PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای عکس گرفتن از مانیتور (ScreenShot) موقع پخش فیلم

KING iMAN
03-10-2008, 02:09
سلام.یه نرم افزار دارم واسه تهیه ی اسکرین شات اما موقع پخش فیلم وقتی شات میگیره محتوا رو نشون نمیده و یه صفحه ی سیاه میفته .
حالا یه نرم افزار میخوام که این عیب رو نداشته باشه و وقتی موقع پخش فیلم هم عکس میگیرم از مانیتور درست عکس بگیره و محتوا رو نشون بده.

Behsood
03-10-2008, 02:41
سلام
Jet Audio این کار رو انجام میده تو نوار اسکرین خود فیلم(قسمتی که فیلم در حال پخش رو نشون میده) یه گزینه ی کپچر داره اون رو بزنید و مسیر Save رو مشخص کنید و تمام!

huti_421
03-10-2008, 03:27
Image Grabber II

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tohidkh
03-10-2008, 07:36
Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید :40:

RatAtouille
04-10-2008, 22:16
فيلم برداري چي ميشه ؟ (باصدا و كيفيت بالا)

hadi_balaa
05-10-2008, 11:39
سلام.یه نرم افزار دارم واسه تهیه ی اسکرین شات اما موقع پخش فیلم وقتی شات میگیره محتوا رو نشون نمیده و یه صفحه ی سیاه میفته .
حالا یه نرم افزار میخوام که این عیب رو نداشته باشه و وقتی موقع پخش فیلم هم عکس میگیرم از مانیتور درست عکس بگیره و محتوا رو نشون بده.

این روش شما فقط واسه تهیه عکس از صفحه ثابت جواب میده و در واقع عیبی محسوب نمیشه . بهترین برنامه واسه اینکار همونPower DVD خودمونه که با اندازه دلخواه از فیلمها عکس میگیره . این برنامه هم تقریبا رو اکثر سیستمها وجود داره .

عطارد
10-10-2008, 13:30
من داشتم با بدبختی دنبال VCDCUT PRO می گشتم که اومدم اینجا. روشی که دانته عزیز گفته ( استفاده از Jet Audio ) واقعا عالی بود. هم ساده هم کیفیت خیلی خوب تصویر با داشتن انتخاب خروجی با 3 فرمت.
خیلی ممنون.