PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدودیت نصب تم در سیمبین سری 60 ویرایش 3

P A R S A
04-10-2008, 21:31
دوستام من گوشی ام 6120 هست، هکش هم کردم از Install Server استفاده می کنم. توی منوی تم ها بیشتر از 60 تا تم نشون نمیده. بیشتر نصب میشه ها! ولی نشون نمیده تو لیست، یکی رو که پاک کنی، یکی که تو لیست نبوده جایگزین میشه. اگرم بخوای تم ها رو دوباره نصب کنی، بهت میگه که این تم نصب هست و ...

شما راهی برای برداشتن این محدودیت سراغ ندارین؟
نرم افزار مدیریت تم هست؟
این نرم افزار های زمانبندی تم چطوری هستند؟

Majid393
04-10-2008, 21:36
فک نکنم راهی باشه ....
ولی خدا خیرت بده 60 تا تم کم نیست هاااا ... میخوای چیکار بیشتر از 60 تا ؟؟؟؟ :دی

P A R S A
04-10-2008, 21:46
بیشتر تم ها با آیکن دیفالت و آیکن مخصوص تم عرضه میشن (بعضی ها که با سه سری آیکن عرضه میشن، هیچی) فکر کن میشه حدود 20-30 تا تم. منم قبلا اینو نمی دونستم همه تم ها رو با آیکن دیفالت و آیکن مخصوص تم نصب کردم. الان هم دیگه نمیشه پاکشون کرد. (تو App. Manager نمیاد از روش های دیگه هم رفتم نشده)

talot
05-10-2008, 09:46
برای گوشی 6300 هم تم داری؟

H.Operator
05-10-2008, 11:00
دوستام من گوشی ام 6120 هست، هکش هم کردم از Install Server استفاده می کنم. توی منوی تم ها بیشتر از 60 تا تم نشون نمیده. بیشتر نصب میشه ها! ولی نشون نمیده تو لیست، یکی رو که پاک کنی، یکی که تو لیست نبوده جایگزین میشه. اگرم بخوای تم ها رو دوباره نصب کنی، بهت میگه که این تم نصب هست و ...

شما راهی برای برداشتن این محدودیت سراغ ندارین؟
نرم افزار مدیریت تم هست؟
این نرم افزار های زمانبندی تم چطوری هستند؟
بابا دمت گرم 60 تا ميريزي .......چه خبره:18:

برای گوشی 6300 هم تم داری؟
درخواست تم اينجا.......

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P A R S A
05-10-2008, 22:39
بابا دمت گرم 60 تا ميريزي .......چه خبره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیح دادم یه بار :

بیشتر تم ها با آیکن دیفالت و آیکن مخصوص تم عرضه میشن (بعضی ها که با سه سری آیکن عرضه میشن، هیچی) فکر کن میشه حدود 20-30 تا تم. منم قبلا اینو نمی دونستم همه تم ها رو با آیکن دیفالت و آیکن مخصوص تم نصب کردم. الان هم دیگه نمیشه پاکشون کرد. (تو App. Manager نمیاد از روش های دیگه هم رفتم نشده)

بعدشم من طرفدارم تنوع هستم!