PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سليماني: محدودیت‌ پهنای باند اينترنت برداشته شد

reza2pars
08-10-2008, 12:44
خودش گذاشته خودش هم برداره دیگه نیازی به گفتن نداره از تو حرکت از خدا برکت آقای سلیمانی اینقدر مردم رو رنگ نکن

eAmin
08-10-2008, 16:07
سلام.

خب خدا رو شکر این یارو سرش به سنگ خورد...

vahid78
08-10-2008, 19:41
اميد به خدا

Ahmad-Ra
08-10-2008, 22:02
من نمیگرفتم به خاطر سرعت پایینش بود. حالا میشه یه چرخی تو adsl زد!

italy2006
08-10-2008, 22:29
مهم قیمت اینترنته که تو ایران آتیش به جون مردم زده

Mahdi_Moosavi
08-10-2008, 23:28
با این قیمت های نجومی فرقی نمیکنه ......

Gamemaster
08-10-2008, 23:32
مهم قیمت اینترنته که تو ایران آتیش به جون مردم زده
تايد ميشه.من حاضرم ديال باشم ولي پول ندم:31:

Fusi0n
08-10-2008, 23:37
1 ماه دیگه که گفته بودن قیمت ها 20 درصد کاهش میکنه پس مشکلتون چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Nevissande
08-10-2008, 23:38
تكذيب شد:41:

يك مقام مسئول در وزارت ارتباطات در گفت‌وگو با فارس خبر داد:

ارائه نامحدود پهناي باند اينترنتي به دانشگاه‌ها و شركت‌هاي متقاضي

خبرگزاري فارس: مديركل روابط عمومي وزارت ارتباطات گفت: شركت‌هاي متقاضي، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي در حال حاضر مي‌توانند بدون هيچ محدوديتي پهناي باند اينترنتي خود را از وزارت ارتباطات دريافت كنند.
حسين ‌پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: مراكز آموزشي، دانشگاه‌ها و شركت‌ها مي‌توانند درخواست دريافت پهناي باند خود را به وزارت ارتباطات ارايه كنند.
وي تاكيد كرد: عدم محدوديت ارايه پهناي باند در حال حاضر صرفا براي تمام موسسات آموزشي و دانشگاهي و شركت‌هاي متقاضي است.

Gamemaster
08-10-2008, 23:41
همين كارو كه الان دارن ميكنن
بانكي كه توش كار ميكنم اينترت 16 مگي داره

hrhgroup
08-10-2008, 23:57
همين كارو كه الان دارن ميكنن
بانكي كه توش كار ميكنم اينترت 16 مگي داره

التماس دعا!
ولي دوستاني كه دارن دايل كار ميكنن، سخت در اشتباهن، با همين قيمتهاي فعلي اگر روزي بيشتر از 2 ساعت با اينترنت كار ميكنين adsl واقعا به صرفه تره.

symk
09-10-2008, 07:42
سلام
بله وزیر ارتباطات محدودیت رو برداشته . شرکت و خونه نداره . همه میتونند استفاده کنند. همین حرکت ماها بود که تونستیم این کار رو انجام بدیم. پس برای کاهش قیمت هم تلاش کنیم . مطمئن باشید جواب میگیریم . حالا 10 درصد و 20 درصدش مهم نیست . اینها هم فهمیدن که برای راتقاء جامعه اینترنتی باید میدان داد. دیشب یه فیلم داد از شبکه 2 بنام هکر . که این یه حرکتی بود برای اینکه به هکرهای ایرانی هم میخواهند ارزش قائل شند . یعنی راهی جز این ندارند وگرنه باید هر روز شاهد هک شدن شبکه هاشون باشند. به هر حال امیدوارم که پایان این قصه مون قشنگ باشه .
موفق باشید

zed2
09-10-2008, 19:50
این خبر رو تو سایت تنظیم مقررات زدن:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به اظهارات شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (adsl) که مدعی محدودیت در ارائه پهنای باند هستند از برداشته شدن محدودیتهای پهنای باند در کشور خبر داد.

دکتر محمد سلیمانی در گفتگو با مهر در خصوص محدودیت پهنای باند 128 کیلو بیت گفت: این محدودیت بر داشته شده است و شرکتها می توانند پهنای باندهایی که از سوی مشتریان درخواست می شود، ارائه دهند. ضمن اینکه به طور کامل به تعهدات خود در این زمینه عمل کنند.
وی اضافه کرد: شرکتهایی که در این زمینه مشکل دارند می توانند با این وزارتخانه مراجعه کنند.
وی در پاسخ به این سوال که شرکتهای Pap مجاز به ارائه پهنای باند بیش از 128 کیلو بیت هستند یا خیر، اظهار داشت: این شرکتها می توانند درخواستهای خود را به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه دهند تا تقاضاها بررسی شود.

پس رسما اعلام کردن. که ارائه ازاد شده(حالا چی شد ازاد کردن خدا داند-به واقعیت رسیدن یا علتی دیگر.....
ولی این اخرش رو اصلا من خوشم نیومد:13:
یعنی چی؟یعنی باید شرکت ها برای اینکه سرعت های بیشتر بدن باید درخواست بدن؟یا اینکه برای ارائه سرعت بیشتر برای هر مشتری درخواست بدن؟

Nabakhshoode
09-10-2008, 19:55
سلام.

خب خدا رو شکر این یارو سرش به سنگ خورد...

سرشون به سنگ نخورده...
شما با تغییرات و حرکتایی که دولتها و مخالفانشون نزدیکای انتخابات انجام میدن آشنایی ندارین ؟
همه چی در این زمانها مجوز میگیره...

Masоud
09-10-2008, 22:22
1 ماه دیگه که گفته بودن قیمت ها 20 درصد کاهش میکنه پس مشکلتون چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
بابا این میخواد مارو سیاه کنه با این چرت و پرت ها .

hadi665
09-10-2008, 22:36
بازم ایران !

یه چیزی رو حذف یا گرون میکنند بعد که دوباره یه خورده ارزون یا شلش میکنند میگن ما داریم کار میکنیم

عزیز کی میتونه 512 رو بگیره !
من برای 64 دارم 25 هزار تومن ماهی میدم

رسما این مرده تعطیله ها !

zed2
09-10-2008, 23:12
بازم ایران !

یه چیزی رو حذف یا گرون میکنند بعد که دوباره یه خورده ارزون یا شلش میکنند میگن ما داریم کار میکنیم

عزیز کی میتونه 512 رو بگیره !
من برای 64 دارم 25 هزار تومن ماهی میدم

رسما این مرده تعطیله ها !
ولی خوب حداقل محدود دیگر نیست ...یک قدم ظاهرا مثلا رفتیم جلو بریم قدم بعدی اعتراض به گرونی پهنای باند که مخابرات میده(نه شرکت ها چون هنوز زوده)تا قیمت های پهنای باند به سطح جهانی بررسه.

hoomany
10-10-2008, 18:16
اخیرا توی امارات تا 70% قیمتها را پایین اوردن. زمانی که روزنامه های محلیشون مطلب رو منعکس کردن چندروزی از اجرایی شدن کاهش قیمت میگذشت. مال مارو هم لطف فرمودن و 20% ارزون کردن، اما باید فعلا بشینیم و ببینیم که چندین روز یا هفته بعد شاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااید قیمتها بیاد پایین. :13: :41: :2: