PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالاتی درمورد TV Capture

3Dmajid
28-09-2008, 23:04
آقا من رفتیم یه تی وی کپچر فونیکس خریدم ... حس میکنم که یارو بهم انداخته ... قیمتش 40 تومان.
گفتم ویستا ساپورت باشه ... این رو بهم داد.
ولی تو ویستا اجرا نشد ... میگفت چون مادربردم 64 بیتی ساپورت نمیکنه واسه همین تو ویستا اجرا نمیشه ... راست میگه ؟!

سوال دومم در مورد ضبط فیلمه ... من که میخوام فیلم ضبط کنم صداش رو از طریق sterio mix کامپیوتر ضبط میکنم در نتیجه کیفیت خوبی نداره، در صورتی که طرف میگفت قسمت کنترل پنل میتونم برم تو تنظیمات صدا و برای ضبط صدا یه گزینه ی جدا واسه تی وی کپچرم میاد که اگه اونو انتخاب کنم با کیفیت ضبط میکنه ولی اصلا همچین چیزی اضافه نشده !!!

لطفا منو راهنمایی کنید :10:

farshad9
29-09-2008, 02:31
کاش قبل از خرید مشورت میکردی این کارت تی وی شما رو من اسمش هم تا حالا نشنیدم برندهای خیلی معتبر تر از این هستن که ویستا رو ساپورت میکنن اگه ویستا روی سیستمت نصب میشه این حرف که مادربودت ویستا رو ساپورت نمیکنه کاملا بی معنیه
در مورد مشکلت شما بگید کابل صدا رو از پشت کارت به line in وصل کردی یا از روی برد کارت به قسمت CD Player روی مادر بورد ؟
اگه line in هست از کنترل پنل برو بعد Sound And Audio Devices سپس دکمه Advance رو کلیک کن تا وارد قسمت ولوم کنترل بشی تو این پنجره از منوی Option گزینه گزینه Properties رو کلیک کن در پنجره ایی که باز میشه تیک Recording رو فعال کن و توی گزینه های پایینش مطمئن شو که گزینه Line In انتخاب شده و Ok رو بزن تا به قسمت قبلی برگردی تو این پنجره تو قسمت Line In گزینه Select رو انتخاب کن و صدا رو تا 20 درصد بالا ببر
توی تنظیمات برنامه هم گزینه Line In رو برای رکورد صدا انتخاب کن
من توی گوگل سرچ کردم ولی نتونستم وبسایت این کارت رو پیدا کنم اگه وبسایتش رو میدونی اینجا بزار یا مدل کارت تی وی رو به طور کامل (انگلیسی) بنویس تا بشه گفت ویستا رو ساپورت میکنه یا نه

3Dmajid
29-09-2008, 19:09
کاش قبل از خرید مشورت میکردی این کارت تی وی شما رو من اسمش هم تا حالا نشنیدم برندهای خیلی معتبر تر از این هستن که ویستا رو ساپورت میکنن اگه ویستا روی سیستمت نصب میشه این حرف که مادربودت ویستا رو ساپورت نمیکنه کاملا بی معنیه

آخه نگا کن ... اول از همه میگفت که تنها کارت کپچری که ویستا ساپورته همین فونیکس هست. نمیدونی چقدر با طرف سرو کله زدم ... بعد از این که نصب کرد واسم، شصت بار رفتم پیشش و گفتم چرا رو ویستا اجرا نمیشه، هر وقت یه چیزی میگفت و آخرش هم مادر برد و باز کرد و دید و گفت این مادربرد 64 بیتی نیست و این کارت کپچر ها واسه این که رو ویندوز ویستا اجرا شه باید رو مادر برد 64 بیتی وصل شه. منم ویستام 64 بیتیه و نسبت به 32 بیتی خودم دارم تغییرات و سرعت بیشترش رو میبینم ولی اون میگفت ویستات الان همون 32 بیتیه چون مادربردت 64 بیتی ساپورت نمیکنه. رو جلدش هم نوشته ویستا ساپورت ولی به جلدها که نمیشه اطمینان کرد، ولی توی سیدیش هم درایور واسه ویستا داره من نصب میکنم ولی برنامه اجرا نمیشه.

در مورد مشکلت شما بگید کابل صدا رو از پشت کارت به line in وصل کردی یا از روی برد کارت به قسمت CD Player روی مادر بورد ؟

یه فیش واسه صدا داره که پشت کیس میزنم ... فکر کنم همون Line in هست.

