PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشتن و طراحی یک سیستم مدیریت محتوا

feri_1054
03-10-2008, 18:03
سلام به همه ی دوستان و اساتید گرامی
من میخواستم ببینم یک سیستم مدیریت محتوا (cms) چطوری نوشته میشه؟؟
برنامه ی خاصی برای ساختنش لازمه ؟
من می خواستم یاد بگیرم از این سیستمها بسازم. چه کلاسی باید رفت تا یاد گرفت؟؟ چه زبان برنامه نویسی لازمه که بلد باشم؟

اگه کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم ، منتظر کمکتون هستم

milky way
03-10-2008, 18:09
باید یه زبون برنامه نویسی تحت وب یاد بگیری با طراحی صفحات وب البته Cms نوشتن خیلی کار جالبی نیست چون الانم همه شرکت ها یدونه نوشتن دادن تو بازار , نسخه های سورس باز خیلی خوب هم که پره , تقریبا بازارشم پره ولی خوب برنامه نویسی و طراحی وب یاد بگیری خیلی کارا میتونی بکنی .

mummified
19-10-2008, 20:17
سلام به همه ی دوستان و اساتید گرامی
من میخواستم ببینم یک سیستم مدیریت محتوا (cms) چطوری نوشته میشه؟؟
برنامه ی خاصی برای ساختنش لازمه ؟
من می خواستم یاد بگیرم از این سیستمها بسازم. چه کلاسی باید رفت تا یاد گرفت؟؟ چه زبان برنامه نویسی لازمه که بلد باشم؟

اگه کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم ، منتظر کمکتون هستم

الان اكثر سايت هاي بزرگ هم دارند از cms هاي آماده استفاده ميكنند.
در ضمن اوپن سورس بودن اين جور cms ها باعث شده تا مشكلاتشون توسط ديگران هم حل بشه و طرفدار هاشون بيشتر و مشكلاتشون خيلي كمتر بشه.
بهترين چيزي كه ميتوني ياد بگيري اژكس(اِي جِكس) ajax كه اشتباهاً‌ آژاكس هم گفته ميشه.
دنيايه براي خودش.
حيف كه رشته من كامپيوتر نيست و الا ميرفتم سراغش.
:11:

Ramoos
22-10-2008, 22:07
من هم با نظر بچه ها موافقم، دلیلی برای طراحی یه cms جدید نیست و بهتره که شما با یاد گرفتن زبانها html ، PHP ، Ajax و ... به اصلاح و ارتقا نمونه های open source بپردازین واین که دقیقا چه کد ویسی رو یاد بگیرین بستگی به نوع کار و مهارتی داره که می خواین به خرج بدین؟!

mummified
22-10-2008, 22:18
من هم با نظر بچه ها موافقم، دلیلی برای طراحی یه cms جدید نیست و بهتره که شما با یاد گرفتن زبانها html ، PHP ، Ajax و ... به اصلاح و ارتقا نمونه های open source بپردازین واین که دقیقا چه کد ویسی رو یاد بگیرین بستگی به نوع کار و مهارتی داره که می خواین به خرج بدین؟!

دقيقاً
بايد هم php ياد بگيري و هم ajax!:11: