PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخاست برنامه ای برای افزایش سرعت اینترنت

Mohandes_fs
01-10-2008, 13:18
سلام
می خاستم بدونم که برنامه ای دارید که بشه با اون سرعت اینترنت رو برای کل سیستم افزایش بده ؟
من خودم برنامه ی دانلودی دارم که وقتی خطوط خلوط اند می تونه تا 700kb/s اطلاعات با دایال آپ دریافت کنه فقط بدی اون اینه که در محیط خود برنامه ای سرعت رو میده
نگید الکیه چون من از isp هم پرسیدم اونم تایید کرد

AB
01-10-2008, 14:40
Isp سر کارت گزاشته.:31:

Mohandes_fs
01-10-2008, 16:58
پس اونهمه فایلی که با این سرعت گرفتم سرکاریه
مثلا در عرض 5 دقیقه 200 مگ گرفتم این که سر کاری نیست
اگه کرک برنامه رو می خوای ایمیل بده تا برات بفرستم زحمت خودش پای خودت

V i r u s e r
01-10-2008, 17:01
حالا این برنامه چی هست؟

huti_421
01-10-2008, 17:16
مگه میشه آخه ؟

مثلا شما میتونید توی یه خیابون 4 متری سه تا ماشین با عرض 2 متر کنار هم دیگه بذارین ؟

خوب پهنای باند هم همینه دیگه ...

کلا یا دیال آپه که از همون تلفن استفاده می کنه یا Adsl هست که با رنژه کردن خط تلفن دیتا رو از صوت و سیستم تلفن جدا می کنه یا پهنای باند رو تقسیم می کنه به قسمت های کوچیک که هر وقت نیاز باشه استفاده بشن ...

نمیشه که بیش از حد استفاده کرد ...

AB
01-10-2008, 22:28
پس اونهمه فایلی که با این سرعت گرفتم سرکاریه
مثلا در عرض 5 دقیقه 200 مگ گرفتم این که سر کاری نیست
اگه کرک برنامه رو می خوای ایمیل بده تا برات بفرستم زحمت خودش پای خودت

نه.نمیخام .نگه دار واسه خودت.:31:

خودت که برنامه به این پر سرعتی رو داری.دیگه چرا برای افزایش سرعت درخاست دادی؟:27:

Mohandes_fs
02-10-2008, 12:03
اسم برنامه دانلود دایرکت هست (Download Direct)
اگه درست می خوندی می فهمیدی که سرعت دانلود میره بالا یه سرع مرورگر یا مثلا آپدیت
من برنامه ای می خوام که سرعت همه جا رو بالا ببره

Mohandes_fs
02-10-2008, 12:20
بعد از اینکه یه لینک رپید شیر گذاشتین توش با سرعت 200kb\s دانلود کردین

مثلا شما میتونید توی یه خیابون 4 متری سه تا ماشین با عرض 2 متر کنار هم دیگه بذارین ؟

می بینین تو خیابون 6 متری 5 تا ماشین دو متتری هم رد می شن

Isp سر کارت گزاشته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من حتی برنامه رو بردم isp اونجا خودم با دستای خودم آزمایش کردم دیدم کاملا درسته در درست بودن برنامه شکی ندارم

نه.نمیخام .نگه دار واسه خودت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا هم یه مکان عمومیه و من تنها از یک نفر درخاست نکردم چه شما بخوای چه نخوای من کار خودمو می کنم

خوب پهنای باند هم همینه دیگه ...

کلا یا دیال آپه که از همون تلفن استفاده می کنه یا Adsl هست که با رنژه کردن خط تلفن دیتا رو از صوت و سیستم تلفن جدا می کنه یا پهنای باند رو تقسیم می کنه به قسمت های کوچیک که هر وقت نیاز باشه استفاده بشن ...

من بی سواد نیستم به غلط املایی ها نگاه نکنید

Mohandes_fs
02-10-2008, 12:27
لینک دانلود
بعد از دانلود حتما امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه دونه لینک رپید شیر بزارید دانلود به سرعتی که خود ویندوز می ده نگاه کنید
به خاطر قدر نشناسي پاكش مي كنم تا با سرعت ذغالي دانلود كنيد

Mohandes_fs
02-10-2008, 12:27
تشکر یادتون نره

farshif
02-10-2008, 12:57
من دارم یه لینک از رپید با این برنامه دانلود میکنم سرعت ظاهری رو بالا نشون میده بین 200 تا 500 متغیره ولی در عمل داره با سرعت 20 دانلود میکنه . من با Idm هم با همین سرعت دانلود می کنم.

AB
02-10-2008, 13:33
واسه دایال آپ من نشون میده 18:27::27::27::27::27:

بهتره یه برنامه سرعت سنج هم کنارش نصب کنین اوتوقت معلوم میشه با چند داره دانلود میکنه.

Idm هم با 6 دانلود میکنه و 6 نشون میده اینم با 6 دانلود میکنه و 18 نشون میده.:27::27::27::27::27:

huti_421
02-10-2008, 13:41
دوستان لطف کنن همینجا بحث رو خاتمه بدن ... با این تفاصیل نرم افزار Fake هست ... پس چه نیاز به بحث بی خودیه ؟

با تشکر ، هومن*

Mohandes_fs
02-10-2008, 17:58
دوستان لطف کنن همینجا بحث رو خاتمه بدن ... با این تفاصیل نرم افزار Fake هست ... پس چه نیاز به بحث بی خودیه ؟شما هم که هیچ وقت راضی نمی شی من یه برنامه مثل این می خوام که سرعت اینترنت رو همه جا بالا ببره این سومین باره که دارم می گم

بهتره یه برنامه سرعت سنج هم کنارش نصب کنین اوتوقت معلوم میشه با چند داره دانلود میکنه.

