PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mrt‌چطور نرم افزارها رو بدون سريال ميكنه

Samba
07-10-2008, 17:26
ا سلام خدمت همگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سوال داشتم:47:

Mrt‌چطور نرم افزارها رو بدون سريال ميكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin fear
08-10-2008, 00:35
ا سلام خدمت همگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سوال داشتم:47:

Mrt‌چطور نرم افزارها رو بدون سريال ميكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا فايل كرك آنها رو كپي ميكنه و دوباره setup مي كنه !

بعضي جاها هم چند تا كليد تو رجيستري وارد مي كنه تا برنامه ثبت بشه !

ضمنا اين آقا همه ي اين برنامه ها رو با inno setup ست آپ مي كنه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و مثله اينكه اعتقاد داره كه خودش اين كامپايلر رو نوشته !!!!!!!

Samba
08-10-2008, 17:15
دوست عزيز براي مثال چطور office ‌رو بدون سريال كرده

اگه ميشه آموزشش رو بذار

Samba
09-10-2008, 16:55
بابا جواب بديد ديگه

بگيد بلد نيستيم خلاص

Montazeran.ir
11-10-2008, 22:27
سلام پسرم، چرا اینقدر زود عصبانی میشی
ببین
یه برنامه ای هست به نامRestrator 2007 با این برنامه می تونید:
1- به درون همه برنامه ها دسترسی پیدا کنید
2- به درون تمام فایلهای dll دسترسی داشته باشی
این یه کار سادست
فایل رو باز می کنه، بعد توش میره و دیالوگ مربوط به ثبت رو حذف می کنه
بعد بسته به نوع رجیسترش، رجیستر می کندش
خیلی خلاصه گفتم
چون اگه ریشه ای بخوای 200 صفحه میشه
شرمنده
نوکرم
سوالی داشتی از طریق ای دی یاهو بپرس:
JAV_Always_Online
از ساعت 2 بعداز ظهر به بعد هستم.

Samba
15-10-2008, 16:49
سلام پسرم، چرا اینقدر زود عصبانی میشی
ببین
یه برنامه ای هست به نامRestrator 2007 با این برنامه می تونید:
1- به درون همه برنامه ها دسترسی پیدا کنید
2- به درون تمام فایلهای dll دسترسی داشته باشی
این یه کار سادست
فایل رو باز می کنه، بعد توش میره و دیالوگ مربوط به ثبت رو حذف می کنه
بعد بسته به نوع رجیسترش، رجیستر می کندش
خیلی خلاصه گفتم
چون اگه ریشه ای بخوای 200 صفحه میشه
شرمنده
نوکرم
سوالی داشتی از طریق ای دی یاهو بپرس:
JAV_Always_Online
از ساعت 2 بعداز ظهر به بعد هستم.

دوست عزيز اينكارا نميشه

اگه تونستي فايلاي msi ‌رو با restorator باز كني ما رو هم خبر كن

amin fear
15-10-2008, 18:15
دوست عزيز اينكارا نميشه

اگه تونستي فايلاي msi ‌رو با restorator باز كني ما رو هم خبر كن

فايل هاي MSI با Install Shield قابل ويرايش هستند !

كافيه وقتي برنامه رو سيستم نصبه روي فايل MSI كليك راست كني.....

Samba
17-10-2008, 12:01
با سلام
با 7zip هم میشه بازشون کرد
+++

فايل هاي MSI با Install Shield قابل ويرايش هستند !

كافيه وقتي برنامه رو سيستم نصبه روي فايل MSI كليك راست كني.....

