PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار توليد آزمون با كد

sajad
08-10-2008, 02:15
با سلام

من نرم افزاري مي خوام كه آزموني رو براي ارايه در روي cd بسزه . اما مي خوام پس از اينكه اين فرد آزمون رو داد اگه قبول شد يه كدي چيزي بهش بده تا اون به ما بفرسته تا ما بفهميم قبول هست يا نه . ببنيد چون اين نرم افزار به افراد شاغل در روستا ها فرستاده مي شه امكان استفاده از اينترنت ندارن و فقط روي كامپيوتر مي تونن اين آزمون رو بدن . حالا اين فرد مي خوام كدش با فرد ديگه اي كه همين ‍آزمون رو ميده كدش فرق كنه . در يك كلام من مي خوام اين افراد يك سندي داشته باشن تا بفهمم كق قبول شدن يا نه . ممنون مي شم راهنماييم كنين .

usfelme
08-10-2008, 15:06
یه نمه برنامه نویسی نمیخواد!
برنامه نويسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خود cd آزمونم با mmb میتونی بسازی! من کار نکردم شاید قابلیتاش برای این کار کامل نباشه!
Multimedia Builder (ساخت اتوران سي دي) / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش پیشرفته MultiMedia Builder داده های طلایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajad
09-10-2008, 14:41
ممنونم . 2 تا سوال داشتم . منتظر راهنماييتون هستم .

1- اين ازمون رو مي شه با adobe captivate ساخت ؟
2- اينكه اين نرم افزارهاي آموزشي كه وقتي شروع مشن فلش دارن و لينك مي خورن به صفحات مختلف اينا رو با چي درست مي كنن ؟