Idm هم با 6 دانلود میکنه و 6 نشون میده اینم با 6 دانلود میکنه و 18 نشون میده.این کارو می تونی دستی از سمت راست نوار ابزار از همون قسمتی که کانکشن رو نشون میده انجام بدی
به اعدادی که در رسیو مینویسه نگاه کن ععد بعدی رو که بعد از یک ثانیه مینویسه از عدد قبل کم کن سرعت بدست میاد

کی بود می گفت isp سر کارم گذاشته؟؟؟؟؟
می بینی که من isp رو سر کار گذاشتم!!!!!!!!
معنی دقیق
Fake رو هر کی بلده به من بگه که در این مورد سوادم نمی کشه

حالا کسی برنامه ای داره که سر عت اینترنت رو برای کل سیستم افزایش بده؟؟؟؟؟؟

sinasalar2007
02-10-2008, 20:05
mohandes جان
یه زمانی خوراک من هم از این جور برنامه ها بود . اما هیچ کدومش فایده ای نداشت . کافیه که یه نرم افزار نصب کنی که sent و receive رو بهت نشون بده بعد میفهمی که همین download direct اعداد جعلی بهت نشون میده . سرعت اینترنت شما از طریق isp تعیین میشه و نمیشه میزان پهنای باند رو از طریق receiver تغییر داد مگر این که هک isp رو بلد باشی ! این نرم افزار هایی هم که سایت ها معرفی می کنن همین جوری حالت دلخوشی داره و گرنه در عمل کاری از اینا بر نمیاد

Mohandes_fs
03-10-2008, 01:20
ببىنم مگه امتحان کردى ببىنى چىکار مى کنه؟
اىن برنامه سرعت send& recive رو بالا مى بره اگه انتحان نکردى الکى نظر نده من به اىن برنامه اعتماد زىادى دارم تا آخر هم ازش دفاع مى کنم
اىن برنامه رو براى اىن گذاشتم که کساىى که مسخره مى کنن بدونن که همه چى امکان داره حتى ۶ تا ماشىن ۲ مترى هم از ىه خىابون چهار مترى توى کامپىوتر مى تونن رد شن

sinasalar2007
03-10-2008, 10:06
ببىنم مگه امتحان کردى ببىنى چىکار مى کنه؟
اىن برنامه سرعت send& recive رو بالا مى بره اگه انتحان نکردى الکى نظر نده من به اىن برنامه اعتماد زىادى دارم تا آخر هم ازش دفاع مى کنم
اىن برنامه رو براى اىن گذاشتم که کساىى که مسخره مى کنن بدونن که همه چى امکان داره حتى ۶ تا ماشىن ۲ مترى هم از ىه خىابون چهار مترى توى کامپىوتر مى تونن رد شن

تو اصلا منطق حالیت نمیشه :41: خیر سرت اسمت هم گذاشتی مهندس !!!:2: همون که هومن گفت : بهتره دیگه ادامه ندم

Mohandes_fs
03-10-2008, 11:51
اول امتحان کن بعد نظر بده
من از یه نفر که توی این کار وارده می خوام با این برنامه دانلود کنه هر جوری هم که خواست امتحان کنه
اول به هرکی گفتم مسخرم کرد ولی وقتی نشونشون دادم از تعجب شاخ در اوردن

farshif
03-10-2008, 11:57
اول امتحان کن بعد نظر بده
من از یه نفر که توی این کار وارده می خوام با این برنامه دانلود کنه هر جوری هم که خواست امتحان کنه
اول به هرکی گفتم مسخرم کرد ولی وقتی نشونشون دادم از تعجب شاخ در اوردن
دوست عزیز من که دانلود کردم گفتم سرعتی که نشون میده نادرسته لطفا بحث رو ادامه ندین

Mohandes_fs
03-10-2008, 20:03
سرعت كاملا درسته اگه از خود ويندوز نگاه كنيد مي بينيد درسته

sam_sami_2000
03-10-2008, 20:17
الکیه پسر بهش فکر نکن ... غیر ممکن

farshif
03-10-2008, 21:02
سرعت كاملا درسته اگه از خود ويندوز نگاه كنيد مي بينيد درسته
من هم با خود ویندوز که شما میگی چک کرده بودم هم با نرم افزار ازهمه یه فایل 45 مگی گذاشتم برای 5 مگ اولش نزدیک 10 دقیقه طول کشید شما مطمئن باش اون سرعتی که میگی اشتباهه اگه تو isp چک کردی معلومه که تو isp سرعت بالاست ربطی به این نرم افزار نداره

siavash2death
04-10-2008, 22:50
این برنامه رو من امتحان کردم مثلا می زنه 200 کیلوبایت در ثانیه.ولی با این سرعت هم یه فایلی که مثلا با دانلود معمولی و دانلود منیجر ها 1 مگ حدود 4 دقیقه با دایل آپ طول می کشه با این برنامه و این سرعت هم 4 دقیقه طول می کشه.در واقع یک برنامه فریبنده هستش.این برنامه ادعا می کنه که فایلهای رپیدشیر رو مستقیما با قابلیت ریزوم و بدون نیاز به اکانت پریمیوم دانلود می کنه و به ظاهر این کار رو دقیق هم انجام می ده!ولی برای خیلی ها و من این طوری بود که هر فایلی که از رپید شیر با این برنامه دانلود کرده بودند خراب دانلود شده بود و فایل ها بعد از دانلود اجرا نمی شدند و ارور می دادند!پس در واقع این یه برنامه تقلبی هستش.

alizshah
05-10-2008, 14:23
اصلا امکان نداره ....
اگر هم یه وقت دیدید که یک فایلی رو مثلا 20 کیلوبایت بر ثانیه با دایال دانلود کردید بدونید که
بستگی به فایل داره