PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل در internat download manager (کمک فوری)!!!!

highhosting
08-10-2008, 13:10
سلام.
من یک فیلمی رو که حدودا 700 مگابایت بود رو با internet download manager دانلود کردم.ولی به خاطر کمبود فضا در درایو C (که پیش فرض ذخیره فایل های دانلود شده است) در پوشه ی موقتی( من پوشه ی موقتی رو روی درایو E ست کردم.)
حالا که دانلود تمام شده و به گفته ی خود نرم افزار در هموم پوشه ی موقتی قرار گرفته ، وقتی اون پوشه رو چک می کنم فایل دانلود شده به صورت فرمت unknown هست و مثل یک بک آپ از فایل ذخیره شده است.
سوال من اینه که چه جوری می تونم از این فایل استفاده کنم.
آیا باید تنظیمات دیگری انجام بدم یا اینکه لوکیشن فایل های موقتی در نرم افزار رو به هموم پوشه ی پیش فرض دوباره انتقال بد تا فایل کار بیفته؟!!
لطفا کمک کنید.
مممنون!:19:

tohidkh
08-10-2008, 14:30
سلام.
من یک فیلمی رو که حدودا 700 مگابایت بود رو با internet download manager دانلود کردم.ولی به خاطر کمبود فضا در درایو C (که پیش فرض ذخیره فایل های دانلود شده است) در پوشه ی موقتی( من پوشه ی موقتی رو روی درایو E ست کردم.)
حالا که دانلود تمام شده و به گفته ی خود نرم افزار در هموم پوشه ی موقتی قرار گرفته ، وقتی اون پوشه رو چک می کنم فایل دانلود شده به صورت فرمت unknown هست و مثل یک بک آپ از فایل ذخیره شده است.
سوال من اینه که چه جوری می تونم از این فایل استفاده کنم.
آیا باید تنظیمات دیگری انجام بدم یا اینکه لوکیشن فایل های موقتی در نرم افزار رو به هموم پوشه ی پیش فرض دوباره انتقال بد تا فایل کار بیفته؟!!
لطفا کمک کنید.
مممنون!:19:

دوست عزیز، سوال شما یه مقدار مبهمه. لطفا موارد زیر رو شفاف سازی کنید:
اولا اینکه IDM ، فایلها رو در دو مسیر ذخیره میکنه. یکی هنگام دانلود هست که در مسیر زیر ذخیره میکنه :
C:\Documents and Settings\tohid\Application Data\IDM
و دیگری پس از دانلود هست که در اینجا ذخیره میشه:
My Documents\Downloads
حالا شما بفرمایید که کدوم رو تغییر دادین؟
موفق باشید :40:

hossein2006
08-10-2008, 14:38
برای من هم بعضی مواقع این مشکل پیش می آمد و من برای رفع این مشکل فرمت اون فایلهای ناشناخته را به rar. تغیر می دادم و مشکل حل می شد

highhosting
08-10-2008, 16:20
دوست عزیز، سوال شما یه مقدار مبهمه. لطفا موارد زیر رو شفاف سازی کنید:
اولا اینکه IDM ، فایلها رو در دو مسیر ذخیره میکنه. یکی هنگام دانلود هست که در مسیر زیر ذخیره میکنه :
C:\Documents and Settings\tohid\Application Data\IDM
و دیگری پس از دانلود هست که در اینجا ذخیره میشه:
My Documents\Downloads
حالا شما بفرمایید که کدوم رو تغییر دادین؟
من مسیر پیش فرض ذخیره ی فایل ها(پیش فرض) رو درایو E و مسیر دخیره ی فایل های موقتی رو هم درایو E گذاشتم.
الان باید چیکار کنم؟!

tohidkh
08-10-2008, 16:44
من مسیر پیش فرض ذخیره ی فایل ها(پیش فرض) رو درایو E و مسیر دخیره ی فایل های موقتی رو هم درایو E گذاشتم.
الان باید چیکار کنم؟!

یه کاری میگم، اونو به دقت انجام بدین:
در برنامه My Computer از منوی Tools، وارد Folder Options بشید. به برگ نشان View برید. حالا تیک این گزینه رو بردارید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس بیایید سراغ فایلی که میگید، unknown هست.
روی فایل راست کلیک کرده و Rename رو انتخاب کنید.
در آخر اسم فایل (که احتمالا هم طولانی باشه) بعد از نقطه (.) هر چی نوشته، پاکش کنید و به جای اون تایپ کنید avi. به طور واضح تر بگم.
فرض کنید اسم فایلتون به این شکل هست : ***.aaa ؛ اسم فایل رو به این عبارت تغییر بدین aaa.avi
امیدوارم مشکلتون حل بشه.
در هر حالت، نتیجه رو بگید به من.

highhosting
08-10-2008, 17:14
یه کاری میگم، اونو به دقت انجام بدین:
در برنامه My Computer از منوی Tools، وارد Folder Options بشید. به برگ نشان View برید. حالا تیک این گزینه رو بردارید:

سپس بیایید سراغ فایلی که میگید، unknown هست.
روی فایل راست کلیک کرده و Rename رو انتخاب کنید.
در آخر اسم فایل (که احتمالا هم طولانی باشه) بعد از نقطه (.) هر چی نوشته، پاکش کنید و به جای اون تایپ کنید avi. به طور واضح تر بگم.
فرض کنید اسم فایلتون به این شکل هست : ***.aaa ؛ اسم فایل رو به این عبارت تغییر بدین aaa.avi
امیدوارم مشکلتون حل بشه.
در هر حالت، نتیجه رو بگید به من.
آقا کاری که گفتین رو انجام دادم.
مشکل حل شد.
واقعا ممنون!:8:

tohidkh
08-10-2008, 17:52
آقا کاری که گفتین رو انجام دادم.
مشکل حل شد.
واقعا ممنون!:8:

خواهش میکنم.
فقط یه چیز یادم رفت بهتون بگم.
اون تیک رو که برداشته بودین، برگردونید سرجاش.