست اول نوشته شده اول شخصه !!!

ali_agha1981
18-09-2012, 10:33
خب این که اصلا اول شخص نیست ! تو پست اول نوشته شده اول شخصه !!!

نه..بازیش سوم شخص هست ، وقتی نشونه گیری می کنی میره تو حالت اول شخص..
بازیش مخاطب خاص داره فکر نکنم مثل من از سبکش خوشت بیاد..!

estark
21-09-2012, 00:30
من بازی رو یه بار نصب کردم اجرا نشد انیستال کردمش.حالا موقع نصب دوباره این پیغام رو میده.
the setup has detected that no version of iam alive installed.
specified command-line options require that the appilcation be the setupwill now terminate.
مشکلش چیه؟

mahyarSAMSUNG
01-10-2012, 16:36
رو حالت هارد رفتم جلو دیدم retry داره که واقعا مسخره بود . زدم روی ایزی بعد دیدم بینهایت . رفتم جلو تا یه چک پوینت رسیدم جوری که وقتی میمردم از همون جا میومد دیگه از بستکی اونجا رو بازی کردم هی میمردم خسته شدم اومدم بیرون بعد به روز دیگه رفتم توی بازی دیدم از اول سیو اومده آخه این چه وضع سیو بازی ؟ اصلا سیو کردنش رو چه حساب و کتابیه ؟

Khan gholi
01-10-2012, 18:19
رو حالت هارد رفتم جلو دیدم retry داره که واقعا مسخره بود . زدم روی ایزی بعد دیدم بینهایت . رفتم جلو تا یه چک پوینت رسیدم جوری که وقتی میمردم از همون جا میومد دیگه از بستکی اونجا رو بازی کردم هی میمردم خسته شدم اومدم بیرون بعد به روز دیگه رفتم توی بازی دیدم از اول سیو اومده آخه این چه وضع سیو بازی ؟ اصلا سیو کردنش رو چه حساب و کتابیه ؟

اولش سخته یکم که بازی بیاد دستت میفهمی زیاد موردی نداره.با این روش ذخیره سازی, تصمیم گیری توی بازی رو برات بصورت واقعی جلوه میده و همچنین اینکه تو مراحل اخر عکس العملت بالا باشه وهمینطور که یک حالت هیجان گذاشته دقیق باشی

mahyarSAMSUNG
01-10-2012, 18:58
خوب پس یعنی میخوای بگی سیو کردن این بازی به این حالت از عمد بوده . من فکر کردم کامیپوتر من مشکلی داره . ولی من اخه از کجا باید بدونم الان تا کجا سیو شده . اصلا شاید یه کاری پیش اومد باید بازی رو ول میکردم آیا این مجازات منه که باید از اول بازی کنم ؟

ali_agha1981
01-10-2012, 21:30
خوب پس یعنی میخوای بگی سیو کردن این بازی به این حالت از عمد بوده . من فکر کردم کامیپوتر من مشکلی داره . ولی من اخه از کجا باید بدونم الان تا کجا سیو شده . اصلا شاید یه کاری پیش اومد باید بازی رو ول میکردم آیا این مجازات منه که باید از اول بازی کنم ؟

هر موقع گوشه تصویر عکس هندی کم اومد یعنی که بازی سیو شده..اگه یه مرحله هم رد کنی که خودش اتوماتیک سیو میشه..

mahyarSAMSUNG
02-10-2012, 21:53
تا اونجایی که من دقت کردم اون حالت ایزی همیشه اون دوربین کنار تصویر هست و یه علامت بی نهایت هم کنارشه ... درسته ؟

ali_agha1981
02-10-2012, 22:18
تا اونجایی که من دقت کردم اون حالت ایزی همیشه اون دوربین کنار تصویر هست و یه علامت بی نهایت هم کنارشه ... درسته ؟

اون checkpoint هست که بینهایت هست..ولی شکل همون هندی کم وقتی تا یه جایی بازی رو رد می کنی چند ثانیه گوشه تصویر میاد..یعنی سیو شد.

satrianism
03-10-2012, 23:23
ارز ش خرید داره یا نه؟

mahyarSAMSUNG
07-10-2012, 21:50
خیلی بازی خوبی ... خیلی ... من که این بازی رو با 3 فریم در ثانیه دارم بازی میکنم ... خیلی خوبه بازیش ...

ye adam
07-10-2012, 22:16
خیلی بازی خوبی ... خیلی ... من که این بازی رو با 3 فریم در ثانیه دارم بازی میکنم ... خیلی خوبه بازیش ...

حوصله سر بره :دی
نه شوخی کردم
باز باحالیه ولی باید بیشتر رو گرافیکش کار میکردن

mahyarSAMSUNG
08-10-2012, 19:52
ولی به نظر من گرافیک بالایی داره .. هرچند که من دارم با 800 در 600 و low حدود 5 فریم در ثانیه و خیلی خوب میشه 12 فریم بازی میکنم ... نمیدونم چرا اینقدر گیر میکنه من گرافیکم جی تی 540 ام و سی پی 2630 دارم بازی های دیگه اصلا گیر نمیکنه حتی دیتیل بالا . اینم چون سبک متفاوتی تو ادم کشتن داره خوشم اومد ازش .. کاشکی گیر نمیکرد ...

ye adam
08-10-2012, 22:53
ولی به نظر من گرافیک بالایی داره .. هرچند که من دارم با 800 در 600 و low حدود 5 فریم در ثانیه و خیلی خوب میشه 12 فریم بازی میکنم ... نمیدونم چرا اینقدر گیر میکنه من گرافیکم جی تی 540 ام و سی پی 2630 دارم بازی های دیگه اصلا گیر نمیکنه حتی دیتیل بالا . اینم چون سبک متفاوتی تو ادم کشتن داره خوشم اومد ازش .. کاشکی گیر نمیکرد ...

من منظورم این بود که فضا رو بد ساختن
گرافیکش که خوبه
یه فضای خاصی داره
نمیدونم منظورمو میفهمی یا نه :دی

Zeitgeist
17-11-2012, 03:15
اینا رو یه جای دیگه نوشتم:

همین الان بازی I Am Alive رو تموم کردم.

یه چیز متفاوت، بدون داستان های معمول جنگ های نیروهای شیطانی یا فضایی یا جنگ های دور همی کشورها...!

از یک سال پیش، بر اثر زلزله های شدید در پوسته زمین در سرتاسر جهان، کل یوم بسیاری نقاط تخریب شدن و فضای بعد از پایان دنیاس... شخصیت اول بازی به دنبال همسر و دختر کوچیکش میگرده که داستان های زیادی اتفاق میفتن...

گرد و غبار برخواسته، انقدر زیاد و غلیظه که سرتاسر جهان با مشکلات طوفان های شن و گرد و غبار بسیار غلیظ هر چند وقت یه بار مواجه میشن و مردم باقی مونده مجبورن در ارتفاعات یا در متروها زندگی کنن... در مواقع طوفان گرد و خاک، اگر بیش از چند دقیقه در ارتفاعات کم نردیک به زمین باقی بمونید، خفه خواهید شد... این محیطا همه به شکل بسیار خوبی طراحی شدن که آدم رو غرق بازی میکنن... حالت ماورائی هم درکار نیست و نگران حمله موجودات عجیب و غریب فضایی نیستید...!!

در این میان به دلیل کمبود آب آشامیدنی و غذا، مردم دست به اسلحه برده و از خودشون، خانواده و منابع غذاییشون دفاع میکنن؛ برخی هم گنگ هایی تشکیل داده و حتی اقدام به کشتن دیگران برای خوردن گوشت بدنشون میکنن...

درکل داستان قشنگ؛ شخصیت پردازی نسبتاً خوب؛ طراحی و گرافیک مناسب رو به عالی

شخصیت اول، یه سوپر من نیست؛ بلکه یه مرد عادیه که فقط اومده دنبال همسر و دخترش

اصن یه وضی تا حد خوبی خوشم اومد از این بازی و رفت در لیست برترین بازی های عمرم.

8 از 10

در کل توی بازی جاهای خیلی زیادی نیستن که نیاز دارید به نشون دادن خشونت...

حتی برخی اوقات اگر فشنگ نداشته باشید، تا وقتی رو نکنید که فشنگ ندارید میتونید تهدیدهای احتمالی رو بترسونید و بزنید به چاک یا حربه ای بزنید...

فقط هم توی بازی دنبال یه سری مأموریت نیستید؛ بلکه آدمای مختلف رو میبینید و به برخی حتی کمک های غذایی و دارویی میکنید...

در کل بازی قشنگیه و اگر ubisoft انرژی بیشتری روش میزاشت، به راحتی میتونست یکی از برترین های سال باشه...

در رده Metro2033 هستش تقریباً با یه جهان آزاد که میتونید توش بچرخید...

توی خیابونا به شکل بسیار زیبا و خوش گرافیکی، یه فضای پس از فاجعه و نابودی ایجاد شده...

بسیاری از نقاط اجساد تازه یا فاسد شده یا اسکلت های افراد کشته شده یا خفه شده رو میبینید...

در برخی نقاط بازی تیکه های اجساد رو میبینید که نشان دهنده رواج یافتن همنوع خواری در بین برخی مردمه از فرط گرسنگی...

اصن چیز قشنگی درست کرده استودیوی شانگهای Ubisoft

در بالا و داخل برخی از ساختمون ها و همچنین در برخی نقاط دیگه، افراد بازمانده وجود دارن که به شکل فردی/گروهی زندگی میکنن؛ هر یک خواسته های آخر عمری ای دارن یا نیازمند کمکن و میتونید بهشون کمک کنید... کمک به هر یک خودش یه مأموریته! چون یافتن دارو و مواد خوراکی بسیار سخته بعد از اتفاقی که افتاده و مردم به خاطر یه آنتی بیوتیک همدیگه رو میکشن...

مثلاً در راهتون با یافتن اجناس و وسایل مختلف، و بعداً رسوندنشون به دست اون افراد، خوشحالشون کنید؛ از دارو گرفته تا مشروب آخر...

بازی، ماجراجویی و معمایی هست تا حدودی و نقاط برای کشف کردن کم نیستن توش.

محیط هم به نظر من که در القای حس نابودی و به زوال کشیده شدن تمدن و تکنولوژی، خیلی خوب کار کردن.

اگر ubisoft بودجه بالایی دراختیارشون میزاشت، شاید میتونست این بازی از بهترین های سال باشه با یه سری بهبودبخشی ها...

gameplay و مسیر داستان هم که خوب طراحی شدن و ایرادی توشون نیست...

من خودم بدون هیچ پیش داوری رفتم این بازی رو شروع و انجام دادم؛ برام بسیار جذاب بود. تریلرش رو هم ندیده بودم؛ اصولاً شما چیزی که توی تریلرا میبینید حداکثر قشنگ نشون دادن بازی برای فروش بیشترشه همیشه و نباید تریلر رو مبنا قرار بدید.

جزئیات گرافیکی بازی رو تا آخرین حد بالا ببرید، در حد حجم و بودجه ـش خیلیم خوب کار کردن...

حرکات اکشنم در طول بازی با تفنگای مختلف و مهارت یافتنتون یکم بیشتر میشن ولی حرفتون درسته.

ولی، مسئله اینجاس که این بازی در موضوعات بسیاری پیرو مُد (چیزای معمول) در بازیای امروزی نبوده و یه اثر متفاوت و تاحدودی هنری و داستان-محوره.

اینا فقط نظراتمه پس از دوبار انجام این بازی (بار اول عادی، بار دوم با trainer و عمر و استفامت و فشنگ نامحدود برای بررسی بیشتر محیط بازی)...

در کل به نظرم بازی خیلی خوب کار شده و اگر ubisoft بهش توجه بیشتری نشون میداد یه شاهکار میشد...

3Dmajid
22-11-2012, 00:23
من تازه این بازی رو بازی کردم. :31: واقعا یکی از بهترین پایان های بازی رو دیدم. عالی بود ... خیلی تحت تاثیر قرارم داد :41::31:

max_3d
23-11-2012, 20:49
ما اینجا گیر کردیم نمیدونم کجا برم همه راه هاا بسته هست؟!!!:sq_3:
عکس نقشه رو ببینید کمک کنید
این روبرو بسته هست تو بازی

3Dmajid
24-11-2012, 11:54
اوه اوه بابا کجا اومدی ؟ از اول مرحله رو ریست کن و طبق نقشه پیش برو. یادمه منم دقیقا همچین مشکلی داشتم بعدش از اول طبق نقشه رفتم خیلی راحت راهو پیدا کردم.

max_3d
24-11-2012, 12:17
اوه اوه بابا کجا اومدی ؟ از اول مرحله رو ریست کن و طبق نقشه پیش برو. یادمه منم دقیقا همچین مشکلی داشتم بعدش از اول طبق نقشه رفتم خیلی راحت راهو پیدا کردم.
مجید جان طبق نقشه جلو رفتم ولی واقعا کلافه شدم راهی نیست :sq_7:

