PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست از کسانی که html بلد هستند

سونامی
10-10-2008, 17:03
یه در خواست داشتم در مورده html . من میخوام یک صفحه وب درست کنم که در آن رنگ پس زمینه تغیر کند یک عکس داخلش باشد (البته میتونم از dream...) استفاده کنم منظورم برای قرار دادن عکس است ولی تعداد دستوراتش بالا است میخوام کمتر بنویسم ویک متن داخلش باشد که تیکه نیکه فونت ها رنگ وفونتشون عوض بشه .در این مورد باید از style hsjthni ;kl اگر اینو یکی برام درست کنه وکدش رو توضیح بده ممنون میشم چون من چیز زیادی بلد نیستم ممنون <html>
<body bgcolor="#000000">
<body bgcolor="rgb(0,0,0)">
<body bgcolor="black">
<body background="bg.gif">
<body background="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">

<bpdy/>
<html/>

shahinfarasystem
10-10-2008, 17:50
سونامي جان متنت رو يه هوا واضح تر مي نويسي ما كه نفهميديم چي مي خوايي؟؟

سونامی
10-10-2008, 18:47
دوست عزیز . من میخوام یک صفحه وب درست کنم که در آن رنگ پس زمینه تغیر کند یک عکس داخلش باشد (البته میتونم از ...dream) استفاده کنم منظورم برای قرار دادن عکس است یعنی کد آن را از dream mewer کپی کنم تو notpad ولی تعداد دستوراتش بالا است ویک متن داخلش باشد. واین متن تیکه های مختلفی از آن با فونت وسایز ورنگ های مختلفی نوشته شود

اگر اینو یکی برام درست کنه وکدش رو توضیح بده ممنون میشم چون من چیز زیادی بلد نیستم ممنون

shahinfarasystem
10-10-2008, 19:41
من بازم نفهميدم

اگه مي خواي به جوابت برسي سعي كن متنت جوري باشه كه خواننده راحت بفمه چي مي گي....

سونامی
10-10-2008, 19:55
من بازم نفهميدم

اگه مي خواي به جوابت برسي سعي كن متنت جوري باشه كه خواننده راحت بفمه چي مي گي....

ممنون از راهنماییتئن حتما :19: این کارا میکنم به جوابم رسیدم ممنون دوستان زحمت نکشید