خب آموزشش رو بذار
+++
انگار كسي بلد نيست؟؟
ادغام شد(هخامنش)

Samba
20-10-2008, 17:22
ّبا سلام با install shield ‌ تونستم بدون سريالش كنم حالا موندم چطور يه setup مثل mrt درست كنم كه فايلا رو

طوري تو temp بريزم كه هيچ كس نفهمه چي ميشه مثلا نصف فايلا يه جا بقيش هم يه جا يا در جاهاي مختلف

ممنون ميشم جوابم رو بديد

Samba
03-11-2008, 18:16
ّبا سلام با install shield ‌ تونستم بدون سريالش كنم حالا موندم چطور يه setup مثل mrt درست كنم كه فايلا رو

طوري تو temp بريزم كه هيچ كس نفهمه چي ميشه مثلا نصف فايلا يه جا بقيش هم يه جا يا در جاهاي مختلف

ممنون ميشم جوابم رو بديد

كسي نبود جواب بده

v65j
05-11-2008, 17:26
عزیز جان فایل نصب قسمت قسمته قسمتی که مربوط به وارد کردن سریاله رو می تونی توی قسمت های وارد کردن سریال یه سریال دیفالت بزنی و این قسمت رو رد کنی را ریسورس ادیتور ها خیلی راحت می شه این کار رو کرد.!

دزدی دزدیه همون مال ام ار تی رو ادیت کن اینجور چیزا که واسه ما ایرانی جماعت مشکلی بوجود نمیاره میبینی توی کینگ پرند ستاپ ام ار تی هست یا توی مجیک او ار تی ستاپ کینگ پرند.

amin fear
05-11-2008, 22:19
عزیز جان فایل نصب قسمت قسمته قسمتی که مربوط به وارد کردن سریاله رو می تونی توی قسمت های وارد کردن سریال یه سریال دیفالت بزنی و این قسمت رو رد کنی را ریسورس ادیتور ها خیلی راحت می شه این کار رو کرد.!

دزدی دزدیه همون مال ام ار تی رو ادیت کن اینجور چیزا که واسه ما ایرانی جماعت مشکلی بوجود نمیاره میبینی توی کینگ پرند ستاپ ام ار تی هست یا توی مجیک او ار تی ستاپ کینگ پرند.

اینم نظریه !

mahramasrar2
06-11-2008, 08:54
نظر v65j جان كاملا تائيد ميشه

بهتره دنبال اينكه خودت از ريشه انجام بدي نباشي بهتره بري يه انجام شده وكامل شده اش رو كه حاوي يك كرك اتوماتيك هست رو پيدا كني
بعد با هرچي خواستي آرم يا اسم شركت خودت رو اضافه كن به برنامه بعد بده تو بازار اگه صداي كسي در اومد بهتره آدرس شركت مايكرو سافت رو بهشون بدي !!

در اين گونه مواقع از دست مايكرو سافت هم كاري بر نمي ياد چرا؟ چون همه محصولاتش رو مي دزدند پس اگه شما هم زرنگ باشي كسي بهت اعتراضي نمي كنه راستش رو بخواي روش نميشه اعتراض كنه
چون نمي تونه بگه من حق دارم آفيس مايكروسافت رو بدزدم وبدم تو بازار ولي شما حق نداري از روي من كپي كني يا سورس منو بدي تو بازار !!

به اين كار به اصطلاح ميگند anti copyright

Samba
11-11-2008, 17:24

اينم خودم بلدم

آخه Mrt نرم افزارهاشو پك مي كنه

منم حوصله آن پك كردن ندارم چون وقت ميگيره و امكان نقص درش هست

shahrokh2008
11-11-2008, 20:25
خوب بالام جان بالاخره که یه جایی extract میشه....اونو در بیار...از تو temp...

Samba
22-02-2009, 17:48
دوست عزيز مشكل اينجاست كه تو قسمت هاي مختلف آنپك ميشه

amin fear
23-02-2009, 00:37
دوست عزيز مشكل اينجاست كه تو قسمت هاي مختلف آنپك ميشه

دوست عزيز

من نميدونم شما از طرح يه همچين سوالي ( MRT چگونه نرمافزار ها رو بدونه سريال ميكنه ؟ )

دنبال چي هستي ؟ ميخواي خودت يه پك بزني يا فقط كنجكاوي ؟

اما يه بار ديگه برات ميگم... تمام اين نصب هاي به اصطلاح جادويي با يك Compiler يك مگابايتي كه سال هاست
جزو معروف ترين و پراستفاده ترين برنامه هاي ساخت برنامه نصب مي باشد انجام گرفته...

يعني Inno Setup Compiler ...

براي اطلاعات بيشتر برو اينجا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فرق اين برنامه با برنامه هاي ديگه ساخت نصب مانند Setup Factory اينه كه كاملا بر مبناي اسكريپته...

يعني بايد ابتدا شرايط مختلف ستاپ رو به صورت اسكريپت خاص برنامه بياري و بعدم اونو كامپايل كني..(خروجي بگيري )

ستاپ هاي مورد نظر شما هم ابتدا به درون Temp استخراج ميشه و بعد از اونجا به صورت Silent (مخفي از ديد كاربر) اجرا شده و نصب ميشه .....
و اينجاست كه كاربر معمولي كامپيوتر فكر ميكنه كه اين يه جادوئه !!!!

به هر حال ...

كافيه با اين برنامه كوچيك : Universal Extractor

ستاپ مورد نظرت رو Unextract كني .. بعد :

1. ميفهمي كدوم فايل ها كجا ميرن...( مثلا فايل هاي پوشه {tmp} به درون Temp استخراج ميشن )
2.به اسكريپت برنامه دست پيدا ميكني...(ميتوني اين اسكريپت رو وارد innosetup كني تا متوجه تغييرات بشي )( مانند كليد هايي كه درون رجيستري ويندوز شما ساخته شده و مثلا باعث ثبت يك برنامه ميشه !)

نكته جالبش اينجاست كه همين كاري كه شما اينجا كردي را همون دوستي كه شما از ستاپش تعريف ميكني
روي ستاپ هاي اصلي برنامه ها انجام ميده و به همين خاطر ميتونه برنامه رو دوباره Setup كنه !!!

موفق باشي ... اما بدون كه اين جور كارا زياد هنر كامپيوتر نيست و فقط به يه كم تسلط بر زبان احتياج داره !

باي

JAVAD-JOURSARAEI
10-07-2009, 04:38
با سلام
آقا ام آر تی 8 یا 9 سال سابقه داره و ما تازه اومدیم به دنبال ساخت ستاپ و پکیج ساختن البته منم از وقتی ام آر تی را دیدم افتادم تو این کار حالا نرم افزار هام رو فول ورژنش میکنم و اگه شد در وبلاگم قرار میدم و موقع نصبش نام خودم را بعنوان سریالش قرار دادم ضمناً اون هر چقدر هم کامپایل کرده باشه و پکش کرده باشه یعنی با اینو ستاپ برنامه هاش را میسازه وقتی ویروسی مثل جیفو که حجم 50 مگابایت رو تبدیل به صد کیلوبایت میکنه به راحتی وارد ستاپش میشه و برنامه را خراب میکنه البته ستاپ نال سافت (بدتره همین جوری خراب میشه یعنی به هیچ وجه نباید با ری سورس هکر ها یک نقطه جابجا بشه و اون زودتر از اینو ستاپ ویروس میگیره
ما دیگه از دستش خسته شدیم همه جا اسمش رو می نویسه کشت ما رو
منم میتونستم برنامه هام را بفروشم ولی طرف میگفت باید حتماً لیبل داشته باشه وگرنه بدردم نخوره که بفروشمش برات

راستی من هنوز نفهمیدم اون یرنامه هاش رو موقع استخراج به کدوم پوشه می فرسته آیا مانند وینرر عمل میکنه هیچی نشون نمیده
کاش که ام آر تی را احضار میکردیم تا سؤالاتمون رو ازش میپرسیدیم اونم که مطمئناً جواب نمیده انقدر تبلیغات میکنه اسم سایتش رو مینویسه میریم به سایتش چیزی بجز برای فروش نداره یادم باشه اساتید هک را به هک کردن سایت محمد رضا توکلی دعوت کنم
با تشکر : از شما جواد جورسرایی 5:37 بامداد 88/4/19

amin fear
27-07-2009, 00:55
با سلام
آقا ام آر تی 8 یا 9 سال سابقه داره و ما تازه اومدیم به دنبال ساخت ستاپ و پکیج ساختن البته منم از وقتی ام آر تی را دیدم افتادم تو این کار حالا نرم افزار هام رو فول ورژنش میکنم و اگه شد در وبلاگم قرار میدم و موقع نصبش نام خودم را بعنوان سریالش قرار دادم ضمناً اون هر چقدر هم کامپایل کرده باشه و پکش کرده باشه یعنی با اینو ستاپ برنامه هاش را میسازه وقتی ویروسی مثل جیفو که حجم 50 مگابایت رو تبدیل به صد کیلوبایت میکنه به راحتی وارد ستاپش میشه و برنامه را خراب میکنه البته ستاپ نال سافت (بدتره همین جوری خراب میشه یعنی به هیچ وجه نباید با ری سورس هکر ها یک نقطه جابجا بشه و اون زودتر از اینو ستاپ ویروس میگیره
ما دیگه از دستش خسته شدیم همه جا اسمش رو می نویسه کشت ما رو
منم میتونستم برنامه هام را بفروشم ولی طرف میگفت باید حتماً لیبل داشته باشه وگرنه بدردم نخوره که بفروشمش برات

راستی من هنوز نفهمیدم اون یرنامه هاش رو موقع استخراج به کدوم پوشه می فرسته آیا مانند وینرر عمل میکنه هیچی نشون نمیده
کاش که ام آر تی را احضار میکردیم تا سؤالاتمون رو ازش میپرسیدیم اونم که مطمئناً جواب نمیده انقدر تبلیغات میکنه اسم سایتش رو مینویسه میریم به سایتش چیزی بجز برای فروش نداره یادم باشه اساتید هک را به هک کردن سایت محمد رضا توکلی دعوت کنم
با تشکر : از شما جواد جورسرایی 5:37 بامداد 88/4/19

دوست عزیز

قبلا هم گفتم میره تو temp ویندوز شما و ازآنجا با پارامترهای خاصی مثل :

یا

یا

و ...

به صورت پنهان ( Silent Setup ) اجرا شده و نصب اصلی برنامه اجرا میشه....

که این مرحله را شما نمی بینی و بعد از چند لحظه برنامه نصب شده و آماده است....

دوست گرامی

این کار زیاد به تجربه نیاز نداره... فقط یه کم زیرکی میخواد..

من با 2 سال پشت کامپیوتر بودن ( که اولشم فقط بازی میکردم )

همه ی اینا رو یاد گرفتم و یکی دو ماه پیش هم یک Assistant در سطح محدود ( 2000 کپی )

تولید و در سطح محدود پخش کردم که از مجموعه جناب MRT هم از نظر پک شدن برنامه ها یک مرحله جلوتره...

به هر حال موفق باشی ....

ببخشید پرحرفی کردم

همینجوری...

Danielll
20-08-2009, 17:01
سلام

اقا لطفا یکی به یکی مراحلشو توضیح بدین
که چطوری با چه نرم افزار هایی می توینم ام ار تی رو تغییر بدیم و به اسم خودمون بزنیمش مراحل انجام کارشو توضیح بدین من نرم افزار هایی رو که معرفی کرده بودید رو گرفتم ولی درست حسابی نمی تونم باهاشو ن کار کنم و به هدفم که تغییر ام ار اتی به ایم خودم هست برم ممنونم می شم اگه راهنمایی کنید