PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : p1 یا e71?

win_f.s
30-09-2008, 18:04
سلام.دوستان شما بین این دو گوشی کدام را انتخاب میکنید؟تمام جهات به غیر از قیمت را در نظر بگیرید.
لطفن برای نظر خاهی هم بعد از تحقیقات و مطمعن شدن نظر خود را ثبت کنید.
مثلن این طور نباشه که من بگم چون از این.....گوشی خوشم میاد و دوسش دارم بش رای میدم.خاهشن این طور نباشه.
انتظارات اصلی من از گوشی:
1)سیستم عامل خوب
2)کار با برنامه های خوب و به درد به خور
3)استفاده از اینترنت و مرور صفحه ها به راحتی و سرعته خوب
4)بازی البته برای تنوع چون میخوام یه پی اس پی اسلیم هم بگیرم که خوراکش بازیه
5)رم داخلی بالا و قابلیت رم خوردن و افزایش حد اقل تا 3 گیگ
6)دوربین حد اقل 3مگا پیکسل و کیفیت متوسط هم باشه خوبه اخه میخوام یه دوربین سونی که 10 مگا پیکسل هست بگیرم
7)سرعته تایپ بالا و صفحه کلید کامل که هر دو صفحه کلید کامل دارند
8)...................

win_f.s
30-09-2008, 21:33
دوستان اگه میشه دلیل انتخاب خود را هم بگویید.
ممنون

Legend
30-09-2008, 22:03
خب مسلما" مزيت هاي سيمبين نوكيا خيلي بيشتر از Uiq هست...
شما برو تالار برنامه هاشونو باهم مقايسه كن...

Iman_m123
30-09-2008, 22:42
درسته به نظر من برنامه های سیمبین بهتر و کاربردی تز از UIQ هست ولی گوشیe71 از توی عکس که به نظر من خیلی بزرگ و گنده هست :31:
از نظر زیبایی بین این دو P1 خیلی قشنگ تره البته بین این 2
این گوشی e71 رو من هیچوقت از این مدل ها خوشم نمیومد ولی از نظر برنامه و کارایی به نظر من خیلی بهتره از P1 ولی P1 هم بد نیست :40:

win_f.s
30-09-2008, 22:52
کسانی که با یی71 کار کردند بیان این جا و نظر بدن.ازش راضی هستن؟صفحه نمایشش که به نسبت باقی گوشی ها یه مقدار کوچکتر است اذیت نمیکنه؟در کل چه طور گوشی ای هست؟

win_f.s
30-09-2008, 23:45
یادم رفت اینو بگم که من این گوشیرو که میگیرم میخام تا مدتی طولانی نگه دارم.بنابراین میخام گوشی ای که میگیرم ازش دیر خسته بشم و متفاوت باشه....

Mr.K2
01-10-2008, 00:12
E71

1.ساپورت حافظه تا 8 گیگ
2.سخت افزار قوی تر و بهتر
3.سیستم عامل S60-v3 که خیلی خیلی بهتر از UIQ هست اگر کار کرده باشید ..
4.دوربین جفتشون 3.15 هست
5.جی پی اس
6.باطری بهتر و قوی تر ( ای71 = 1500 mAh و پی1 = 1120 mAh )

win_f.s
01-10-2008, 00:50
دوستان لطفن قیمت یی71 بدون گارانتی را بگین.
ممنون

win_f.s
01-10-2008, 12:23
اگه میشه این دو گوشی را با هم مقایسه هم کنید.
لطفن کسانی که رای میدهند دلیل خود را هم بگویند.این طوری به من کمک بیشتری کردین...
ممنون

saman65
02-10-2008, 02:36
من p1 داشتم.100% ازش راضی بودم.ولی میگن کیفیت p1 هایی که الان تو بازاره خوب نیست...
این n71 هم با اینکه قشنگ نیست ولی با کلاسه....

shutdown
02-10-2008, 10:32
من هم با سامان موافقم چون خودم p1 داشتم........گوشی خوبیه.............یعنی خیلی خوب اما جدیداش مشکل دارن.......k800 و غیره نیز جدیداش مشکل دارن

Iman_m123
02-10-2008, 10:59
چرا این گوشی ها مشکل دارن ؟؟؟؟
به خاطر این که چین میزنه ؟
دلیل رو هم اگه بگید ممنون میشم
ولی من که میگم E71 بگیری خیلی بهتره

در ضمن :

من p1 داشتم.100% ازش راضی بودم.ولی میگن کیفیت p1 هایی که الان تو بازاره خوب نیست...
این n71 هم با اینکه قشنگ نیست ولی با کلاسه....

منظورتون E71 بود ؟؟؟

shahshahani
02-10-2008, 13:16
سلام
به نظرات بقیه دوستان توهین نباشه ولی من P1 رو ترجیح میدم.چون اگه بخواد یه مدت طولانی نگهش داره قطعا P1 گوشیی هست که حالا حالا ها از دستش خسته نمیشه.
موفق باشید.

Legend
02-10-2008, 13:39
سلام
به نظرات بقیه دوستان توهین نباشه ولی من P1 رو ترجیح میدم.چون اگه بخواد یه مدت طولانی نگهش داره قطعا P1 گوشیی هست که حالا حالا ها از دستش خسته نمیشه.
موفق باشید.

خب آقاي شهشهاني ميتوني چنتا دليل واسه خسته شدن از 71 رو مطرح كنيد؟

rozy_1500
02-10-2008, 15:21
سلام
موفق باشید.
دقیقا حرف راس رو 180 درجه برعکس کردی
برای خسته نشدن از گوشی نباید uiq گرفت(تازه اونم چی p1 !)
چون uiq رابط کاربری خیلی بدی داره که مطمئنم خیلی اذیتت میکنه

rozy_1500
02-10-2008, 15:25
در ضمن این تاپیک خیلی عجیبه
این دو تا گوشی اصلا در یه حد نیستن که بخوان با هم مقایسه بشن
p1 یه گوشی رده پایینه
(تازه چیز جالبی هم هست اینه که خیلی ها میگن p1 بهتره !!!!!!! :31: :31: :31:)

Iman_m123
02-10-2008, 16:06
win_f.s عزیز :40:
شما خودت بیشتر کدوم گوشی رو دوست داری و کدوم رو بیشتر میپسندی ؟
اصلا فکر کن مطرح نکردی این سوالو خودت بیشتر کدوم رو میپسندی ؟

میبینی که e71 1 رای بیشتر از P1 آورده
و به نظر من بهتره ولی خودت کدوم رو بیشتر دوست داری تا ببینیم خوبه ؟ مزایا و معایبش رو هم بگیم
اینجوری فکر میکنم که بهتر به نتیجه برسی :27:

rozy_1500
02-10-2008, 16:18
در ضمن اینو هم بگو که انگیزت از انتخاب این دو گوشی چی بوده؟

win_f.s
03-10-2008, 10:31
سلام.
من خودم پی1 دوست دارم.
هدفه اصلیم:سیستم عامله خوب به غیر از ویندوز-برنامه ریزی-اینترنت-متنوع بودن چون میخام ازش دیر خسته بشم.
از همگی به خاطره راهنمایی هاتون ممنون

Mr.K2
03-10-2008, 11:24
سلام.
من خودم پی1 دوست دارم.
هدفه اصلیم:سیستم عامله خوب به غیر از ویندوز-برنامه ریزی-اینترنت-متنوع بودن چون میخام ازش دیر خسته بشم.
از همگی به خاطره راهنمایی هاتون ممنون

همونطور که دوستان گغتند و گفتم برای تنوع برنامه و ر احتی بهتر که از سری 60 های نوکیا استفاده کنید ..
همونجوری که علی جان گفتند به سایتهای موبایل و سا قسمت نرم افزارهای همین سایت سر بزنید میبینید که تنوعش بیشتر از uIQ هست .

win_f.s
03-10-2008, 15:52
دوستان لطفن کسانی که با یی71 کار کردن نظره خود را در مورد این گوشی بدن وبگن که ازش راضی هستن یا نه و صفحه نمایش کوچکش اذیت میکنه یا احساس کوچک بودن نمیشه اصلن؟
اگه قیمتی از یی71 هم دارین بدین.
در مورد حرفه Mr.K2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):یو ای کیو هم کارایی ها و جذابیت های خاص خودشو داره که واقعن جالب هستن.......

win_f.s
03-10-2008, 20:23
دوستان لطفن کسانی که با یی71 کار کردن نظره خود را در مورد این گوشی بدن وبگن که ازش راضی هستن یا نه و صفحه نمایش کوچکش اذیت میکنه یا احساس کوچک بودن نمیشه اصلن؟
اگه قیمتی از یی71 هم دارین بدین.
در مورد حرف Mr.K2:یو ای کیو هم کارایی ها و جذابیت های خاص خودشو داره که واقعن جالب هستن.......

Iman_m123
03-10-2008, 21:57
به نظر من که هیچ وقت نرم افزار ها و بازی های Uiq به پای سیمبین اونم سری60 ورژن 3 نمیرسه :27:

Original Titan
03-10-2008, 23:08
اصلا الان خريد P1 صلاح نيس
ولي مطمعن باش اگه 1 سال پيش اين سوال را كرده بودي مي گفتم p1
الان هم پي 1 بهتره وي كيفيت سابقو نداره
ولي اينو بدون از گوشي هاي لمسي دير تر از گوشي هاي معمولي خسته ميشي
شما اگه مشكل مالي نداري g700 يا 900 بگير خيال خودتم راحت كن

M E H R A N
03-10-2008, 23:59
به نظر من که هیچ وقت نرم افزار ها و بازی های Uiq به پای سیمبین اونم سری60 ورژن 3 نمیرسه :27:

همچین میگید سیمبین انگاری که فقط نوکیا سیمبین داره. دوست عزیز UIQ فقط یک نوع رابط کاربری هست که
کارهایی رو مانند تاچ اسکرین بهش اضافه میکنه وگرنه در اصل همون سیمبین است.

بطور مثال سیستم عامل گوشی P1 سیمبین نسخه 9.1 است اما از نوع UIQ3

در ضمن win_f.s عزیز به نظر من هم مقایسه این دو گوشی اصلا درست نیست. اما نه ده دلایلی که دوستان گفتند
بلکه به دلیل تاریخ عرضه شدن هاشون هست که این نظر رو دارم. گوشی پی1 در ماه می سال 2007 عرضه شده اما
گوشی نوکیا ای 71 در ماه ژانویه سال 2008 عرضه شده یعنی یک سال و نیم بعد از ورود پی1.
الان گوشی پی 1 افت قیمت خودش رو کرده. کاربران زیادی داره و تمام سوراخ سنبه هاشو مثل کف دست میشناسند
اما ای71 چی؟ گوشی که تازه اومده نه معلومه کیفیت چطوره (البته 90 درصد کیفیت خوبی داره چون بیزنسی هست)
و نه کاربران زیادی داره که عیب و ایرادهاش مشخص بشه. هم عیب و ایرادهای سخت افزاری و هم نرم افزاری.

الان گوشی پی1 تمام عیب هایی که داره مشخصه و تمام خوبی هاش هم مشخص هست. اگر خواستی پی 1 رو با یک گوشی مقایسه بکنی سعی کنید که هم تاریخ عرضه شدنشون تقریبا در یک سال باشه و هم از یک نوع
مدل باشند.

حالا هم اگر همینطوری بخوام نظر خودم رو بگم میتونم بگم که تا گوشی های تاچ اسکرین باشه هرگز دنبال
گوشی های ساده و دکمه ای نمیرم. تنها به همین دلیل که گفتم حتی گوشی Sony Ericcson M600 رو به
E71 ترجیح میدم. یا مثلا گوشی LG KU990 رو به ای 71 ترجیح میدم.

الان هم من منتظر Xperia هستم تا بیاد و امتحانش رو پس بده تا بین تاچ پر و experia یکی شون رو بخرم. چون
هر دو صفحه تاچ دارند و جفتشون بخاطر داشتن ویندوز موبیل از تمام گوشی های سیمبین دار بهترند. چون
برای کسی که دنبال برنامه باشه اول ویندوز موبایل و بعد سیمبین. :10:

win_f.s
04-10-2008, 01:09
mehran تمام حرف های شما درست به غیر از:به نظره من همه گوشی هارو میشه با هم مقایسه کرد چه برسه به این دو گوشی که از دسته ی بیزینس هستند......و این که منی که بین این دو گوشی بسیار خوب گیر کردم نباید از کسی بپرسم!!!؟
به نظره منم صفحه تاچ یک قابلیت عالی هست ولی من اگه گوشیم صفحه تاچ هم نباشه زیاد مهم نیست.
برای من قابلیت های زیاد مهمه.در واقع به دنباله یه گوشی کامل هستم البته از بین این دو.
در مورد خرید ویندوز موبیل هم باید بگم که این همه پول به جای صرف شدن برای موبایل اگه یه مقدار اضافش کنیم و یه لپ تاپ بگیریم بهتره.یک لپ تاپ خیلی بهتر از یک موبایل میباشد و موبای هم هیچ وقت نمیتونه کارایی های فراوان یه لپ تاپو داشته باشه.
اینا نظراته من بود و نظراته شما هم بسیار با ارزش هست.
دوستان من هنوز نفهمیدم که کدوم را بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخام از هر جهت بهترین باشه..............
فعلن...........

win_f.s
04-10-2008, 08:51
سلام.دوستان این تاپیک 273 تا بازدید کننده داشته ولی فقط 25 نفر نظر داده.شما که مشاهده میکنید یه نظری هم بدین.البته اگه واقعن چیزی میدونید نظر بدین اگر هم که نه ............
.ممنون

Iman_m123
04-10-2008, 09:51
mehran تمام حرف های شما درست به غیر از:به نظره من همه گوشی هارو میشه با هم مقایسه کرد چه برسه به این دو گوشی که از دسته ی بیزینس هستند......و این که منی که بین این دو گوشی بسیار خوب گیر کردم نباید از کسی بپرسم!!!؟
به نظره منم صفحه تاچ یک قابلیت عالی هست ولی من اگه گوشیم صفحه تاچ هم نباشه زیاد مهم نیست.
برای من قابلیت های زیاد مهمه.در واقع به دنباله یه گوشی کامل هستم البته از بین این دو.
در مورد خرید ویندوز موبیل هم باید بگم که این همه پول به جای صرف شدن برای موبایل اگه یه مقدار اضافش کنیم و یه لپ تاپ بگیریم بهتره.یک لپ تاپ خیلی بهتر از یک موبایل میباشد و موبای هم هیچ وقت نمیتونه کارایی های فراوان یه لپ تاپو داشته باشه.
اینا نظراته من بود و نظراته شما هم بسیار با ارزش هست.
دوستان من هنوز نفهمیدم که کدوم را بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخام از هر جهت بهترین باشه..............
فعلن...........

دوست عزیز شماکه میگی میشه لپ تاپ بگیری منظورت لپ تاپ چند قیمت هست ؟
نمیخوای که مثلا یه لپ تاپ 500-600 بگیری که :13:
یه لپ تاپ خوب مثلا HP یا DELL حدود 1 میلیون تازه کمه کمش هست
ولی شما مثلا یه گوشی ویندور موبایل بگیری حدود 500-600 تومن خیلی کارا میشه باهاش بکنی :27:
حالا مثلا گوشی K-Jam که دیگه خیلی کم هست چون ویندوز موبایل 5 روش نصبه ولی گوشی مثل HTC tytin2
که ویندوز موبایل 6 روش نصبه و کیبپورد و همه چیز هم داره که خیلی بهتره از یه لپ تاپ 500 تومنی به نظر من
البته نظر شخصی هست چون یه لپ تاپ 500 تومن که نمیشه باهاش مثلا بازی COD 4 یا مثلا Crysis و یا ... رو بازی کرد :31:
تازه کسی که خودش سیستم داره که نمیاد لپ تاپ بگیره

Legend
04-10-2008, 13:08
همچین میگید سیمبین انگاری که فقط نوکیا سیمبین داره. دوست عزیز UIQ فقط یک نوع رابط کاربری هست که
کارهایی رو مانند تاچ اسکرین بهش اضافه میکنه وگرنه در اصل همون سیمبین است.

بطور مثال سیستم عامل گوشی P1 سیمبین نسخه 9.1 است اما از نوع UIQ3

در ضمن win_f.s عزیز به نظر من هم مقایسه این دو گوشی اصلا درست نیست. اما نه ده دلایلی که دوستان گفتند
بلکه به دلیل تاریخ عرضه شدن هاشون هست که این نظر رو دارم. گوشی پی1 در ماه می سال 2007 عرضه شده اما
گوشی نوکیا ای 71 در ماه ژانویه سال 2008 عرضه شده یعنی یک سال و نیم بعد از ورود پی1.
الان گوشی پی 1 افت قیمت خودش رو کرده. کاربران زیادی داره و تمام سوراخ سنبه هاشو مثل کف دست میشناسند
اما ای71 چی؟ گوشی که تازه اومده نه معلومه کیفیت چطوره (البته 90 درصد کیفیت خوبی داره چون بیزنسی هست)
و نه کاربران زیادی داره که عیب و ایرادهاش مشخص بشه. هم عیب و ایرادهای سخت افزاری و هم نرم افزاری.

الان گوشی پی1 تمام عیب هایی که داره مشخصه و تمام خوبی هاش هم مشخص هست. اگر خواستی پی 1 رو با یک گوشی مقایسه بکنی سعی کنید که هم تاریخ عرضه شدنشون تقریبا در یک سال باشه و هم از یک نوع
مدل باشند.

حالا هم اگر همینطوری بخوام نظر خودم رو بگم میتونم بگم که تا گوشی های تاچ اسکرین باشه هرگز دنبال
گوشی های ساده و دکمه ای نمیرم. تنها به همین دلیل که گفتم حتی گوشی Sony Ericcson M600 رو به
E71 ترجیح میدم. یا مثلا گوشی LG KU990 رو به ای 71 ترجیح میدم.

الان هم من منتظر Xperia هستم تا بیاد و امتحانش رو پس بده تا بین تاچ پر و experia یکی شون رو بخرم. چون
هر دو صفحه تاچ دارند و جفتشون بخاطر داشتن ویندوز موبیل از تمام گوشی های سیمبین دار بهترند. چون
برای کسی که دنبال برنامه باشه اول ویندوز موبایل و بعد سیمبین. :10:

درسته اون 9.1 هست...ولي هرگز برنامه هاي اين به اون نميخوره....شايد تاچ بودن يه مزيت باشه ولي نه با UIQ ...تاچ بهتره با ويندوز همراه شه...
تو تنوع برنامه هم كه ديگه نيازي به گفتن نيست...سري 60 كجا UIQ كجا...!

هر دو گوشي اتفاقا" جز سري بيزنس هستند...و اينكه خب با انتخاب هاي شما مثل M600 و KU990 مشخصه شما به تاچ خيلي علاقه داريد...:20:

win_f.s
04-10-2008, 13:22
حرف شما درست.منم به هیچ عنوان با لپ تاپ 500 یا 600 تومانی موافق نیستم و برای یه لپ تاپ خوب باید بین 1.5 میلیون تا 2میلیون پیاده شد.ولی در عوض یه دستگاه همه فن حریف داری.در ضمن به جای 600 تومان پول دادن برا گوشی میشه یه 100 تومان دیگه هم گذاشت روش و یه گوشی مثلن پی1 یا جی900 یا یی71............ و یه دوربین سونی یا کانون............. گرفت.
اگه به ویندوز هم زیاد لازم داری میتونی یه لپ تاپ 800 هزار تومانی یا 1 میلیون تومانی بگیری برای انجام کار ها تا بعد که یکی بهترشو بگیری.............
این نظره من بود
تازه کسی هم که لپ تاپ داره هم هیچ وقت سمت یه گوشی با سیستم عامل ویندوز نمیره.

win_f.s
04-10-2008, 13:25
E71

1.ساپورت حافظه تا 8 گیگ
2.سخت افزار قوی تر و بهتر
3.سیستم عامل S60-v3 که خیلی خیلی بهتر از UIQ هست اگر کار کرده باشید ..
4.دوربین جفتشون 3.15 هست
5.جی پی اس
6.باطری بهتر و قوی تر ( ای71 = 1500 mAh و پی1 = 1120 mAh )

به نظره من فقط گزینه ی 5 درسته که من نیازی بش ندارم و گزینه ی2 هم تا حدودی درسته.
1)پی1 هم تا 8 گیگ جواب میده.تست شده
2)از لحاز سخت افزاری فرقی ندارن فقط ورژن نرم افزارهای یی71 بالاتره که بازم فرق چندانی در کار با هم ندارند
3)سلیقه ای هست و به نظره من هر کدام برتری هایی نسبت به هم دارند........
4)درسته ولی پی1 بهتره.......
5)برای من که مهم نیست اخه یه پی اس پی اسلیم قراره به زودی بگیرم که جی پی اس هم روش نصب میشه
6)باطری پی1هم قابل قبول است و فرق ان چنانی با یی71 نداره
اینا نظراته من بود.

Iman_m123
04-10-2008, 21:03
به نظره من فقط گزینه ی 5 درسته که من نیازی بش ندارم و گزینه ی2 هم تا حدودی درسته.
1)پی1 هم تا 8 گیگ جواب میده.تست شده
2)از لحاز سخت افزاری فرقی ندارن فقط ورژن نرم افزارهای یی71 بالاتره که بازم فرق چندانی در کار با هم ندارند
3)سلیقه ای هست و به نظره من هر کدام برتری هایی نسبت به هم دارند........
4)درسته ولی پی1 بهتره.......
5)برای من که مهم نیست اخه یه پی اس پی اسلیم قراره به زودی بگیرم که جی پی اس هم روش نصب میشه
6)باطری پی1هم قابل قبول است و فرق ان چنانی با یی71 نداره
اینا نظراته من بود.

دوست عزیز شما که خدت P1 دوست داری پس چرا از ما میپرسی ؟؟؟
خودت که P1 دوست داری پس برو همونو بگیر :46::10:

scope82
04-10-2008, 22:12
من با e71 خیلی حال کردم .گوشی خش دستیه.

p6tr
05-10-2008, 00:00
سلام
من خودم الان P1 دارم نظرم رو درباره P1 بگم که هیچ وقت ازش خسته نمیشی
برنامه هاش شاید به اندازه نوکیا نباشه ولی من همه برنامه هایی رو که نیاز داشتم پیدا کردم
راستی یه چیزی هم بگم تو عمرتون حداقل یه بار گوشی لمسی بگیرین خیلی جذابیت داره هرکاری فقط با اشاره انجام میشه و نیازی نداری دو ساعت دکمه بزنی یه مثال بزنم: اگه توی صفحه 10 تا فایل ببینی مستقیم دستت یا قلم رو میذاری روی همونی که میخوای. من که خیلی دوستش دارم. قصد هم ندارم عوضش کنم. هرکی هم که دسم میبینه عاشقش میشه
آهان یه چیز دیگه P1 میتونه فایلها word,excel رو ویرایش کنه و نشون بده و فایلهای پاورپوینت و PDF رو هم نشون میده
e71 رو نمیدونم.توی این کار هم سرعت خیلی خوبی داره.
در ضمن P1 تشخیص دستخط فارسی داره و علاوه بر اون میتونی مثل یه دفتر یادداشت با قلم روی صفحه یاداشت بنویسی مخصوصا با برنامه یادداشت G900 که روش نصب میشه خیلی عالی میشه (من اصلا واسه یاداشت خریدم و عالیه)

win_f.s
05-10-2008, 03:26
دوست عزیز شما که خدت P1 دوست داری پس چرا از ما میپرسی ؟؟؟
خودت که P1 دوست داری پس برو همونو بگیر :46::10:
من پی1 را دوست دارم ولی از یی71 هم خوشم میاد.بگذریم.من کاری با این حرفا ندارم فقط میخام گوشی ای که مگیرم از هر جهت خوب باشه البته از بین این دو گوشی و به خوصوص نیاز های اساسیمو که در صفحات قبل گفتم براورده کنه.
یه بار دیگه نیاز های اساسیمو میگم:
1)سیستم عامل خوب غیر از ویندوز
6)دوربین حد اقل 3مگا پیکسل و کیفیت متوسط هم باشه خوبه اخه میخوام یه دوربین سونی که 10 مگا پیکسل هست بگیرم
8)ازش دیر خسته بشم یعنی گوشی متنوعی باشه و حالا حالا ها هم نخام عوزش کنم.
9)...................

Legend
05-10-2008, 09:40
یه بار دیگه نیاز های اساسیمو میگم:
1)سیستم عامل خوب غیر از ویندوز
8)ازش دیر خسته بشم یعنی گوشی متنوعی باشه و حالا حالا ها هم نخام عوزش کنم.
9)...................

1) 10 بار گفتم بازم ميگم برنامه و بازي واسه سيمبين S60v3 خيلي بيشتر از UIQ هست..
2 ) اينم كه همون بالايي ميشه!
3) واسه اينترنت لمسي خيلي بهتره ولي معمولي هم بد نيست..لنگ نميزاره...
4) بازي اگه بخواي كه انگيج هست اگرم نه كه هيچي..
5) اين تا 8 كه هيچ تا 16 هم ميخوره...
6) دوربينم كه 3...
7) اينم كه خودت گفتي..
8) اين به خودت بستس ولي هر چي تنوع تو برنامه بيشتر باشه بهتره..ضمنا" عوضش، نه عوزش:31:
9) :31:

Legend
05-10-2008, 11:10
ضمنا" دوستان لطف كنن ديگه اينجا پست ندن...
دوستمون ميخواد UIQ بخره...و اصلا" ديگه نيازي به مقايسه نيست...
شما اگه قصدت p1 بود واسه چي تاپيك ميزني و وقت مردم و ميگيري داداش؟؟

ملاک من بهترین از هر جهت میباشد.
من نظره خودمو گفتم ولی شاید اشتباه باشه و شما و همه بتونن منو قانع کنند که پی1 بهترین نیست........
من میخام تا چند روز اینده پی1 بگیرم.میخام از هر جهت باش حال کنم و ازش راضی باشم.
به نظره شما و همه ی دوستان انتخاب خوبی هست یا باید انتخاب دیگه ای مثل جی900 یا دبلیو960.........داشته باشم؟؟؟؟؟
قیمت هم برام مهم نیست.
فقط میخام یه چیزی باشه که ازش دیر خیسته بشم یعنی گوشی متنوعی باشه و حالا حالا ها هم نخام عوزش کنم.

واقعا" كه...:13:

win_f.s
05-10-2008, 12:27
دوستان من از پی1 خوشم میاد ولی نمیشه بگم چون از پی1 خوشم میاد بهترین گوشی هست.این طور که پیداست انگار یی71 بهتره و برای من بهتر بودن مهمه نه این که من از چی خوشم میاد شاید من اشتباه میکنم............
ولی در همین سایت بعضی جاها کاربران طوری از پی1 تعریف میکنن که انگار بهترینه ولی این جا چرا خبری از اون کاربران نیست تا پی1 را بالا بکشن و ازش دفاع کنن...........
من قراره ابان گوشی بگیرم و اگر به همین صورت یی71 بره بالا همین یی71 را میگیرم.
فعلن.......

saman65
05-10-2008, 14:02
دوستان من از پی1 خوشم میاد ولی نمیشه بگم چون از پی1 خوشم میاد بهترین گوشی هست.این طور که پیداست انگار یی71 بهتره و برای من بهتر بودن مهمه نه این که من از چی خوشم میاد شاید من اشتباه میکنم............
ولی در همین سایت بعضی جاها کاربران طوری از پی1 تعریف میکنن که انگار بهترینه ولی این جا چرا خبری از اون کاربران نیست تا پی1 را بالا بکشن و ازش دفاع کنن...........
من قراره ابان گوشی بگیرم و اگر به همین صورت یی71 بره بالا همین یی71 را میگیرم.
فعلن.......

همه موارد رو دوستان گفتن.ولی من فقط این رو میگم که کار کردن با اینترنت فقط با گوشی لمسی حال میده.با گوشی های غیر تاچ 5 دقیقه که تو اینترنت بگردی خسته میشی.من با E90 با اون ال سی دی 3 اینچش انلاین شدم...ولی به اندازه سامسونگ i750 که یه زمانی داشتم و صفحش 2.4 اینچ بیشتر نبود ولی تاچ بود و ویندوز موبایل بهم حال نداد...
p1 هم داشتم یه زمانی.ولی باهاش انلاین نشدم...

win_f.s
05-10-2008, 14:18
ضمنا" دوستان لطف كنن ديگه اينجا پست ندن...
دوستمون ميخواد UIQ بخره...و اصلا" ديگه نيازي به مقايسه نيست...
شما اگه قصدت p1 بود واسه چي تاپيك ميزني و وقت مردم و ميگيري داداش؟؟

واقعا" كه...:13:
دوست عزیز شما داری اشتباه میکنی.من نمیام هیچ وقت با یه اسم دو تا تاپیک را طوری بزنم که الان بخاد چنین اتفاقی بیفته.
بزار برات توضیح بدم بعد این طور تند برخورد کن.
من قراره ابان دو تا گوشی بگیرم یکی برا خودم و یکی هم برا داداشم.خودم 18 سالمه و داداشم 22 سالشه که دانش جو هست که به من گفته براش یه گوشی که سیستم عامله uiq داره بگیرم (چون من خیلی دورو وره گوشی هستم و میدونه که چیزه علکی براش نمیگیرم به من گفته براش بگیرم) در ضمن برادرم گشساران اگه اشتباه ننوشته باشم درس میخونه و خودش هم نمیتونه از اون جا گوشی بگیره اخه شهر ان چنانی نیست.من تاپیکه uiq را برای داداشم زدم تا مطمعن بشم که بهترین uiq را براش میگیرم. و این تاپیکو برا خودم زدم چون خودم یی71 دوست دارم و پی1 هم خیلی دوست دارم و میخام یکی از این دو را بگیرم.
روشن شدین یا بیشتر توضیح بدم؟
در ضمن تاپیک uiq میتونه این کمکو به من کنه که اکه پی1 انتخاب شد در همین تاپیک گوشی ای را بگیرم که در تاپیک uiq انتخاب بشه.اخه پی1 هم از خانواده ی اوناست.البته احتمالش کمه چون اگه پی1 در همین تاپیک انتخاب بشه چون من پی1 را دوست دارم پی1 را میگیرم.
اینم بگم که من تاپیک uiq را به خاطره این زدم تا داداشمو از گوشی ای که براش میگیرم راضی نگه دارم.اون حرف هایی که در تاپیک uiq از جانب خودم میزنم حرف های داداشمم هست.
پس در نتیجه من میخام در این تاپیک بهترین گوشی بین پی1 و یی71 را برا خودم بگیرم و در تاپیک uiq میخام بهترین گوشی برا داداشم بگیرم.
اینم بگم من به خاطره علاقه ای که به گوشی های uiq دارم تاپیک uiq را حالا حالا ها برای اطلاعات بیشتره خودم ادامه میدم.
در ضمن در این تاپیک فقط لازم نیست که مقایسه کنیم بلکه هر چی اطلاعات در مورد دو گوشی پی1 و یی71 داریم میتونیم در این جا قرار بدیم.
فعلن.........

win_f.s
05-10-2008, 14:22
در ضمن منظورم از داداش پسر خالمه.چون از بچگی پیشه ما بوده و همه میگن داداشمه منم رو این حساب گفتم داداشم......

Legend
05-10-2008, 14:23
دوست عزیز شما داری اشتباه میکنی.من نمیام هیچ وقت با یه اسم دو تا تاپیک را طوری بزنم که الان بخاد چنین اتفاقی بیفته.
بزار برات توضیح بدم بعد این طور تند برخورد کن.
من قراره ابان دو تا گوشی بگیرم یکی برا خودم و یکی هم برا داداشم.خودم 18 سالمه و داداشم 22 سالشه که دانش جو هست که به من گفته براش یه گوشی که سیستم عامله uiq داره بگیرم (چون من خیلی دورو وره گوشی هستم و میدونه که چیزه علکی براش نمیگیرم به من گفته براش بگیرم) در ضمن برادرم گشساران اگه اشتباه ننوشته باشم درس میخونه و خودش هم نمیتونه از اون جا گوشی بگیره اخه شهر ان چنانی نیست.من تاپیکه uiq را برای داداشم زدم تا مطمعن بشم که بهترین uiq را براش میگیرم. و این تاپیکو برا خودم زدم چون خودم یی71 دوست دارم و پی1 هم خیلی دوست دارم و میخام یکی از این دو را بگیرم.
روشن شدین یا بیشتر توضیح بدم؟
در ضمن تاپیک uiq میتونه این کمکو به من کنه که اکه پی1 انتخاب شد در همین تاپیک گوشی ای را بگیرم که در تاپیک uiq انتخاب بشه.اخه پی1 هم از خانواده ی اوناست.البته احتمالش کمه چون اگه پی1 در همین تاپیک انتخاب بشه چون من پی1 را دوست دارم پی1 را میگیرم.
اینم بگم که من تاپیک uiq را به خاطره این زدم تا داداشمو از گوشی ای که براش میگیرم راضی نگه دارم.اون حرف هایی که در تاپیک uiq از جانب خودم میزنم حرف های داداشمم هست.
پس در نتیجه من میخام در این تاپیک بهترین گوشی بین پی1 و یی71 را برا خودم بگیرم و در تاپیک uiq میخام بهترین گوشی برا داداشم بگیرم.
اینم بگم من به خاطره علاقه ای که به گوشی های uiq دارم تاپیک uiq را حالا حالا ها برای اطلاعات بیشتره خودم ادامه میدم.
در ضمن در این تاپیک فقط لازم نیست که مقایسه کنیم بلکه هر چی اطلاعات در مورد دو گوشی پی1 و یی71 داریم میتونیم در این جا قرار بدیم.
فعلن.........

(:31:)

يعني ميشه شما و برادرت هر دو P1 بگيريد؟؟؟؟
ضمنا" فكر نميكنم ديگه چيزي از اين دو گوشي مونده باشه كه بگيم...شما اگه چيزه مبهمي داري كه متوجه نششدي مطرح كن...

win_f.s
05-10-2008, 14:40
برادره من تا گوشی به دستش رسید دیگه دسته من نمیده و من باید با گوشی خودم بگذرونم.خودمم دوست دارم فقط با گوشی خودم کار کنم.
اگه در مورد یی71 بگین خوبه.اخه من از یی71 چیزی سر در نمیارم.فقفط از پی1 زیاد میدونم.

ghazaleh366
05-10-2008, 22:01
من تا 2-3 ماه پیش p1 داشتم، نمیگم گوشی بدیه ولی چند تا ایراد اساسی برای من داشت:
1- برنامه های زیادی نمی تونستم براش پیدا کنم. همونطور که بیشتر دوستان مطرح کردن.
2- برای sms زدن باهاش مشکل داشتم چون دکمه هاش یه مقداری نافرمه اگرم می خواستم با قلمش بزنم که واویلا خصوصا وقت رانندگی یا کلا تو ماشین.
3- از کیفیت صداش اصلا راضی نبودم، البته من قبلش 5700 داشتم و خب نارضایتیم طبیعی بود.
4- وقتی خواستم عوضش کنم دادمش به دوستم، از شانس اون بیچاره رفت شمال و دوربینش یهو مرد، الانم مدتهاست هرجا می بریم نمی تونن دوربین گوشی رو درست کنن!!!
خلاصه الان e71 گرفتم حدودا 10 روزه، اعتراف می کنم که از ظاهرش خیلی خوشم اومد و اینکه دست هرکسی نیست. اما به هر حال قابلیتهای زیادی داره. و غیر از gps بقیه خیلی به دردم خورده.

Iman_m123
05-10-2008, 22:58
دوست عزیز اینجا هم یه سر بزن E71 رو نگاه کم :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

win_f.s
06-10-2008, 01:22
سلام.دوستان بنا به دلایلی به زودی نام کاربری من تغییر کرده و شده:bepar2f
ببخشید.
میشه راهنمایی کنید که اگه بشه همین نامو که الان دارم عوض کنم

Legend
06-10-2008, 10:40
سلام.دوستان بنا به دلایلی به زودی نام کاربری من تغییر کرده و شده:bepar2f
ببخشید.
میشه راهنمایی کنید که اگه بشه همین نامو که الان دارم عوض کنم

هر چند به اينجا ربطي نداره..ولي بايد به ادمين بگي كه اونم فك نمكنم به اين راحتي ها قبول كنند...

win_f.s
06-10-2008, 11:35
هر چند به اينجا ربطي نداره..ولي بايد به ادمين بگي كه اونم فك نمكنم به اين راحتي ها قبول كنند...
یشه بگین (ادمین) چیه؟
من نمیدونم کجا برم.
لطفن راهنمایی کنید.
به خدا همین یه بار فقط.........

win_f.s
07-10-2008, 14:41
سلام.دوستان من شنبه هفته دیگه میرم پی1 بگیرم.میدونم که این جا همه گفتن یی71.ولی دیگه........ببخشین دوستان
کاش پی1 همونی باشه که من میخام

Legend
07-10-2008, 15:04
سلام.دوستان من شنبه هفته دیگه میرم پی1 بگیرم.میدونم که این جا همه گفتن یی71.ولی دیگه........ببخشین دوستان
کاش پی1 همونی باشه که من میخام

بله خب....از همون اولم مشخص بود...

Iman_m123
07-10-2008, 17:58
من که همون اول گفتم :16:

ولی به نظر من خیلی زشته یکی با برادرش گوشیشون یکی باشه یعنی یه مدل :13:

win_f.s
07-10-2008, 22:28
هنوز معلوم نیست که برا داداشم چی بگیرم.
شاید براش دبلیو960 یا جی 900 گرفتم.
حالا فردا میخام باش تماس بگیرم ببینم نظرش چیه.

admiral_cavandish
08-10-2008, 09:53
خودمونیم من الان قیافه E71 رو دیدم خیلی بدریخته(از نظر من) و فکر کنم P1 تو قیافه بهتره و انتخاب من هم هست فقط این بحث که میگن P1های فعلی تو بازار بدرد نمیخوره چیه؟ اگر کسی اطلاعات دقیقی داره توضیح بده

Iman_m123
08-10-2008, 11:26
من که اون روز رفتم گوشی ها رو دیدم به نظر من P1 یه جوری بود :13:
ولی E71 باحال بود من که خوشم اومد فقط Lcd یکمی کوچیکه

win_f.s
08-10-2008, 12:39
منم همین نظرو دارم.lcd کوچک

saeid_constantin
08-10-2008, 19:10
راستش p1 یه گوشی کاملیه
هیچ وقت کم نمیاره
همیشه یک قدم جلوتره
من خودم خیلی تحقیق کردم ولی نامردیه اگه قیمتو در نظر نگیریم...
از نظر قیافه هم عظمتی داره...کلا هیچ گوشی مثل این نیست مگر HTC
این از e71 که من نمیدونم چطور با p1 مقایسه می کنید...:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واین اینم از p1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

win_f.s
09-10-2008, 20:55
منم که پی را مورد بررسی قرار دادم نتیجه این بود که واقعن از هر جهت حرفی واسه گفتن داره و کم نمیاره.....

ghazaleh366
09-10-2008, 23:03
به جون عزیزتون اطلاعاتی که تو این سایتها میخونیم با اون واقعیتی که یه گوشی داره گاهی خیلی فرق داره، وقتی از اون گوشی استفاده کنین میبینین در عمل یه مشکلاتی داره...

win_f.s
11-10-2008, 00:38
خوشالم که پی1 امتیاز بیشتری اورد........

rozy_1500
11-10-2008, 00:49

این مسخره بازی ها چیه که تو در میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه قرار باشه با اینجور روش هایی که یه سری افراد متعصب انجام میدن رفتار کنی گوشی نخری بهتره
چون هیچ وقت گوشی خوب گیرت نمیاد

rozy_1500
11-10-2008, 00:57

این مسخره بازی ها چیه که تو در میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه قرار باشه با اینجور روش هایی که یه سری افراد متعصب انجام میدن رفتار کنی گوشی نخری بهتره
چون هیچ وقت گوشی خوب گیرت نمیاد

Legend
11-10-2008, 09:22
در خواست دادم تاپيك قفل شه....
واقعا" كه...

win_f.s
11-10-2008, 11:52
دوستان حق دارید چون من با توجه به نظرات باید یی71 میگرفتم ولی پی1 گرفتم.
حق دارین عصبانی بشین.......