PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای بازگردانی اطلاعات حتی با فرمت کردن

soltany
02-01-2006, 14:25
با سلام
نرم افزاری می خواستم که حتی اگر هارد را فرمت کردیم باز بتوان درصدی از اطلاعات را باز گرداند مانند نرم افزار هایی که بعضی شرکت ها برای برگرداندن اطلاعات استفاده می کنند

mehdi_halla
02-01-2006, 15:39
با سلام
نرم افزاری می خواستم که حتی اگر هارد را فرمت کردیم باز بتوان درصدی از اطلاعات را باز گرداند مانند نرم افزار هایی که بعضی شرکت ها برای برگرداندن اطلاعات استفاده می کنند
با سلام
دوست عزيز به نظر من Easy recovery كارش خيلي خوبه.
امتحان كن.

borzou_one
02-01-2006, 18:59
soltanyجان سلام
بی تردذید برنامه Ontrack EasyRecovery Professional بهترین برنامه برای باز گرداندن اطلاعات حتی فرمت شده میباشد وبه نظر من قوی تر از این برنامه وجود نداره (البته دوستان اگه میشناسن بفرمایند) این برنامه اطلاعاتی را که حتی در درایو فرمت شده موجود میباشد بازگردانی میکند اگر چه ویندوز جدیدی روی اون درایو نصب کرده باشید
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال:
ER82RE-25A44H
حجم برنامه 34 مگابایت
موفق باشید

majjidd
24-01-2006, 04:49
برنامه Ontrack EasyRecovery Professional بهترین برنامه برای باز گرداندن اطلاعات حتی فرمت شده میباشد
يك نمه حجمش زياد نيست؟

Captain Nemo
25-01-2006, 02:36
سلام
دوستان عزیز توجه کنن که تمام نرم افزار هایی که در این زمینه وجود داره فقط و فقط اگه quick format کرده باشین و همچنین در محلی که قبلا اطلاعات بوده چیز جدیدی نریختید میتونن بهتون جواب بدن. اگه میدونین این شرایط برقرار نیست بیخودی تلاش نکنید.

Ship Storm
25-01-2006, 06:46
toprix جان راست ميگن

Diniyar
18-04-2013, 10:37
سلام
من اشتباهی در هنگام عوض کردن وینذوز گزینه recover رو زدم و وقتی ویندوز بالا اومد تمام اطلاعاتم پاک شده بود....حالا فایل های word,powerpoint, pdf, را واقعا می خوام البته یه عالمه فیلم هم دارم که نمی تونم ازشون بگذرم...می خوام بدونم اگه ریکاور کامل بزنم که فیلم هامم برگرده ریسکه..یعنی ممکنه یه سری از فایل هامو برنگردونه ؟
برنامه ریکاورم هم getdataback is هستش
نکته: از وقتی ویندوز عوض کردم و دیدم فقط یه درایو C مونده گذاشتمش کنار و دارم با یه لب تاپ دیگه کار می کنم...هیچی برنامه روش نصب نیست جز ویندوز ارجینال خود لب تاپ
ممنون میشم راهنماییم کنیم سه ماه به دفاع تزم هست و این سیستمی که دستمه فس فس میکنه

میثمM
24-04-2013, 12:35
سلام
من اشتباهی در هنگام عوض کردن وینذوز گزینه recover رو زدم و وقتی ویندوز بالا اومد تمام اطلاعاتم پاک شده بود....حالا فایل های word,powerpoint, pdf, را واقعا می خوام البته یه عالمه فیلم هم دارم که نمی تونم ازشون بگذرم...می خوام بدونم اگه ریکاور کامل بزنم که فیلم هامم برگرده ریسکه..یعنی ممکنه یه سری از فایل هامو برنگردونه ؟
برنامه ریکاورم هم getdataback is هستش
نکته: از وقتی ویندوز عوض کردم و دیدم فقط یه درایو C مونده گذاشتمش کنار و دارم با یه لب تاپ دیگه کار می کنم...هیچی برنامه روش نصب نیست جز ویندوز ارجینال خود لب تاپ
ممنون میشم راهنماییم کنیم سه ماه به دفاع تزم هست و این سیستمی که دستمه فس فس میکنه

سلام

دوست عزیز شما میتونید از O&O Format Recovery که برنامه ای قوی برای Recovery هست استفاده کنید

این برنامه Recover My Files v4.9.4.1324 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]****************/fa/entry/12183/) که سرعت Recovery بالایی داره رو هم یک تست کنید

موفق باشید

ahmad2016
26-04-2013, 19:11
آقا سلام.من یه فایل با حجم 3.5 گیگ از تورنت گرفته بودم ولی اشتباهی خودم حذفش کردم.حتی از recycle bin هم حذف کردم.فرمتشم pkg بود.میخواستم بدونم نرم افزاری چیزی نیست که بتونم باهاش فایلمو برگردونم؟ خیلی بهش نیاز دارم.

B3HZ@D
28-04-2013, 08:07
کسی نیست جوابمو بده:n28:

درود
دوستان در پست بالا نرم افزارهای برتر در این زمینه رو معرفی کردن . دیگه انتخاب با خود شماست .
به نظر من Recover My Files جزو بهترین هاست و سرعت بالایی در ریکاوری فایل ها داره . میتونین از اون برای بازگرداندن فایل مورد نظر استفاده کنید .

M o h a m m @ d
28-04-2013, 11:23
اینم بد نیست کلا درایوی که میخوای اسکن میکنه کلا پوشه هاس درایو در میاره و بعدش میتونی همون پوشه ای که لازم داری از توش پیدا کنی و بازابی اطلاعات کنه من که بااین نرم افزار یه پوشه 25گیگ اطلاعات بود بازیابی کردم عالی بود Data Recovery Wizard Professional 3.3.4

star trek
28-04-2013, 12:26
هیچ فایده ای نداره ! من خواستم یه سری عکس که پارسال پاکشون کردم رو برگردونم با این برنامه Easy recover ولی نشد

B3HZ@D
28-04-2013, 13:25
درود
همچین بی فایده هم نیست .
اگر شما توی اون درایو تغییری ایجاد نکرده باشین و فایلی کپی نکرده باشین میشه امیدوار بود که بیشتر اون فایل های از دست رفته رو برگردوند .
ولی اگه عملیات دیگه ای روی اون درایو انجام بشه و فایل کپی بشه یا مثلا ویندوز یا نرم افزار نصب بشه فایل ها قبلی قابل بازگشت نیستن یا این که فقط میتونیم مقداری از اونا رو ریکاوری کنیم .
من خودم چندین بار ریکاوری داشتم و تونستم چندین فایل رو برگردونم .

manli7
28-04-2013, 13:50
quick format

این فرمت با اون یکی فرمت مگه فرقش چیه ؟