PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : p990 یا w980

victor203
08-10-2008, 19:17
سلام دوستان:10:
من در حال حاظر p990 دارم اما می خواستم نظر شمارو راجع به تعویض گوشیم با w980 یا w850 بدونم
بزرگی گوشیم اذیتم میکنه:41: وگرنه گوشیه کاملیه
در ضمن کسی میدونه قسمت روی w980ضد خش هست یا نه ودر کل ایا تعویض کار درستی واگه درسته با کدوم گوشی عوضش کنم لطفا" کامل توضیح بدید
برای من امکانات> راحتی استفاده> محکم بودن> و زیبائی مهمه
البته من میتونم بدون فروختن 990 یک گوشی دیگه هم بخرم شما کدومو پیشنهاد میکنید
ممنون:40:

saeid_constantin
08-10-2008, 19:28
من که میگم از اون دو مورد هیچ کدوم!راستش w980 امکانات نداره w950 زیبایی نداره

Nabakhshoode
08-10-2008, 19:49
با گوشی لمسی و سیستم عامل دار کار کردی به نظرت میتونی با یه گوشی جاوا کنار بیای که تاچ هم نیس و قیمتشم نسبت به امکاناتش زیاده ؟ ( البته این گرونی نسبتا طبیعیه چون گوشی فشنیه و... ) !
من فکر میکنم گزینه هایی مثه G900 یا ارزونتر از اون G700 و P1 میتونن گزینه های بهتری باشن... سایزشونم خیلی مناسبتره از P990...

nakhordemast
08-10-2008, 21:40
من C702 رو پیشنهاد میکنم. دوربین قوی تر از 990 داره. ضد ظربه ضد خش ضد غبار و مهمتر از همه ضد آبه و gps داره. رنگ فیروزه ایش خیلی نازه
میخاستم بخرم فقط مشکل این بود که من گوشی قبلیم 990 بود و دیگه گوشی جاوا نمیتونم دست بگیرم.

vahid_civil
08-10-2008, 23:01
خب این دوستمون هم 990 داره. بعید میدونم بتونه غیر جاوا دست بگیره. ( همون طور که نخورده مست جان فرمودن. )

به نظر من به جی 900 فکر کن.

victor203
09-10-2008, 18:34
از همه دوستان ممنونم
ولی من با جاوا مشکل زیادی ندارم
منظور من این بود که اگه بخوام یه گوشی دیگه همراه 990 داشته باشم که مقاوم زیبا وبا امکانات باشه کودومو انتخاب کنم
اخه قشنگی حافظه w980 و همینطور امکاناتی مثل فرستنده fmوcontorol shak این گوشی منو مجذوب خودش کرده

Nabakhshoode
09-10-2008, 19:28
از همه دوستان ممنونم
ولی من با جاوا مشکل زیادی ندارم
منظور من این بود که اگه بخوام یه گوشی دیگه همراه 990 داشته باشم که مقاوم زیبا وبا امکانات باشه کودومو انتخاب کنم
اخه قشنگی حافظه w980 و همینطور امکاناتی مثل فرستنده fmوcontorol shak این گوشی منو مجذوب خودش کرده

البته شما تو پست اول گفتی تعویض گوشی... ولی خوب اگه میخوای همراه P990 یه گوشی داشته باشی که من پیشنهاد قبلیمو پس میگیرم... فکر میکنم W980 گوشیه تکیه و صد البته با پولی که برای W890 میدی میتونی گوشی های خیلی با امکانات بالاتری بگیری... کلا همه گوشی های فشن تازه تا چند ماهی قیمت های فوق العاده تخیلی دارن بعد چند ماه که شرکتا سودشو بردن و گوشی های همرده ی جدیدی زدن قیمت این سبک گوشیا به شدت افت میکنه و به قیمت واقعیشون نزدیک میشه ( چاکلیت و شاین ال جی و همین اس 500 سونی خیلی گوشی های دیگه رو نگاه کنی همین روند رو داشتن ) ... واست امکانات مهمه ؟ یا نه زیبا بودن و تک بودن گوشی... اگه یه گوشیه زیبا و تک میخوای W980 گزینه ی فوق العاده ییه ( البته اصولا کسی که گوشی تاشو میخره بیشتر از امکانات به ظاهر و زیبایی گوشی اهمیت میده واسه همینم هست که گوشی های تاشو امکانات مولتی مدیای بالایی ندارن نسبت به کشویی و کندی بار ها ...) اگر شما هم جزو همین دسته هستی خوب W980 گوشیه فوق العاده یی برات...
ولی اگه به بعد امکانات بخوای نگاه کنی میتونیم گزینه های بیشتری پیش روت بذاریم... مثه ویوتی یا N82 یا C902 یا...! شما یه کم دقیقتر بگو چی برات مهمه ؟ دوربین ؟ سیستم عامل ؟ صدا ؟ جی پی اس ؟ ال سی دی ؟ یا...! اولویتهاتو مشخص کن...
فقط اینم تا یادم نرفته بگم W980 با توجه به حافظه 8 گیگ و کیفیت صدای فوق العاده سری W و داشتن واکمن 3 و شیک کنترل و دکمه های مخصوص موسیقی و ال سی دی بیرونی با کیفیت از نظر صدا قطعا ارضات خواهد کرد ( جایزه های معتبریم دریافت کرده تو این زمینه ) ولی مثلا دوربینش یه 3 مگ متوسطه... بازم میگم اولویتهاتو دقیقتر مشخص کنی بهتر میتونیم راهنماییت کنیم...