PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Autorun - Audio CD

lord_ashkan_z
11-10-2008, 17:23
دوستان من يه CD از مجموعه آهنگهاي برتر قرن دارم(البته اين CD خودش ماله 7-8 سال پيشه) البته منظورم اينه كه زمان جمع آوري اش ماله 7-8 سال پيشه ولي CDاش كاملا سالم است.اين CD به صورت Audio CD جمع آوري شده و داراي يك اوتوران است كه در آن آهنگ ها آلبوم
، آلبوم هستند و زير نويس هاشون نمايش داده مي شود.

براي اجراي اتوران بايد رزولوشن را به 800*600 تبديل كني. كه براي اين كار خودش پيام ميده و در صورت زدن دكمه YES اين كار انجام ميشه.
با بعضي از ويندوزها اتوران ش اجرا ميشه ولي در اكثر ويندوز هايي كه نصب كردم كار نمي كنه و اين ارور رو ميده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل از كجا است؟

nw_nk
15-10-2008, 18:32
دوستان من يه CD از مجموعه آهنگهاي برتر قرن دارم(البته اين CD خودش ماله 7-8 سال پيشه) البته منظورم اينه كه زمان جمع آوري اش ماله 7-8 سال پيشه ولي CDاش كاملا سالم است.اين CD به صورت Audio CD جمع آوري شده و داراي يك اوتوران است كه در آن آهنگ ها آلبوم
، آلبوم هستند و زير نويس هاشون نمايش داده مي شود.

براي اجراي اتوران بايد رزولوشن را به 800*600 تبديل كني. كه براي اين كار خودش پيام ميده و در صورت زدن دكمه YES اين كار انجام ميشه.
با بعضي از ويندوزها اتوران ش اجرا ميشه ولي در اكثر ويندوز هايي كه نصب كردم كار نمي كنه و اين ارور رو ميده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل از كجا است؟

سلام

عکستون دیگه لود نمیشه و ارور رو ندیدم.

اما این مورد مربوط به خود برنامه نوشته شده برای Autorun هست که قدیمیه.

مثلا منوهایی که برای Win 98 ایجاد شده ممکنه روی XP درست اجرا نشه.

استفاده از Compatibility در هنگام اجرا میتونه کمک کنه.

Run This Program رو فعال کرده و روی ویندوزی مثل 98 قرار بدید.

lord_ashkan_z
17-10-2008, 09:37
این هم لینک عکس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعید میدونم چنین چیزی باشه.
قبلا که برنامه Alcohol 120% را نصب می کردم، یه چیزی شبیه درایور نصب می کرد. بعد وقتی از درایو مجای اون برای mount کردن ایمیج CD استفاده می کردم، این ارور رو نمی داد و اجرا می شد.

همچین درایوری را نصب می کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lord_ashkan_z
31-10-2008, 20:42
یه چیزی:

هر چند تا حدودی بی ربط است ولی به جز دو تا سیمی که به هر CD-DVD_ROM-RAM-RW و ... وارد میشه( سیم برق و Data) یه سیم دیگه هم وجود داره که با اسم Audio نام گذاری شده است.
هرچند من هیچ وقت این سیم را وصل نکرده ام و گاهی این مشکل را نداشتم ولی شاید به این اون قدر هم بی ربط نباشه