PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن فایل به انتهای یه فایل دیگه

MAR_Programmer
29-09-2008, 17:04
با سلام
من یه برنامه نوشتم که به وسیله اون میشه یه سری فایل رو به انتهای یک فایل اضافه کرد اما مشکل من ایجاست که وقتی می خوام فایل ها رو بازیابی کنم فایل ساخته شده عین فایل اولیه نیست یه لینک برای دانلود سورس برنامه گذاشتم لطفا کمک کنید (در ضمن یه کامپوننت هست که حتما باید نصب بشه - داخل فایل فشرده شده هست)
لینک دانلود فایل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این برنامه رو بیشتر برای این کار می خوام که مثلا یه سری فایل اطلاعاتی رو به یه برنامه اضافه کنم بعد خود اون برنامه (فایل اجرایی) بتونه این فایل رو بازیابی و استفاده کنه (بیشتر فایل تصویری رو می خوام یه فایل پیوست کنم)
ممنون

NoneForce
29-09-2008, 17:06
سلام

فايلها قرار است بعد از كامپايل اضافه شود يا هنگام كامپايل؟ يعني از قبل معلوم است چه فايلهايي قرار است اضافه شود يا خير؟

MAR_Programmer
29-09-2008, 17:12
سلام

فايلها قرار است بعد از كامپايل اضافه شود يا هنگام كامپايل؟ يعني از قبل معلوم است چه فايلهايي قرار است اضافه شود يا خير؟

اول لطف می کردی فایل رو دانلود می کردی بعد این سوال رو می پرسیدی نانفورس جان. این برنامه قرار یه فایل رو بگیری بعد می تونی یه لیست از فایل های جور واجور (تو برنامه قرار یه لیست از تصاویر ضمیمه یه DLL بشه بعد DLL خودش تمام ضمیمه ها رو بازیابی و استفاده می کنه) بگیره و بعد به فایل اضافه کنه.
بعد از اینکه برنامه رو کامپایل کردید لطف کنید اجرا کنید بعد متوجه نوع کار برنامه می شید
ممنون از توجهتون

MAR_Programmer
30-09-2008, 00:04
در مورد نوع کار برنامه (پیوست کردن به یه فایل) اگر راه دیگه ای هم هست لطف کنید بگید این برنامه برام خیلی مهمه :41::41::41:
:11::11:

MAR_Programmer
04-10-2008, 09:59
نانفورس جان چی شد؟ دیگه ازت خبری نیست!!!!
بقیه دوستان هم که انگار که نه انگار :13::13::13::13::13:

NoneForce
04-10-2008, 10:16
سلام
شرمنده، گرفتار شدم، سعي مي كنم سريعتر پيگيري كنم.

ghoghnoose_dana
04-10-2008, 11:14
این یه binder هست که یه فایل رو به یکی دیگه میچسبونه و اجرا میکنه کدش میتونه بهتون کمک کنه ساده و کامله

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید