PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای کنترل کامپیوتر با این ویژگیها

snowy_winter
30-09-2008, 23:44
دوستان سلام

من دنبال یه برنامه برای کنترل کامپیوتر میگشتم، چند تا تو همین فروم معرفی شده بودن که سه تا رو دانلود کردم: advanced parental control, golden eye, real spy monitor
هر سه تا رو هم به ترتیب نصب کردم که ببینم کدومش به کارم میاد. golden eye و real spy monitor خوب بودن ولی من میخوام علاوه بر گزارش گیری و کنترل کارهای انجام شده، استفاده از کامپیوتر رو هم محدود کنم.. مثلا فقط یه ساعت در روز بشه از کامپیوتر استفاده کرد یا تو روزای خاصی.. بتونم برنامه/محدودیت زمانی هم براش تعیین کنم.

تو دو تا برنامه ی آخر هر چی گشتم چنین قابلیتی پیدا نکردم، ولی تو تاپیکی که یکی از دوستان advanced parental control رو معرفی کرده بودن این محدود کردن رو هم به عنوان یکی از ویژگیهای این برنامه نوشته بودن. منم خیلی امیدوار بودم که بتونم ازش استفاده کنم ولی متاسفانه این برنامه اجرا نمیشه! بدون هیچ مشکلی نصب شد ولی وقتی میخوام اجراش کنم بعد از گرفتن پسوردی که خودم براش گذاشتم ارور میده و غیب میشه.:41:

حالا میخوام ببینم برنامه ی دیگه ای هست که این کارا رو بکنه؟ به جز این سه تایی که دارم.. برنامه ای که کارهای کنترل کردن، محدود کردن دسترسی به برنامه ها و سایتها، گزارش گیری از تمام کارهای انجام شده و محدود کردن استفاده، همه ی این کارها رو با هم انجام بده و کاملا هم مخفی باشه...

تو قسمت دیگه ی انجمن علت اروری که میاد رو پرسیدم ولی چون خیلی عجله دارم اینجا هم این درخواست رو مطرح کردم تا زودتر به نتیجه برسم.

ببخشید که خیلی طولانی شد
پیشاپیش از هر کمکی ممنونم
:11:

huti_421
01-10-2008, 01:17
از دو نرم افزار استفاده کنید :

WinGuard Pro | محدود کردن تمام فعالیتهای کامپیوتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Child Control / تمامی ورژنها در این تاپیک :

huti_421
01-10-2008, 01:18
از دو نرم افزار استفاده کنید :

WinGuard Pro | محدود کردن تمام فعالیتهای کامپیوتر :

Child Control / تمامی ورژنها در این تاپیک :

snowy_winter
01-10-2008, 12:24
خیلی ازتون ممنونم دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لینکهای معرفی شده تو دو تا پست آخر اون تاپیک اسفاده کردم ولی فقط از یکیشون تونستم فایل رو دانلود کنم که اونم اکسترکت نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو همون تاپیک درخواست یه لینک دیگه دادم

شما لینک دیگه یا برنامه ی مشابه دیگه ای سراغ ندارین؟
خیلی عجله دارم ببخشید

farshif
01-10-2008, 15:15
خیلی ازتون ممنونم دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لینکهای معرفی شده تو دو تا پست آخر اون تاپیک اسفاده کردم ولی فقط از یکیشون تونستم فایل رو دانلود کنم که اونم اکسترکت نمیشه

تو همون تاپیک درخواست یه لینک دیگه دادم

شما لینک دیگه یا برنامه ی مشابه دیگه ای سراغ ندارین؟
خیلی عجله دارم ببخشید
WinGuard Pro

پسورد :

Chiled Control

Mohsen6558
01-10-2008, 15:20
Salfeld Child Control 2008 v9.981.0.0 | 11 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TestOK

snowy_winter
02-10-2008, 01:41
ممنونم دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود میکنم و امیدوارم اینبار مشکلی نباشه
ممنون از همگی

snowy_winter
02-10-2008, 03:12
ببخشید من باز برگشتم... نمیدونم مشکل از سیستم منه؟!

فایلی که تو پست محسن جان بود رو دانلود کردم ولی اینم ارور میده!!!

مشکل از کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
02-10-2008, 03:28
ببخشید من باز برگشتم... نمیدونم مشکل از سیستم منه؟!

فایلی که تو پست محسن جان بود رو دانلود کردم ولی اینم ارور میده!!!

مشکل از کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گویا فایل ها با مشکل دانلود میشن اگه پروکصی روشنه خاموشش کنید و بدون دانلود منیجر دانلود بفرمایید ...