PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای Mp3 player با شارژ طولانی

Dr.Hate
01-10-2008, 21:38
سلام دوستان
من یه mp3 player میخواستم که فقط play کنه و طوری شارژ بشه که تا یه روز راحت کار کنه قیافه و کیفیت و رادیو و رکوردر هم نمیخوام :31: فقط شارژ طولانی 50000 تومنم بیشتر پول ندارم :41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این مدل رو دارم که باطری نیم قلمی میخوره باطری هر نیم ساعت تموم میشه
از چه نوع باطری نیم قلمی استفاده کنم که زیاد بشه ازش استفاده کرد؟؟

sastwhc
01-10-2008, 23:42
سلام

دوست عزیز منم از همین پلیر دارم و حتی هنوزم ازش استفاده میکنم.با باتری شارژِی 900 میلی آمپری حدود 4 تا 5 ساعت میتونم ازش استفاده کنم.در مورد افزایش زمان پخش تقریبا بیشتر پلیر های شارژی میتونن کمکتون کنند.یه نگاهی به این تاپیک بندازید که در مورد خرید پلیر با همین بودجه است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr.Hate
02-10-2008, 06:30
این نوع باطری که گفتی چنده و از کجا تهیه کنم من دو نوع باطری شارژی دارم که یکیش نوشته 1000 mAh ویکیشم 300 mAh اینا از اون اول هم تا 30 و فوقش 1 ساعت بیشتر کار نمیکردن حتی شارژ من فول نشون نمیداد 2 تاش پر میشد 12 ساعتم باطریامو شارژ میکردم

seymour
02-10-2008, 12:42
در مورد Mp3 player هایی که باتری قلمی می خورن ، دو بحث وجود داره : 1- چه باتری قلمی ای استفاده کنی ؟ ... مثلا اگه یه ارزون قیمت بندازی ، شاید تا نصف عمری که دستگاه توانایی اش رو داره هم کار نکنه ... اما یه باتری قلمی خوب (مثلا انرژایزر - دوراسل - ... ) می تونن به عمر اسمی دستگاه نزدیک بشن ... 2- مدیریت باتری توسط خود دستگاه (این تقریبا همون عددیه که درباره اش حرف می زنیم .. مثلا نوشته : این دستگاه می تونه 15 ساعت موسیقی پخش کنه) ...

بنابراین جدا از اینکه چه باتری ای استفاده می کنی ، توانایی دستگاه در مدیریت شارژ هم مهمه .. مثلا دستگاه های مارک هایی که کمتر معتبر هستن ، زیر 7-8 ساعت شارژ دارن که عدد پایینه .. (مثل همینی که لینک دادی)

شما با این بودجه ات می تونی بری سراغ کارای Creative که هم کیفیت خوبی دارن و هم عمر باتری معقولی (حدود 18 ساعت) ... اگه تهران هستی کارای iriver هم تا 20 ساعت میرن .. سری T ...

کلا سعی کن تا جایی که امکان داره افزایش بودجه بدی .. حتی 10 تومن ..

Dr.Hate
02-10-2008, 19:02
mishe esme englishe model va noe batteriharo benevisid

sastwhc
03-10-2008, 11:31
این نوع باطری که گفتی چنده و از کجا تهیه کنم من دو نوع باطری شارژی دارم که یکیش نوشته 1000 mAh ویکیشم 300 mAh اینا از اون اول هم تا 30 و فوقش 1 ساعت بیشتر کار نمیکردن حتی شارژ من فول نشون نمیداد 2 تاش پر میشد 12 ساعتم باطریامو شارژ میکردم

باتری که من گفتم CFL 900mAکه کمتر از 1000میلی شماست.برای شارژ با توجه به مشخصات هر شارژر زمان متفاوته اما 12 ساعت در هر صورت حتما کافیه.در هر حال اول پلیرت رو با یه باتری معولی غیر قابل شارژ خوب مثل دوراسل یا انرژایزر اصل با توجه به تاریخ مصرف امتحان کن.و زمانش رو بگو(با ناسینوال اصل دستگاه من حدود 15 تا 20 ساعت کار میکنه)چون ممکنه دستگاهت بخاطر مشکل سخت افزاری بیشتر از حد معمول جریان بکشه.اگر دستگاهت سالم بود شارژرت رو باید امتحان کنی.بده یه آدم وارد جریان شارژ رو اندازه بگیره.

یعدش هم یعنوان یه راه جانشین اگر نمیخواهی دنباله علت باشی دنبال یه دستگاه با باتری اینترنال باش.برند کریتو و iriverهمون جوری که گفتن خوبه.در هر حال سونی هم باتری خوبی داره که با کمی بالاتر از بودجه ای که گفتی میشه خریدش گرچه همشون رادیو و (بیشترشون قابلیت ضیط) دارن و اینجوری بواقع قیمتش پایین نمیاد.از خرید مارک متفرقه هم اکیدا اجتناب کن.

موفق باشید

seymour
03-10-2008, 11:49
mishe esme englishe model va noe batteriharo benevisid
مثلا از creative می تونی v100 بگیری .. یا اگه zen nao plus پیدا بشه .. اینا قلمی می خورن .. باید بری ببینی چی هست ؛ بعضی مدلها الان کمیاب شده ..

از iriver می تونی T60 و T7 بگیری ...

D o l f i n
03-10-2008, 23:21
کارهای سونی شارژ بسیار خوبی دارن تا 50 ساعت شما یه 65 تومن خرج کنی میتونی گیر بیاری

seymour
04-10-2008, 15:00
کارهای سونی شارژ بسیار خوبی دارن تا 50 ساعت شما یه 65 تومن خرج کنی میتونی گیر بیاری
تا 30 ساعت منظورته ؟ ... (سری NW-E و NW-D) ... حدود 78 تومن 1 گیگش رو دیدم (NW-E)... قیمت 65 تومنی رو فقط توی سری Nw-B فقط دیدم که شارژش 12 ساعته ...

ولی کلا درسته ... اگه شارژ خیلی بالا (و سریع) می خواد ؛ باید بیشتر پول خرج کنه و سونی بگیره ..

D o l f i n
04-10-2008, 17:21
من یه مدل داشتم مدلش الان یادم نیست تا 50 ساعت شارژ +3دقیقه شارژ 3 ساعت کار کرد

seymour
05-10-2008, 15:49
من یه مدل داشتم مدلش الان یادم نیست تا 50 ساعت شارژ +3دقیقه شارژ 3 ساعت کار کرد
هممم .. شاید مدل bean رو میگی ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا سری nw-e400 رو میگی که حدود 45 ساعت می رفت ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصولات سالهای 2005-2006 بودن ... الان گیر نمیان ..

D o l f i n
06-10-2008, 22:17
آخ آفرین واقعا خدای mp3 player هستی آره همین مدل بود چرا الانم گیر میاد من تو نمایندگی سونی دیدم واقعا هم کیفیت خوبی داره و هم شارژ عالی
در ضمن seymour جان اسمتون رو بگید ممنون میشم

seymour
07-10-2008, 19:00
آخ آفرین واقعا خدای mp3 player هستی آره همین مدل بود چرا الانم گیر میاد من تو نمایندگی سونی دیدم واقعا هم کیفیت خوبی داره و هم شارژ عالی
در ضمن seymour جان اسمتون رو بگید ممنون میشم
اختیاری داری ؛ دلفین جان ..

والا اگه گیر بیاد که از نظر شارژ و اینا عالیه ... شاید تنها مشکلش نرم افزار سونیک استیج باشه که معمولا به نیکی ازش یاد نمیشه ..

اسمم محمده ..