PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samurai Warriors 2 Pc

Angel Of Darkness
25-09-2008, 07:41
سلام دوستان
چند تا مشکل داشتم
1 - فیلمای بازی موقع پخش همش تیک تیک میکنن که آدم کلا قیدش میزنه میخواستم بدونم مال شما هم اینجوریه ؟
2 - خودم کشتم از 4 تا سلاح 3 تاش بیشتر نتونستم آزاد کنم چه طور میشه چهارمین اصلحه رو آزاد کرد ؟

3- و چطور میشه گارها و 3 تا اسب آخر با قدرت maxim رو آزاد کرد ؟

...................
لازم بگم من از ترینر بازی برای آزاد کردن افسرا و بینهایت کردن پول وآزاد کردن مراحل هم استفاده کردم و با 6 تا افسر بازی رو تموم کردم و با 3 تا شون تمام مدلها رو تموم کردم
میبینمتون

Behsood
25-09-2008, 07:52
1 - فیلمای بازی موقع پخش همش تیک تیک میکنن که آدم کلا قیدش میزنه میخواستم بدونم مال شما هم اینجوریه ؟
سلام
بقیه رو نمیدونم اما این یکی تو خود Dvd یه برنامه داره اون رو باید نصب کنی برای بهتر اجرا شدن فیلم ها

Angel Of Darkness
25-09-2008, 08:08
منظور شما اگه اون کدک مدیا 9 هست نصب کردم ولی هیچی به هیچی من قبلا چند تا کدک دیگه نصب داشتم ولی پاکشون کردم گفتم شاید اختلال تو هم ایجاد کردن
اگه مال شما خوب اجرا میشه لطف کنین بگین شاید ویندوز اونقد چرت پرت روش دارم داره اذیت میکنه

Behsood
25-09-2008, 08:24
منظور شما اگه اون کدک مدیا 9 هست نصب کردم ولی هیچی به هیچی من قبلا چند تا کدک دیگه نصب داشتم ولی پاکشون کردم گفتم شاید اختلال تو هم ایجاد کردن
اگه مال شما خوب اجرا میشه لطف کنین بگین شاید ویندوز اونقد چرت پرت روش دارم داره اذیت میکنه
سلام
والا من که قضیه ام فرق میکرد! :31:
از اون جا که علاقه به فیلم ها داشتم رفتم تو پوشه ی Movies همه رو با جت دیدم:27:

Leon-117
25-09-2008, 15:19
برامن هم همينطوريه نمي دونم مشكل از كجاست.براي اسب ها بايد 3 بار بازي رو تو حالت هارد تموم كني.البته يكيش وسطاي بازي باز ميشه.برا اسلحه ها بايد بازي رو 5 بار تو حالت خيلي سخت بري كه كار طاقت فرسايه!براي دختر نبوناگا و اكاني و... هم همينطور

Turok-71
26-09-2008, 01:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leon-117
26-09-2008, 07:52
سلام.من با نصب كردن انتي ويروس nod32 وسطاي اين بازيه تيك ميزنه .چيكارش كنم ؟

Angel Of Darkness
26-09-2008, 21:16
ممنونم دوست من ali 5260 از راهنماییت تحت هر شرایطی با هر آنتی ویروسی باید موقع بازی اون غیر فعال کنی کلی سرعتت میگیره اگه دوست داشتی من ترینر آزاد کردن افسرا رو دارم برات میزارم
همه دختراش هم آزاد میشن { خنده یاهویی }
راستی پچ v1.1 اومده ولی هنوز کرک نداره من دانلود کردم امیدوارم مشکل فیلماش درست کنن

Hanzo_Hattori
05-02-2012, 20:28
نه دوستان. این که میگین تیک تیک میزنه دسته چون شما یا تنظیمات بازی رو دستکاری کردین و یا صفحه رو فول اسکرین کردین دلیل اصلی فول اسکرین کردن پنجره ی بازیه.
در ضمن هرچیزی رو که تو بازی Samurai Warriors 2 یا همون SW2 خودمون هر چیزی رو میخواین آنلاک کنین (به غیر از افسرا که با تموم کردن مراحل استوری مود هر افسر یه افسر جدید باز میشه) تو این کتاب که باکمک دوست عزیزمون SH-Extreme Gamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشتم هست.
حتما دانلود کنین یا به این تایپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا به همون تایپیک اما صفحه اولش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برین.

لینک دانلود کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yakimura sanada
30-11-2012, 12:44
چجوری میتونم از سیو و ترینر استفاده کنم؟

yakimura sanada
30-11-2012, 12:49
نه دوستان. این که میگین تیک تیک میزنه دسته چون شما یا تنظیمات بازی رو دستکاری کردین و یا صفحه رو فول اسکرین کردین دلیل اصلی فول اسکرین کردن پنجره ی بازیه.
در ضمن هرچیزی رو که تو بازی Samurai Warriors 2 یا همون SW2 خودمون هر چیزی رو میخواین آنلاک کنین (به غیر از افسرا که با تموم کردن مراحل استوری مود هر افسر یه افسر جدید باز میشه) تو این کتاب که باکمک دوست عزیزمون SH-Extreme Gamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشتم هست.
حتما دانلود کنین یا به این تایپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا به همون تایپیک اما صفحه اولش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برین.

لینک دانلود کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا لینک خرابه؟

yakimura sanada
30-11-2012, 12:52
در بازی چند اسب maximium وجود داره؟

nagamasa
04-12-2012, 08:14
سلام من ناگاماسا هستم
اولین باری هست که به این سایت می آیم
راجب به سوال دومی می دونم
برای اسلحه چهارم هر بازیکن مرحله ی خاصی داره که باید به صورت hard یا choes بازی کنی و باید کارهای مخصوصی انجام دهی تا واحد انتقال بیاید وبعد سرگروه آن ها را بکشی و اسلحه را بخوری
حالا اگر آنها را میخواهی اسم بازیکنان را بگو تا آنهایی که بلدم رو به شما بگم

nagamasa
04-12-2012, 08:18
راجب سوال 2:
اسلحه ی هر بازیکنی را خواستی بگو

nagamasa
04-12-2012, 08:33
سوال 3:
باید برای اسب های پر قدرت به survival mode بری البته یکی از اسب ها که اسب keiji است در story باز میشه
باید برای یکی از اسب ها به طبقه ی 70 یا 75 مرحله ی transport recuse
بری
اسب دیگه هم در یکی از محله های طبقه ی 70یا75 هست

nagamasa
04-12-2012, 12:26
سلام دوستان
چند تا مشکل داشتم
2 - خودم کشتم از 4 تا سلاح 3 تاش بیشتر نتونستم آزاد کنم چه طور میشه چهارمین اصلحه رو آزاد کرد ؟

3- و چطور میشه گارها و 3 تا اسب آخر با قدرت maxim رو آزاد کرد ؟

...................
لازم بگم من از ترینر بازی برای آزاد کردن افسرا و بینهایت کردن پول وآزاد کردن مراحل هم استفاده کردم و با 6 تا افسر بازی رو تموم کردم و با 3 تا شون تمام مدلها رو تموم کردم
میبینمتون

راجب به اسلحه ها گفتم که بگو چه اسلحه ی چه بازیکنی رو میخواهی تا بهت بگم چون هر بازیکن مرحلهی خاصی داره:sq_11:

nagamasa
04-12-2012, 16:49
اگر سوالی داشتید بگید

nagamasa
04-12-2012, 16:50
در بازی سه تا اسب قوی وجود داره

yakimura sanada
06-12-2012, 13:45
سلام من ناگاماسا هستم
اولین باری هست که به این سایت می آیم
راجب به سوال دومی می دونم
برای اسلحه چهارم هر بازیکن مرحله ی خاصی داره که باید به صورت hard یا choes بازی کنی و باید کارهای مخصوصی انجام دهی تا واحد انتقال بیاید وبعد سرگروه آن ها را بکشی و اسلحه را بخوری
حالا اگر آنها را میخواهی اسم بازیکنان را بگو تا آنهایی که بلدم رو به شما بگم

یک راه دیگر هم هست که من اسلحه چهارم nobunaga odaو mitsuhide akechi رو آزاد کردم اینه که در یکی از مراحل هردو نفر هزار نفر رو کشتم و اسلحه ی چهار روبه من داد.

yakimura sanada
06-12-2012, 13:46
هر کی سیو بازی رو می خواد بگه

nagamasa
07-12-2012, 11:45
یک راه دیگر هم هست که من اسلحه چهارم nobunaga odaو mitsuhide akechi رو آزاد کردم اینه که در یکی از مراحل هردو نفر هزار نفر رو کشتم و اسلحه ی چهار روبه من داد.

بله شما راست مگی آقای یوکیمورا
اگر در مرحله دریم هر بازیکن 1000 نفر بکشی البته درlevel hardیاchoes اسلحه ی چهارم باز می شه

yakimura sanada
08-12-2012, 18:48
اینم لینک دانلود سیو samurai warriors2 فقط اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو کلیک کن تا به سایت بری

yakimura sanada
22-07-2013, 21:42
دانلود سیو کامل بازی برای اولین بار در جهان
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وبلاگ خودمه:n02:

masamune date
23-07-2013, 15:10
سلام

دوستان کسی میدونه اسب masamune date چجوری باز میشه ؟فقط اون اسبو میخوام وگرنه هم اسب کیجی هم اون سفیده که روز زره داره رو باز کردم همه ی شمشیر های 4 همه ی کارکتر ها رو هم باز کردم همه ی dream هارو هم رفتم فقط اسب داته باز نمیشه.کمک کنید

masamune date
24-07-2013, 12:56
دوستان هیشکی نمیدونه؟

jAe_zCh_aDs
24-07-2013, 15:08
تو همون مراحل که طبقه ها تموم نمیشن رو کامل کن از یک تا 100 هر 4 گزینه رو برو اسبه میاد...:دی
تو تاپیک قبلیش که قفل شده هستش میتونی پیداش کنی...تو صفحات 4_12
حال داری؟اگر هم نداری یک تا صدو برو داداش

masamune date
25-07-2013, 08:49
اقا مرسی ممنون .چقدر این اسب داته بدبختی داره ها ولی چون کارکتر مورد علاقمه با اون اسبش که همون اسب کیجی فقط قرمزش عیب نداره میرم .بازم ممنون

محمد اف تی
01-07-2019, 22:46
سلام اقا من تو بازی مشکل کار کردن موس دارم اگه بشه بگین چجوری اوکیش کنم مچکر:n04: