PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در مادربورد الایت

HR
03-10-2008, 20:05
سلام
مادربورد من الایت هست .
ELITEGROUP ECS
P4M800Pro-M
کارت صدا بدون مشکل نصب میشه اما ! هیچ صدایی پخش نمیشه ... آیکون بلند گو مشاهده میشه ... Volume Control هم اجرا میشه و تمام ولوم هارو نشون میده ... در کنترل پنل و Sounds and Audio Devices مشخصات کارت صدا موجود هست ... خلاصه اینکه نصب شده اما صدایی پخش نمیشه ! حتی صدا رو هم از طریق میکروفون ضبط میکنه .... موزیک هم پخش میکنه و خطایی بخاطر نصب نبودن کارت صدا ظاهر نمیشه ... فقط صدایی از بلند گو پخش نمیشه ! ... با هدست هدفون بلندگو و .. امتحان کردم ... اما صدایی پخش نشد ! مادر بورد رو تازه خریدم ...
سرعت خیلی خوبی داره ! اما نمیدونم چرا صدایی پخش نمیشه ... ممنون میشم اگر تجربه ای در این زمینه دارید در اختیار من و بقیه بزارید ...

shahab_blaster
04-10-2008, 12:54
سلام
مادربورد من الایت هست .
ELITEGROUP ECS
P4M800Pro-M
کارت صدا بدون مشکل نصب میشه اما ! هیچ صدایی پخش نمیشه ... آیکون بلند گو مشاهده میشه ... Volume Control هم اجرا میشه و تمام ولوم هارو نشون میده ... در کنترل پنل و Sounds and Audio Devices مشخصات کارت صدا موجود هست ... خلاصه اینکه نصب شده اما صدایی پخش نمیشه ! حتی صدا رو هم از طریق میکروفون ضبط میکنه .... موزیک هم پخش میکنه و خطایی بخاطر نصب نبودن کارت صدا ظاهر نمیشه ... فقط صدایی از بلند گو پخش نمیشه ! ... با هدست هدفون بلندگو و .. امتحان کردم ... اما صدایی پخش نشد ! مادر بورد رو تازه خریدم ...
سرعت خیلی خوبی داره ! اما نمیدونم چرا صدایی پخش نمیشه ... ممنون میشم اگر تجربه ای در این زمینه دارید در اختیار من و بقیه بزارید ...
شما ببين تو device manager در قسمت system devices گزينه اي هست كه سيستم نشناخته باشدش؟
اگه آره كه معرفيش كن

waterpolo
04-10-2008, 19:10
يه سوال دارم كه مادربوردهاي الايت خوبه براي خريد مثلا a78gm-a ميشه از گرافيك انبردش استفاده كرد
مثلا تا 1 سال دووم مياره

shahab_blaster
05-10-2008, 09:14
يه سوال دارم كه مادربوردهاي الايت خوبه براي خريد مثلا a78gm-a ميشه از گرافيك انبردش استفاده كرد
مثلا تا 1 سال دووم مياره
مادربورد هاي اين شركت از نظر امكانات از ساير شركت ها پائينتر هست
گرافيك آنبورد بيشتر از اينم جواب ميده ولي بري سراغ يه مادربورد با همين چيپ از يه شركت معتبر تر مكارايي بيشتر ميشه

Ni_nigc
05-10-2008, 10:04
اول مطمئن باش که Mute تیست .
اگه نه Driver صدا رو Upgrade کن .

Ni_nigc
05-10-2008, 10:07
اگه نشد و در صورتی که مشکل توی نصب درایور کارت صدا و ویندوز و اسپیکرت نباشه ، فکر کنم یا باید Bios مادربردت رو Upgrade کنی یا اینکه Sound Chip مادربردت سوخته .
Be Succes

waterpolo
06-10-2008, 17:28
اقا من يه مين msi :k9agm3 خريدم صداش تصب نميشه
يعني موقعي كه ميريزم ميرم تو device manager و در system device روي يكي از ايكونهايي كه شكل بلندگو هست علامت تعجب زرد ظاهر ميشه
موقعي كه ميخام update driver رو ميزنم هيچ چيز نمياد
حالا چيكار كنم
كمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممك

shahab_blaster
06-10-2008, 20:51
اقا من يه مين msi :k9agm3 خريدم صداش تصب نميشه
يعني موقعي كه ميريزم ميرم تو device manager و در system device روي يكي از ايكونهايي كه شكل بلندگو هست علامت تعجب زرد ظاهر ميشه
موقعي كه ميخام update driver رو ميزنم هيچ چيز نمياد
حالا چيكار كنم
كمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممك

يعني اون گزينه وارد پروپرتيسش هم نميشه؟

waterpolo
07-10-2008, 19:13
درست شد ممنون

marg11
15-10-2008, 20:00
سلام
مادربورد من الایت هست .
ELITEGROUP
کارت صدا بدون مشکل نصب میشه اما هیچ صدایی پخش نمیشه آیکون بلند گو مشاهده میشه Volume Control هم اجرا میشه و تمام ولوم هارو نشون میده ... در کنترل پنل و Sounds and Audio Devices مشخصات کارت صدا موجود هست ... خلاصه اینکه نصب شده اما صدایی پخش نمیشه موزیک هم پخش میکنه و خطایی بخاطر نصب نبودن کارت صدا ظاهر نمیشه فقط صدایی از بلند گو پخش نمیشه با هدست هدفون بلندگو و .. امتحان کردم اما صدایی پخش نشد مادر بورد رو تازه خریدم حدود یک سال هست

marg11
15-10-2008, 20:23
سلام به دوستان عزیز
مادر بورد من الایت گروپ هستش و حدود 1 سال هست ک خریدمش
کارت صدا بدونه هیچ مشکلی نصب میشه و هیچ مشکلی نیست ولی انگار که اسپکر ندارم
نه muteهست و نه چیزی دیگری درزمن
ویندوز من قبلآ windows ed editor 2005 بود و به اکس پی پک 3 و windows 2008ارتقا دادم و همین مشکل وجود داشت و باز عوضش کردم به ویندوز قبلیم (2005) و دورست شد ولی باز همین ویندوز 2008 نصب کردم و باز همون مشکل بود هالا به نظر شما مشک از قدیمی بودن سیستم هست یا نه
لطفآ هر چه زودتر مرا یاری بکنید
مرسی

s_optimize
16-10-2008, 01:25
ye karte sote behesh bezan dorost beshe ,elite mb khobe nist .aghe natoneste be in shomare zangh bezan behet begham.09144712833.saeed

shahab_blaster
16-10-2008, 09:13
سلام به دوستان عزیز
مادر بورد من الایت گروپ هستش و حدود 1 سال هست ک خریدمش
کارت صدا بدونه هیچ مشکلی نصب میشه و هیچ مشکلی نیست ولی انگار که اسپکر ندارم
نه muteهست و نه چیزی دیگری درزمن
ویندوز من قبلآ windows ed editor 2005 بود و به اکس پی پک 3 و windows 2008ارتقا دادم و همین مشکل وجود داشت و باز عوضش کردم به ویندوز قبلیم (2005) و دورست شد ولی باز همین ویندوز 2008 نصب کردم و باز همون مشکل بود هالا به نظر شما مشک از قدیمی بودن سیستم هست یا نه
لطفآ هر چه زودتر مرا یاری بکنید
مرسی
این مشکل بر میگرده از باس درایور صدای آنبورد
شما وقتی صدا رو نصب کردی برو تو device manager و از قسمت system devices یه گزینه هست که شناخت نشده سی دی صدا رو بزار و آپدیت درایور کن مشکلت حل میشه

marg11
16-10-2008, 12:59
رفتم چیزی نیست که نشناخته باشه

marg11
17-10-2008, 09:52
امروز متوجه شدم وقتی که از میکروفن استفاده میکنم اسپکرها کار میکند و صدام از اسپکیر پخش میشود