PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه .net framework 3.5 با service pack 1 رو کسی داره ؟ (بدون نیاز به اتصال اینترنتی)

R_M_1002
27-09-2008, 22:33
برنامه .net framework 3.5 با service pack 1 رو کسی داره ؟

نسخه ای اش را میخواهم که بدون اتصال به اینترنت کامل نصب میشود ؛ وگرنه installer اش در سایت مایکروسافت موجود است ....:21:

huti_421
27-09-2008, 22:45
Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milky way
28-09-2008, 00:36
من سرویس پک 1 رو از ماکروسافت دانلود کردم (فایل Installer میگیری که انلاین دانلود میکنه) تا اونجا که یادمه چیزی حدود 400 مگ شایدم بیشتر بود ولی چیزی سافت پیدا گذاشته خالی بندیه بنظرم .

R_M_1002
28-09-2008, 01:21
من سرویس پک 1 رو از ماکروسافت دانلود کردم (فایل Installer میگیری که انلاین دانلود میکنه) تا اونجا که یادمه چیزی حدود 400 مگ شایدم بیشتر بود ولی چیزی سافت پیدا گذاشته خالی بندیه بنظرم .

راه شیری عزیز؛ 1) شما .net framework 3.5 sp1 رو از سایت مایکروسافت بطور کامل (بشکل یک فایل exe کامل دریافت کردی؟:18:) یا 2) اول یه installer چند مگی گرفتی و در حالت online نصبsetup رو ادامه دادی؟
اگر حالت اول بوده لینک بده ! /// اگر حالت دوم بوده ؛ گفتم که installer رو دارم، کلی دردسر داره!

بدست آوردن فایل اصلی فکر نکنم غیر ممکن باشه؛ چون نسحه های قبلی ,net framework الان به این صورت به وفور رو cd ها یافت میشه . پس شدنیه .:46:
-----------------------------------------------------------------------------------------

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 :

دستت درد نکنه توجه کردی ولی بجان خودم لینک اصلی دانلود رو تو صفحع شلوغ softpedia پیدا نکردم ! :2::41: میشه یه راهنمایی بکنی؟

huti_421
28-09-2008, 01:37
راه شیری عزیز؛ 1) شما .net framework 3.5 sp1 رو از سایت مایکروسافت بطور کامل (بشکل یک فایل exe کامل دریافت کردی؟:18:) یا 2) اول یه installer چند مگی گرفتی و در حالت online نصبsetup رو ادامه دادی؟
اگر حالت اول بوده لینک بده ! /// اگر حالت دوم بوده ؛ گفتم که installer رو دارم، کلی دردسر داره!

بدست آوردن فایل اصلی فکر نکنم غیر ممکن باشه؛ چون نسحه های قبلی ,net framework الان به این صورت به وفور رو cd ها یافت میشه . پس شدنیه .:46:
-----------------------------------------------------------------------------------------

دستت درد نکنه توجه کردی ولی بجان خودم لینک اصلی دانلود رو تو صفحع شلوغ softpedia پیدا نکردم ! :2::41: میشه یه راهنمایی بکنی؟

لینکا ایناس :

اینا هم برای 86x :

غیر از این فکر نکنم لینک دیگه ای باشه اگه اینا آفلاین نبودن به احتمال زیاد وحود نداره چون من filehippo.com رو هم دیدم همین 3 مگابایتیه بود ...

farshif
28-09-2008, 10:01
لینکهایی که گذاشته شده درسته چون 3.5SP1 به صورت Cumulative هستش یعنی شما باید 3.5 رو داشته باشی واین رو رو 3.5 نصب کنی عین سرویس پک های ویندوز

hadi_balaa
28-09-2008, 11:59
net framework 3.5 full installer با حجم 197.12 مگابایت :

R_M_1002
28-09-2008, 12:08
شما باید 3.5 رو داشته باشی واین رو رو 3.5 نصب کنی عین سرویس پک های ویندوز

این که مسلم ه. وقتی داری پچی یا سرویس پک (به اصطلاح اصلاحیه ای) رو روی نرم افزاری نصب میکنی اگه اصل نرم افزار موجود نباشه ، نصب اون بی معنیه .

من visual studio 2008 رو کامل رو سیستم ام نصب دارم. framework 3.5 هم باهاش نصب شده .
ولی sql server 2008 express رو از اینترنت گرفتم قبل نصب میگه نیاز به sp1 ه framework3 داره ! برای همین دچار مشکل شدم.

اینطور که از صحبت دوستان فهمیدم امکان نصب بصورت آفلاین نیست و نسخه کامل اش بصورت فایل
self-extract ای هنوز موجود نیست .

R_M_1002
28-09-2008, 12:15
net framework 3.5 full installer با حجم 197.12 مگابایت :

من visual studio 2008 رو کامل رو سیستم ام نصب دارم. framework 3.5 هم باهاش نصب شده .

چیزی که دنبالشم sp1 ه اونه ! یا فایل کامل framework 3.5 SP1 !

این فایل که لینک گذاشتید framework 3.5 SP1 کامله؟ یا framework 3.5 کامل؟:13:

milky way
28-09-2008, 12:25

گفتم من Installer رو گرفتم ولی الان یکمی به شک افتادم شایدم من سرویس پک یک Visual studio 2008 بود که گرفتم حدود 400 مگ با Installer دانلود میکنه , نمیدونم خودمم شک کردم الان . چون میدونی سرویس پک Visual studio 2008 هیچ ربطی به سرویس پک NetFramework. 3.5 نداره .

hadi_balaa
28-09-2008, 12:31
فکر نکنم اصلا مایکروسافت واسه sp1 دیگه net framework رو توسعه بده من آخرین چیزی که واسه sp1 دیدم framework3.0 بود . اینم 3.5 کامله و فکر نکنم رو sp1 جواب بده .

R_M_1002
28-09-2008, 12:50
فکر نکنم اصلا مایکروسافت واسه sp1 دیگه net framework رو توسعه بده من آخرین چیزی که واسه sp1 دیدم framework3.0 بود . اینم 3.5 کامله و فکر نکنم رو sp1 جواب بده .

ظاهرا" اینطور نیست چون مایکروسافت برای محصولات جدیدش به دان نت فریمورک 3.5 با سرویس پک 1 ارجاع داده !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]