PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیپ کاملا واقعی که 2 ماه پیش فیلمبرداری شده

tina salehe
01-10-2008, 11:11
این کلیپی که براتون میذارم توسط داداشم حدود 2 ماه پیش در منطقه قصر شیرین فیلمبرداری شده که یک کادر ارتشی روی مین رفته و دو تا پاهاش له شده :41:

هر کی رفت سربازی هوای خودشو داشته باشه که این عواقب رو هم داره :21:
راستی نظرات خودتون رو هم درباره این کلیپ بدین :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

avecina.ir
01-10-2008, 11:34

خدا رحمتش کنه
این عراقیها که اینقدر آمریکا میزنه توی سرشون حقشونه.هر چی زمان جنگ جوونای ما رو اینجور میکشتن هر چی حالا.........

peyman_nn
01-10-2008, 11:56
بیا طرفای ما
هزار تا بدون دست و پا و چشم و ... غیره میبینی

خدا لعنت کنه صدام رو ، اون مترسک ملعون

omid81
02-10-2008, 23:52
خدا لعنتشون کنه !

من موندم صدام با این همه شکنجه و جنایاتی که کرده دیوونه نشده ؟! خدایی ها ؟!

مگه روح و روان آدمیزاد چه قدر طاقت داره ؟! ... .... ... .. .. چی بگیم واللا ؟

mohammad_77
25-10-2008, 21:36
واقعا دردناك هستش .

انشاالله ديگه از اين چيزها ديده نشه .

TATAR.BonFire
15-12-2008, 09:48
خداوند همه ملعونان دنیا و آخرت را نابود بفرماید،با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد، انشاءالله

torpedo
04-02-2009, 01:00
خدا صدام را لعنت نماید.
ولی دوستان از اینطور صحنه ها فیلم نگیرید کار خوبی نیست.

ali racer
13-02-2009, 16:40
من یه توضیح بدم

قصر شیرین تو استان کرمانشاه از مناطقی بود که عراقی ها اشغال کرده بودن و کلی هم مین گذاری کردن

این تصاویر مربوط میشه به خنثی کنندگان مین

که تا حالا 12 نفرشون برای پاک سازی خاک مقدس ایران شهید شدن

هنوز هم خیلی از مناطق مین دارند

خدا لعنتشون کنه...

adnokanna
14-03-2009, 09:25
خدایا عذاب صدام را زیاد کن.

faranak_er
18-03-2009, 11:07
چقد نامرد!!!!
هر چی بکشن حقشونه

caca_caca888
18-03-2009, 11:47
من یه توضیح بدم

قصر شیرین تو استان کرمانشاه از مناطقی بود که عراقی ها اشغال کرده بودن و کلی هم مین گذاری کردن

این تصاویر مربوط میشه به خنثی کنندگان مین

که تا حالا 12 نفرشون برای پاک سازی خاک مقدس ایران شهید شدن

هنوز هم خیلی از مناطق مین دارند

خدا لعنتشون کنه...
یه زمانی شهری بود مثل بانه که از لب مرز جنس میاوردن و میفروختن...
ما 2 سال پیش رفتیم اونجا موبایل بخریم ...فکر میکردیم اونجا همه چی مثل بانه ارزونه...ولی نگو خرابه ای بیش نیست...از یه نفر پرسیدیم پس بازار اینجا کجاست؟؟؟!!!...گفت اینجا بازارش بود!زمان جنگ خراب شده!!
از هواش که نگو... آتیش میبارید.اصلا من تا حالا گرمای اونجوری ندیدم...
بعد آخر رفتیم بانه خریدیم...

amir_rahmani
18-03-2009, 12:04
بغض ته گلو را گرفته نمی تونم چیزی بنویسم
فقط یک فاتحه با ذکر صلوات براشون بخونید........

Persiandc
18-03-2009, 20:18
وای خدا رحمتش کنه

saeed_cpu_full
18-03-2009, 20:22
عراق اينهمه جنايت تو ايران كرد آخر شد كشور برادر و همسايه :2::2: واقعا آدم بايد تأسف بخوره

caca_caca888
18-03-2009, 21:47
عراق اينهمه جنايت تو ايران كرد آخر شد كشور برادر و همسايه :2::2: واقعا آدم بايد تأسف بخوره
اینجوری نگو...
گناه دارن...
مردمشون که با ما نمیجنگیدن...
یکی از هدف های آمریکا همین بود که عراق رو بگیره ...و ما هم ازش حمایت کنیم ولی نکردیم بهتره بگم نکردند...
ما بیشتر امامون تو عراقن...مشکل با عراق که همسایمونه خیلی بده...

ولی خدا از صدام نگذره...

Libra
18-03-2009, 23:00
اینجوری نگو...
گناه دارن...
مردمشون که با ما نمیجنگیدن...

ببخشید ، پس نفرات تانک و توپ و ضد هوایی و تیپ و لشکر عراق ؛ ارواح بودن ؟

اونایی که به پسر بچه های بسیجی اسیر ، تجاوز جنسی میکردن ، یا زن های اسیر گرفته شده رو روز و شب آزار جنسی میدادن

اونا کیا بودن ؟ نکنه خارجی ها بودن ؟ :دی

یکی از هدف های آمریکا همین بود که عراق رو بگیره ...و ما هم ازش حمایت کنیم ولی نکردیم بهتره بگم نکردند...

بله ، کارت دعوتش رو منم دیدم :ِ گفته بود : (( شما نباشین ، صفا نداره ، ما نمیتونیم )) :دی

ما بیشتر امامون تو عراقن...مشکل با عراق که همسایمونه خیلی بده...

کاش چند تا از این امامان در کشور های پیشرفته بودن ، الان اوضاع مملکت ما هم فرق میکرد شاید

ولی خدا از صدام نگذره...

خدا از هیچ دیکتاتوری نگذره ، مخصوصا اونا که یک ملت رو برای خواست های شخصی ، نابود میکنن

یک جمله که همه دانش آموزان عراقی در زمان صدام در کتاب های درسی میخوندن این بود ( جمله مال خود صدام هست ) :

خداوند سه چیز را بیهوده آفرید : یهودی ، ایرانی و مگس

caca_caca888
19-03-2009, 00:59
ببخشید ، پس نفرات تانک و توپ و ضد هوایی و تیپ و لشکر عراق ؛ ارواح بودن ؟

اونایی که به پسر بچه های بسیجی اسیر ، تجاوز جنسی میکردن ، یا زن های اسیر گرفته شده رو روز و شب آزار جنسی میدادن

اونا کیا بودن ؟ نکنه خارجی ها بودن ؟ :biggrin:
خوب اونا مجبور بودن...
وقتی اونا باید به ایران حمله کنند...مردم مجبورا این کارو بکنن(نکنه میخواستی صدام تنهایی بجنگه)
آزار جنسی ام آره بوده خیلی هم ناجور بوده...ولی تو خودت میدونی اونایی که حمله میکنن اکثرا جوونن و جوونی میکنن.
ما اگه خودمون جای اونا بودیم معلوم نبود چی کار میکردیم!!
بعدشم همه ی سربازاشون که این کارارو نمیکردن یعنی کسی هم بوده که از این شرایط ناراضی بوده باشه...
من یه فیلم دیدم که برای جنگ آمریکا و عراق توسط آمریکا ساخته شده بود...تو اون 2 تا سرباز بودن که یکیشون از این کارایی که میکردن ناراحت میشد و حالش بد میشد...ولی انقدر تحت فشار مقامات و دیگر سربازایی که خودشونم به نوبه ای به این وضع عادت کرده بودند قرار گرفت تا این که یه نفر رو زیر شکنجه کشت...بعد مقامات بهش فشار میاوردن که تو دادگاه بگو من خودم این کارو کردم تا اسمت مثل فلان کس خوب باقی بمونه...اون کلی با خودش فکر کرد و آخر سر تو دادگاه همرو لو داد...
که دادگاهم این موضوع رو ماست مالی کرد و آخر اونو فکر کنم اعدام کردند. و مقامات به کارای خودشون ادامه دادن...
تازه این فیلم آمریکایی بود که ضد آمریکا ساخته شده بود...پس همه ی قضایا رو نشون نمیدن...این فیلم رو زمان جنگ غزه تلوزیون نشون داد...

کاش چند تا از این امامان در کشور های پیشرفته بودن ، الان اوضاع مملکت ما هم فرق میکرد شاید

مگه میذارن پیشرفت کنن؟ این از ایران که این همه بهش جنگ کردند...
من به امضات که نگاه کردم فهمیدم که تو از شاه بدت نمیاد و ممکنه فکر کنی اون موقع (زمان شاه) اصلا جنگی در کار نبوده...
در صورتی که این طور نیست...از زمان قاجار تا پایان پهلوی همش جنگ بوده!!!که خوده این 200 سال میشه ...پس اگه ما کشور عادی ای بودیم الان باید 200 سال از بقیه ی کشورا عقب مونده تر باشیم...

Libra
19-03-2009, 13:58
خوب اونا مجبور بودن...
وقتی اونا باید به ایران حمله کنند...مردم مجبورا این کارو بکنن(نکنه میخواستی صدام تنهایی بجنگه)
آزار جنسی ام آره بوده خیلی هم ناجور بوده...ولی تو خودت میدونی اونایی که حمله میکنن اکثرا جوونن و جوونی میکنن.
بعدشم همه ی سربازاشون که این کارارو نمیکردن یعنی کسی هم بوده که از این شرایط ناراضی بوده باشه...

باشه به هر حال ، در این روابط همه ای وجود نداره ، مهم سیاست کلی یک کشور در قبال دیگری است ، مثلا ما همیشه با مردم و دولت عربستان مشکل داریم ، اما خیلی ها هم شاید در عربستان از ما خوششون هم بیاد ، اما ما ، به دلایل بسیار زیاد ، با هم مشکل داریم

فعلا هم که با دولت و خیلی از مردم عراق مشکلات بسیار زیاد حقوقی و غیره داریم

من از عراق بدم نمیاد ، پایتخت امپراتوری ایران برای 700 سال در خاک عراق امروزی بوده ، بخش بزرگی از تاریخ ما در اونجا رقم خورده ، اما هیچ کدوم از موارد بالا ، دلیل نمیشه که یادمون بره ، با ما ، ملت ما ، ناموس ما و کشور و تاریخ ما چه کردن

یادمون نره که صدام و ارتش چند میلیونی عراق ، میخواست جنگ قادسیه دوم رو به بار بیاره ( قادسیه = شکست ارتش ایران از اعراب در زمان حمله به ایران )

مگه میذارن پیشرفت کنن؟ این از ایران که این همه بهش جنگ کردند...
من به امضات که نگاه کردم فهمیدم که تو از شاه بدت نمیاد و ممکنه فکر کنی اون موقع (زمان شاه) اصلا جنگی در کار نبوده...
در صورتی که این طور نیست...از زمان قاجار تا پایان پهلوی همش جنگ بوده!!!که خوده این 200 سال میشه ...پس اگه ما کشور عادی ای بودیم الان باید 200 سال از بقیه ی کشورا عقب مونده تر باشیم...

نخیر ، ما زمان آرامش هم داشتیم ، اما دشمن چون از روند پیشرفت ایران خوشش نیومد ، با استفاده از مردم ایران ، جنگ داخلی راه انداخت

MohandesMCD
19-03-2009, 15:00
خوب اونا مجبور بودن...

یعنی شما میفرمایید روز قیامت خدا میگه: سربازای عراقی شما چرا تجاوز کردید به زن ها و بچه ها؟ اونا هم میگن :خدا ما جوونی کردیم بیخیال.بعدش خدا میگه: ایول راست میگی حواسم نبود.تشریف ببرید به بهشت!!!
پس شما میفرمایید سربازهای ایرانی هم تجاوز کردن به اونا؟
عراق چی داره ازش طرفداری میکنید؟ قبر امام ها اونجاست که باشه.احترام به امام ها سر جاش ولی امام چه دخلی به عراقی ها داره آخه؟ من نمیتونم باور کنم امام و پیامبر محدود به همونجایی هستن که قبرشون هست.مثل این میمونه بگیم خدا فقط تو مکه حاجت میده چون کعبه اونجاست
بعدشم دنیا همینه.پدراشون زدن پدرهای مارو کشتن.بالاخره یه بلایی سر خونواده و بچهاشون باید بیاد.این قانون طبیعته.مگه میشه هرکار میخای بکنی و اتفاقی نیفته؟

Mamad_Madrid
19-03-2009, 17:41
شما خیلی از ناگفته های جنگ رو نمیدونید دوستان. پدر من جانباز 55 درصد هست و 8 سال تو جبهه بوده وخیلی چیزا رو برام گفته.

