PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار VYF to MP3

j a n
05-10-2008, 22:20
نرم افزار VYF to MP3

با تشکر

usfelme
06-10-2008, 17:56
SoftE Audio Converter 1.41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با کرکش رو نیافتم

j a n
06-10-2008, 21:48
تشکر اما این نسخه اش که کامل نیست:41:
60 ثانیه بیشتر کانورت نمی کنه
اگر نسخه کامل یا سریالش رو داری لطف کن بده
من توی انجمن کرک و سریال هم دخواست دادم اما هنوز کسی جواب نداده
با تشکر

hadi_balaa
07-10-2008, 17:47
soft audio converter 1.41با حجم 8.53 مگابایت (لینک دومی سالم و shareware هست) :

j a n
07-10-2008, 23:02
soft audio converter 1.41با حجم 8.53 مگابایت (لینک دومی سالم و shareware هست) :

دوست عزیز من اون نسخه بالا رو دانلود کردم
فقط مشکلش اینه که رجیستر نمیشه
یعنی من رجیسترش رو ندارم

usfelme
08-10-2008, 14:48
دوست عزیز ته پستم نوشتم با کرک چیزی پیدا نکردم!

hadi_balaa
08-10-2008, 16:05
دوست عزیز من اون نسخه بالا رو دانلود کردم
فقط مشکلش اینه که رجیستر نمیشه
یعنی من رجیسترش رو ندارم

عزیز منم نوشتم که این برنامه مشترک افزار هست و حتما می دونی که این نوع برنامه ها لزومی برای رجیستر شدن ندارند . اما خودم اونو دانلود نکردم که ببینم واقعا shareware هست یا نه ؟ در هر صورت اگه کار نکرد یه ندا بده یه رایگان واست پیدا میکنم .

j a n
08-10-2008, 18:49
عزیز منم نوشتم که این برنامه مشترک افزار هست و حتما می دونی که این نوع برنامه ها لزومی برای رجیستر شدن ندارند . اما خودم اونو دانلود نکردم که ببینم واقعا shareware هست یا نه ؟ در هر صورت اگه کار نکرد یه ندا بده یه رایگان واست پیدا میکنم .

نه این هم رجیستر می خواد :41:
اگر لطف کنی یکی دیگه پیدا کنی ممنون می شم

farshif
08-10-2008, 19:25
shareware به نرم افزاری میگن که اصل برنامه پولی هست ولی میشه trial رو به صورت مجانی دانلود کرد . همه shareware ها trial هستن و باید کرک بشن

hadi_balaa
09-10-2008, 09:14
shareware به نرم افزاری میگن که اصل برنامه پولی هست ولی میشه trial رو به صورت مجانی دانلود کرد . همه shareware ها trial هستن و باید کرک بشن

احتمالا منظور شما برنامه های commerical هست که نسخه تجاری و به اصطلاح خودمون خریدنیه وگرنه shareware ها برای کاربران فردی آزاده عزیز !!

farshif
09-10-2008, 11:30
احتمالا منظور شما برنامه های commerical هست که نسخه تجاری و به اصطلاح خودمون خریدنیه وگرنه shareware ها برای کاربران فردی آزاده عزیز !!
بحث ما اینجا سر این موضوع منطقی نیست ولی شما یه نگاه به این بنداز :

hadi_balaa
09-10-2008, 11:46
بحث ما اینجا سر این موضوع منطقی نیست ولی شما یه نگاه به این بنداز :

عزیز همونطور که خوده شما گفتی درست نیست که ما این بحث رو ادامه بدیم اما اگه یه مقدار خوب ترجمه کنید میبینید که این لینک در حقیقت میتونه جواب من به شما باشه . یعنی ویکیپدیا دقیقا میگه که مشترک افزار یعنی چی ؟ ( استفاده از برنامه برای مدت نامحدود و رجیستر اون در صورت رضایت از برنامه تا از امکانات بیشتر برنامه بهره مند بشید . )

farshif
09-10-2008, 12:39
عزیز همونطور که خوده شما گفتی درست نیست که ما این بحث رو ادامه بدیم اما اگه یه مقدار خوب ترجمه کنید میبینید که این لینک در حقیقت میتونه جواب من به شما باشه . یعنی ویکیپدیا دقیقا میگه که مشترک افزار یعنی چی ؟ ( استفاده از برنامه برای مدت نامحدود و رجیستر اون در صورت رضایت از برنامه تا از امکانات بیشتر برنامه بهره مند بشید . )
بهت PM میدم

hadi_balaa
09-10-2008, 18:27
آقا این سایت انقدر گیر داره که هر پستی می دیم گیر میکنه و بعد میبینیم که دو تا میشه . با عرض پوزش .

hadi_balaa
09-10-2008, 18:30
نه این هم رجیستر می خواد :41:
اگر لطف کنی یکی دیگه پیدا کنی ممنون می شم

بابا اینو دیگه از کجا گرفتی . اینجور که تحقیق کردم این فرمت واسه دستگاههای ضبط صدای دیجیتالی سامسونگه و فقط سه تا برنامه اونو میشناسه :

1 ـ Samsung Voice Manager
2 ـSoftE Audio Converter
3 ـEufony
دوتای پایین که سریال یا کرکش رو بایستی درخواست بدی اما اولی رو بایست بشه از سایت سامسونگ مجانی دانلود کرد که در اینصورت سایت مدل دستگاه رو میخواد و چون نمیدونستم مدل دستگاه چیه منصرف شدم . یعنی یا باید دنبال کرک یا سریال دومی و سومی باشی یا اینکه با یه مقدار جستجو تو سایت سامسونگ نرم افزار مدیریت دستگاه و طبعا این فرمت رو دانلود کنی .
کار بیشتری از دست من ساخته نیست . همین قدر اطلاعات رو هم با کلی گشتن به دست آوردم .
موفق باشی