3Dmajid
24-11-2012, 14:53
مجید جان طبق نقشه جلو رفتم ولی واقعا کلافه شدم راهی نیست :sq_7:
حتما رو زمین داری دنبال راه میگردی !! باید از اون لوله ها بری بالا. اگه طبق نقشه بری یه قسمتی هست که چند تا لوله داره یکیشو میگیری و میری بالا. همون لوله ها که وقتی میره بالا ریل قطاره و توش یکی دو تا واگن قطاره.

max_3d
24-11-2012, 17:58
حتما رو زمین داری دنبال راه میگردی !! باید از اون لوله ها بری بالا. اگه طبق نقشه بری یه قسمتی هست که چند تا لوله داره یکیشو میگیری و میری بالا. همون لوله ها که وقتی میره بالا ریل قطاره و توش یکی دو تا واگن قطاره.
اره لوله ها رو رفتم بالا ولی چیز خاصی ندیدم خیلی دقت کردم ولی نشد :sq_3:
گفتیم این چند روز تعطیل میشینیم بازی میکنیم ولی گیر کردم اساسی:sq_10:

3Dmajid
24-11-2012, 18:36

بابا کاری نداره که ! من تازه تمومش کردم. :sq_14:

ali_agha1981
24-11-2012, 23:27

مجید درست میگه..بعضی جاهای بازی باید از لوله بالا بری یا پایین بیای..حتی بعضی جاها باید از تونل زیر زمینی بری
کلا وقتی نقشه رو بزنی با اون فلش های قرمز میگه باید کجا بری ..هر جا که با زنگ قرمز بسته شده که هیچ...ولی هر جا باز هست سعی از اونجا برو تا خودت رو برسونی به اونجایی که ضربدر سفید زده..

mahyarSAMSUNG
24-11-2012, 23:43
یادمه یه ساختمون شیشه ای بود که ازش لیز میخوردم اومدم پایین وقتی رسیدم پایین رفتم تو یه ساختمون خرابه که قبلا هم اونجا بودم یه ادم هم احتیاج به کمک داشت دیگه اونجا هرچی گشتم راهی نبود که برم .. دیگه بی خیال بازی شدم ..

mahyarSAMSUNG
24-11-2012, 23:46
من تازه این بازی رو بازی کردم. :31: واقعا یکی از بهترین پایان های بازی رو دیدم. عالی بود ... خیلی تحت تاثیر قرارم داد :41::31:

متحول شدی؟
من که نزدیک بود از خونه فرار کنم ... :sq_2:

Zeitgeist
25-11-2012, 21:40
یادمه یه ساختمون شیشه ای بود که ازش لیز میخوردم اومدم پایین وقتی رسیدم پایین رفتم تو یه ساختمون خرابه که قبلا هم اونجا بودم یه ادم هم احتیاج به کمک داشت دیگه اونجا هرچی گشتم راهی نبود که برم .. دیگه بی خیال بازی شدم ..

این مشکل شماس که توانایی حل معماگونه ها رو ندارید؛ باید از پایه های سکوهای قطار شهری بالا برید.

این بازی یکی از بهترین محیط سازی هایی رو داشته که در کل دیدم سال های اخیر.

حالا مشکل دید هنری و درک داستان برخی افراده که به نظرشون بازی بده... داستان و خط سیر بازی هم چندان از چیزای تکراری امروزی در بازیا تبعیت نمیکنه و ممکنه برخی به نظرشون عجیب باشه...

در اینصورت برید همون COD و امثالهم رو بازی کنید...

3Dmajid
25-11-2012, 21:45

شما گیمر نیستی :31:

تفریحی بازی میکنی :20:

mahyarSAMSUNG
25-11-2012, 23:01
این مشکل شماس که توانایی حل معماگونه ها رو ندارید؛ باید از پایه های سکوهای قطار شهری بالا برید.

این بازی یکی از بهترین محیط سازی هایی رو داشته که در کل دیدم سال های اخیر.

حالا مشکل دید هنری و درک داستان برخی افراده که به نظرشون بازی بده... داستان و خط سیر بازی هم چندان از چیزای تکراری امروزی در بازیا تبعیت نمیکنه و ممکنه برخی به نظرشون عجیب باشه...

در اینصورت برید همون COD و امثالهم رو بازی کنید...

عزیزم شما چرا میزنی حالا ... مگه من گفتم بازی بدیه .. اتفاقا صفحات قبل رو اگه بخونی گفتم یکی از بهترین بازی هاست ... این که میبینی بی خیال شدم برای اینه که شما هم اگه مثل من بازی رو 5 فریم در ثانیه بازی میکردی حتما بی خیال میشدی همین که تا اینجا اومدم خودش نشون دهنده علاقه من به این بازیه

شما گیمر نیستی :31:

تفریحی بازی میکنی :20:

اقا مجید من گیمر نیستم ؟ شما میتونی این بازی در حالی که فقط 5 فریم در ثانیه اجرا میشه بازی کنی؟ اونم روی سخت ترین حالت بازی ؟ اونقدر بازی های روون و بدون لگد بازی کردم در حین این بازی ، که وقتی وارد بازی i am alive میشدم از گیر کردنش خسته میشدم و اصلا بهم لذتی نمیاد وگرنه برعکس گفته های خیلی از سایتها و مجلات خیلی بازی قشنگی هم هست ... بازی آروم و فکری براساس واقعیت ...

3Dmajid
25-11-2012, 23:37
عزیزم شما چرا میزنی حالا ... مگه من گفتم بازی بدیه .. اتفاقا صفحات قبل رو اگه بخونی گفتم یکی از بهترین بازی هاست ... این که میبینی بی خیال شدم برای اینه که شما هم اگه مثل من بازی رو 5 فریم در ثانیه بازی میکردی حتما بی خیال میشدی همین که تا اینجا اومدم خودش نشون دهنده علاقه من به این بازیه

اقا مجید من گیمر نیستم ؟ شما میتونی این بازی در حالی که فقط 5 فریم در ثانیه اجرا میشه بازی کنی؟ اونم روی سخت ترین حالت بازی ؟ اونقدر بازی های روون و بدون لگد بازی کردم در حین این بازی ، که وقتی وارد بازی i am alive میشدم از گیر کردنش خسته میشدم و اصلا بهم لذتی نمیاد وگرنه برعکس گفته های خیلی از سایتها و مجلات خیلی بازی قشنگی هم هست ... بازی آروم و فکری براساس واقعیت ...

حالا چرا ناراحت میشی !
آخه گفتی تا یه جا رفتی گیر کردی بی خیالش شدی.
خب مشکل از سیستمته حتما :20:

sunrise1
15-01-2013, 14:18
سلام من مرحله پنجم که فکر کنم آخریشم باشه گیر کردم اونجا که رو ریل قطارم و باید پیش دختره برم و پایین هم که میرم همش دود و گازه خفه میشم... لطفا راهنمایی کنید

mahyarSAMSUNG
18-01-2013, 15:40
همیشه باید یه عکس از محیط بزاری تا بدونیم کجا رو میگی . هرچند که فکر کنم من به اونجا نرسیده باشم هنوز

من الان اونجا هستم که ننه اون دختره mei و خودم داریم دنبال اون دوتا میگردیم که گم شدین ... همونجا که تفنگمو میدم به مادر می و خودم فقط تیرکمون دارم .. اونجا تفنگ گیر میارم ولی یکی هست هم زره داره هم کلاه داره میشه بگید کجاش باید تیر اندازی کنم تا بمیره ؟ :n06:

mahyarSAMSUNG
18-01-2013, 19:49
آقا چه عجیییییب بازی تمام شد اصلا باور نمیشه ... همون جا که گفتم بودم و اون دختر mei رو پیدا کردم و تحویل ننش دادم و گفت که باید بره دنبال خانوادش . اونا سوار کشتی شدن و این تصاویر از دوربین داشت پخش میشد که یهو دیدم همه این تصاویر رو زنش داره نگاه میکه ، گریه کرد و تجهیزاتشو نشون داد و بازی تمام ... من متوجه نشدم یعنی بیچازه نتونسنت دخترشو با زنش و پیدا کنه ؟:n28: یعنی مرد ؟ پس دخترش چی دخترشو نشون نداد ... آیا بازی ادامه داره یا همینه ؟ :n14:

ali_agha1981
18-01-2013, 23:40
آقا چه عجیییییب بازی تمام شد اصلا باور نمیشه ... همون جا که گفتم بودم و اون دختر mei رو پیدا کردم و تحویل ننش دادم و گفت که باید بره دنبال خانوادش . اونا سوار کشتی شدن و این تصاویر از دوربین داشت پخش میشد که یهو دیدم همه این تصاویر رو زنش داره نگاه میکه ، گریه کرد و تجهیزاتشو نشون داد و بازی تمام ... من متوجه نشدم یعنی بیچازه نتونسنت دخترشو با زنش و پیدا کنه ؟:n28: یعنی مرد ؟ پس دخترش چی دخترشو نشون نداد ... آیا بازی ادامه داره یا همینه ؟ :n14:

