PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بازیابی پسورد

dubairan
05-10-2008, 09:12
سلام
چطوری میشه یوزر وپسوردهایی که در محیط ویندوز یا اینترنت تایپ شده را بازیابی کرد؟
یا بعبارتی چطوری میشه هر چه توسط کیبورد تایپ شده را بازیابی کرد؟
قبلا نرم افزاری داشتم که یوزر وپسوردهای تایپ شده را لیست میکرد متاسفانه فراموش کردم چی بود وبشدت نیازش دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

mahdi7610
05-10-2008, 09:23
سلام
چطوری میشه یوزر وپسوردهایی که در محیط ویندوز یا اینترنت تایپ شده را بازیابی کرد؟
یا بعبارتی چطوری میشه هر چه توسط کیبورد تایپ شده را بازیابی کرد؟
قبلا نرم افزاری داشتم که یوزر وپسوردهای تایپ شده را لیست میکرد متاسفانه فراموش کردم چی بود وبشدت نیازش دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام

منظورتون اینه که وقتی پسووردی یا کاراکتری تایپ می شه اونها را ذخیره کنه ؟

برنامه های کیلاگر می تونند این کار را انجام بدن .

یکی از اینها Golden-Eye هست . یه سرچ بزنید توی انجمن پیدا می شه .

موفق باشید .

Ni_nigc
05-10-2008, 09:51
اگه خواستی دانلودش کنی برو توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
حما گیرش میاری

dubairan
05-10-2008, 09:52
متشکرم دوست عزیز
اما این نرم افزار اطلاعات را از زمان نصب میدهد ومشکل من اینست که اطلاعات یوزر وپسورد تایپ شده در فبل را میخواهم

Ni_nigc
05-10-2008, 09:54
البته اگه منظورت چیزایی هست که قبلا تایپ شده و هیچ نرم افزار monitoring رو سیستمت نصب نبوده و حالا می خوای بدونی که قبلا کی چی تایپ کرده ، زهی خیال باطل .
چون ویندور تو حالت پیش فرض همچین امکانی رو نذاشته .

dubairan
05-10-2008, 10:08
البته اگه منظورت چیزایی هست که قبلا تایپ شده و هیچ نرم افزار monitoring رو سیستمت نصب نبوده و حالا می خوای بدونی که قبلا کی چی تایپ کرده ، زهی خیال باطل .
چون ویندور تو حالت پیش فرض همچین امکانی رو نذاشته .

ولی من قبلا اینکار را کردم. الان هم یکی دو نرم افزار پیدا کردم که یوزرهای تایپ شده را بازیابی میکند ولی پسورد ها را بصورت علامت سوال نشان میدهد