بزارید براتون بگم درسته اونا کشتن و تجاوز کردن و خیلی کارهای دیگه کردن ولی ما هم از این کارها کردیم.

شما خیال میکنید تمام سربازان ایران تو جنگ مردان بهشتی و مومن بودن؟
یکی از آشناهای ما که تو جبهه هم بوده میگفت یه بار 15 تا اسیر عراقی به من و دو تا دیگه از هم رزم ها تحویل داده شدن و بهمون دستور داده شد که اونا رو ببریم به عقب و تحویلشون بدیم ولی ما اینکار رو نکردیم و هر 15 تا رو به طرز فجیعی کشتیم! درحالیکه همون آشنا الان یه آدم عادی و خیلی خوش اخلاق و خوش رفتار هست و از کرده ی خودش پشیمونه.

تو جنگ آدم دیوونه میشه. کارهایی رو میکنه که خودش هم فکر انجام دادنشون رو به ذهنش راه نمیده. مخصوصا وقتی با اجبار به جنگ بری. خیلی از سربازان عراقی مجبور به جنگیدن شدن.

تو جنگ حلوا خیرات نمیکنن دوستان. تجاوز هست قتل هست... همه چی هست. اون سربازای عراقی که به ایرانی ها تجاوز کردن با تفکری مشابه با سربازان ایرانی اینکار رو کردن. اونا هم پیش خودشون فکر میکردن که ایرانی ها دارن قتل و عامشون میکنن و بهشون تجاوز میکنن و هزارتا کار دیگه. ایرانی ها هم همین فکر رو میکردن.

در آخر هم بگم جدا از این مساله که گفتم حمایت ما از عراق بیشتر به نفع خودمونه. وارد بحثای سیاسی نمیخوام بشم ولی اگه ما با عراق رابطمون رو قطع کنیم و به چشم یه دشمن بهش نگاه کنیم دقیقا همون کاری رو کردیم که آمریکا میخواد و ضربه ی سختی بهمون وارد میشه.

پس لطفا حرف از قطع رابطه با عراق نزنید.

caca_caca888
19-03-2009, 18:58
شما خیلی از ناگفته های جنگ رو نمیدونید دوستان. پدر من جانباز 55 درصد هست و 8 سال تو جبهه بوده وخیلی چیزا رو برام گفته.

بزارید براتون بگم درسته اونا کشتن و تجاوز کردن و خیلی کارهای دیگه کردن ولی ما هم از این کارها کردیم.

یکی از آشناهای ما که تو جبهه هم بوده میگفت یه بار 15 تا اسیر عراقی به من و دو تا دیگه از هم رزم ها تحویل داده شدن و بهمون دستور داده شد که اونا رو ببریم به عقب و تحویلشون بدیم ولی ما اینکار رو نکردیم و هر 15 تا رو به طرز فجیعی کشتیم! درحالیکه همون آشنا الان یه آدم عادی و خیلی خوش اخلاق و خوش رفتار هست و از کرده ی خودش پشیمونه.

تو جنگ آدم دیوونه میشه. کارهایی رو میکنه که خودش هم فکر انجام دادنشون رو به ذهنش راه نمیده. مخصوصا وقتی با اجبار به جنگ بری. خیلی از سربازان عراقی مجبور به جنگیدن شدن.

تو جنگ حلوا خیرات نمیکنن دوستان. تجاوز هست قتل هست... همه چی هست. اون سربازای عراقی که به ایرانی ها تجاوز کردن با تفکری مشابه با سربازان ایرانی اینکار رو کردن. اونا هم پیش خودشون فکر میکردن که ایرانی ها دارن قتل و عامشون میکنن و بهشون تجاوز میکنن و هزارتا کار دیگه. ایرانی ها هم همین فکر رو میکردن.

در آخر هم بگم جدا از این مساله که گفتم حمایت ما از عراق بیشتر به نفع خودمونه. وارد بحثای سیاسی نمیخوام بشم ولی اگه ما با عراق رابطمون رو قطع کنیم و به چشم یه دشمن بهش نگاه کنیم دقیقا همون کاری رو کردیم که آمریکا میخواد و ضربه ی سختی بهمون وارد میشه.