این بازی سر و ته نداره....هیچ کدوم از ابهامات بازی تا اکنون پاسخ داده نشده..اینکه چطور این اتفاق در شهر افتاده و آخرش دقیقا چی میشه...حتی شخصیت اول بازی اسم نداره ..ولی یوبی سافت هم الکی بازی درست نمی کنه..

اینجاست که باید گفت :
ادامه ی این داستان را ، در برنامه بعدی ببنید...!:n02:

sunrise1
19-01-2013, 10:44
همیشه باید یه عکس از محیط بزاری تا بدونیم کجا رو میگی . هرچند که فکر کنم من به اونجا نرسیده باشم هنوز

من الان اونجا هستم که ننه اون دختره mei و خودم داریم دنبال اون دوتا میگردیم که گم شدین ... همونجا که تفنگمو میدم به مادر می و خودم فقط تیرکمون دارم .. اونجا تفنگ گیر میارم ولی یکی هست هم زره داره هم کلاه داره میشه بگید کجاش باید تیر اندازی کنم تا بمیره ؟ :n06:

خب الان من فکر کنم هنوز به خد شما نرسیدم چون من هنوز مرحله 5 گیر کردم و هنوز تیر و کمان نگرفتم......اونجایی هستم که تا پایین میرم فورا خفه میشم و همش باید رو پشت بام ها راه برم و اتفاقا راهی هم پیدا نمی کنم!!!

mahyarSAMSUNG
19-01-2013, 13:01
خب الان من فکر کنم هنوز به خد شما نرسیدم چون من هنوز مرحله 5 گیر کردم و هنوز تیر و کمان نگرفتم......اونجایی هستم که تا پایین میرم فورا خفه میشم و همش باید رو پشت بام ها راه برم و اتفاقا راهی هم پیدا نمی کنم!!!

والا من از شما دارم میشنوم که مرحله 4 5 و ... من اصلا دقت نکردم که این بازی مرحله ای احساس میکنم همش پشت سرهم بود .. فهمیدم کجا هستید .. اونجا یه خورده سخته ولی اولن که زیاد ندویید دوما سعی کنید همه جا رو بگردید که تمام تجهیزات مثل آب و گوشت و خیلی چیزای دیگه رو پیدا کنید و در اخر شما روی ریل راه اهن حرکت کنید تا به یه چهار راه میرسید اون اون چهار راه رو باید سمت چپ برید و حتما حتما از سمت راست خیاباون حرکت کنید تا اون سراشیبی دست ساز چوبی رو ببینید و ازش بالا برید و اونجا گرد و خاک نیست . اگه میتونید یه عکس از نقشه بزارید من فکر کنم باید به سمت اون ایستگاه رادیویی برید ...:n13:

sunrise1
19-01-2013, 14:05
متشکرم دوست خوبم...با چه نرم افزاری عکس بندازم؟؟؟
تو منو اصلی وقتی شروع بازی رو کلیک می کنی چند تا گزینه هست مثلا ادامه بازی و بازی جدید که آخریشو کلیک کنی شماره و اسم مراحل رو مینویسه که مال من پنجمه....:n04:

mahyarSAMSUNG
19-01-2013, 14:09
با گوشی موبایلت عکس بگیر یا با دکمه prin screen کیبورد یه بار بزن و تو نرم افزار نقاشی paste کن .. :n07:

sunrise1
20-01-2013, 11:54
عکس از اون جایی که گیرم با نقشه ، اسم ماموریت هم داخل عکس هاست... البته تا جایی هم میبرمش که نهایت خفه میشم...

mahyarSAMSUNG
20-01-2013, 15:29
عکس از اون جایی که گیرم با نقشه ، اسم ماموریت هم داخل عکس هاست... البته تا جایی هم میبرمش که نهایت خفه میشم...

شما به اونجا رسیدی که از توی دوربین دو چشمی بیرون رو نگاه میکنه و یه ساختمون بلند رو مبینه و باید خودشو به اونجا برسونه ؟ همون ساختمون که یه جرثقیل بهش وصله و یه جعبه خیلی بزرگ ازش آویزونه ؟ درواقعا این دوربین دو چشمی تو طبقه ششم همونجاست که دختر رو تخت خوابیده .. اونجا رسیدی ؟
اونجا باید از یه آسانسور بری بالا که دوتا بشکه نفت هم بریزی تو تا روشن بششه ...

sunrise1
20-01-2013, 18:20
اونجا رو هم رد کردم... در واقع خیلی از اونجا گذشتم...

mahyarSAMSUNG
21-01-2013, 23:29
والا راستشو بخوای هرچی فکر میکنم یادم نیست کجاست ...آخه چیزی نوشته میگه باید دارو رو ببری برای اون دختر کوچیه اون دختر کوچیکه هم توی مجتمع تجاری طبقه چهارم رو تخت شما اگه اونجا رو خیلی رد کردی که دیگه اونو نمینویسه :n15:

sunrise1
22-01-2013, 13:02
درستا باید داروها رو ببرم ولی راهشو پیدا نمی کنم...یعنی راهش سخته...

mahyarSAMSUNG
22-01-2013, 21:22
خوب اینو بگو عزیزم من ... شما بالاخره از ساختمون بالا رفتی روی اون صندوق بری؟ یا هنوز نرفتی ؟ اونجا رو رد کردی که از روی شیشه های ساختمون لیز میخوره میاد پایین ساختمون ؟ دقیقا باید بگی کجایی :n13:

sunrise1
23-01-2013, 10:08
هم صندوق رو گرفتم و هم از اون شیشه های ساختمون لیز خوردم و الان دقیقا مرحله بعد از اون جایی هستم که از شیشه ها پایین رفتم... تو اون مرحله به این قسمت عکس ها رسیدم که راهو پیدا نمی کنم...

mahyarSAMSUNG
23-01-2013, 13:01
هم صندوق رو گرفتم و هم از اون شیشه های ساختمون لیز خوردم و الان دقیقا مرحله بعد از اون جایی هستم که از شیشه ها پایین رفتم... تو اون مرحله به این قسمت عکس ها رسیدم که راهو پیدا نمی کنم...

خوب وقتی از اون شیشه ها لیز خورده اومدی پایین چه دلیل داره از ریل راه آهن عکس گذاشتی ؟ شما وقتی از ساختمون لیز خوردی اومدی پایین یه ساختمون خرابه جلوتی که با طناب پرت میکنی و میری تو اون ساختمون خرابه و از لبه دیوار پاید پایید بیای که یه نوری هست میری توش بازی تمام میشه .... ااگه هم اینجا رو رد کردی تا اونجایی که یادمه راه آهن رو باید تا ته بری جلو باز یه جایی هست چنگک رو پرت میکنه که بره اون ور ... وقتی رفت اونطرف یه لوله ای خیلی بلند هستش که از اون بالا میره و دوباره بر میگرده همونجایی که اومدی ازش اونجا 2 3 تا ادم هم هست که یکی تفنگ داره یکی رو بنداز تو آتیش یکی هم بندازش تو دره .. :n20:

sunrise1
23-01-2013, 15:55
دوست من ببخشید شما رو گرفتار کردیم... یه معما شده واسم... سیو اون جایی که هستم رو گذاشتم...تونستی کپی کن شاید فهمیدی کجا هستم

موفق باشید

Dark Soul
08-06-2013, 11:27
بعد از بازی کردن 4 فلان بازی ،5 فلان و 6 فلان و ... اینو بازی کردم. خیلی بهم چسبید .
خدا پشت و پناه یوبی باشه.

3Dmajid
08-06-2013, 12:38
بعد از بازی کردن 4 فلان بازی ،5 فلان و 6 فلان و ... اینو بازی کردم. خیلی بهم چسبید .
خدا پشت و پناه یوبی باشه.

4 فلان 5 فلان یعنی چی ؟!

پایانش خیلی قشنگ و به یاد موندنی بود :n14:

Dark Soul
08-06-2013, 14:44
منظورم سری های بازی بود.
مثلا من dmc و hitman را هم دارم روی سیستمم و چند تا مرحله را هم رفته بودم اما وقتی اینو نصب کردم ترجیح می دادم اینو بازی کنم .
نه اینکه مخالف امدن سری جدید از بازیهای قدیمی باشم (البته اونم تا حدودی) اما بازی کردن یه IP جدید خیلی دلچسب تره.