PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه گوشیمون رو دزدیدن چکار کنیم

AKBAR132
06-10-2008, 20:22
چند روزی هست که گوشیم رو دزدیدن میخوام بدونم در حال حاضر باید چکار کنم .... البته بچه ها میگن شماره سریال گوشی رو بده مخابراط برات گوشی رو پیدا میکنن ..... اگه شماره سریال رو دادم امیدی داشته باشم یا نه؟؟؟

aaaammmm87
06-10-2008, 20:41
اولين كاري رو كه بايد انجام بدي اينه كه بايد بيخيال گوشيت باشي ( احتمال اينكه گوشيت رو دوباره ببيني زير5% هست)

مراحل اداري

1- ميري كلانتري ميگي گوشيم رو دزديدن
2- كلانتري يه نامه بهت ميده ميگره برو دادسرا (بايد با كارتن گوشي بري)
3- دادسرا نامه ميده مخابرات ( اونوقت شما بايد ديگه صبر كني تا گوشيت پيدا بشه)

نكته اخر : گوشي هاي سوني اريكسون خيلي راحت تر نسبت به ديگر گوشي ها سريالشون هك ميشه پس اگه گوشيت سوني اريكسونه ديگه تقريبا بايد بيخيالش بشي

s-a-l-i-m
06-10-2008, 20:54
ببین من هم گم کردم ولی تا 1 ماه دیگه میگیرمش......................
میری کلانتری از طرف شکایت میکنی یعنی میگی گوشیم رو دزدیدن هیچ وقت نگو گم کردم چون گم شدن پیگیری نداره.........
بعد بهش میگی 1 نامه به مخابرات همراه اول بده و بعد به مخابرت ایرانسل........1 ماه طول میکشه تا خط درون گوشی رو بگیرن یعنی با اولین زنگ ولی چون اران پیگیری دیر می کنند................اگه شماره پیدا شه که میشه بهت زنگ میزنند.........برا من 1 ماه کشید پیدا شه.........شماره طرف.............
بعد میری کلانتری و شکایت می نویسی به دادگاه و این کار هم 1 ماه طول میکشه و وقت دادگاه طرف رو خفت می کنند و میارن دادگاه..............
من 4 هفته دیگه دادگاه باید برم...............
حداقل مجازات گرفتن گوشی و جریمه و 3 ماه زندانی هست..........

Elfin-D
06-10-2008, 21:19
اولين كاري رو كه بايد انجام بدي اينه كه بايد بيخيال گوشيت باشي ( احتمال اينكه گوشيت رو دوباره ببيني زير5% هست)

مراحل اداري

1- ميري كلانتري ميگي گوشيم رو دزديدن
2- كلانتري يه نامه بهت ميده ميگره برو دادسرا (بايد با كارتن گوشي بري)
3- دادسرا نامه ميده مخابرات ( اونوقت شما بايد ديگه صبر كني تا گوشيت پيدا بشه)

نكته اخر : گوشي هاي سوني اريكسون خيلي راحت تر نسبت به ديگر گوشي ها سريالشون هك ميشه پس اگه گوشيت سوني اريكسونه ديگه تقريبا بايد بيخيالش بشي
سلام

البته من همین کارها رو کردم و بعد از تقریبا 3 ماه
دوندگی به گوشیم رسیدم.شما هم امید داشته باش

مخلصیم

10781234
07-10-2008, 13:45
اگر گوشی چینی باشه ویا گوشی قوطی نداشته باشه چطور میشه ره گیری کرد !؟

AKBAR132
07-10-2008, 15:27
از دوستان ممنونم .... من رفتم مخابرات گفتن اول برو دادسرا بعد برو کلاتری محل بعد بیا اینجا .... منم رفتم دادسرا و کلی معتل شدم و چون ظهر شده بود و کلی هم قاتل و اعدامی دیدم ،رفتم خونه ، فردا میرم کلانتری .... خط من ایرانسل بود گوشی هم 6630 ... به نظرتون پیدا میشه و اصلا میصرفه منتظر بمونم ؟؟؟؟ .......... من که تاپیک رو هم زدم ..... به هر حال توکل به خدا اگه اون بخواد پیدا میشه

