PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک دیکشنری خوب

alireza_mafia2009
08-10-2008, 15:57
باسلا م من یک دیکشنری خوب و جمو جور کم حجم می خواهم که باید به ترتیب الویت این خصوصیات راداشته باشد
لطفا دیکشنری هایی که این خصوصیات رادارند برایم معرفی و با ریجستری کدش برایم لینکش را بگذارید
1-فارسی به انگلیسی-انگلیسی به فارسی-انگلیسی به انگلیسی-فارسی به فارسی2- کم حجم بودن3-آسان بودن-4داشتم متضاد ها و مترادف ها و هم خانواده ها و مشتقات و...5-داشتن لغات زیاد در حد کتاب های interchange 3 و بالا تر-زیبایی:10::10::27::18::11::13::20::5:

Ramoos
10-10-2008, 10:34
به نظر من "فانوس" دیکشنری خوبی و تمام امکاناتی رو که گفتی داره، اگر بخوای از اینترنت دانلودش کنی حجمی حدود 260~ مگابایت داره که نمیدونم منظورت از زیاد اینه؟! به هر حال چیز خوبیه و من خودم مدت هاست که دارم ازش استفاده می کنم. اگر سرعتت کمه و نمیتونی دانلود کنی، بده کسی برای دانلود کنه و یا از این کافی نتیها بخوا که برات دانلود کنن. من خودم هر وقت حجم دانلود هام خیلی زیاد میشه می دم کس دیگه ایی برام دانلود کنه و خوب البته هزینه ایی حدود 1500 ~ 2000 تومن هم برای هر گیگ میگیره + هزینه پست و ...:thumbsup:

Ramoos
10-10-2008, 10:55
این هم لینک های دانلود از دو سایت Rapidshare.com و Megaupload.com ؛ حجم 262 مگابایت
فایل دانلودی با فرمت iso هستش که برای استفاده از اون باید اون رو Mount کنی و یا اینکه روی CD رایتش کنی که اولی پیشنهاد میشه! برای Mount کردن هم میتونی از UltraISO و یا Daemon tools و یا هر نرم افزار دیگه ایی با این امکان استفاده کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi_balaa
11-10-2008, 10:47
lingvosoft 2008 با حجم 4.5 مگابایت :

alireza_mafia2009
11-10-2008, 16:21
دستتان درد نکند ولی آقای ramoos این جور فایل ها یه اینترنت ما نمی خورد دومی را امتحان می کنم در ضمن از وقتی که گذاشتید بسیار ممنونم