PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزشگاه شبکه در قم

ghomeishi
04-10-2008, 09:05
دوستان من میخواهم شبکه یاد بگیرم
کسی اموزشگاه معتبر شبکه در قم می شناسه و هزینه دوره های اون چقدره
با تشکر

Michael Ropy
04-10-2008, 10:23
بلوار امین - آموزشگاه امام صادق (ع) واحد IT (همون اولای بلوار هست. سمت راست فکر کنم نبش کوچه ی 45). دوره های مختلف مثل دوره عالی متخصص کامپیوتر و دوره متخصص شبکه داره که این دومی بدردت میخوره. این مدرکها رو داره که اگه خواستی امتحاناشو بدی و قبول شدی از آمریکا برات میفرستن: Network+, MCSE, CCNA. در کل خیلی آموزشگاه خوبیه و قیمتاش با توجه به چیزی که بهت یاد میدن واقعا مناسبه. بصورته ترمی هست و هر ترم یه مقدار پول باید بدی. قیماتشو به صورت دقیق ندارم میتونی بری ببینی ولی هزینه ی کل ترم ها فکر نکنم از 350 بالاتر بره. البته میتونی چند ترم بخونی بعد ول کنی! حدود 1 سال هم طول میکشه. من خودم دوره متخصص فنی کامپیوترو رفتم و الان ترم آخرم و چند جلسه بیشتر نمونده و واقعا خیلی چیزای جدید یاد گرفتم. در مورد مدرک هم میتونی بری تحقیق کنی مدارک معتبرین که از دانشگاه CompTIA و مایکروسافت و شرکت سیسکو سیستمز (یکی از بزرگترین شرکت ها توی شبکست) برات ارسال میشه (البته اگه امتحاناشو گذروندی). از لحاظ پول در آوردن خیالت راحت باشه. مثلا من اگه مدارکم رو بگیرم (A+, MCP, MCDST, CNA) میتونم توی دبی ماهی 5 میلیون در بیارم. حالا شبکه دیگه...!

ghomeishi
04-10-2008, 15:43
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون فقط چند تا سوال دیگه دارم
چندترم هستش و هر ترم چقدر طول میکشه میشه

Michael Ropy
04-10-2008, 21:46
فکر کنم 6 ترم هست و ترم ها وقتشون متفاوته یعنی یه ترم 20 ساعت و یه ترم دیگه 10 ساعت و... در کل حدود یه سال میکشه. در مورد قیمت هم امروز دیدم به این صورت بود: سه تا از ترم ها 60 تومان و سه تای دیگه 45 تومان بود جمعا میشه: 315 تومان. بازم میگم باتوجه به قیمتش و اون چیزی که بهت یاد میدن واقعا به صرفه است. جای خیلی خوبیه. کلاس ها هم یا روزهای زوج و یا روزهای فرد برگزار میشه. یعنی سه بار در هفته کلاس داری.

mak22
12-01-2009, 12:10
ادرس دقيقتر شو دارين به من بدين؟ moj_aki@yahoo.com

Amir646
24-04-2011, 21:06
كسي هست كه اين كلاسها را رفته باشه
لطفا نظرتون را راجع به کلاسها ابلاغ کنید