PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی - خرابی فایلها پس از بازیابی اطلاعات

dubairan
08-10-2008, 00:34
سلام
اطلاعاتی که روی هارد اکسترنال بود را اشتباها فرمت کردم:2:. با استفاده از نرم افزار ریکاوری تقریبا همه اطلاعات را بازیابی کردم:20:. اما هیچیک از فایلها باز نمیشود:41:. فایلهای ورد وفتوشاپ آرشیوم هستند که بشدت نیازشون دارم ولی موقع باز شدن ارور میدن
لطفا راهنمایی کنید

djsystem
08-10-2008, 10:35
خوب بازیابی همیشه 100% نیست اگه برات خیلی مهمه می تونی به شرکتهای خدماتکامبیوتری زنگبزنی که البته اول در مورد بولشباهاشون اول طی کن

hamedya
08-10-2008, 11:38
سلام.
ممکنه نرم افزار مورد استفادتون ایراد داره یه بار هم باmy recovery امتحان کنید .
البته حتما از سریال درست استفاده کنید چون این مسئله هم تاثیر میزاره :46:

tohidkh
08-10-2008, 11:41
سلام
اطلاعاتی که روی هارد اکسترنال بود را اشتباها فرمت کردم:2:. با استفاده از نرم افزار ریکاوری تقریبا همه اطلاعات را بازیابی کردم:20:. اما هیچیک از فایلها باز نمیشود:41:. فایلهای ورد وفتوشاپ آرشیوم هستند که بشدت نیازشون دارم ولی موقع باز شدن ارور میدن
لطفا راهنمایی کنید

سلام.
نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:

dubairan
08-10-2008, 18:56
تورا خدا اگه کسی مستونه راهنمایی کنه، بیشتر توضیح میدم:
اطلاعاتی که روی هارد اکسترنال بود را اشتباها فرمت کردم. با استفاده از نرم افزار ریکاوری همه اطلاعات را بازیابی کردم. اما هیچیک از فایلها باز نمیشود با اینکه سایز فایلها هم درست است. فایلهای ورد وفتوشاپ وکورل آرشیوم هستند که هیچکدام باز نمیشوند حتی فایلهای اجرایی هم ارور میدن یعنی کل فایلها مشکل دارن احتمالا یک نکته فنی دارد که من نمیدونم عیب از کجاست. پس از بازیابی هارد را فورمت واطلاعات جدیدی ریختم که دیگه امکان بازیابی مجدد وجود ندارد.
آرشیوم را بشدت نیازشون، نرم افزاری راه حلی برای تعمیر فایلها نیست؟
لطفا راهنمایی کنید

tohidkh
08-10-2008, 22:00
تورا خدا اگه کسی مستونه راهنمایی کنه، بیشتر توضیح میدم:
اطلاعاتی که روی هارد اکسترنال بود را اشتباها فرمت کردم. با استفاده از نرم افزار ریکاوری همه اطلاعات را بازیابی کردم. اما هیچیک از فایلها باز نمیشود با اینکه سایز فایلها هم درست است. فایلهای ورد وفتوشاپ وکورل آرشیوم هستند که هیچکدام باز نمیشوند حتی فایلهای اجرایی هم ارور میدن یعنی کل فایلها مشکل دارن احتمالا یک نکته فنی دارد که من نمیدونم عیب از کجاست. پس از بازیابی هارد را فورمت واطلاعات جدیدی ریختم که دیگه امکان بازیابی مجدد وجود ندارد.
آرشیوم را بشدت نیازشون، نرم افزاری راه حلی برای تعمیر فایلها نیست؟
لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز، متاسفانه فایل های word و فتوشاپ یه خاصیت بدی دارند.
اینکه اگه برای یک مدت طولانی ازشون استفاده نکنید (مثلا 6 ماه)، هنگام ریکاوری کردن، با مشکل مواجه میشید.
چند سال پیش همین بلا سر خودم اومد. با نرم افزارهای تعمیر، فایل رو تعمیر کردم؛ ولی دیدم که دیتای فایل دیگه قاطی شده به اون فایل.
پس به احتمال 90 درصد راهی ندارید.
ببخشید؛ دلیل اینکه صبح این مطلب رو نگفتم، این بود که نمیخواستم ناراحتتون کنم.
پس اگه هنگام باز شدن فایلهایی که مدت زیادی ازشون استفاده نکرده بودین، و ریکاوری کردین، ارور دریافت کنید، میشه گفت که . . .
راستی! نرم افزار Disk Internals UnEaraser برای این مورد خوبه. من دو سه تا از فایل های مهم ام رو با این نرم افزار برگردوندم.

دانلود این نرم افزار با حجم 1.92 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فایل: tohidkh

موفق باشید :40:

dubairan
09-10-2008, 16:48
دوست عزیز، متاسفانه فایل های word و فتوشاپ یه خاصیت بدی دارند.
اینکه اگه برای یک مدت طولانی ازشون استفاده نکنید (مثلا 6 ماه)، هنگام ریکاوری کردن، با مشکل مواجه میشید.
چند سال پیش همین بلا سر خودم اومد. با نرم افزارهای تعمیر، فایل رو تعمیر کردم؛ ولی دیدم که دیتای فایل دیگه قاطی شده به اون فایل.
پس به احتمال 90 درصد راهی ندارید.
ببخشید؛ دلیل اینکه صبح این مطلب رو نگفتم، این بود که نمیخواستم ناراحتتون کنم.
پس اگه هنگام باز شدن فایلهایی که مدت زیادی ازشون استفاده نکرده بودین، و ریکاوری کردین، ارور دریافت کنید، میشه گفت که . . .
راستی! نرم افزار Disk Internals UnEaraser برای این مورد خوبه. من دو سه تا از فایل های مهم ام رو با این نرم افزار برگردوندم.

دانلود این نرم افزار با حجم 1.92 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فایل: tohidkh

موفق باشید :40:

بسیار ممنون دوست عزیز
ولی مشکل هنوز حل نشده:41: