PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل error 691 در اينترنت adsl

tina salehe
02-10-2008, 14:03
سلام
نمیدونم از امروز صبح چه بلایی سر سیستمم اومده صبح هر کار کردم به اینترنت وصل شم error 691 میداد تا الان هم حدود 20 تا connecton ایجاد کردم تا با این آخری تونستم وارد شم الان هم میدونم اگه دیسکانکت شم و دوباره بخوام connect شم باز همین ارور 691 رو میده و اینقدر باید connecton درست کنم تا یکی شانسی کار کنه در ضمن اینو بگم که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم
کسی میدونه تو کدوم قسمت تنظیمات باید برم تا درست شه و یا اگر باید DNS رو تغییر بدم چند تا DNS معرفی کنید
اینم اون اوری که میگفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_08
02-10-2008, 14:13
به کانکشن ربطی نداره چون همشون تنظیماتشون یکیه
شما زنگ بزن به شرکت ازشون بپرس برامنم همین ارور رو میده منتها زمانی که اکنتم تموم شده باشه
ولی از اون جایی که می گی یه بار تونستی وصل شی به احتمال خیلی زیاد مشکل از طرف شرکته
برا منم موقع ای که اکانتمو شارژ کردم همین ارور رو می داد در حالی که شرکت می گفت ما اکانت رو فعال کردیم ولی وقتی ارور رو براشون توضیح دادم سریع درستش کردند
شما زنگ بزن شرکت

darvish1900
02-10-2008, 15:36
دوست عزیز ارور 691: پایان اعتبار اکانت

Nevissande
02-10-2008, 16:06
سلام
نمیدونم از امروز صبح چه بلایی سر سیستمم اومده صبح هر کار کردم به اینترنت وصل شم error 691 میداد تا الان هم حدود 20 تا connecton ایجاد کردم تا با این آخری تونستم وارد شم الان هم میدونم اگه دیسکانکت شم و دوباره بخوام connect شم باز همین ارور 691 رو میده و اینقدر باید connecton درست کنم تا یکی شانسی کار کنه در ضمن اینو بگم که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم
کسی میدونه تو کدوم قسمت تنظیمات باید برم تا درست شه و یا اگر باید DNS رو تغییر بدم چند تا DNS معرفی کنید
اینم اون اوری که میگفتم

شما پيغام هاي خصوصي تان را چك نمي كنيد؟

DrXoX
02-10-2008, 18:03
سلام
اینم اون اوری که میگفتم

سلام

فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه و کانکشن عوض کردن مشکلی رو حل نمی کنه برای من هم

این مشکل قبلا وجود داشت که با چند بار Redial کردن کانکت میشد ولی الان مشکلی نداره

موفق باشید

tina salehe
02-10-2008, 18:06
شما پيغام هاي خصوصي تان را چك نمي كنيد؟

شرمنده الان چک کردم و جوابتو دادم

tina salehe
02-10-2008, 18:10
دوست عزیز ارور 691: پایان اعتبار اکانت

سلام
اکانتم که تموم نشده گفتم که هر چند تا connecton درست میکنم یکیش شانسی کار میکنه واقعا تعجب آوره شما فکر کنم چند شماره DNS برای یکی از دوستان گفته بودین میشه همونها رو برای منم بگین شاید مشکلم برطرف شه

darvish1900
02-10-2008, 18:28
DNS ربطی به این موضع نداره از اینترنت ADSL اگر استفاده میکنید. این امکان وجود داره با اینکه شما دیسکانکنت شدی اما بر روی شبکه شرکت هنوز شماآنلاین باشید. بهتر چند دقیقه صبر کنید دوباره کانکنت کنید یا با پشتیبانی تماس گرفته تا شماره رو دیس کنند.

ارور 691 : یا اعتبار پایان یافته (که میگویید نیست)/////یا کسی با اکانت شما کانکنت یا شما هنوز بر روزی شبکه شرکت آنلاین هستید(که دو حالت تماس تماس با پشتیبانی یا انتظار )/// حالت سوم ایراد از isp باشه

farshif
02-10-2008, 18:30
سلام
اکانتم که تموم نشده گفتم که هر چند تا connecton درست میکنم یکیش شانسی کار میکنه واقعا تعجب آوره شما فکر کنم چند شماره DNS برای یکی از دوستان گفته بودین میشه همونها رو برای منم بگین شاید مشکلم برطرف شه
ربطی به dns نداره به ISP مربوط میشه منم قبلا همین مشکل رو داشتم گاها این ارور رو میده مهم نیست درست میشه اگه نشد با پشتیبانی isp تماس بگیر به تنظیمات کانکشن دست نزن

tina salehe
02-10-2008, 18:44
DNS ربطی به این موضع نداره از اینترنت ADSL اگر استفاده میکنید. این امکان وجود داره با اینکه شما دیسکانکنت شدی اما بر روی شبکه شرکت هنوز شماآنلاین باشید. بهتر چند دقیقه صبر کنید دوباره کانکنت کنید یا با پشتیبانی تماس گرفته تا شماره رو دیس کنند.

ارور 691 : یا اعتبار پایان یافته (که میگویید نیست)/////یا کسی با اکانت شما کانکنت یا شما هنوز بر روزی شبکه شرکت آنلاین هستید(که دو حالت تماس تماس با پشتیبانی یا انتظار )/// حالت سوم ایراد از isp باشه

این isp چیه که شما ودوست دیگر ازش میگید و برای رفع ایرادش بایدچه کار کنم؟

alizshah
02-10-2008, 18:55
فکر کنم مربوط میشه به ای اس پی شما یا اینکه اکانتتون تموم شده ...
منم قبلا چنین مشکلی رو داشتم که اخر فهمیدم مشکل از ای اس پی بود

tina salehe
02-10-2008, 19:00
فکر کنم مربوط میشه به ای اس پی شما یا اینکه اکانتتون تموم شده ...
منم قبلا چنین مشکلی رو داشتم که اخر فهمیدم مشکل از ای اس پی بود

مثل اینکه ای اس پی یه چیز رایجه که فقط من نمیدونم چیه :19: شما درباره اش یه کم توضیح میدی

tina salehe
02-10-2008, 19:06
نام تایپک رو کی عوض کرد :18: هر کی عوض کرده کارش خیلی درست بوده

farshif
02-10-2008, 19:06
isp همون شرکتیه که ازش adsl گرفتی .

alizshah
02-10-2008, 19:08
مثل اینکه ای اس پی یه چیز رایجه که فقط من نمیدونم چیه :19: شما درباره اش یه کم توضیح میدی

خوب ایشون گفتن چیه
من حرف ایشون رو تایید میکنم :

بلاخره کار شما باید با ای اس پی باشه
زنگ بزن از اونا بپرس ...

tina salehe
02-10-2008, 19:14
راستی یه سوال دیگه داشتم من که با صبانت یک قرارداد 3 ماهه با حجم 10 گیگ گرفتم که تا تاریخ 6/8/87 قراردادم تموم میشه الان من فقط 4 گیگم رو استفاده کردم و 6 گیگم مونده میشه این 3 یا 4 گیگی که اضافه میمونه رو برای قرارداد بعدی که با شرکت میبندم استفاده کنم یا با پایان قرار دادم کل 10 گیگ باطل میشه؟

alizshah
02-10-2008, 19:22
راستی یه سوال دیگه داشتم من که با صبانت یک قرارداد 3 ماهه با حجم 10 گیگ گرفتم که تا تاریخ 6/8/87 قراردادم تموم میشه الان من فقط 4 گیگم رو استفاده کردم و 6 گیگم مونده میشه این 3 یا 4 گیگی که اضافه میمونه رو برای قرارداد بعدی که با شرکت میبندم استفاده کنم یا با پایان قرار دادم کل 10 گیگ باطل میشه؟

اکثر ای اس پی ها این کارو نمی کنن .....
راستی شبانه هم استفاده میکنید ؟

tina salehe
02-10-2008, 19:35

آره شبانه هم استفاده میکنم اما دیشب نمیدونم چه مرگش بود که دان نکرده بود فکر کنم همین ای اس پی فهمیده خیلی دانلود میکنم جلومو گرفتن :13:

SIR MAMAD
02-10-2008, 19:41

ولی فکر می کنم این کارو بکنن.

بهتره تا پایانه مهلتش همه حجم رو مصرف کنه.(زنگ بزن بپرس)

ــــــــ

در ضمن این ارور رو زمانی که یوزر نیم وپسورد درست بود واکونت تموم نشده بود وبا کانکشن ساختن هم مشکل رفع نشد و دوستانه پشتیبانی در خواب تشریف داشتند.

به پنله مودم خود رجوع و مودم رو ریست کنید به تنظیماته پیش فرض

به اصطلاح ریست کار خونش کنین .

برای من که این طوری دوباره وصل می شه.

هر چند زنگ زدن به پشتیبانی منطقی تره ....بعده یه مدت هم دوباره کانکت شین دوباره ممکنه وصل بشه بدونه تغییره اضافی.

tina salehe
02-10-2008, 20:07
الان سایت گوگل رو هر کار میکنم باز نمیکنه و این صفحه باز میشه

ولی با غیلتر شکن فری گیت باز میکنه اما سایتهایی مثل این فروم رو به سرعت باد باز میکنه حتی بدون فری گیت واقعا خودم کف کردم از اساتید کسی میدونه راه حل این مشکل چیه؟

alizshah
02-10-2008, 21:11
الان سایت گوگل رو هر کار میکنم باز نمیکنه و این صفحه باز میشه

ولی با غیلتر شکن فری گیت باز میکنه اما سایتهایی مثل این فروم رو به سرعت باد باز میکنه حتی بدون فری گیت واقعا خودم کف کردم از اساتید کسی میدونه راه حل این مشکل چیه؟
یعنی به اینترنت وصل هستی با فیلترشکن بازش میکنه ؟

darvish1900
02-10-2008, 21:29

نه دوست عزیز صبانت میسوزه.

darvish1900
02-10-2008, 21:31
ما به خودتون زحمت بدید زنگ بزنید به شماره تلفن 88554123- الی 7. مشکلتون برطرف کنند.

tina salehe
03-10-2008, 08:00
یعنی به اینترنت وصل هستی با فیلترشکن بازش میکنه ؟

آره با فیلترشکن نمیدونم ip یا dns یا ...عوض میشه اطلاعی ندارم:13:

tina salehe
03-10-2008, 08:02
ما به خودتون زحمت بدید زنگ بزنید به شماره تلفن 88554123- الی 7. مشکلتون برطرف کنند.

تو مشهدم همین شماره ها هست یا اینکه فرق میکنه؟

Ghaioom
03-10-2008, 08:32
Error691

دسترسي صورت نمي پذيرد زيرا نام و كلمه عبور روي دامين بي اعتبار مي باشد

Access was denied because the user name and/or password was invalid on the domain

alizshah
03-10-2008, 14:34
تو مشهدم همین شماره ها هست یا اینکه فرق میکنه؟
اگه فعلا 691 هست به ای اس پی زنگ بزن
اگه وصل میشی وا سایت باز نمیشه مشکل از ای پی مرورگر هست برو ای پیش رو بردا سیو کن (البته وقت نرافزار فیلترشکن رو استفاده میکنی اینطوری میشه )

tina salehe
04-10-2008, 08:11
اگه فعلا 691 هست به ای اس پی زنگ بزن
اگه وصل میشی وا سایت باز نمیشه مشکل از ای پی مرورگر هست برو ای پیش رو بردا سیو کن (البته وقت نرافزار فیلترشکن رو استفاده میکنی اینطوری میشه )

آره فعلا که خوشبختانه تا حالا ارور 691 نداده اما ما مشکل دوم همچنان پا برجاست و منم فکر کنم از وقتی که از فیلترشکن استفاده میکنم این چنین مشکلی برام پیش اومده اما اینکه گفتید ای پی مرورگر رو سیو کنم این اای پی کدوم قسمته اصلا برای چی سیوش کنم؟:13:

alizshah
07-10-2008, 01:49
آره فعلا که خوشبختانه تا حالا ارور 691 نداده اما ما مشکل دوم همچنان پا برجاست و منم فکر کنم از وقتی که از فیلترشکن استفاده میکنم این چنین مشکلی برام پیش اومده اما اینکه گفتید ای پی مرورگر رو سیو کنم این اای پی کدوم قسمته اصلا برای چی سیوش کنم؟:13:

نگفتم سیو کن .... مرورگرت چیه ؟

tina salehe
07-10-2008, 05:53
نگفتم سیو کن .... مرورگرت چیه ؟

همین اینترنت اکسپلور 7

ایدون
07-10-2008, 12:44
همین اینترنت اکسپلور 7
از فیل تر شکن استفاده میکنی بعدش درست نمیبندیش ------ میمونه برو تیک ------ که تو عکس هست بردار

عليرضا خان
10-05-2010, 09:56
اگر مشترکین صبانت اخیرا دچار مشکل Error 691 شده اند به این دلیل است:

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند که جهت بالا بردن امنیت شبکه ADSL شرکت مقرر گردید هر کاربر فقط بتواند با یک MAC Address به شبکه متصل گردد .
لذا مشترکینی که از یک تجهیزات (مودم) یا کامپیوتر استفاده می نمایند ضمن ثبت MAC Address امنیت لازم را برقرار می نماید و در خصوص کاربرانی که از بیش از یک تجهیزات استفاده می نمایند لازم است با مدیریت شبکه از طریق واحد پشتیبانی به شماره 88554123 تماس حاصل فرمایید . لازم به ذکر است در مورد کاربران بیش از یک MAC Address احتمال ایجاد Error 691 وجود خواهد داشت .
در صورت عدم نیاز به سرویس فوق شما می توانید با امضا کردن فرم MAC Address و ارسال آن به واحد فروش سرویس فوق را حذف نمایید ، همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید .