PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار هک از طریق بلوتوث فارسی و تست شده

Reza Azimy_RW
01-10-2008, 20:19
یک نرم افزار عالی و تست شده که خودم تستش کردم و کار میکنه با محیط زیبا و فارسی . دانلود کنیدو حالشو ببرید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dj keshavarz
06-10-2008, 18:56
دانلود میشه ولی موقع اکسترکت کردن فایل ارور میده
لطفا 1کی دیگه بذار

reb
06-10-2008, 19:05
دانلود میشه ولی موقع اکسترکت کردن فایل ارور میده
لطفا 1کی دیگه بذار
من بازشدشو برات آپلود کردم:

dj keshavarz
07-10-2008, 16:12
مرسی دانلود کردم :27:

dj keshavarz
12-10-2008, 10:48
میشه آموزش استفاده اش را هم بذاری
با تشکر.

Reza Azimy_RW
13-10-2008, 15:24
حتما .
اگه عمری باقی بمونه تا چند روز دیگه .

H A M E D
13-10-2008, 15:56
اين خوب قديميه. البته شايد ورژن جديدش باشه.

اما در هر صورت براي هك كردن اجازه مي خواد!!!!

Reza Azimy_RW
13-10-2008, 16:11
اين خوب قديميه. البته شايد ورژن جديدش باشه.

اما در هر صورت براي هك كردن اجازه مي خواد!!!!
ورژن جدیدشه دوست عزیز
در مورد اجازه که باید بگم همه نرم افزارها اجازه میخاد !!!
تا حالا که چیزی به این عنوان ساخته نشده .
امیدوارم ساخته بشه .
موفق باشی

rahnemoun
13-10-2008, 18:14
ورژن جدیدشه دوست عزیز
در مورد اجازه که باید بگم همه نرم افزارها اجازه میخاد !!!
تا حالا که چیزی به این عنوان ساخته نشده .
امیدوارم ساخته بشه .
موفق باشی

اتفاقا همون ورژن قديميه (1.03) که خيلي وقت پيش (آذر 86) خودم براي اولين بار گذاشتم ولي برعکس ادعايي که برنامه مي کنه،اصلا کارايي نداره. روي گوشي هاي سوني اريکسون کار نمي کنه همينطور روي گوشي هاي جديد مثل N73 , N95 و... ولي روي چندتا گوشي معمولي کار کرد.
اگه باز هم ناراحت نميشي بايد بگم که اين نسخه اي هم که شما گذاشتيد، همونيه که خودم فارسيش کرده بودم و تو همه سايت ها گذاشتم ولي با اين فرق که هرجايي که تبليغ سايتم (سارنت) رو گذاشته بودم، شما پاکش کردي (با رنگ سفيد!) و اسم خودت رو نوشتي...! (البته زياد مهم نيست)

ضمنا همون موقع يک راهنماي کامل هم براش نوشتم که در پايين براتون ميذارم:

با استفاده از این برنامه (نسخه جدید) و از طریق ‌BlueTooth می تونید شماره تلفن گوشی هایی که در اطرافتون هستند و BlueTooth اونها روشن هست رو بدست بیارید!

روش استفاده از برنامه:
بعد از نصب برنامه٬ ابتدا B.T گوشیتون رو روشن کنید و بعد برنامه رو اجرا کنید (چون برنامه نمی تونه در موقع اجرا٬ B.T گوشی شما رو روشن کنه) در صفحه اول برنامه با زدن یک کلید به صفحه اصلی برنامه وارد میشید. در اینجا همونجور که در پیام روی صفحه توضیح داده شده (پیام ها رو فارسی کردم) باید شماره تلفن خودتون و کد کشور (کد ایران ۰۰۹۸ هست) رو وارد کنید (کد کشور حتما باید وارد بشه در غیر اینصورت برنامه درست کار نمی کنه) یعنی اگه شماره شما ۰۹۱۱۱۵۱۰۰۱۱ هست باید در این برنامه شمارتون رو به شکل ۹۸۹۱۱۱۵۱۰۰۱۱ وارد کنید (در اول شماره هم بهیچ وجه صفر نذارید) این شماره ای که شما در اینجا وارد می کنید٬ شماره ای خواهد بود که پیام حاوی شماره تلفن گوشی های دیگه به اون ارسال میشه. با وارد کردن شماره٬ کلید وسط فعال میشه. حالا با فشار دادن کلید وسط٬ گوشی شما شروع به شناسایی گوشی هایی که B.T اونها روشن هست٬ می کنه و اگه گوشی ای پیدا کنه٬ اسم اونو رو صفحه می نویسه (اگر چندین گوشی رو پیدا کنه٬ لیست همه اونها رو زیر هم می نویسه) حالا از لیست گوشی های پیدا شده با بالا و پایین بردن دگمه JoyStick (دگمه وسط) یکی از گوشی ها رو انتخاب می کنیم و کلید وسط رو فشار میدیم. در اینجا روی صفحه تصویری ظاهر میشه و نشاندهنده ارسال پیام از سوی شما به طرف گوشی مقابل هست و در همین لحظه هم روی گوشی طرف مقابل پیامی ظاهر میشه که برای ارتباط با گوشی شما درخواست تایید می کنه که اگه این ارتباط تایید بشه٬ بعد از چند لحظه یک SmS از طرف گوشی مقابل برای شما ارسال میشه (بطور خودکار) که حاوی شماره تلفن گوشی طرف مقابل هست.

دو دگمه دیگر هم در این برنامه هست که دگمه سمت راست (قرمز رنگ) برای خروج از برنامه هست و دگمه سمت چپ (سبز رنگ) برای Search (گشتن) مجدد گوشی های با B.T هست. برای استفاده از این کلیدها هم با چپ و راست کردن دگمه JoyStick می تونیم اونها رو انتخاب و با فشار دگمه JoyStick اونها رو اجرا کنیم.

من با استفاده از این برنامه که روی گوشی N73 خودم نصب شده٬ تونستم که از روی گوشی های ۶۳۰۰ و ۵۳۰۰ شماره هاشون رو بدست بیارم ولی از روی یکی از مدل های سونی اریکسون نتونستم پیدا کنم... روی هیچ گوشی دیگه ای هم تست نکردم٬ لطفا خودتون امتحان کنید و نتیجه رو به منهم بگید (مرسی).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رامين :11:

Reza Azimy_RW
13-10-2008, 20:49
اتفاقا همون ورژن قديميه (1.03) که خيلي وقت پيش (آذر 86) خودم براي اولين بار گذاشتم ولي برعکس ادعايي که برنامه مي کنه،اصلا کارايي نداره. روي گوشي هاي سوني اريکسون کار نمي کنه همينطور روي گوشي هاي جديد مثل N73 , N95 و... ولي روي چندتا گوشي معمولي کار کرد.
اگه باز هم ناراحت نميشي بايد بگم که اين نسخه اي هم که شما گذاشتيد، همونيه که خودم فارسيش کرده بودم و تو همه سايت ها گذاشتم ولي با اين فرق که هرجايي که تبليغ سايتم (سارنت) رو گذاشته بودم، شما پاکش کردي (با رنگ سفيد!) و اسم خودت رو نوشتي...! (البته زياد مهم نيست)
باید بگم که من عقده فارسی سازی نرم افزارها رو ندارم . و اگه به وبلاگم بری خواهی دید که من تمامی نرم افزارهای فارسی موبایل رو بدون دستکاری قرار دادم و اصلا دزد نیستم و اصلا چنین کاری نمیکنم و این کار در نظر من از .... هم بدتره . من هم به جون خانوادم قسم این نرم افزار رو اولین بار در یک تایپیک که چند روز پیش ( 8 ) ایجاد شده بود برای اولین بار دانلود کردم و اگه فکر کردی من ادمیم که با دزدی و ایمنجور کاری که خودت الان با این پستت کردی میخام تبلیق برای سایتم بکنم اشتباه کردی عزیز .
من از این کارایی که شما میکنی بلد نیستم .
اینم ادرس پستی که برای اولین با از اونجا دانلودش کردم :

یاد بگیر دیگه به کسی تا مطمین نشدی تحمت دزدی نزن .
موفق باشی

Reza Azimy_RW
13-10-2008, 20:51
پاکش کردي (با رنگ سفيد!) و اسم خودت رو نوشتي...! (البته زياد مهم نيست)
افرین !!! چگونگی مراحل کارم رو هم که نوشتی !!!
تازه قانونم برای چیزی که خودم فارسیش کردم تعین کردی :
_ البته زیاد مهم نیست _

babri110
16-10-2008, 21:32
نمیشه یک جوری که طرف نفهمه وصل بشه ؟

teza
16-10-2008, 22:28
نمیشه یک جوری که طرف نفهمه وصل بشه ؟

دوست من عزیز من نازنین من گل من.............................................. ...........................................
نه توی این بلکه توی کل سایت ها این موضوع رو گفتند که نمیشود بدون اجازه وارد شد مگر این که گوشی طرف مقابل رو بگیری وصل شی بعد رو گوشی طرف بزنی بتونی بدون اجزه وارد شی اونوقت میشه مگر نه در هیچ جای دنیا برنامه هک بدون اجازه ساخته نشده

Reza Azimy_RW
17-10-2008, 10:10
دوست من عزیز من نازنین من گل من.............................................. ...........................................
نه توی این بلکه توی کل سایت ها این موضوع رو گفتند که نمیشود بدون اجازه وارد شد مگر این که گوشی طرف مقابل رو بگیری وصل شی بعد رو گوشی طرف بزنی بتونی بدون اجزه وارد شی اونوقت میشه مگر نه در هیچ جای دنیا برنامه هک بدون اجازه ساخته نشده
راست میگه بابا
هنوز که چنین چیزی ساخته نشده
مگه زمانی که gprs همه گوشیا فعال بشه اونوقت شاید هکرا یه فکری به حالش بکنند .مثلا با ارسال یک نرم افزار به طور اتوماتیک گوشی مقابل رو به وسایلشون اضافه کنند . البته امیدوارم بشه !!!!

rahnemoun
17-10-2008, 10:47
افرین !!! چگونگی مراحل کارم رو هم که نوشتی !!!
تازه قانونم برای چیزی که خودم فارسیش کردم تعین کردی :

دوست عزيز
من کي شما رو به دزدي متهم کردم؟ من فقط يک توضيح در مورد برنامه دادم. اگر اين توضيح باعث ناراحتيت شد، خوب ببخشيد.
توضيح: ضمن اينکه شما بدون داشتن هيچ دليلي به من توهين کردي!!! سايت منو اکثرا ميشناسن و اصلا احتياجي به تبليغ نداره، هميشه هم در گوگل جزو 10تاي اول براي برنامه موبايل هست.

حالا لطفا به لينک هاي زير برو تا ببيني من اين برنامه در چه تاريخي در P30World گذاشتم و تا اونموقع هم هيچکسي اونو نمي شناخت (پيام هاي گذاشته شده نشانگر اين مسئله هست). تاريخ ارسال فايل هم 30/11/2007 هست که بسيار قديمي تر از تاريخ لينکي هست که شما براي من گذاشتيد!

حتما برو و ببين ... (ضمن اينکه من هيچ اعتراضي به کارت نداشتم)!
اون لينکي هم که شما دادي، باز از روي همين لينک من کپي برداري شده.
بنابراين اول شما مطمئن شو از چيزي که ميگي، بعد بيا اعتراض کن. البته باز هم ميگم که "زياد مهم نيست"!

ضمنا منهم يک سايت براي برنامه هاي موبايل دارم، اگه دوست داشتي مي تونيم با هم در اين مورد کار کنيم.

موفق باشي - رامين :11:

Reza Azimy_RW
17-10-2008, 12:24
تازه قانونم برای چیزی که خودم فارسیش کردم تعین کردی : دوست عزيز
من کي شما رو به دزدي متهم کردم؟ من فقط يک توضيح در مورد برنامه دادم. اگر اين توضيح باعث ناراحتيت شد، خوب ببخشيد.
توضيح: ضمن اينکه شما بدون داشتن هيچ دليلي به من توهين کردي!!! سايت منو اکثرا ميشناسن و اصلا احتياجي به تبليغ نداره، هميشه هم در گوگل جزو 10تاي اول براي برنامه موبايل هست.

حالا لطفا به لينک هاي زير برو تا ببيني من اين برنامه در چه تاريخي در P30World گذاشتم و تا اونموقع هم هيچکسي اونو نمي شناخت (پيام هاي گذاشته شده نشانگر اين مسئله هست). تاريخ ارسال فايل هم 30/11/2007 هست که بسيار قديمي تر از تاريخ لينکي هست که شما براي من گذاشتيد!

کد:
کد:
حتما برو و ببين ... (ضمن اينکه من هيچ اعتراضي به کارت نداشتم)!
اون لينکي هم که شما دادي، باز از روي همين لينک من کپي برداري شده.
بنابراين اول شما مطمئن شو از چيزي که ميگي، بعد بيا اعتراض کن. البته باز هم ميگم که "زياد مهم نيست"!

ضمنا منهم يک سايت براي برنامه هاي موبايل دارم، اگه دوست داشتي مي تونيم با هم در اين مورد کار کنيم.

رامین عزیز شما گفته بودید برنامه ای رو که شما اسم سایتتون رو نوشتید من فارسیش کردم در صورتی که اینطور نیست .
اگه هم همون برنامه رو فارسی کرده باشم بازم دلیل نمیشد شما انو بگی چون شما که فارسیش نکرده بودید . درسته ؟
من این برنامه رو به هر صورت فارسیش کردم .
البته زیاد مهم نیست !!!!!
امیدوارم موفق باشی رامین جون

rahnemoun
18-10-2008, 17:13
اگه هم همون برنامه رو فارسی کرده باشم بازم دلیل نمیشد شما انو بگی چون شما که فارسیش نکرده بودید . درسته ؟

متاسفانه بايد بگم که درست نيست!!! چون خودم فارسيش کرده بودم :31:

تمام پيام ها و نوشته هاي برنامه به اضافه يک تبليغ از سايت خودم. اتفاقا همونجايي که شما اسم خودت رو در برنامه نوشتي، اسم سايت من نوشته شده بود که حالا سفيد شده! :31:
البته باز هم زياد مهم نيست! :31: :11

موفق باشي - رامين :40:

Reza Azimy_RW
18-10-2008, 18:56
متاسفانه بايد بگم که درست نيست!!! چون خودم فارسيش کرده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمام پيام ها و نوشته هاي برنامه به اضافه يک تبليغ از سايت خودم. اتفاقا همونجايي که شما اسم خودت رو در برنامه نوشتي، اسم سايت من نوشته شده بود که حالا سفيد شده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته باز هم زياد مهم نيست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :11

موفق باشي - رامين
به هر حال من برنامه شما رو فارسی نکردم و شما هم حق نداشتی این رو بگی .
ولی بازم رامین جون :
مهمممممم نییییسسسستتتت
حالا هم اگه خیلی ناراحتی لینک دانلود برنامه خودت رو با پیام خصوصی بفرس تا پستمو ویرایش کنمو برنامه شما رو بزارم . از این بهتر ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rahnemoun
19-10-2008, 12:17
به هر حال من برنامه شما رو فارسی نکردم و شما هم حق نداشتی این رو بگی .
ولی بازم رامین جون :
مهمممممم نییییسسسستتتت
حالا هم اگه خیلی ناراحتی لینک دانلود برنامه خودت رو با پیام خصوصی بفرس تا پستمو ویرایش کنمو برنامه شما رو بزارم . از این بهتر ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه عزيزم، من که گفتم مهم نيست! :31:

رامين

Reza Azimy_RW
19-10-2008, 15:37
نه عزيزم، من که گفتم مهم نيست!
:11::40::10:

apoosh
12-11-2008, 12:00
حالا دعوا نکنین! بجاش یه برنامه درست و حسابی واسه هک پیدا کنین که اگه اجازه هم خواست حداقل پسورد نخواد!! چون این یکی را دیگه نمیشه کاریش کرد

Reza Azimy_RW
12-11-2008, 15:22
حالا دعوا نکنین! بجاش یه برنامه درست و حسابی واسه هک پیدا کنین که اگه اجازه هم خواست حداقل پسورد نخواد!! چون این یکی را دیگه نمیشه کاریش کرد
نمیشه به امید ملت گذاشت !!!:13:
باید خودمون دست به کار ساختنش بشیم !!!:31: