PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك براي ريكاوري dell 1510

vafa1353
26-09-2008, 13:47
سلام دوستان
من يه دل 1510 دارم كه با آموزشهاي تاپيك پارتيشن بندي هر كار كردم نتونستم پارتيشن اضافه كنم تا اينكه ديروز وقتي با هايبر خاموش كردم متوجه شدم به هنگام بوت مجدد با ارور ريكاوري بالا مياد و با استارت نرمال بوت ميشه كه با استفاده از سي دي هاي خودش اقدام به تعمير ويندوز كردم ولي در آخر متوجه شدم كه يه ويندوز ديگه نصب شده و ويندوز قبلي هم هست ولي هنگام بوت فقط ويندوز جديد مياد و گزينه اي براي ويندوز قديم نيست در ضمن در ويندوز جديد تونستم يه پارتيشن اضافه كنم حالا ميخوام بدونم كه چطور ميتونم هر دو ويندوز را داشته باشم؟ و اگر نميشه چطور يكي رو پاك كنم؟ در ضمن آيا من احتياج به سي ديه ريكاوري دارم؟ يا هميناست كه با لب تاب بود؟چطور ميتونم از ريكاوري براي رستور به حالت كارحانه برگردم؟هر چه F10 و F8 رو زدم نشد كه نشد .لطفا اگر ممكنه منو راهنماي كنيد ممنون.سيدي هاي موجود در پك اينهاست كه مينويسم كدومشون ريكاوريه؟؟و چطور استفاده كنم؟

1-driver and utilities for reinstalling dell
2-works9
3-operating system reinstallation dvd windows vista h
4-reinstallation cyberlink powerdvd
5-reinstallation dell webcam

gog2000
29-09-2008, 13:11
اگر از ويندوز اي كه اكنون استفاده ميكني درايوي را كه در ان ويندوز دومت در ان نصب است را باز كني و پوشه ويندوز در ان موجود و سالم باشد پس ويندوز سالم است

و براي نمايش ان در هنگام بوت شدن بايد به ترتيب زير عمل كني
كليه فايل هاي سيستمي و مخفي را از حالت مخفي خارج كن و در درايو c يك فايل به نام boot.ini وجود دارد كه با دابل كليك بر روي ان. ان را باز كن و محتويات ان را به اين صورت مشاهده ميكني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تنها كاري كه شما بايدبكنيد اين است كه اين خط را به انتها ان اضافه كني

و هر نامي كه به ان ويندوز بدهي در هنگام بوت نمايش داده مي شود البته اگر پوشه ويندوز شما نامي به غير از WINDOWS دارد بايد نام همان پوشه را بجاي عبارت WINDOWS در اين متن قرار دهيد

تا به اين صورت درايد

سپس متن را ببند كه از از تو سوال مي كند كه تغييرات ذخيره شود كه بايد بر روي yes كليك كني و بعد كامپيوتر را ريستارت كن تا هر دو ويندوز را مشاهده كني

موفق باشيد

اگر بازهم مشكلي بود بگو

vafa1353
18-10-2008, 23:21
سلام دوستان
من يه دل 1510 دارم كه با آموزشهاي تاپيك پارتيشن بندي هر كار كردم نتونستم پارتيشن اضافه كنم تا اينكه ديروز وقتي با هايبر خاموش كردم متوجه شدم به هنگام بوت مجدد با ارور ريكاوري بالا مياد و با استارت نرمال بوت ميشه كه با استفاده از سي دي هاي خودش اقدام به تعمير ويندوز كردم ولي در آخر متوجه شدم كه يه ويندوز ديگه نصب شده و ويندوز قبلي هم هست ولي هنگام بوت فقط ويندوز جديد مياد و گزينه اي براي ويندوز قديم نيست در ضمن در ويندوز جديد تونستم يه پارتيشن اضافه كنم حالا ميخوام بدونم كه چطور ميتونم هر دو ويندوز را داشته باشم؟ و اگر نميشه چطور يكي رو پاك كنم؟ در ضمن آيا من احتياج به سي ديه ريكاوري دارم؟ يا هميناست كه با لب تاب بود؟چطور ميتونم از ريكاوري براي رستور به حالت كارحانه برگردم؟هر چه F10 و F8 رو زدم نشد كه نشد .لطفا اگر ممكنه منو راهنماي كنيد ممنون.سيدي هاي موجود در پك اينهاست كه مينويسم كدومشون ريكاوريه؟؟و چطور استفاده كنم؟

1-driver and utilities for reinstalling dell
2-works9
3-operating system reinstallation dvd windows vista h
4-reinstallation cyberlink powerdvd
5-reinstallation dell webcam

1 Turn on the computer.
You must press <F8> before the Windows logo appears on the screen. If you press <F8> after the Windows logo appears on the screen, the Advanced Boot Options menu will not appear on the screen. If you do not see the Advanced Boot Options menu, restart the computer, and then repeat this step until you see the menu on the screen.