PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال بودن کانکشن هنگام اتصال به اینترنت

meSaad
03-10-2008, 13:43
سلام دوستان.

ما تو خونمون از سرویس Dialup برای اتصال به اینترنت استفاده می کنم. تا چند روز پیش لپ تاپ برادرم پر از ویروس شده بود. خواستم نسخه جدید Kaspersky رو روش نصب کنم. اما هنگام نصب پیام خطا میداد که McAfee Spamkiller روی ویندوز نصبه و باید Uninstall بشه. برنامه McAfee قبلآ پاک شده بود. من متوجه شدم دو سرویس از این برنامه روی سیستم همچنان وجود داره(البته غیر فعال بودند). با برنامه WinXP Manager این دو سرویس رو کاملآ پاک کردم و رجیستری ویندوز رو هم با این برنامه اسکن کردم تا چیزای اضافی پاک بشن. اما همچنان موقع نصب Kaspersky با اون خطا مواجه میشدم. از تو regedit خودم با جستجو هر چی پوشه و کلیدهایی به اسم McAfee بود پاک کردم. این بار که امتحان کردم دیگه Kaspersky چیزی نگفت و شروع به نصب شدن کرد. بعد از نصب آپدیتش کردم. و بعد سیستم پر از ویروس رو اسکن کردم و هر چی ویروس بود پاک شد. اما الان میبینم ویندوز با یه مشکلی روبرو شده. وقتی به اینترنت وصل میشم آیکون کانکشن پایین سمت راست صفحه ظاهر نمیشه. به Control Panel --> Network Connections که میرم میبینم با اینکه به اینترنت وصل هستم و سایت ها هم باز میشه اما کانکشن مخصوص اینترنت خاموشه. یعنی نشون میده که من به اینترنت وصل نیستم، در صورتی که وصلم. به این خاطر روش دوبارکلیلک که میکنم Status هم نشون نمیده و همون پنجره و گزینه های قبل از وصل شدن به اینترنت رو نشون میده. اگر روی Dial کلیک کنم پنجره بسته میشه و هیچ اتفاقی نمیفته.
الان برای قطع کردم اینترنت باید سیستم خاموش یا رستارت بشه. چرا اینطوری شده؟ چطور میتونم درستش کنم؟ اگر ویندوز رو برای بازسازی رو خودش Reinstall کنم درست میشه؟

king emperor
09-10-2008, 14:10
اين مشكل به خاطر اسيب هاي هستن كه ويروسها از خود به جا ميزارند. . با نرم افزارها مخصوص تعمير بشن

شما يه Connections جديد بسازيد و امتحان كنيد.

راستي براي قطع اينترنت لازم نيست مه سيستم را خاموش كنيد كافيه سيم تلفن را بكشي بيرون!!!!

mahdi7610
09-10-2008, 18:50
سلام

این روش را امتحان کنید

روی Dial-up Connection خودتون دابل کلیک کنید تا باز بشه .
از صفحه باز شده propertise را بزنید و توی تب General در پایین صفحه تیک گزینه show icon in notification area when connected را بزنید و صفحه را ok کنید .

موفق باشید.