PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد publish کردن

M_i_L_i
30-09-2008, 16:21
سلام آقا اگه میشه طریقه صحیح Publish کردن یک صفحه ASP.NET با Visual.studio 2008 رو بگه...
هر جوری که آپلود میکنم ولی سایت باز نمیشه از تو هاست... error میده...
در ضمن <custom error=off/> کردم

اصلا وقتی روی هرد خودم هم publish میکنم اینجوریه.... قبلا 1 بار با visual studio 2005 این کارو میکردم مشکلی نداشت... با visual studio 2008 جوره دیگه باید publish کرد :41:

Ultimator
01-10-2008, 01:36
سلام

ممکنه سایتی که پابلیش کردید با دات نت 3.5 باشه و هاست شما از نسخه 2 پشتیبانی کنه

M_i_L_i
02-10-2008, 15:53
دوست عزیز من هاستم همون هاست رایگانیه که خودتون معرفی کرده بودید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی مشکلش واقعا ماله اینه که دات نت 3.5 رو ساپورت نمیکنه؟ چطوری باید بصورت دات نت 2 پابلیش کنم

Ultimator
02-10-2008, 22:12
دوست عزیز من هاستم همون هاست رایگانیه که خودتون معرفی کرده بودید.

یعنی مشکلش واقعا ماله اینه که دات نت 3.5 رو ساپورت نمیکنه؟ چطوری باید بصورت دات نت 2 پابلیش کنم
سلام

نه مشکل از این نیست چون اونهاست 3.5 رو هم ساپورت میکنه

چه اروری میده !؟

M_i_L_i
04-10-2008, 20:06
هر کاری می کنم اصلا باز نمیشه
فقط فقط از توی خود visual studio اجرا میشه با اینکه iis هم نصبه ولی حتی روی هارد خودم هم publish میکنم error میده.:41:
پیغام ارورش اینه

The XML page cannot be displayed
Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

--------------------------------------------------------------------------------

A name was started with an invalid character. Error processing resource '[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'. Line 1, ...

<%@ page language="VB" autoeventwireup="false" inherits="_Default, App_Web_dmz_3f1y" %>
-^

Ultimator
04-10-2008, 23:30
Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

دوست عزیز شما باید سایت پابلیش شده رو تو IIS اجرا کنید
به این ترتیب که تو IIS یه Virtual Directory درست کنید و اون رو اجرا کنید و یا فایل پابلیش شده رو دوباره تو ویژوال استودیو Open website کنید و دوباره اجرا کنید تا خطاها مشخص بشه

_H2_
05-10-2008, 01:23
سلام و با اجازه ....

اگر از امکانات نسخه 3 استفاده نکرده اید (مثل Ajax) بهتر است روی همان نسخه 2 برنامه را بنا کنید.

پیغام ارورش اینه

--------------------------------------------------------------------------------

A name was started with an invalid character. Error processing resource '[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'. Line 1, ...

<%@ page language="VB" autoeventwireup="false" inherits="_Default, App_Web_dmz_3f1y" %>
-^
به احتمال بسیار زیاد فایل web.config شما مشکل دارد.
متن کامل فایل را اینجا بگذارید.

M_i_L_i
05-10-2008, 16:39
ببینید دوستان من این کارها رو هم کردم ولی بازم همون ارور میده، واقعا گیج شدم نمیدونم چشه

1-ویژوال استادیو 2008 رو باز میکنم و از منوی فایل new project و سپس از قسمت visual basic گزینه asp.net web application را باز کردم(البته ایندفعه دات نت framework 2 رو انتخاب کردم)
2-صفحه default.aspx رو طراحی کردم و در فایل web.config فقط تگ <</custom error mode=”off” رو هم قرار دادم.هیچ تغییر دیگه ای توش انجام ندادم.
3-از منوی build هم publish webapplication رو زدم و بعد از ساخت دابرکتوری مجازی ((virtual directory سایت رو تو اونجا publish کردم.
4-از توی قسمت internet information services (IIS) ویندوز هم روی دایرکتوری مجازی رفتم و صفحه default.aspx رو هم که browse کردم بازم همون error داد
همش همون اروره نمیدونم واقعا چشه...:41: من فکر میکنم شاید تنظیم دیگه ای برای publish کردن توی VS 2008 باید انجام بدم

ممنون از راهنماییتون

اینم فایل web.config منه

_H2_
06-10-2008, 01:24
سلام
خود VS از نسخه 2005 به بعد به جای IIS از یک فایل کوچک به نام WebDev.WebServer.EXE (و یک dll) استفاده میکند و عملاً نیاز به نصب IIS را برای تست و debug برنامه های دات نت برطرف کرده
شما هم به راحتی با خط فرمانی شبیه این میتوانید ساییتان را در کلاینت و بی نیاز از IIS تست کنید...

و بعد هم برای دیدن سایت عبارت زیر را در IE وارد کنید.

ولی اگر به استفاده از IIS اصرار دارید، باید حتماً بدانید که قرارگیری اطلاعات و در root فضا بسیار حیاتی است چه در IIS خودتان در کلاینت و چه در سرور.
من همین الآن نمونه ساده ای درست کردم و در ریشه Vista-SP1-IIS6 کپی کردم و بدون مشکل خاصی کار کرد.

حدس میزنم مشکل شما در کلاینت مربوط به تنظیمات IIS و یا کپی نکردن در root باشد و...

در سرور هم این web.config تان مشکل ندارد ولی احتمال دارد که سرورتان با Framework3.5 مشکل داشته باشد.
همین نمونه مثال ساده Framework2 تان در ریشه سایت و بدون تغییر تست کنید.
در آخر توجه کنید که معمولاً در کنترل پنل سایتهای پشتیبانی کننده asp.net یک گزینه و تنظیم (دکمه و تیک و کامبو و...) وجود دارد که مشخص میکند الآن asp.net1.1 برای سایت فعال باشد یا asp.net2.0 ؟
حتماً به کنترل پنل هاست سری بزنید و جستجویی برای یافتن گزینه مربوطه انجام دهید و اگر یافتید آنرا به asp.net2.0 تغییر دهید.

M_i_L_i
06-10-2008, 03:31
مشکل حل شد:8:

توی گوگل سرچ که کردم دیدم تو یه سایتی نوشته هر وقت این ارور رو دیدید برید توی مسیر دات نت فریم ورک و دوباره اونو برای iis رجیستر کنید (البته سایت انگلیسی بود 2 ساعت نشستم ترجمه کردم):27:

%windir%\Microsoft.NET\Framework\%version%\aspnet_ regiis.exe -i

دوباره IIS رو برای asp نصب میکنه. من این کارو که کردم درست شد .. گفتم بگم که شما هم اگه همچین مشکلی داشتین بدونین چیکار کنین

ممنون بابت راهنماییتون