تشکر ...
واقعا خیلی از حرف هایی که میخواستم بزنم رو زدی...

قابل توجه بقیه ی کاربران:این آقا پدرش جنگ رفته(پدر منم رفته ولی جانباز نیست) پس از شماها بیشتر از جنگ ضربه خورده...ولی شماها که هیچیتون نشده انقدر خواستار قطع رابطه باشید...
این مسلمه که اگه ایران رابطش با عراق خراب شه به ضررشه ...
اصلا از یه راه دیگه بگم آمریکا که انقدر مغز متفکره فهمیده که اگه از این روش رابطه ما رو با اونا خراب کنه به نفعش هست...

بیشترشون آدمای خوبی بودن و اگرم کسی خوب نبود جنگ نمیرفت اگرم میرفت اونجا خوب میشدن(لا اقل برای مدتی) مثل مجید سوزوکی که از این بدتراشم تو جبهه بودن...

نخیر ، ما زمان آرامش هم داشتیم ، اما دشمن چون از روند پیشرفت ایران خوشش نیومد ، با استفاده از مردم ایران ، جنگ داخلی راه انداخت
منم همینو میگم دیگه ...میگم مگه میزارن؟
مثل الان که میخوان جنگ داخلی بندازن...
زمان آرامشمون کی بود؟؟
نمیدونم کدوم پادشاه قاجار بود که به پسرش وصیت کرده بود که :اگه میخوای همیشه بر این مردم حکومت کنی همیشه مردم رو گشنه نگهدار!!! شما میتونی بگی تو زمان قاجار تا پایان پهلوی ایران چه پیشرفتی کرده...
من پیشرفتای چند سال اخیر رو میگم:1پرتاب ماهواره 2 انرژی هسته ای 3 ساخت اتومبیل تو 3 تا بگو اگه بیشتر گفتی منم باز میگم تا ببینیم کی کم میاره
اصلا بحث همینه که اون شاها چرا باید بزارن جنگ داخلی صورت بگیره؟؟

یعنی شما میفرمایید روز قیامت خدا میگه: سربازای عراقی شما چرا تجاوز کردید به زن ها و بچه ها؟ اونا هم میگن :خدا ما جوونی کردیم بیخیال.بعدش خدا میگه: ایول راست میگی حواسم نبود.تشریف ببرید به بهشت!!!
پس شما میفرمایید سربازهای ایرانی هم تجاوز کردن به اونا؟
عراق چی داره ازش طرفداری میکنید؟ قبر امام ها اونجاست که باشه.احترام به امام ها سر جاش ولی امام چه دخلی به عراقی ها داره آخه؟ من نمیتونم باور کنم امام و پیامبر محدود به همونجایی هستن که قبرشون هست.مثل این میمونه بگیم خدا فقط تو مکه حاجت میده چون کعبه اونجاست
بعدشم دنیا همینه.پدراشون زدن پدرهای مارو کشتن.بالاخره یه بلایی سر خونواده و بچهاشون باید بیاد.این قانون طبیعته.مگه میشه هرکار میخای بکنی و اتفاقی نیفته؟
درسته من نگفتم که اونا کار خوبی کردن ...میگم جو طوری بوده که اینا مجبور میشدن این کارارو کنن...شاید خیلی آدمای خوبی بودن که خدا میخواسته امتحانشون کنه...

Libra
20-03-2009, 00:02

دوست عزیز

کشتن ، کشتیم ، درست

توی جنگ هم حلوا پخش نمیکنن ، اینم درست ( کاش این رو اونا که موقع صحنه جنگ های اسرائیل و ... و آمریکا و عراق و افغانستان میبینن هم بدونن )

ما هم کم نزاشتیم ، درست

اما

من شخصا هزاران غیر ایرانی رو با 1 ایرانی برابر نمیدونم ، روی ملیت و هم میهنم تعصب دارم

قطع رابطه نه ، اما باج هم ندیم ، نه سیاسی و مالی ، نه عاطفی

astronix
20-03-2009, 00:22
سلام
من این شهید رو مشناسمش تو فکه شهید شد
من خدمتم در تیپ 72 دوکوهه اندیمشک بود که یه گردان تو فکه داشت
دقیقا پارسال بود که این اتفاق افتاد تا چند ساعت هم زنده بود ولی از خونریزی شهید شد البته من اونجا نبودم ولی بچه ها میگفتند
یه مراسم ساده و دیگه هیچی
بچه مشهد بود الان هرچی فکر میکنم اسمش یادم نیماد
خدا رحمتش کنه

MohandesMCD
20-03-2009, 01:46
درسته من نگفتم که اونا کار خوبی کردن ...میگم جو طوری بوده که اینا مجبور میشدن این کارارو کنن...شاید خیلی آدمای خوبی بودن که خدا میخواسته امتحانشون کنه...
چی؟چون آدمهای خوبی بودن خدا میخاسته آزمایش کنه؟ از کجا میدونی آدم خوبی بودن؟ از کجا میدونی خدا میخاد چیکار کنه؟اصلا کی گفته هر کی آدم خوبی هست خدا امتحانش میکنه؟
تو بری تجاوز کنی به یکی اون دنیا میگی خدا من تو جامعه زن بدحجاب دیدم قاطی کردم یهو شد دیگه؟مجبور شدم خدا!!!
ویرایش: آقا من از ادامه بحث انصراف میدم

taha14
20-03-2009, 02:05
عجب!!!!!!!!!!!!!

Reza Razor
20-03-2009, 02:54
مشکل اینه که اینجا اونجا و همه جای این مملکت پره از انسانهایی با مغذهای قفل شده!
شما ها اگه تا صد صفحه ی دیگه هم بحث کنید هیچکدومتون راضی نمیشه حرف دیگری رو قبول کنه!
بیاین تلاش کنیم همگی قفل ذهنامون رو باز کنیم و اجازه بدیم چیزای جدید بهش وارد بشن و جایگزین افکار قدیمی تر بشن!
من توی زندگیم خیلی سعی کردم این حس بدم رو نسبت به عربها از بین ببرم ولی نشد چون نباید میشد.چون اونها لایقش نیستن.
من فکر میکنم عربها موجوداتی هستن که نژادشون بیشترین ضرر رو به بشریت زده.
از هزاران سال پیش تا حالا! اینو از رو هوا نمیگم تحقیق کردم. چه از زمان جاهلیتشون که باعث شد دینی به اسم اسلام بوجود بیاد که الان وجود این دین برای دنیا بیشتر ضرر بوده تا سود و راهی برای رسیدن به کمال چه وجود و شخصیت ضعیف پست رزلشون توی اکثر جهات.

اینام همه نظرات شخصی من در سن 21 ساگی بودن و هیچ تضمینی نیست که 5 سال بعد هم همینطور فکر کنم پس چون این مطلب از نظر من حقیقت محض نیست توهین هم تلقی نمیشه!
یا میشه خوندش و بهش فکر کرد یا فراموشش کرد!

B3HZ@D
20-03-2009, 07:26
یک سری از دوستان بدجوری از تاریخ مملکتشون بی اطلاع هستن
پس من میگم تا مطلع بشین...اول از همه جواب یک سری دوستان

این مسلمه که اگه ایران رابطش با عراق خراب شه به ضررشه ...
اصلا از یه راه دیگه بگم آمریکا که انقدر مغز متفکره فهمیده که اگه از این روش رابطه ما رو با اونا خراب کنه به نفعش هست...

اولا شما بگو از رابطه با عراق چه سودی به ایران میرسه و فوایدش چیه؟

منم همینو میگم دیگه ...میگم مگه میزارن؟
مثل الان که میخوان جنگ داخلی بندازن...
زمان آرامشمون کی بود؟؟
نمیدونم کدوم پادشاه قاجار بود که به پسرش وصیت کرده بود که :اگه میخوای همیشه بر این مردم حکومت کنی همیشه مردم رو گشنه نگهدار!!! شما میتونی بگی تو زمان قاجار تا پایان پهلوی ایران چه پیشرفتی کرده...
من پیشرفتای چند سال اخیر رو میگم:1پرتاب ماهواره 2 انرژی هسته ای 3 ساخت اتومبیل تو 3 تا بگو اگه بیشتر گفتی منم باز میگم تا ببینیم کی کم میاره
اصلا بحث همینه که اون شاها چرا باید بزارن جنگ داخلی صورت بگیره؟؟

الان به نظر شما مردم همه شکمهاشون سیره؟...اصلا رفتی ببینی فقرا در چه وضعیتی هستن...خمینی اومد گفت دستور دادم تا به فقرا بدهند و خواهم داد.خوب الان شما برو ببین فقرا کمتر نشدن که هیچ خیلی بیشتر هم شدن
به نظرت این ماهواره ای که پرتاب شده هدفش چیه؟کارایی اش چقدره؟انرژی هسته ای هم کشکه...اینا هدفشون چیز دیگست و با این حرفا مردم رو گذاشتن سر کار که با اومدن انرژی هسته ای برق ارزون میشه و وضع مملکت خوب میشه..
در مورد ساخت اتوموبیل هم بگم که ایران الان هم طرح ماشینهاش از اروپا میاد...شامل سمند میشه که هی توی بوق کردن که خودروی ملی...موتور ماشین هم که موتور پژو هست...پس میشه گفت ایران کارش مونتاژ بوده که این کار در زمان شاه هم انجام می شد...

اره خدا بهشون گفته برید مردم رو بکشید میخوام امتحانتون کنم...برید به زن و بچه مردم تجاوز کنید میخاوم امتحانتون کنم...واقعا که چه ادم های خوبی بودن

شما هیچ میدونستی همین فلسطینی ها و عراقی ها که سنگشون رو به سینه می زنین در جنگ علیه ایران با هم متحد بودن
میدونی چندین هزار فلسطینی توی ارتش صدام بودن و ایرانی ها رو لت و پار می کردن
--------------------------
زمانی که ارتش مسلمانان به ایران حمله کرد به بهونه ترویج اسلام گرفتن زن و بچه مردم رو کشتن...شهر ها و اثار تاریخی رو ویران کردن و به اتش کشیدن به دلیل ترویج اسلام...مال و اموال مردم رو به غارت بردن و گفتن غنیمت جنگیه
زن های ایرانی رو بهشون تجاوز کردن و یک سری دیگر از زنان ایران رو با خودشون بردن و در کشورشون به حراج گذاشتن و برده جنسی اون عرب های مفت خور بودن...
حالا شما میگی باید از عرب ها حمایت کنیم و عراق دوست ایرانه...
نمی دونم چی به سر مردم ایران اومده

omid2020-com
20-03-2009, 10:00
سلام
من از اول همه بحث رو خوندم
در مورد حمایت از فلسطین عراق و لبنان یه چیزهایی رو دوستان باید بدونند
اول: فرض کنید تو یه خیابون دارید راه میرید و دونفر دارن دعوا میکنن یکی خیلی هیکلی و دومی ضعیف
اون ضعیف اتفاقا هم محلی شماست. اگه اون بچاره فریاد بزنه که آقا یه مرد پیدا نمیشه من رو کمک کنه و حق من رو بگیره؟ آیا خون شما به جوش نمیاد (ما که ادعای مردی زیاد داریم) آیا نمیرید کمکش کنید
حالا جریان فلسطین هم همینه. اونها هم مسلمون هستن. کسی که به دیگران رحم نمیکنه خدا هم به اون رحم نمی کنه
دوم: اصلا اسلام و این چیزها رو بذاریم کنار
دوستان قبول کنید که لبنان، فلسطین و عراق خط مقدم جنگ ماست
اگه امروز ما توی لبنان با اسرائیل نجنگیم فردا باید توی خاک خودمون باهاشون جنگ کنیم
اگه امروز لبنانیها نجنگن و کشته نشن فردا ما باید کشته بشیم و جوون از دست بدیم
اگه امروز ما کار رو توی عراق برای امریکا سخت نکنیم و امریکا خیالش از عراق راحت بشه فردا هوس تهران میکنه ، هوس خاک ما رو میکنه

Reza Razor
20-03-2009, 12:49
سلام
من از اول همه بحث رو خوندم
در مورد حمایت از فلسطین عراق و لبنان یه چیزهایی رو دوستان باید بدونند
اول: فرض کنید تو یه خیابون دارید راه میرید و دونفر دارن دعوا میکنن یکی خیلی هیکلی و دومی ضعیف
اون ضعیف اتفاقا هم محلی شماست. اگه اون بچاره فریاد بزنه که آقا یه مرد پیدا نمیشه من رو کمک کنه و حق من رو بگیره؟ آیا خون شما به جوش نمیاد (ما که ادعای مردی زیاد داریم) آیا نمیرید کمکش کنید
حالا جریان فلسطین هم همینه. اونها هم مسلمون هستن. کسی که به دیگران رحم نمیکنه خدا هم به اون رحم نمی کنه
دوم: اصلا اسلام و این چیزها رو بذاریم کنار
دوستان قبول کنید که لبنان، فلسطین و عراق خط مقدم جنگ ماست
اگه امروز ما توی لبنان با اسرائیل نجنگیم فردا باید توی خاک خودمون باهاشون جنگ کنیم
اگه امروز لبنانیها نجنگن و کشته نشن فردا ما باید کشته بشیم و جوون از دست بدیم
اگه امروز ما کار رو توی عراق برای امریکا سخت نکنیم و امریکا خیالش از عراق راحت بشه فردا هوس تهران میکنه ، هوس خاک ما رو میکنه
اها پس فلسطینی ها بچه محل هامون هستن دیگه؟
اولا این بچه محل ها درکنار عراقی ها زمانی با ما جنگیدند.
دوما اگه ما بعنوان بچه محل های اینا خودمون درحال کتک خوردن از چندتا قلدر دیگه باشیم و خودمون بدنمون سیاه و کبود باشه بازم باید بریم وسط دعوای دیگرون تا بیشتر سیاه و کبود بشیم؟!

yasermoh
20-03-2009, 13:03
دوستان من سال 80 پرندک سرباز بودم یه قسمت داشتیم کمپ اسرای جنگ ایران و عراق از چند کشور عربی اونجا ادم بود(فلسطینی هم کم نبود)

برید تو سایت های خارجی عکس های فلسطین بعد از اعدام صدام حسین رو ببینید خودتون خیلی مسائل دستتون میاد.

حالا سیاستمداران ما یعنی این چیزا رو نمیدونن اگه کسی فکر میکنه نمیدونن هنوز خیلی خیلی بچست.

این حمایت ها از فلسطین و نصرالله و اسد همه حساب شدست شما نگاه نکنید تو تلویزیون چی میگن

اینم بگم اسد و نصرالله و مشعل هم کاسبن
هم اینا اونا رو میشناسن هم اونا اینا رو!!!
ولی خوب الان منافعشون جوریه که باید هوای هم رو داشته باشن!!!
این یارو مشعل کارش اینه تو خاور میانه بچرخه اعانه جمع کنه
راستی این دوتا حزب فلسطینی که زده بودن به تیپ هم فکر میکنید زخمیاشون رو کجا میبردن!!!
ماشالله تلویزیون ما فقط اخباری رو پخش میکنه که به نفعش هست (مرگ بر اسراییل رو باید یه جوری تو مردم زنده نگه دارن)
از فکر کردن به این مسائل خودداری کنید چون جز ناراحتی وغصه تهش چیزی نیست.

موفق باشید.

Hadi King
20-03-2009, 13:05
دوستان داره كم كم بحــــث شروع ميشـــــه:13:
تايپك ترش يا قفل ميشــــه . . .
موفق باشيد!:40:

omid2020-com
20-03-2009, 20:15
اها پس فلسطینی ها بچه محل هامون هستن دیگه؟
اولا این بچه محل ها درکنار عراقی ها زمانی با ما جنگیدند.
دوما اگه ما بعنوان بچه محل های اینا خودمون درحال کتک خوردن از چندتا قلدر دیگه باشیم و خودمون بدنمون سیاه و کبود باشه بازم باید بریم وسط دعوای دیگرون تا بیشتر سیاه و کبود بشیم؟!
برای اینکه دیگه طولانی نشه من همین رو میگم و دیگه ادامه نمی دم
چون بحث از عراق شروع شد باید بگم که همه کسایی که الان حکومت عراق رو گرفتن همونهایی بودن که زمان جنگ کنار ما در برابر صدام میجنگیدن، و تو این مدت توی ایران زندگی میکردن
این هنر ماست که دوستان خودمون رو توی کشورهای دشمن می نشونیم
تو عراق، فلسطین و لبنان همینطور