PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار Pls-cadd

sina1415
10-10-2008, 21:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام کسی در موردنرم افزار PLS-CADD اشنایی داره .

من پایان نامه ام طراحی یک خط انتقال بود با مشخصات 100 کیلومتر و توان 350 مگا وات .و اطلاعات تقریبا کافی از طراحی خطوط دارم . می هواستم ببینم این نرم افزار چه جوریه . و ارزش داره یاد بگیری . ایا تو بازار گیر میاد ؟ ایا کتاب اموزشی به فارسی داره ؟ممنون می شم جواب بدین ؟ فایل دانلودش در اینترنت هست ؟

خلاصه ای از کاربرد این نرم افزار :

==================== [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
====================

طراحي خط با در نظر گرفتن شرايط كابل، باد، يخ، دما
استحكام سازه برج و متعادل ساختن مقره هاي آويزي
برآورد كردن موانع عمودي و افقي و كليه موانع موجود زمين در مقابل خط به صورت سه بعدي.
بهينه سازي استقراردكلها براي كمترين هزينه اجرا
انتخاب كار آمدترين سازه دكل با استفاده از دياگرامهاي برهم كنشي
در نظر گيري مخارج كارگر در هزينه سازه خط
قابليت مدلسازي ساختار و تنشهايي نظير Sag
طراحي براي مناطق ممنوعه، مناطق با هزينه بالا، بسته به نياز مكاني و نياز ساختاري
انتخابهاي متعدد براي مدل كردن رفتار هادي در دماي بالا
روشهاي متفاوت مدلسازی استحكام ساختمان خط مانند تجزيه و تحليل عناصر آن
استخراج اطلاعات واحدهاي كاري و داده هاي قسمتهاي مختلف خطوط بوسيله بانك اطلاعاتي ODBC
محاسبه خودکار هزينه ساختمان خطوط ( و هزينه كارگر )
تهيه فهرست مواد ساختماني خطوط
تطبيق معيارهاي دلخواه با واحدهاي خطوط محاسبات تنش و كشش Sag كه شامل مقادير ابتدايي پس از بارگذاري و نيز جايگذاري درختان پيرامون خطوط انتقال می شود.
محاسبه فاصله هاي عمودي و جانبي از موانع و زمين و تپه ها و نقاط برجستگي زمين
تخمين توانايي ساختمان خط بوسيله مقدار مجاز شدت وزش باد و روشهاي سنجش Span
قابليت ارتباط با نرم افزارهاي SAPS و SAGSEC جهت تجهيز و تحليل كامل Span و تنش و كشش Sag
ايجاد طرحها و برگه هاي پروفيل خطوط انتقال ( امكان انتقال به CAD )
چاپ نتايج و نقشه ها بوسيله پرينتر و پلاتر
قابليتهاي گرافيكي و تصوير سازي سه بعدي محورهاي فضايي شامل نقشه زمين ، نقشه هوايي ، نقشه هاي ليزري ( توسط هلي كوپتر) ،‌ برگه هاي ديجيتالي برنامه و برش خطوط انتقال و داده هاي ديگر به صورت ASCLL
شبيه سازي برج با استفاده از PLS-POLE براي آناليز و طراحي ساختمان خط بوسيله چوب ، فولاد و تيرهاي بتوني يا مدلهاي دكلهاي يكپارچه آلومينيومي
طراحي و آناليز تيرهاي فولادي براي مقاصد مخابراتي
قابليت ارتباط با بانكهاي اطلاعاتي Oracle ، DB2 ، SQL با استفاده از ODBC و هر شبكه اطلاعاتي استاندارد.
ورود اطلاعات زمين از GPS ، عكسهاي هوايي و تجهيزات نقشه برداري

===================

hosseingrami
10-10-2008, 21:55
سلام من تازه وارد سايت شدم از کجا بايد تشکر و فايل ضميمه کرد!
ميدونم جاش اينجا نيست ولي بگيد!