PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برنامه نویسی در php

zivar
10-10-2008, 16:45
سلام

من در php یک قسمت ساختم که کار ورود کاربر ثبت شده را انجام می دهد .حالا می خواهم کاری کنم که مثل همین سایت، وقتی کاربر اطلاعات را درست وارد می کند خوش آمد گفتن به کاربر در همان قسمت قبلی بیاید
مثلا من یک فایل به اسم login.php ساختم و این فایل را در تمام صفحات وب سایت قرار دادم و ورود به سایت را در فایل log.php قرار دادم، میخواهم برنامه ای بنویسم که اگر کاربر login شد صفحه log.php به جای صفحهlogin.php در همه صفحات قرار گیرد
اگر در این مورد کار کرده اید ممنون می شم راهنماییم کنید

peyman1987
10-10-2008, 20:58
شما ورود کاربر رو چجوری ثبت میکنین؟؟؟ مسلما با سشن این کار رو انجام میدین. پس باید از همون هم برای فهمیدن اینکه کاربر لاگین کرده یا نه استفاده کنین. یعنی اگه مثلا برای لاگین کاربر یه متغیر رو توی سشن مقداردهی میکنین حالا توی صفحه تون چک کنین که اگه اون متغیر ست شده بود صفحه لاگ اینکلود شه و در غیر اینصورت صفحه لاگین.

امیدوارم منظورتون رو درست فهمیده باشم.

Bill Gates
10-10-2008, 22:21
باید به سیشن بفرستی و بعد بگیریش تست کنی اگر خالی بود فلان شه اگر نبود فلان!

تشکر// :31:

zivar
10-10-2008, 23:00
مشکل من فهمیدن ورود کاربر نیست بلکه وقتی کاربرlogin می شود میخواهم به جای قسمتی که برای ورود کلمه عبور و پسورد است متن خوش آمد گویی در همان فایل قرار بگیرد تا در زمانی که کاربر در سایت است وقتی به هر صفحه ای وارد شد این متن باشد مثل قسمت login همین فروم

zivar
10-10-2008, 23:04
شما ورود کاربر رو چجوری ثبت میکنین؟؟؟ مسلما با سشن این کار رو انجام میدین. پس باید از همون هم برای فهمیدن اینکه کاربر لاگین کرده یا نه استفاده کنین. یعنی اگه مثلا برای لاگین کاربر یه متغیر رو توی سشن مقداردهی میکنین حالا توی صفحه تون چک کنین که اگه اون متغیر ست شده بود صفحه لاگ اینکلود شه و در غیر اینصورت صفحه لاگین.

امیدوارم منظورتون رو درست فهمیده باشم.
بله من از همین روش استفاده می کنم ولی جواب نمی ده یعنی هر دو با هم می آید .می تونید بیشتر توضیح بدهید ؟

zivar
11-10-2008, 02:15
مشکل را تا حد زیادی رفع کردم اما فقط در همان صفحه و وقتی وارد یک صفحه دیگر می شوم باز باید کلمه عبور وپسورد برای login وارد شود . لطفا راهنمایی کنید که من چه طور login را برای تمامی صفحات سایتم حفظ کنم . با تشکر !

jandedy
11-10-2008, 15:36
سلام ،‌

شما مي توانيد كه بعد از انجام عمليات (( شناسايي )) با هدر صفحه رو منتقل كنيد به صفحه خوش آمدگويي . اگر اطلاعات درست بود كه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولي اگر اينطور نبود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر مثال كامل ميخواهيد :

صفحه اي كه فرم به او رسال شده .

صفحه ي log.php

peyman1987
11-10-2008, 20:08
یه نگاهی به اینا بندازین بدک نیست:

zivar
11-10-2008, 23:48
دوستان از کمک صمیمانه شما ممنون هستم و امشب روی برنامه ها کار می کنم اما مشکل جدید من برای قسمت رای گیری سایتم است که همه چیزش درست کار می کند اما نتیجه رای گیری به صورت تصویری که باز نمی شه نشان داده می شود. شما تا به حال به این مشکل برخوردید؟
کدهای من

zivar
12-10-2008, 03:53
مشکل login سایتم را حل کردم . مشکل من این بود که من کدsession_start را در اولین خط برنامه هام نمی گذاشتم و error می داد و من هم که اولین بارم هست برنامه نویسی برای سایت می کنم برای از بین رفتن error ، کد session_start را حذف می کردم . به هر حال ، دوست عزیز از اینکه این مقاله ها عالی را در اختیار ما قرار دادید بسیار ممنون هستم اما مشکل صفحه نتیجه رای گیری را هنوز حل نکردم ، که دارم روش کار می کنم

jandedy
13-10-2008, 20:15
دوستان از کمک صمیمانه شما ممنون هستم و امشب روی برنامه ها کار می کنم اما مشکل جدید من برای قسمت رای گیری سایتم است که همه چیزش درست کار می کند اما نتیجه رای گیری به صورت تصویری که باز نمی شه نشان داده می شود. شما تا به حال به این مشکل برخوردید؟
کدهای من

ميشه دقيقا بگي چه كار ميخواي بكني ؟ :18::18::18::18::18::18: