PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی فوری از تمام اساتید

amir_w12
09-10-2008, 14:31
با سلام

دوستان من برنامه NetLimiter Pro v2.0.9.1 روی ویندوز سرور 2003 نسخه اینترپرایز نصب کردم و می خواستم برای کنترل ترافیک تستش کنم امه برنامه ازم زیستات خواست و وقتی ریستارت کردم دیگه سرور بالا نمیاد و تو قسمت applying service میمونه و دچار یه مشکل خیلی بزرگ شدم که باید حتما تا شنبه شروع کار اداری راش بندازم .

ایا میتونم مثل xp وارد safe mod بشم و برنامه را پاک کنم ( چطور وارد safe mod بشم چون با f8 یا f5 وارد نمیشه)

دوستان خواهشم راهنمایی کنید . به شدت دچار مشکل شدم . هر راهی به ذهنت میرسه الا نصب مجدد.

amir_w12
09-10-2008, 21:05
دوستان من منتظرم لطفا راهنمایی کنید ایا با repair به نتیجه میرسم و برنامه هایی که نصب هست دوباره بدون اسیب کار می کنه.

mahdi7610
09-10-2008, 21:20
با سلام

دوستان من برنامه NetLimiter Pro v2.0.9.1 روی ویندوز سرور 2003 نسخه اینترپرایز نصب کردم و می خواستم برای کنترل ترافیک تستش کنم امه برنامه ازم زیستات خواست و وقتی ریستارت کردم دیگه سرور بالا نمیاد و تو قسمت applying service میمونه و دچار یه مشکل خیلی بزرگ شدم که باید حتما تا شنبه شروع کار اداری راش بندازم .

ایا میتونم مثل xp وارد safe mod بشم و برنامه را پاک کنم ( چطور وارد safe mod بشم چون با f8 یا f5 وارد نمیشه)

دوستان خواهشم راهنمایی کنید . به شدت دچار مشکل شدم . هر راهی به ذهنت میرسه الا نصب مجدد.
سلام

اگه بتونید از طریق safe mode وارد ویندوز بشید میتونید با ریپیر کردن ویندوز مشکل ورود به ویندوز را حل کنید .

با ریپیر کردن ویندوز هیچ اسیبی به برنامه های نصبی شما وارد نمی شه و فایلهای معیوب شما باز سازی می شه .

برای وارد شدن به حالت safe mode کلید اصلی همون F8 هست ولی توی بعضی سیستم ها از کلیدهای دیگه هم استفاده می شه .
مطمئن بشید که کلید F8 قفل نشده باشه . چون بعضی از کیبوردها دکمه ای دارند برای on یا off کردن دکمه های F1 تا F8

البته کیبورهای جدید این قابلیت را دارند .

اگه موفق بشید از طریق safe mode وارد ویندوز بشید می تونید از طریق سیستم ریستور هم تاریخ سیستم را به قبل از نصب اون برنامه ببرید

موفق باشید .

amir_w12
09-10-2008, 23:56
دوست عزی ممنون که جواب دادین دقیقا مشکل اینجاست که نمی تونم وارد safe mod بشم و با f8 صفحه ای برای انتخاب باز نمی شه.