PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يك برنامه ي ساده براي زير نويس كردن فيلم)فقط تاپيك رو پاك نكنيد(

baba barghi
31-12-2005, 11:34
سلام دوستان
شايد بگيد تاپيك در اين مورد زياد هست ولي من يك برنامه ي ساده مي خوام كه مثل برنامه هاي :يوليد استديو و پريماير و نمي دونم چيزهاي ديگه حرفه اي نباشه مي خوام مثل برنامه ي face on body هست كه صورت رو مي كنه و به بدن مي چسبونه باشه در حالي كه برنامه فتوشاپ هم هست واين كار رو مي كنه من يك برنامه ي يك كاره جهت زير نويس به همراه كرك و يا سريال مي خواهم كه فقط زير نويس كنه فقط و فقط زيرنويس

ممنون
باي

reza12100
01-01-2006, 00:01
بهترین و شاید بشه گفت کاملترین و سادهترین برنامه برای این کار Subtitle Workshop است که به صورت free قبل دانلود است و احتاج به کرک ندارد
شما با این برنامه فیلم خود را زیرنویس میسازید بعد توسط virtualdub این زیرنویس را روی فیلم قرارداهه و فیلم نهایی که زیر نویس دارد را با فرمت موردنظر تولید میکنید

در ضمن دو تاپیک نسبتا کامل در این مورد وجود داره که شما را بیشتر را هنمایی میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
01-01-2006, 00:59
سلام رضا جان
من با اين كار كردم ولي به دردم نخورد كسي نداره كه فقط و فقط زير نويس كنه همين

ممنون
باي

reza12100
01-01-2006, 19:11
سلام رضا جان
من با اين كار كردم ولي به دردم نخورد كسي نداره كه فقط و فقط زير نويس كنه همين

ممنون
باي
چطوری بدردت نخورد
نتونستی زیرنویس فارسی کنی یا اینکه کالا باهاش مشکل داری
به هرحال من باز هم این نرمافزار را پیشنهاد میکنم چون راحترین و بهترینه
اما بیشتر نرمافزارهای ادیت فیلم قابلیت زیرنویس دار کردن مثلا میتونی در پریمیر از فونت نستعایق استفاده کنی اما مشکل در ساپورت فارسی در بقیه نرمافزار ها است است

baba barghi
01-01-2006, 22:06
سلام رضا جان
به سه دليل به دردم نخورد
1-يكي از دو برنامه كار نمي كرد
2-كار باهاش رو بلد نيستم
3-نمي خوام زير نويس كنم
در مورد شماره ي 3 بايد بگم كه من مي خوام مثل شبكه ي irib2 هست كه بازي فوتبال پخش مي كنه و ايميل رو كمرنگ نوشته من از اين برنامه مي خواهم مي دونيد با كدومم؟؟؟؟

ممنون
باي

mona khanoom
02-01-2006, 01:31
باسلام راحتترين وكاملترين برنامه windvdcreator است من حدود صد سي دي را با اين برنامه زير نويس كردم.خيلي راحت است شما هم امتحان كنيد

baba barghi
02-01-2006, 14:33
سلام منا خانوم
منظور از زير نويس كردن چيه؟؟؟
چون مي دونيد دو نوع زير نويس هست يك نوع كه مثلا يك متني مي نويسي يك نوع ديگه هست كه مثلا ايميلت يا مثلا اسمت رو مي نويسي به صورت كمرنگ من برنامه براي نوع دوم يعني يك ايميل يا اسمم رو به طور كمرنگ بنويسم رو مي خواهم مثلا شبكه ي irib2 در هنگام پخش مسابقه ي فوتبال اگر ديده باشيد حالا اين برنامه اي كه معرفي كرديد به كار مياد يا نه؟؟؟

ممنون
باي

mona khanoom
03-01-2006, 01:30
با اين برنامه نميشه ولي كاري كهشما مي خواهيد من با uled media studio به راحتي انجام دادم

baba barghi
03-01-2006, 10:05
سلام منا خانوم
شما مي تونيد تا من مي رم دنبال اين برنامه شما يه آموزشي براي اين كار با يوليد استديو بزاريد اينجا؟؟؟

ممنون
باي

j0l6
11-01-2006, 10:19
سلام
mona khanoom اگه امکان داره فایل زیرنویس اون فیلم هایی رو که زیرنویس کردین بزارین ما استفاده کنیم لطفا استفاده ی شخصی هستش اگه نمیتونید اینجا بگید تو pm بگید
;) تنکس

tohave
11-01-2006, 12:44
سلام

ولیزاده جان شما اینهمه برنامه حرفه ای داری (حداقل امتحان کردی) چرا دنبال برنامه های ساده تری که خیلی از امکانات رو ندارن؟

در ضمن برای کمرنگ کردن یک نوشته باید از اُپاسیتی Opacity استفاده کنی. حالا خیلی از برنامه هایی که حودت میشناسی این کار رو برات میکنن.

در ضمن کدوم نسخه از پرمیر رو داری؟ اگه پروفشناله من برات بگم چیکار کن

baba barghi
13-01-2006, 20:00
سلام دوست عزيز
ممنون از لطفتون
مشكل من حل شد و از دوستاني كه كمك كردن كمال تشكر رو دارم

ممنون
باي