اگه line in هست از کنترل پنل برو بعد Sound And Audio Devices سپس دکمه Advance رو کلیک کن تا وارد قسمت ولوم کنترل بشی تو این پنجره از منوی Option گزینه گزینه Properties رو کلیک کن در پنجره ایی که باز میشه تیک Recording رو فعال کن و توی گزینه های پایینش مطمئن شو که گزینه Line In انتخاب شده و Ok رو بزن تا به قسمت قبلی برگردی تو این پنجره تو قسمت Line In گزینه Select رو انتخاب کن و صدا رو تا 20 درصد بالا ببر

این کار رو کردم ولی فایده ای نداشت !!!!
میدونی ... کارت صدای من آنبرد هست و line in نداره به جاش line volume داره ... همونه دیگه ؟

من توی گوگل سرچ کردم ولی نتونستم وبسایت این کارت رو پیدا کنم اگه وبسایتش رو میدونی اینجا بزار یا مدل کارت تی وی رو به طور کامل (انگلیسی) بنویس تا بشه گفت ویستا رو ساپورت میکنه یا نه

PHONIX Tuner TV Card

3Dmajid
29-09-2008, 19:23
راستی یادم رفت اینو بهت بگم ... نمیدونم چرا صدای کارت کپچر من به میکروفون وصله !!!!!!!!!!!!!
یعنی هرچی تو ولوم کنترل صدای میکروفون رو زیاد کنم صدای تلویزیون هم زیاد میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farshad9
29-09-2008, 21:03
میدونی ... کارت صدای من آنبرد هست و line in نداره به جاش line volume داره ... همونه دیگه ؟

آره همینه
اگه میتونی حداقل یه عکس از تنظیمات برنامه ایی که باهاش کپچر میکنی قرار بده همچنین تنظیمات ولوم کنترل - قسمت رکوردینگش
و اگه برنامه ی دیگه ایی مثل InterVideo WinDVR یا Chris TV داری با اونها هم یه امتحانی بکن

farshad9
29-09-2008, 21:28
آخه نگا کن ... اول از همه میگفت که تنها کارت کپچری که ویستا ساپورته همین فونیکس هست. نمیدونی چقدر با طرف سرو کله زدم ... بعد از این که نصب کرد واسم، شصت بار رفتم پیشش و گفتم چرا رو ویستا اجرا نمیشه، هر وقت یه چیزی میگفت و آخرش هم مادر برد و باز کرد و دید و گفت این مادربرد 64 بیتی نیست و این کارت کپچر ها واسه این که رو ویندوز ویستا اجرا شه باید رو مادر برد 64 بیتی وصل شه. منم ویستام 64 بیتیه و نسبت به 32 بیتی خودم دارم تغییرات و سرعت بیشترش رو میبینم ولی اون میگفت ویستات الان همون 32 بیتیه چون مادربردت 64 بیتی ساپورت نمیکنه. رو جلدش هم نوشته ویستا ساپورت ولی به جلدها که نمیشه اطمینان کرد، ولی توی سیدیش هم درایور واسه ویستا داره من نصب میکنم ولی برنامه اجرا نمیشه.

بعضی فروشندهها چیزی حالیشون نیست بعضیاشونم برای سود بیشتر هر کاری میکنن من مدل کارت تی ویم مال 4 - 5 سال پیشه (Leadtek winfast Expert) الان هم توی سایتش درایور 32 و 64 بیت ویستا رو قرار داده و به خوبی هم کار میکنه
دارایور کارت تی وی شما توی ویستا نصب میشه ولی برنامش اجرا نمیشه ؟ اگه اینطوریه ممکنه درایورش ویستا رو ساپورت کنه ولی برنامش نه در اینصورت باید از یه برنامه دیگه که با کارتت سازگاری داره استفاده کنی برنامه های زیادی برای کار با تی وی کارت هست مثل او دوتا تو پست بالایی بای امتحان کنی که کدوم با کارتت جواب میده

3Dmajid
29-09-2008, 21:40
دارایور کارت تی وی شما توی ویستا نصب میشه ولی برنامش اجرا نمیشه ؟ اگه اینطوریه ممکنه درایورش ویستا رو ساپورت کنه ولی برنامش نه در اینصورت باید از یه برنامه دیگه که با کارتت سازگاری داره استفاده کنی برنامه های زیادی برای کار با تی وی کارت هست مثل او دوتا تو پست بالایی بای امتحان کنی که کدوم با کارتت جواب میده

یعنی میخوای بگی حرفش خالی بندی بود ؟
یعنی میگی اجرا شدن تی وی کپچر توی ویستا هیچ ربطی به مادربرد نداره ؟
مطمئنی ؟
من وقتی درایورش رو تو ویستا 64 بیتی نصب میکنم و روی برنامه ش کلیک میکنم یه ارور میده مبنی بر این که تی وی کپچری روی سیستمت نصب نیست !!! یعنی تی وی کپچر با این که وصله تو ویستا نمیشناسه.

آره همینه
اگه میتونی حداقل یه عکس از تنظیمات برنامه ایی که باهاش کپچر میکنی قرار بده همچنین تنظیمات ولوم کنترل - قسمت رکوردینگش

بعدا برات میزارم.

farshad9
29-09-2008, 23:08
یعنی میخوای بگی حرفش خالی بندی بود ؟

کلی گفتم منظورم این بود که میخوان جنسشون رو بندازن

یعنی میگی اجرا شدن تی وی کپچر توی ویستا هیچ ربطی به مادربرد نداره ؟
مطمئنی ؟

وقتی ویستا روی سیستمت نصب میشه و کارت تی وی هم روی اکس پی کار میکنه اشکال از سیستمت نیست به خاطر درایور و یا برنامه کارت تی وی هست

من وقتی درایورش رو تو ویستا 64 بیتی نصب میکنم و روی برنامه ش کلیک میکنم یه ارور میده مبنی بر این که تی وی کپچری روی سیستمت نصب نیست !!! یعنی تی وی کپچر با این که وصله تو ویستا نمیشناسه.

پس درایورش توی ویستا کامل نصب میشه ولی برنامه اجرا نمیشه اگه اینطور باشه باید از یه برنامه دیگه استفاده کنی

3Dmajid
30-09-2008, 13:00
سعی میکنم اون برنامه هایی که گفتی گیر بیارم ببینم درست میشه یا نه.

farshad9
30-09-2008, 15:06
این وبسایت Chris TV از اینجا میتونی داونلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3Dmajid
05-10-2008, 19:44
:5:ممنون از راهنماییت. باید دانلود کنم ببینم جواب میده یا نه.

3Dmajid
05-10-2008, 20:08
دوست عزیز من این برنامه رو دانلود کردم ولی اولش که باید نوع کپچر خودت رو انتخاب کنی تا بشناسه اصلا اسم کپچر من یعنی phonix وجود نداره ... یعنی ساپورت نمیکنه !!!

حالا چی کار کنم ؟

farshad9
05-10-2008, 23:08
اين گزينه رو انتخاب کن
(Generic TV Card (No Hardware Encoder
اگه با کارتت سازگار باشه کار ميکنه

3Dmajid
07-10-2008, 01:27
من توی ویندوز ایکس پی که این برنامه رو اجرا کردم و گزینه ی بالا رو انتخاب کردم خیلی راحت کار کرد و تلویزیون رو نشون داد ولی توی ویندوز ویستا همین کار رو کردم تی وی کپچر رو نشناخت و گفت که تی وی کپچری پیدا نشده !!!!!!!!!!!!

بنابراین یا این تی وی کپچر ویستا ساپورت نیست یا این که اون فروشنده راست گفته که این جور تی وی کپچر ها مادربرد 64 بیتی میخواد.

نظر شما چیه ؟

farshad9
07-10-2008, 03:45
به نظر من اشکال از مادر بورد نیست شما اگه امکانش رو دارید روی یه سیستم دیگه کارت رو امتحان کنید
مدل مادربوردتون چیه؟

farshad9
07-10-2008, 04:02
روی ویستا 32 بیتی امتحان کردی ؟ اگه روی 32 بیتی هم جواب نمیده اشکال از درایور کارت هست

farshad9
07-10-2008, 04:11
duplicate ------

3Dmajid
07-10-2008, 14:47
به نظر من اشکال از مادر بورد نیست شما اگه امکانش رو دارید روی یه سیستم دیگه کارت رو امتحان کنید
مدل مادربوردتون چیه؟

نه ... متاسفانه امکان تست کردن رو یه سیستم دیگه نیست چون این پیچ هاش رو بسته و پلم شده !!!!

روی ویستا 32 بیتی امتحان کردی ؟ اگه روی 32 بیتی هم جواب نمیده اشکال از درایور کارت هست

اتفاقا دیشب داشتم به این فکر میکردم ... سعی میکنم یه ویندوز 32 بیتی ویستا رو نصب کنم و امتحان کنم.

farshad9
07-10-2008, 20:30
اسم و مدل دفیق مادربود چیه ؟ شاید لازم باشه درایورهای جدیدش رو نصب کنی

3Dmajid
07-10-2008, 20:52
دوست عزیز واقعا دستت درد نکنه بابت راهنمایی هایی که بهم کردی ... :20:
مشکلم حل شد.

ویندوز ویستای 32 بینی نصب کردم و حل شد ... هم تی وی کپچرم کار کرد و هم بلوتوثم ... آخه بلوتوثم توی 64 بیتی کار نمیکرد :46:

واقعا ازت ممنونم ... تا اونجایی که تونستم ازت تشکر کردم :11:

پس اون فروشنده شدیدا گولم زده و میخواسته تو پاچم کنه و به این نتیجه رسیدم که خودش هیچ چی حالیش نیست.

یک دنیا ممنون. :31:

:10:

VURGUN
10-10-2008, 21:55
با سلام وعرض خسته نباشيد

بنده مدتها تي وي كارت با مارك d@tron را ازكشور تركيه خريداري كرده بودم وبسيار هم ازش راضي بودم اما بدليل عدم
حمايت ميكروسافت ازويندوز 98 براي نصب به ويندوز xp درايور ندارم در صورت امكان درايور أن را معرفي و يا لينك و يا سايت أن را معرفي فرماييد

با تشكر از عنايت شما
VURGUN