PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای تلفظ کلمات انگلیسی

شیدا
02-01-2006, 21:53
سلام
یه نرم افزار میخوام که کلمات انگلیسی رو تلفظ کنه
البته برنامه Talkit رو دارم زیاد جالب نیست.

javady
03-01-2006, 13:38
سلام
ديكشنري بابيلون هستش... :cool:

KING ESFANDIYAR
03-01-2006, 14:33
سلام دوست من :rolleye:

من هم ديكشنري بابيلون رو به شما معرفي مي كنم. كار با او ن بسيار راحته . هر وقت خواستي كه كلمه اي رو براتون تلفظ كنه ميتوني كلمه رو انتخاب كني و بعد با كليدي كه براي برنامه تعريف كردي مثلا كليد مياني ماوس يا كليك راست + ctrl ويا ... برنامه رو فعال كني :rolleye: :rolleye:

بعد در جلو كلمه در برنامه خواهي ديد كه علامت بلند گو وجود داره.روي اون كليك كن تا براتون كلمه جاري رو به بهترين نحو ممكن تلفظ كنه.

اگه تو انجمن سرچ كني يه تاپيك كلي و بسيار عالي در مورد اين برنامه پيدا خواهي كرد.
:cool: :cool:

Master
03-01-2006, 14:56
این لینک بابیلون 5 واگر سر یا لها کار نکر دن من برا تون patch بابیلون رو که برا تون اپلود کنم .
لینک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک:
اگه احیانا به سریال نیاز داشتی از این استفاده کن (شاید کار نکنه):
Name: Amr
s/n: QY0KF5XAWJV8CEGRH3MRSA
ولی patch حتما کار می کنه

یکی دیگه:Name : piaodown.126.com Company : soft-best.net Serial : 6DAF2471591D5B63B6F292AC
شما برای گرفتن سر یال نامبر به این سایت مرا جعه کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
03-01-2006, 16:12
اینم patch بابیلون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیدا
03-01-2006, 22:21
با تشکر فراوان از دوستان

KING ESFANDIYAR
04-01-2006, 00:25
master جان دستت درد نكنه كه لينكها رو قرار دادي.............. متشكرم.

bithiah
04-01-2006, 00:40
با تشکر از همه دوستان بخاطر راهنماییهاشون،
یه نرم افزار قدرتمند دیگه هم برای اینکار هست که من سه چهار ساله باهاش کار می کنم و خیلی عالیه. اسمش ReadPlease هست و می تونین از سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنین. البته کرکش هم فکر می کنم این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار کنه.
حجم برنامه 11MB هست. صداهای مجانی هم در این سایت هست که می تونین دانلود کنین و به برنامه اضافه کنین..

toomi
04-01-2006, 19:25
خود windows xp این امکان رو به شما میده
مراجعه کنید به
Control panel>>>speech

کار باهش زیاد سخت نیست
byee

bithiah
04-01-2006, 20:40
بله toomi جان،
ویندوز هم چنین امکانی داره، اما مسلما هدف دوستمون از مطرح کردن این سوال، پیدا کردن برنامه ای با امکانات دوچندان در مقایسه با امکان Speech خود ویندوز هست.
البته ناگفته نماند که 90% این برنامه ها برای تلفظ کلمات، از همون موتور خود ویندوز استفاده می کنند که اسمش Microsoft Speech Engine هست و ورژن های متخلفی داره.