PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه boot را از cd استخراج كنيم؟

Reza_69
28-09-2008, 12:16
چگونه مي شه قابيلت بوت رو از يك cd خارج كرد مثلا من مي خواهم Hiren boot رو از يه cd و مثلا xp live رو از يه سي دي ديگه استخراج و رايت كنم؟
پيشاپيش ممنونم.

aaaammmm87
28-09-2008, 12:24
سلام
فكر كنم از نرم افزار nLite 1.4.1 Final ميتوني استفاده كني
با استفاده از این برنامه می توانید یک ویندوز سفارشی و به روز برای خود درست کنید. در این برنامه می توانید Service Pack های ویندوز ، Patchهای امنیتی ، Update ها ، درایورها و .. را به سورس نصب نشده آن اضافه کنید. می توانید اجزایی از ویندوز را که حتی در داخل ویندوز قابل حذف کردن نیستند مانند Windows Media Player قبل از نصب و از طریق تغییرات در فایلهای نصب پاک کنید و در واقع جلوی نصب آنها را بگیرید. می توانید کاری کنید که ویندوز ساخته شده شما بدون هیچ سوالی در مورد سریال و تنظیمات و ... در هنگام نصب به صورت خودکار نصب شود. می توانید تغییرات دلخواه خود در ظاهر ویندوز را قبل از نصب انجام دهید. در آخر هم می توانید یک فایل ISO بوت بسازید و آن را بر روی CD رایت کنید. این برنامه از تمامی نسخه های ویندوزهای 2000 و XP و سرور 2003 در نوع 32 بیتی و هم 64 بیتی پشتیبانی می کند. این برنامه برای اجرا نیاز به برنامه Microsoft .NET Framework 2.0 دارد.
لينك دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Reza_69
28-09-2008, 18:15
فكر كنم منظور منو متوجه نشديد

nw_nk
28-09-2008, 20:53
چگونه مي شه قابيلت بوت رو از يك cd خارج كرد مثلا من مي خواهم Hiren boot رو از يه cd و مثلا xp live رو از يه سي دي ديگه استخراج و رايت كنم؟
پيشاپيش ممنونم.

سلام

UltraISO رو اجرا کنید.

تذکر: ورژنی که من اجرا کردم 9.2 هست.

در منوی Bootable این برنامه, انواع ابزارها در مورد Boot وجود داره.

براحتی می تونید اطلاعات بوت یک دیسک (CD, DVD, ...) رو استخراج و ذخیره کنید و بعدا هم استفاده کنید.

Reza_69
28-09-2008, 22:19
اگه مي شد يه آموزش مختصر بذارين عالي مي شد ولي به هر حال ممنونم.

Samba
01-10-2008, 17:06
به نظر من ميتونين از نرم افزار iso buster ‌استفاده كنين اول بوت رو در بياريد بعد با نرو رايت كنين رو سي دي