PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد شیر کردن پرینتر و اینترنت

cao-cao
04-10-2008, 13:49
درود به همه دوستان
اقا من تو شرکت یه شبکه راه اندازی کردم شامل 6 تا کامپیوتر و یه هاب سوییچ دلینک
حالا میخوام پرینتر و اینترنت رو شیر کنم ولی بلد نیستم ممنون میشم کمکم کنید
:10:

cao-cao
04-10-2008, 13:57
البته اینترنت رو میخوام از طریق دیال اپ شیر کنم نه ای دی اس ال
و با ویندوز ایکس پی

farshif
04-10-2008, 15:51
شیر کردن اینترنت اینجا توضیح داده شده برای دایال آپ هم فرقی نمی کنه همون کاری که برای کانکشن adsl گفته تو برای دایال آپ بکن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای شیر پرینتر هم یه راه حل ساده بهت میگم اول منوی استارت رو بزن و Printer and Faxes رو انتخاب کن اگه نبود تو کنترل پنل هم هست . حالا پرینتری که می خوای شیر کنی رو روش راست کلیک کن و sharing رو انتخاب کن حالا کافیه share this printer رو انتخاب کنی. حالا پرینترت شیر شده اگه میخوای تو یه سیستم دیگه از پرینتر شیر شده استفاده کنی کافیه که My Computer رو باز کنی و تو قسمت Address Bar اسم کامپیوتری که پرینتر رو اون نصب هستش رو بنویسی البته با \\ قبلش یا باید ip بنویسی مثل این :

computer name\\
یا
ip address\\

یه پنجره برات باز میشه حالا روی آیکن پرینتر کلیک کن. الان میتونی این پرینتر رو تو برنامه word یا هر چیز دیگه ای ببینی

mohamadtalari
07-04-2013, 11:50
سلام
من یه مشکل دارم
یه سیستم دارم که با یه لن به مودم وایرلس وصله و با یه لن دیگه به سیستم دوم وصله که پرینتر بهش وصله
حالا می خوام سیستم سومم رو از طریق وایرلس به اینا وصل کنم نمیدونم چیکار باید کنم
ویندوز هر سه سیستم xp
ممنون میشم سری راهنمایم کنید

khelane
07-04-2013, 21:34
سلام
من یه مشکل دارم
یه سیستم دارم که با یه لن به مودم وایرلس وصله و با یه لن دیگه به سیستم دوم وصله که پرینتر بهش وصله
حالا می خوام سیستم سومم رو از طریق وایرلس به اینا وصل کنم نمیدونم چیکار باید کنم
ویندوز هر سه سیستم xp
ممنون میشم سری راهنمایم کنید
خب شما باید یه کارت شبکه وایرلس رو تهیه کنید