PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شبکه کردن دو کامپیوتر-خواهشا کمک کنید

mohammad.clergyman
09-10-2008, 20:03
سلام

من نوت بوک و کامپوترم را طبق روشی که در زیر گفته شده شبکه کردم ، تمام مراحل را هم طی کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا دو تا کامپوترم را شبکه کردم و وقتی کارت شبکه ی نوت بوک را خاموش میکنم روی کامپوترم یک پیام میده گرچه این مسئله بالعکس صحیح نیست. ضمنا میتوانم بازی کانتر را شبکه کنم.

مشکلم اینه که با این که درایورها و فولدرها را SHARE کردم ، توی قسمت network places نمیاد .

آیا باید گزینه ی set up home or office network را بزنم و روش خاصی را دنبال کنم؟
و آنتی ویروس و اینترنت سکیورتی هم خاموش است.

---

البته ذکر این نکته بد نیست که قبلا دو بار تونسته بودم فایل های شرشده پی سی را در نوت بوک بیارم ولی موفق نشده بودم که بالعکسش را بیارم. ولی الان دیگه به هیچ وجه نمیتونم فایل های شرشده را به اشتراک بزارم.

خواهشندم مرا راهنمایی بفرمایین

farshif
09-10-2008, 21:07
سلام

من نوت بوک و کامپوترم را طبق روشی که در زیر گفته شده شبکه کردم ، تمام مراحل را هم طی کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا دو تا کامپوترم را شبکه کردم و وقتی کارت شبکه ی نوت بوک را خاموش میکنم روی کامپوترم یک پیام میده گرچه این مسئله بالعکس صحیح نیست. ضمنا میتوانم بازی کانتر را شبکه کنم.

مشکلم اینه که با این که درایورها و فولدرها را SHARE کردم ، توی قسمت network places نمیاد .

آیا باید گزینه ی set up home or office network را بزنم و روش خاصی را دنبال کنم؟
و آنتی ویروس و اینترنت سکیورتی هم خاموش است.

---

البته ذکر این نکته بد نیست که قبلا دو بار تونسته بودم فایل های شرشده پی سی را در نوت بوک بیارم ولی موفق نشده بودم که بالعکسش را بیارم. ولی الان دیگه به هیچ وجه نمیتونم فایل های شرشده را به اشتراک بزارم.

خواهشندم مرا راهنمایی بفرمایین
یا طبق عکس عمل کن یا اسم یا IP کامپیوتری که میخوای واردش شی رو با دوتا \\ اولش تو address bar بنویس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]