AKBAR132
08-10-2008, 17:45
امروز بقیه کاراشو انجام دادم ...... حالا اگه دزده ایرانسل داشته باشه بازهم ارتباطات سیار میتونه پیداش کنه ؟؟؟

10781234
08-10-2008, 18:47
امروز بقیه کاراشو انجام دادم ...... حالا اگه دزده ایرانسل داشته باشه بازهم ارتباطات سیار میتونه پیداش کنه ؟؟؟

نه فقط ایرانسل میتونه ردیابی کنه .

AKBAR132
09-10-2008, 17:41
حالا اگه برم کلانتری برای ایرانسل هم نامه میده ؟؟؟؟

sepehr_x50
13-10-2008, 21:29
حالا اگه برم کلانتری برای ایرانسل هم نامه میده ؟؟؟؟

ربطی به سیمکارت نداره که. فقط سریال Imei گوشی مهمه.

ولی در جواب سوالتون که فرمودید : اگه گوشیمون رو دزدیدن چکار کنیم؟

میگم که بیخیال شید و یکی دیگه بخرید.

AKBAR132
14-10-2008, 15:43
ربطی به سیمکارت نداره که. فقط سریال Imei گوشی مهمه.

بله... ظاهرا ربطی به سیم کارت نداره و هر سیم کارتی باشه پیداش می کنن ...... در مورد جواب سوالم هم .... تو

فکرش هستم باید تا دو ماه دیگه که ان شا ا... گوشیم پیدا میشه یکی دیگه دستم باشه :10:

S E V E N
23-10-2008, 13:36
خوب .............. گوشی 6680 من رو هم 3 هفته پیش دزدیدن ( تهدید با قمه )، همه ی کاراشو( آگاهی و ... ) انجام دادم . توکل به خدا !

ferizebele
28-12-2008, 23:59
گوشی i8510 منم که چند روز قبل خریده بودم دزدیدن می خواستم بدونم که میشه سریال این گوشی و کلا سریال گوشی های سامسونگ رو عوض کرد و اینکه راه دیگری برای ردیابی گوشی هایی که دارای گیرنده gps داخلی هستند وجود داره و اگر سیمکارت ایرانسل که ثبت هم نشده باشه روی این گوشی بره دیگه از طریق مخابرات قابل ردیابی هست یا نه ؟
همچنین دادگاه یا کلانتری نامه ای برای ردیابی سریال نامبر به ایرانسل میده یا نه و آیا پرینت ریز مکالمات گرفته شده توسط مخابرات میتونه مدرکی معتبری برای دادگاه باشه ؟

Ship Storm
29-12-2008, 20:23
دوستان من یک سوال داشتم
شمار یکنفر رو دارم میخوام پیداش کنم چجوری میونم پیداش کنم این کسی که میخوام پیداش کنم یک کلاه بردار هسش که از چندنفر دزدی کرده شمارش هم 093662127,.... هستش میخواستم بدونم راهیی داره که بتونم طرف رو پیدا کنم از رو خطش؟

S E V E N
04-01-2009, 14:01
دوستان من یک سوال داشتم
شمار یکنفر رو دارم میخوام پیداش کنم چجوری میونم پیداش کنم این کسی که میخوام پیداش کنم یک کلاه بردار هسش که از چندنفر دزدی کرده شمارش هم 093662127,.... هستش میخواستم بدونم راهیی داره که بتونم طرف رو پیدا کنم از رو خطش؟

باید آشنا تو ایرانسل داشته باشی تا بتونی همینطوری آمارشو بگیری.

یه راه هم هست که بری بگی ازش شکایت داری که مزاحمت کرده شاید اسم یا مشخصاتش رو بهت گفتن !

یا این که اصلا به پلیس بگی !

AKBAR132
06-01-2009, 23:19
گوشی من که تو دو ماه اول پیدا نشد و لی گوشی یکی از دوستام پیدا شد .

Hadi King
08-01-2009, 01:26
دوستان من یک سوال داشتم
دوســـت من براي پيگيري اگه همين شماره اي كه دادين تو ايرانسل ثبت شـــده باشـــه و تو ايرانسل آشنا داشته باشي سريع اسم و نشاني طرف رو پيدا ميكني و اگه ثبت نشـــده طرف سيم كارت رو خاموش ميـــكنه و ميزاره كنار كسي هم پيگيري نميتونــــه بكنــــه :41:
بخاطر همينـــه كه ايرانسل تازگي ها بعد از خريد خط بايد بدي تو شركت ثبت بشـــه اينجوري بعد از گذشــت خط رو قطع ميكنن:5:
موفق باشيد!:40:

hadief
08-01-2009, 19:38
ربطی به سیمکارت نداره که. فقط سریال imei گوشی مهمه.

سلام: اگر سریال گوشی چنج باشد یعنی سریال گوشی عوض شده باشد به هیچ عنوان پیدا نمیشود ولی اگر سریال اصلی باشد کلانتری به شما 3 تا نامه میدهد یکی برای همراه اول یکی برای ایرانسل و یکی هم تالیا. حالا اگر توی گوشی دزدیده شده یه سیمکارت بذارند که سند به نام شده باشد خیلی زود گوشی را پیگیری کرده و صاحب سند را میگیرند. تا یکی دو ماه پیش ایرانسل اهمیتی به سند زدن خطها نمیداد ولی جدیدا دولت به ایرانسل گیر داده که باید تمام خطها به نام یک نفر باشد تا جلوی دزدی و مزاحمت و... را بگیرند

شهرام_ایرانی
14-05-2009, 19:33
دوستان بیچاره شدم گوشی من هم از دستم رفت
نمیدونم گم کردم ازم زدن اصلا نمیدونم چه طور شده
تو نظرآباد بودم بعد از نیم ساعت از آخرین تماس از نبود گوشی رو کمربندم مطلع شدم
حالا موندم چه کنم تهران هستم
باید چه خاکی تو سرم بریزم
گوشی ای که دارم ان 95 8 گیگ هست به نظر شما امیدی هست که پیدا بشه ؟؟؟
اول از همه در دسترس نبود بعد هم اخر شب خاموش شد ( از باطری گوشی کاملا مطمئن هستم که پر بوده )
تو رو خدا راهنمایی کنید که با کمترین اتلاف وقت بتونم به گوشیم برسم !!!!

elyarazari
14-05-2009, 19:47
دوست عزیز اگر گوشی را دزدیده باشند هیچ راهی برای بازگشت گوشی وجود نداره مگر اینکه گمش کرده باشی و طرف مقابل ادم خوبی باشه.گوشی را بهت برگردونه.اما با توضیحاتی که دادی مشخص هست که دزدیدند؟متاسفانه باید یک گوشی دید بخری و از این اتفاق تجربه کسب کنی و بیشتر از این مراقب باشی.چه بسا این تجربه باعث بشه از یک اتفاق بدتر از این در اینده جلوگیری کنی.

شهرام_ایرانی
14-05-2009, 19:57
خیلی ممنون از راهنماییت
ولی میخوام جدا بدونم هیچ راهی هست که بشه به طور حتم گوشی رو پس گرفت ؟؟؟

piroooz
14-05-2009, 21:12
خیلی ممنون از راهنماییت
ولی میخوام جدا بدونم هیچ راهی هست که بشه به طور حتم گوشی رو پس گرفت ؟؟؟
توکلت به خدا باشه ................... اول خدا دوم خدا ...

:42::42::42: