PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم کردن حجم فایل تصویری

mohsen57
09-10-2008, 23:56
برنامه می خوام که بتونم حجم فایل تصویری را خیلی کم کنم و فیلم کیفیت خوبی داشته باشه و با مدیا پلیر ویندوز هم قابل اجرا باشه مثل این:
6 مگ شده کیفیتش هم خوبه فرمت wmv

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alizshah
10-10-2008, 00:33
من هم چنین درخواستی دارم .....
با چند نرافزار که رفتم دنبال تونستم حجم رو کم کنم ولی تا حالا نتونستم فیلمهایی که تو بخش فیلم معرفی میشن و 300 mg کردن رو بکنم و اینقدر هم با کیفیت بمونه
یعنی چیکار میکنن که با این کیفیت و 1 فیلم کامل میشه 300 mg
کیفیت هم از فیلم اقای محسن بهتره ..
دوستان نرافزاری واقعا به این نیاز دارم ایا میدونن چجوری اینقدر کم حجم میشه

mohsen57
10-10-2008, 18:42
یکی نیست کمک کنه؟ کارم خیلی گیره

khalabane javan
10-10-2008, 18:57
دوستان این بخش می بایست براتون یه نرم افزار بزارن که فیلم هارو به فرمت rmvb یا rm تبدیل کنه . اینطوری حله :46: من همیشه به rmvb تبدیل می کردمو میزاشتم تو سایت

x_2007
10-10-2008, 20:10
Sorenson Squeeze | كم كردن حجم فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_balaa
11-10-2008, 11:59
برنامه می خوام که بتونم حجم فایل تصویری را خیلی کم کنم و فیلم کیفیت خوبی داشته باشه و با مدیا پلیر ویندوز هم قابل اجرا باشه مثل این:
6 مگ شده کیفیتش هم خوبه فرمت wmv

من هم چنین درخواستی دارم .....
با چند نرافزار که رفتم دنبال تونستم حجم رو کم کنم ولی تا حالا نتونستم فیلمهایی که تو بخش فیلم معرفی میشن و 300 mg کردن رو بکنم و اینقدر هم با کیفیت بمونه
یعنی چیکار میکنن که با این کیفیت و 1 فیلم کامل میشه 300 mg
کیفیت هم از فیلم اقای محسن بهتره ..
دوستان نرافزاری واقعا به این نیاز دارم ایا میدونن چجوری اینقدر کم حجم میشه

دوستان این بخش می بایست براتون یه نرم افزار بزارن که فیلم هارو به فرمت rmvb یا rm تبدیل کنه . اینطوری حله :46: من همیشه به rmvb تبدیل می کردمو میزاشتم تو سایت

واسه داشتن یه فیلم با کیفیت و کم حجم لازمه که شما از قبل یه فیلم با کیفیت داشته باشی . چون نبایستی انتظار داشت که یه فیلم بی کیفیت به یه فیلم باکیفیت تبدیل بشه . اما حجم رو میشه با یه کارای خاصی تاحدود زبادی کم کرد . در ضمن فرمتهای شرکت real بیشتر واسه کم کردن حجم کاربرد دارن تا حفظ کیفیت و کاستن حجم .
بهترین توصیه ای که میشه کرد اینه که فیلمها رو به فرمت divx یا wmv تبدیل کنید . واسه اینکارم سعی کنید از یه کانورتر با کیفیت استفاده کنید . یکیش اینه ( با حجم 16.7 مگابایت ) :

usfelme
12-10-2008, 00:47
Convert Video from AVI(Audio Video Interleaved) to MKV(Matroska Video) with River Past Video Cleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])