PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً درباره خرید گوشی کمکم کنید

TAMIZI
04-10-2008, 10:19
سلام
من میخواهم یک گوشی بخرم که حتی المقدور به فناوری Gps مجهز باشه و در ضمن امکانات موسیقیایی اش هم خوب باشه
یعنی یک چیزی تو مایه های موزیک ادیشن باشه و کیفیت صدای گوشی (هدفونش) هم خوب باشه
حالا اینکه صفحه اش لمسی باشه یا نه هم اصلاً برام مهم نیست !
قیمتش هم دیگه نهایتاً زیر 450.000 تومن باشه
نظرتون راجع به نوکیا N78 چیه ؟

Iman_m123
04-10-2008, 10:39
گوشی N78 که خودت گفتی گوشی خیلی خوبی هست
گوشی N82 هم هست که البته دوربینش 5 هست و شتاب سنج هم داره :46:
گوشی G810 سامسونگ هم هست که باز دوربین 5 هست و سیمبین ( شتاب سنج فکر میکنم نداشته باشه )

TAMIZI
04-10-2008, 10:59
از راهنماییتون ممنونم
اما این شتاب سنج که گفتید دقیقاً چی کار میکنه ؟
و آیا n78 خود را ثابت کرده و عملکرد خود را پس داده است ؟
بعد یک مسئله دیگه : آیا واقعا این ها gps ماهواره ای هستند یا gps آنتنی ؟ یکی میگفت این گوشی ها میان موقعیت ما را با استفاده از 3 آنتن مخابرات که در اطراف ما قرار دارند برآورد میکنند و به شما موقعیت حاضرتان را میدهند . . . بنابراین هرکجا موبایل شما آنتن ندهد پس شما نمیتوانید موقعیت خودتان را هم داشته باشید !! یعنی وسط آسمون ، توی هواپیما نمیتونید موقعیتتونه رو داشته باشید !!! آیا این حرف درست است ؟ کسانی که موبایل مجهز به gps دارند لطفا نتیجه رو بگن ؟؟!!

Ali_BlueBoy
04-10-2008, 11:52
از راهنماییتون ممنونم
اما این شتاب سنج که گفتید دقیقاً چی کار میکنه ؟
و آیا n78 خود را ثابت کرده و عملکرد خود را پس داده است ؟
بعد یک مسئله دیگه : آیا واقعا این ها gps ماهواره ای هستند یا gps آنتنی ؟ یکی میگفت این گوشی ها میان موقعیت ما را با استفاده از 3 آنتن مخابرات که در اطراف ما قرار دارند برآورد میکنند و به شما موقعیت حاضرتان را میدهند . . . بنابراین هرکجا موبایل شما آنتن ندهد پس شما نمیتوانید موقعیت خودتان را هم داشته باشید !! یعنی وسط آسمون ، توی هواپیما نمیتونید موقعیتتونه رو داشته باشید !!! آیا این حرف درست است ؟ کسانی که موبایل مجهز به gps دارند لطفا نتیجه رو بگن ؟؟!!

شتاب سنج در واقع یه سنسور هستش که وقتی گوشی رو به حالت افقی میگیری صفحه نمایش هم به همون طرف می چرخه

جی پی اس هم به انتن ربطی نداره و به ماهواره وصل میشه حتی میتونه سرعت وارتفاعی رو که هستی هم بگه

Legend
04-10-2008, 13:11
من ميگم 78 بگير...چون موزيك هم زياد گوش ميدي FM Transmitter به دردت ميخوره....:46:

as3f3h
04-10-2008, 19:44
نظرتون دربار ه ي يو 700 چيه؟ بدرد بخور هست؟
كدومش بهتره يو 700 يا يو 600؟؟؟؟؟؟؟

s-a-l-i-m
04-10-2008, 20:27
من هم میگم همون 78 رو بگیر اگه این رونمی خوای n82 بگیر..........

P A R S A
04-10-2008, 21:23
Nokia N82 (دوربین 5 با فلش Xenon و اتوفوکوس (بهترین کمرافون سال)، کیفیت صوتی عالی ، جک هدفون 3.5 میلیمتری ، شتاب سنج ، چیپست گرافیکی ، سیمبین 9.2 ، صفحه نمایش 2.4 اینچ 16 میلیون رنگ ، ساپورت پلتفرم ان.گیج 2)

N78 (دوربین 3.2 با فلش LED و اتوفوکوس ، کیفیت صوتی خیلی خوب ، سیمبین 9.3 ، صفحه نمایش 2.4 اینچ 16 میلیون رنگ ، فرستنده FM)

N81 (دوربین 2 با فلش بدون اتوفوکوس ، کیفیت صوتی عالی به همراه دکمه های کامل موسیقی روی بدنه ، صفحه نمایش 2.4 اینچ 16 میلیون رنگ ، سیمبین 9.2 ، ساپورت پلتفرم ان.گیج 2 ، کلید های مخصوص ان.گیج)

این رو هم بگم که سیمبین دار بگیر به دلایل مختلف از جمله اینکه شما می تونی به غیر از پلیر گوشی از پلیر های حرفه ای دیگه ای هم استفاده کنی!

Legend
04-10-2008, 22:29
Nokia N82 (دوربین 5 با فلش Xenon و اتوفوکوس (بهترین کمرافون سال)، کیفیت صوتی عالی ، جک هدفون 3.5 میلیمتری ، شتاب سنج ، چیپست گرافیکی ، سیمبین 9.2 ، صفحه نمایش 2.4 اینچ 16 میلیون رنگ ، ساپورت پلتفرم ان.گیج 2)

N78 (دوربین 3.2 با فلش LED و اتوفوکوس ، کیفیت صوتی خیلی خوب ، سیمبین 9.3 ، صفحه نمایش 2.4 اینچ 16 میلیون رنگ ، فرستنده FM)

N81 (دوربین 2 با فلش بدون اتوفوکوس ، کیفیت صوتی عالی به همراه دکمه های کامل موسیقی روی بدنه ، صفحه نمایش 2.4 اینچ 16 میلیون رنگ ، سیمبین 9.2 ، ساپورت پلتفرم ان.گیج 2 ، کلید های مخصوص ان.گیج)

این رو هم بگم که سیمبین دار بگیر به دلایل مختلف از جمله اینکه شما می تونی به غیر از پلیر گوشی از پلیر های حرفه ای دیگه ای هم استفاده کنی!

پارسا جان 78 هم انگيج رو ساپورت ميكنه...:10:

TAMIZI
05-10-2008, 07:53
بالاخره دیشب N78 رو گرفتم
فنلاند - به قیمت 303.000 تومن
از علاءالدین با گارانتی ایرانتل.
فقط هرکاری میکنم هنوز نتونستم Gps اش رو راه بندازم !!
یارو میگفت جی پی اس فقط با خط های ایرانسل کار میکنه !!!!!! گفتم اصلاً می دونی جی پی اس چیه ؟ یه مقداری روشنش کردم و بهش گفتم خودم راش میندازم !
کسی می دونه چه جوری باید ازش استفاده کرد ؟

Legend
05-10-2008, 09:36
بالاخره دیشب N78 رو گرفتم
فنلاند - به قیمت 303.000 تومن
از علاءالدین با گارانتی ایرانتل.
فقط هرکاری میکنم هنوز نتونستم Gps اش رو راه بندازم !!
یارو میگفت جی پی اس فقط با خط های ایرانسل کار میکنه !!!!!! گفتم اصلاً می دونی جی پی اس چیه ؟ یه مقداری روشنش کردم و بهش گفتم خودم راش میندازم !
کسی می دونه چه جوری باید ازش استفاده کرد ؟

برنامه Garmin واسه تهران عاليه..
اينو تست كن اگه نصب نشد كه بعيد ميدونم بگو يه ورژن ديگه رو بت بدم...:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشي:40: